Kasulikud näited eduka administraator CV loomiseks

Kuna administraatorid on palju enamat kui sõbralik nägu või hääl võidukate klienditeeninduskogemuste taga, on administraatorid sageli ettevõtte süda ja hing. Kuidas annab vastuvõtutöötaja CV edastada kõike, mida tööandjad peavad teadma teie tipptaseme kohta selles rollis? Kuigi see on sinu algtaseme ametikoht, kuidas tõestate oma õpetamisvõimet ja positiivset suhtumist?

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Administraatori CV näidis

Kontaktandmed

Aadu Miin
55339988
aadumiin@example.com
linkedin.com/in/aadumiin

Professionaalne kokkuvõte:

Administraator teeb palju enamat kui tervitab, tervitab ja suunab ettevõtte külalisi või kliente. Töö hõlmab muuhulgas turva- ja telekommunikatsioonisüsteemide hooldamist, klientidele info edastamist päringutele vastamise või ümbersuunamise teel ning ettevõttesisese haldustoe pakkumist.

Töökogemus

Juuli 2021 – August 2022

 • Kommunikatsioon
 • Kontori haldus
 • Kontoritarvikut tellimine
 • Tähelepanelikkua ja taiplikkus
 • Sotsiaalsete ürituste haldamine

Saku Õlletehase AS
Ärikliendi osakonna administraator
September 2019 - Juuni 2021

 • Lugude jutustamine
 • Aktiivne kuulamine
 • Vastuväidete käsitlemine

Oskused

 • Klientide abistamine
 • Hea eneseväljenduse oskus
 • Selge enesemääratlus
 • Teistega arvestaminee
 • Positiivne vaade elule

Lisainfo

 • Vana mööbli restaureerimine
 • Koerad
 • Maadlus

Keeled

 • Eesti keel (emakeel)
 • Saksa keel C1 - kõrgtasemel kasutus
 • Soome keel C1 - kõrgtasemel kasutus

Olete jõudnud abi saamiseks õigesse kohta. Meitl leiate enam kui 300 ametikohapõhist kirjutamisjuhendit ja vastavaid CV näidiseid, lisaks CV koostamise tööriista, kohandatavaid malle ja kasulikke nõuandeid.

See juhend koos vastuvõtutöötaja CV näitega näitab teile, kuidas tõsta esile isiksuseomadusi ja raskeid oskusi, mis teil juba on, veendes tööandjaid, et olete teistest administraatorikandidaatidest parem.

administraator CV

Artiklis käsitleme järgmisseid põhitõdesid:


 • Mida administraatorid teevad?
 • Kuidas kirjutada vastuvõtutöötaja CV
 • Parim formaat oma CV struktureerimiseks
 • Nõuanded teie vastuvõtutöötaja CV iga jaotise kohta: kokkuvõte, töölugu, haridus ja oskused
 • Professionaalsed CV küljendus- ja kujundusvihjed.
 • Täpsemalt, meie administraatori CV näide ja juhend õpetab teile:
 • Looge profiil, mis näitab teie tööeetikat ja õppimistahet
 • Tõstke jalg ukse vahele tippettevõtetes, kus on arenguruumi
 • Kasuta varasemat kogemust teistes valdkondades
 • Vältige oma CV väljafiltreerimist automatiseeritud süsteemide poolt.

Mida teeb admisnistraator?


Kell on 9 esmaspäeva hommikul kiires arstikabinetis. Telefon heliseb, patsiendid ootavad registreerimist ja apteek vajab retsepti saatmist — kohe! See võib tunduda kaosena, kuid koolitatud administraatori jaoks on igasse tööpäeva korra ja positiivse energia toomine teretulnud väljakutse.

Administraatorid on asjatundlikud multitegumtöötajad, kes täidavad mitmesuguseid kontoriülesandeid, alates klientide tervitamisest ja kohtumiste planeerimisest kuni koopiate tegemise ja failide korrastamiseni. Eeldatakse, et nad täidavad kõik need ülesanded sõbraliku suhtumise ja väheste kaebustega.

Administraatorid töötavad peaaegu kõigis tööstusharudes ja enamik töötab täistööajaga tööajal. Kuna enamikku tööülesandeid saab õppida tööl, on administraatori ametikoht suurepärane valik, kui teil pole kõrgharidust. Kuna kontoritöö on sageli mugavam kui muud algtaseme ametikohad, võivad need töökohad olla konkurentsivõimelised, eriti tipptasemel ettevõtetes.

Mida administraatori ametikoht Eestis eeldab


Esimene samm suurepärase vastuvõtutöötaja CV koostamise suunas on rolli ja tööturu nüansside mõistmine. Mõelge ajale, mil külastasite arstikabinetti või ettevõtet ja registratuuritöötaja ei olnud abivalmis või isegi ebaviisakas. Tõenäoliselt jättis see teile kogu ettevõttest negatiivse mulje ja pani teid kõhklema, enne kui soovitasite ettevõtet perele ja sõpradele. Seetõttu on hea administraator iga organisatsiooni oluline osa.

Alates uusimast kaastöötajast kuni tegevjuhini esindab iga teist töötajat registratuuris istuv isik. See tähendab, et selle töö jaoks on oluline õige kombinatsioon karismast, detailidele tähelepanu pööramisest ja kannatlikkusest. Teil ei paluta mitte ainult täita mitmesuguseid haldusülesandeid, vaid tõenäoliselt kuulate ära ka palju kaebusi – nii klientidelt kui ka töötajatelt. Kuulujuttude vältimine ja käsilolevale ülesandele keskendumine on parim viis oma professionaalsuse kinnitamiseks ja ettevõtte headuses püsimiseks.

administraator CV

Üks põhjus, miks administraatorite tööturg on nii konkurentsivõimeline, on see, et see võib avada ukse paljudele teistele tööstusharudele. Internet on täis lugusid juhtidest ja juhtidest, kes alustasid administraatorina, kuid jõudsid lõpuks ettevõtte ridadesse. Uudishimulik iseloom ja oskus väikseid ülesandeid õigesti teha näitavad ülemustele, et olete suuteline võtma suuremaid kohustusi.

Administraatoritööd peetakse mõnikord ajutiseks tööks, kuid see ei pea nii olema. Vastuvõtutöötajana töötamine võib tuua rohkem võimalusi haldusvaldkonnas. Oskused on sageli ülekantavad pangatellerite, klienditeenindajate, sekretäride ja haldusassistentide ametikohtadele.

Tööalased võimalused Eestis Tallinn ja Soomes Helsingi piirkonnas


Statistikaamet eeldab, et vastuvõtutöötajate töökohtade arv kasvab aastatel 2023–2033 hinnanguliselt kuni 7%, mis on aeglasem kui teiste ametite puhul. Turunõudlus on aga muutumas. Tervishoiu- ning meditsiiniteenuste sektoris avaneb rohkem vastuvõtutöötajate ametikohti, samas kui töökohad kaovad teistes tööstusharudes, mis kasutavad klientidega suhtlemiseks automatiseeritud süsteeme, veebisaite ja rakendusi. Kuna valdkond kitseneb, on kvaliteetne CV võti parimate administraatori ametikohtade kindlustamisel.

ATS-i valdkond ja CV-de sõelumine


Kujutage ette, et kulutate kogu selle aja suurepärase CV koostamisele ja seejärel filtreeritakse see automaatselt välja, enne kui see inimsilma jõuab. Õudusunenägu, eks? See võib juhtuda taotlejate jälgimissüsteemidega ehk ATS-iga. Need arvutiprogrammid skannivad teie administraatori CV-d teatud tööandja, tööotsingumootori või värbaja määratud märksõnade jaoks ja filtreerivad automaatselt välja need, mis ei vasta õigetele kriteeriumidele. Kuidas siis süsteemist üle saada ja tagada, et teie CV satuks värbamisjuhi lauale?

See kõik seisneb õige tasakaalu leidmises inimese jaoks loomuliku kirjutamise ja robotile meeldivate märksõnade lisamise vahel. ATS on teie CV kokkuvõtte ja oskuste jaotise skannimisel kõige aktiivsem, seega keskenduge nendesse jaotistesse töökirjelduse sõnade sisestamisele. Teie haridus- ja tööajaloo jaotiste sõnastus peaks iseenesest tööga hästi hakkama saama, kui olete need hoolikalt koostanud.

Kuidas kirjutada vastuvõtutöötaja CV


Vastuvõtutöötaja CV soovitatav raamistik, nagu kõik karjäärilood, sisaldab järgmisi komponente:


 • Päis
 • Kokkuvõte (mõnikord nimetatakse seda profiiliks või isiklikuks avalduseks)
 • Tööajalugu
 • Haridus
 • Oskused

Hiljem selles juhendis, mida toetavad vastuvõtutöötajate CV-näidised, käsitleme iga jaotist ükshaaval.

Parima CV vormingu valimine administraatori jaoks

CV kronoloogiline vorming on tõenäoliselt parim valik teie CV struktureerimiseks, nagu selles juhendis viidatud administraatori CV näide illustreerib. See on üldiselt tööotsijate jaoks kõige sagedamini kasutatav formaat.

administraator CV

Kuid kui olete tööjõus uus, teete dramaatilist karjäärimuutust või kui teie kõige olulisem kogemus ei ole olnud töötaja ametikohtadel, siis vaadake tagasi alternatiivseid CV-vorminguid. Funktsionaalne CV formaat sobib mõnikord ülekantavate oskuste või koolituse rõhutamiseks või neile, kes on olnud FIE.

Administraatori CV kokkuvõtte näide: Õige suhtumine


Teie CV kokkuvõte (mida nimetatakse ka profiiliks või isiklikuks avalduseks) on koht, kus veenda tööandjaid, et jääte optimistlikuks ja keskenduksite ka kõige kiirematel päevadel. Kaasahaarav CV kokkuvõte sarnaneb paljuski administraatoriga: multitalent, tõhus ja vastutulelik. See on teie esimene tutvustus tööandjatele ja kutse teile paremini tundma õppida. Mõelge sellele kui oma miniatuursele CV-le – natuke isiksust, mõningaid oskusi ja ainult teie varasema kogemuse tipphetki.

Alustage sellest, kui palju aastaid teil on administraatorina või sellega seotud valdkonnas kogemusi. Millised olid nende ametikohtade peamised ülekantavad ülesanded? Kas mõni eriti silmatorkav saavutus? Nüüd ühendage see oma põhiomadustega: viisakas, läbimõeldud, motiveeritud, tähelepanelik, kliendikeskne.

administraator CV

Ärge unustage heita pilk töökuulutusele ja kohandada oma administraatori CV-d, lisades ATS-ile soodsad märksõnad. Kui kandideerite kohalikule ettevõttele või saadate oma CV otse värbamisjuhile, siis tõenäoliselt ei filtreerita seda automatiseeritud süsteemi kaudu. Kuid ikkagi ei tee paha anda tööandjatele täpselt seda, mida nad otsivad.

Allpool leiate vastuvõtutöötajate CV-de näidiskokkuvõtteid.


KOHANDATAVA KOKKUVÕTE NÄIDE
Töökas ja pühendunud administraator, kellel on üle 15-aastane kogemus, pakkudes terviklikku kontorituge suuremahulistes klientides. Oskate ja tõhusalt koostada ajakavasid, kokku leppida kohtumisi, müüa tooteid ja pakkuda klientidele optimaalset klienditeenindust. Pidevalt kiidetud selle eest, et lisaks mitmesuguste haldusülesannete haldamisele haldati vastuvõttu rahulikult ja armuliselt – mõnikord ka surve all. Soovin liituda uue professionaalide meeskonnaga ja aidata neil areneda, järgides mulle iseloomulikku kirge ja pühendumust tipptaseme saavutamisele.

Tööajaloo näidis: kõik on korras

Teie varasemad töökogemused kinnitavad tööandjatele, et neil pole vastuvõtulauas olles millegi pärast muretseda. Kuna administraatoritelt ei nõuta tavaliselt kõrgharidust, mängib teie tööajalugu võtmerolli, et näidata tööandjatele, et olete tööl piisavalt õppinud, et olla pädev administraator. Kui otsid töökohta suuremas või prominentsemas ettevõttes, on eelnev töö administraatorina kohustuslik. Mõnes tööstusharus ja väikeettevõttes piisab varasematest suvetöödest ja osalise tööajaga ametikohtadest. Lihtsalt näidake kindlasti, kuidas teie tööajalugu on seotud konkreetse administraatori töökohaga, millele kandideerite.

Administraatori tööülesanded ja vastutus

Vastuvõtutöötajad peavad olema kursis ja olema kursis kõigega, mis organisatsioonis toimub, alates teadmisest, millised olulised kohtumised toimuvad, kuni tarnete koordineerimise ja töötajate reisikorralduse korraldamiseni. Samuti olete sageli esimene inimene, keda töötajad ja potentsiaalsed kliendid näevad, nii et esindate alati ettevõtet.

Vastuvõtutöötaja on professionaal, kes täidab töökohal toetavat või abistavat rolli. Nad istuvad kontoris või ootealal ja on sageli esimene inimene, kellega külalised kontorit külastades kohtuvad. Nende tööde olemus tähendab, et nad suhtlevad inimestega näost näkku, telefoni või meili teel.

administraator CV

Enamik vastuvõtutöötajaid töötab tervishoiutööstuses, aidates arste, hambaarste ja teisi arste kogu riigis. Mõned töötavad juristide, koolide, automüüjate ja hotellide heaks. Administraatori ametinimetus võib tööandjast olenevalt erineda.

Administraatori igapäevased tööülesanded hõlmavad järgmist:


 • Klientidega kohtumine ja tervitamine
 • Kohtumiste broneerimine
 • Kullerite korraldamine
 • Vastuvõtuala korras hoidmine
 • Telefonikõnedele vastamine ja nende suunamine
 • Telefonikõnede sõelumine
 • Postituse sorteerimine ja levitamine
 • Registratuuri tööaeg

Juhib tähelepanu ilmselgele, et see on lauapõhine töö, kuna vastuvõtt peab alati olema mehitatud. Teie tööajad sõltuvad sellest, kus te töötate: kuigi haigla vastuvõtutöötaja töötab tõenäoliselt vahetustega, siis ettevõtte administraator töötab esmaspäevast reedeni kella 9–5, nii et peate kindlasti leidma teie vajadustele vastava ettevõtte.

Kuigi te ei saa vastuvõtulauast lahkuda, saate karjääriredelil üsna hõlpsalt üles tõusta. Vastuvõtutöötajad tõusevad sageli selle ettevõtte ridadesse, kus nad töötavad, küsige lihtsalt Hewlett-Packardi endise tegevjuhi Carly Fiorina käest, kes mehitas kunagi vastuvõtulauda. Väikese kogemuse ja raske tööga saavad registratuuritöötajad liikuda suurematesse ettevõtetesse ja rohkematesse juhirollidesse, kes juhivad administraatorite meeskonda või astuvad kõrvalsammu haldus- või personalijuhtimisse.

Vajalikud oskused, et olla administraator


"Selleks tööks on vaja suurepäraseid inimeste oskusi, kannatlikkust ja suutlikkust mitut tööd teha," ütleb Emily Toomer, kes töötab kiires kirjastusettevõttes administraatorina. See aitab ka siis, kui:

 • Hästi organiseeritud
 • Sõbralik ja viisakas (kombed ei maksa ju midagi)
 • Tõhus
 • Suudab tulla toime keeruliste klientide või klientidega (kõik ei tea kombereeglit)
 • Enesemotiveeritud
 • Hea arvutisüsteemidega
 • Omavad lihvitud suhtlemisoskusi
administraator CV

Administraatori töökirjelduse mall
Otsime vastuvõtutöötajat, kes vastutaks klientide ja meie kontori külastajate tervitamise eest. Teie ülesandeks on klientidele juhiste andmine kontori erinevatesse osadesse, töötajatega külastajatega seotud kontaktide võtmine, telefonidele vastamine ja sõnumite vastuvõtmine ning kirjade sorteerimine ja jagamine.
Selles rollis edu saavutamiseks vajate suurepärast kirjalikku ja suulist suhtlemisoskust ning Microsoft Office'i rakenduste (nt Word ja Excel) pädevust. Kasuks tuleb ka eelnev vastuvõtutöötaja kogemus.

Administraatori kohustused:

 • Tervitage kliente ja külastajaid positiivse ja abivalmi suhtumisega.
 • Klientide abistamine kontoris orienteerumisel.
 • Vajadusel klientide teavitamine.
 • Aidates säilitada töökoha turvalisust, väljastades, kontrollides ja vajaduse korral kogudes märke ning pidades külastajate logisid.
 • Abistamine mitmesuguste haldustoimingutega, sealhulgas kopeerimine, faksimine, märkmete tegemine ja reisiplaanide koostamine.
 • Koosoleku- ja koolitusruumide ettevalmistamine.
 • Telefonidele vastamine professionaalsel viisil ja vajadusel kõnede suunamine.
 • Kolleegide abistamine haldusülesannete täitmisel.
 • Ad hoc haldusülesannete täitmine.
 • Telefonikõnedele vastamine, nende suunamine ja sõelumine.
 • Postide sorteerimine ja jagamine.
 • Nooremadministratiivmeeskonna palkamine, juhtimine ja arendamine.
 • Pakkuge suurepärast klienditeenindust.
 • Kohtumiste planeerimine.

Nõuded administraatorile:


 • Kogemus või bakalaureusekraad seotud valdkonnas.
 • Eelnev vastuvõtutöötaja või sellega seotud töökogemus.
 • Ühtlane, professionaalne riietus ja viis.
 • Suurepärane kirjalik ja suuline suhtlemisoskus.
 • Microsofti rakenduste, sealhulgas Wordi, Exceli ja Outlooki pädevus.
 • Hea ajaplaneerimise oskus.
 • Kogemus haldus- ja kantseleitoimingutega.
 • Oskab meeskonnaliikmena positiivselt panustada, vajadusel aidata erinevate ülesannete täitmisel.

Teie vastuvõtutöötaja on tavaliselt esimene inimene, kellega kliendid teie kontorisse sisenedes kohtuvad, seega on oluline jätta endast õige esmamulje. Lõppude lõpuks tunnevad kliendid end mugavalt, kui nad näevad kontoritöötajaid, kes on viisakad, professionaalsed ja saavad hõlpsalt hakkama mitme ülesandega.

administraator CV

Kui soovite leida oma kontorisse sobivat, algab kõik ametijuhendist, mis kirjeldab selgelt ametikohta, mida soovite täita. See kehtib eriti siis, kui on vaja kirjeldada oma ametikohale vastavaid administraatori kohustusi ja oskusi. Lõppude lõpuks on see üks esimesi jaotisi, mida kandidaat loeb, et näha, kas jätkamine on seda väärt. Nii et olenemata sellest, kas koostate registratuuri administraatori ametijuhendit või hotelli administraatori ametijuhendit, on oluline veenduda, et tööülesanded ja oskused kajastaksid selgelt igapäevaseid täidetavaid ülesandeid.

Administraator on esimene kontaktpunkt ettevõtte ja selle klientide vahel. Need spetsialistid tagavad, et kontorid töötavad sujuvalt ja täiskohaga töötajad saavad oma töö tõhusaks tegemiseks tuge. Teades, mida administraator teeb, saate vabale ametikohale tõhusa ametijuhendi koostada. Selles artiklis käsitleme registratuuritöötaja kohustusi ning vaatleme oskusi ja kvalifikatsiooni, mida need spetsialistid oma töös edu saavutamiseks vajavad.

Looge oma CV parimate mallide abil

Administraatori CV KKK:

Kas ma saan kohandada teie administraatori töökuulutuse näidist?

Administraatori ametijuhendid peaksid vastama ettevõtte konkreetsetele vajadustele. Saate muuta meie administraatori töökuulutuse näidist mis tahes jaotist, et selgitada paremini oskusi ja omadusi, mida järgmisel töölevõtmisel otsite.

Mida peaksin oma registratuuri töökuulutusse lisama?

Kui postitate administraatori töökuulutuse, peaksite mõtlema vastuvõtu tööülesannetele, mida teie töötaja peab täitma. Koostage administraatori ülesannete loend ja lisage see administraatori töökoha kuulutamisele. Kasutage alustamiseks ülaltoodud administraatori ametijuhendit ja tööülesandeid ning täiendage või laiendage oskusi ja kvalifikatsioone, mida soovite järgmisel töölevõtmisel omandada.

Millised on vastuvõtutöötajate intervjuu küsimused?

Kui olete administraatori töökuulutuse postitanud, saate koostada intervjuuküsimusi, vaadates üle oma ettevõtte nõuded olla administraator.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee