Kaaskirja meistriklass: Kuidas kirjutada veenev kaaskiri ja eristada töölepingut töövõtulepingust
Kaaskirja on oluline osa taotlusprotsessist, eriti erinevate töölepingute ja töövõtulepingute puhul. See annab võimaluse näidata oma oskusi ja kvalifikatsioone ning väljendada oma huvi konkreetse positsiooni vastu. Kaaskirja roll on eriti oluline, kuna see võib määrata, kas teid kutsutakse töövestlusele või mitte. Kas tead, kuidas kirjutada kaaskirja, mis rõhutab teie sobivust töölepingu või töövõtulepingu jaoks? Kuidas saab kaaskirja abil potentsiaalset tööandjat veenda, et just sina oled sobiv kandidaat?
Erinevused töölepingu ja töövõtulepingu vahel ning nende kaaskirjade mallid
Lugupeetud värbamismeeskond,
Olen väga huvitatud töökohast "Mille erinevad tööleping ja töövõtuleping", mille leidsin Teie ettevõtte veebilehelt. Minu põhjalikud teadmised tööõigusest ja pikaaegne kogemus personalijuhina teevad minust väga sobiliku kandidaadi sellele positsioonile.
Olen töötanud personalijuhtimise valdkonnas üle 10 aasta, mille käigus olen omandanud sügavad teadmised töölepingutest ja töövõtulepingutest. Minu oskused hõlmavad tööõiguse rakendamist, lepingute koostamist ja läbirääkimiste pidamist. Lisaks olen töötanud erinevate tööõiguse ekspertidega, et tagada ettevõtetele parimate lepingute sõlmimine.
Minu eelnevates rollides olen edukalt juhtinud personali värbamise ja haldamise protsesse, sealhulgas lepingute koostamist ja läbivaatamist. Sellistel positsioonidel töötamine on mulle andnud kindla arusaama, kuidas mõjutavad töölepingud ja töövõtulepingud ettevõtte igapäevast tegevust ja strateegilist kasvu. Lisaks on mul märkimisväärne kogemus töötajate nõustamisel tööõiguse küsimustes, mis aitab neil mõista oma õigusi ja kohustusi.
Tean, et Teie ettevõte on tuntud oma põhjaliku ja professionaalse lähenemise poolest tööõiguse küsimustele. Minu põhjalikud teadmised ja praktiline kogemus sobivad ideaalselt Teie ettevõtte väärtuste ja eesmärkidega. Lisaks usun, et minu tugevad oskused probleemide lahendamisel ja suhtlemisel aitavad kaasa Teie meeskonna edukusele.
Olen väga põnevil võimalusest taotleda seda ametikohta ja sooviksin võimalust rääkida Teiega lähemalt sellest, kuidas minu oskused ja kogemused võiksid Teie ettevõtte eesmärke toetada. Tänan Teid aja ja kaalutluse eest ning ootan võimalust edasisteks aruteludeks.
Lugupidamisega,
[Teie nimi]
Kaaskirja Tähtsus Töölepingu ja Töövõtulepingu Sõlmimise Protsessis
Kaaskirja olulisus tööotsingu protsessis ei ole liialdatud. See on tööotsija esimene võimalus ennast potentsiaalsele tööandjale tutvustada, tõsta esile oma tugevusi ja näidata huvi konkreetse ametikoha vastu ettevõttes Mille erinevad tööleping ja töövõtuleping. Kaaskirja struktuur ja disain on tööandja esmamulje tööotsijast ja tema professionaalsusest.
Võttes arvesse kaaskirja rolli tööotsingu protsessis, on selle kujundus ja struktuur samuti tähtsad. Professionaalne kaaskiri on hästi organiseeritud, selge ja kokkuvõtlik, mis aitab tööandjal kiiresti mõista kandidaadi pädevust ja sobivust konkreetsele ametikohale.
Karjäärieesmärkide ja -väljakutsete selge esiletoomine kaaskirjas võib näidata kandidaadi pühendumust ja sihikindlust. See võib tööandjale näidata, et kandidaat ei otsi lihtsalt tööd, vaid soovib panustada ettevõtte eesmärkide saavutamisse. Seega, kaaskirja struktuur ja kujundus on olulised tööotsingu protsessis, aidates luua positiivse ja professionaalse esmamulje tööandjale.
Lisaks töölepingu ja töövõtulepingu mallidele on meil ka teised lepingu mallid, mida soovitame teil üle vaadata.
Hea tööandja, selgitame erinevusi töölepingu ja töövõtulepingu vahel
Hea tööotsija,
Tervitades värbamisjuhti või tööandjat, on oluline olla viisakas, ametlik ja austav. Selleks saab kasutada mitmeid erinevaid tervitusi, mis on sobivad nii e-kirjades kui ka isiklikult suhtlemisel. Samuti on oluline mõista töölepingu ja töövõtulepingu erinevusi, sest need mõjutavad otseselt teie töösuhteid ja kohustusi.
Tööleping on leping, mille kohaselt töötaja kohustub tegema teatud tööd, alludes tööandja juhtimisele ja kontrollile, ning tööandja kohustub maksma töötajale töötasu, tagama talle tööks vajalikud tingimused ning täitma muid töölepinguseaduses sätestatud kohustusi. Töövõtuleping aga tähendab, et töövõtja kohustub valmistama teatud asja või saavutama muu kokkulepitud tulemuse ning tellija kohustub tehtud töö eest tasuma.
Järgnevalt on toodud mõned tervitusnäited, mida võib kasutada värbamisjuhi või tööandja poole pöördudes:
- Hea proua/värbamisjuht,
- Austatud härra/tööandja,
- Lugupeetud [ettevõtte nimi],
- Tere päevast, [värbamisjuhti või tööandja nimi],
- Tere [ettevõtte nimi],
- Kallis [värbamisjuhi või tööandja nimi].
Tervitades on oluline alati meeles pidada, et tervitus peaks olema asjakohane, austav ja kohane teie suhtluse kontekstiga.
Parimate soovidega,
[Teie nimi]
Töölepingu ja töövõtulepingu erinevuste mõistmine kaaskirja koostamisel
Kaaskirja esimese lõigu olulisus on määratlemata, kuna see on esimene mulje, mille tööandja teie töötaotlusest saab. Sissejuhatus peaks kohe alguses väljendama huvi torustiku töökoha vastu, et näidata oma entusiasmi ja pühendumust. Selles peaks rõhutama, et olete teadlik vabade töökohtade olemasolust ja et olete põhjalikult läbi mõelnud oma kandideerimise.
Näiteks võiks sissejuhatus olla järgmine: "Mul on hea meel pakkuda oma teenuseid teie äsja reklaamitud torustiku töökoha jaoks. Ma sain sellest teada teie ettevõtte veebilehel avaldatud töökuulutuse kaudu ja arvan, et minu oskused ja kogemused sobivad ideaalselt teie meeskonda."
Lisaks on oluline mõista töölepingu ja töövõtulepingu erinevusi. Tööleping on leping, kus töötaja kohustub tegema teatud tööd tööandja juhtimisel ja kontrolli all, samas kui töövõtuleping on leping, kus töövõtja kohustub teostama konkreetse töö tulemusena. Töölepinguga tagatakse töötajale õigused ja kaitse, mida töövõtuleping ei paku. Sellest tulenevalt tuleks sissejuhatavas lõigus selgitada, millist lepingut eelistate ja miks, tuginedes teie isiklikule olukorrale ja vajadustele.
Erinevused töölepingu ja töövõtulepingu vahel kaaskirjas
Kaaskirja põhitekstis keskendume kahele olulisele teemale: tööleping ja töövõtuleping. Need mõisted võivad esmapilgul tunduda sarnased, kuid nende vahel on olulisi erinevusi, mis mõjutavad nii tööandjat kui ka töötajat ning nende vahelist suhet. Iga lõik meie kaaskirjas on pühendatud sellele, et valgustada neid erinevusi ja tuua esile nende mõlema lepingu unikaalsed omadused ja eripärad. See teave on oluline mõistmaks, kuidas need lepingud mõjutavad töösuhteid ja millised on võimalikud õigused ning kohustused mõlemal juhul.
Tööleping ja töövõtuleping on mõlemad lepingud, mida kasutatakse töösuhte reguleerimiseks, kuid neil on olulisi erinevusi.
Tööleping on leping, millega töötaja kohustub tegema teatud tööd alluvalt ja juhendatult tööandja juhtimise ja kontrolli all, ning tööandja kohustub maksma töötajale töö eest tasu, tagama talle töö tegemiseks vajalikud tingimused ning täitma muid seadusest, kollektiivlepingust või töölepingust tulenevaid kohustusi.
Töövõtuleping on leping, millega töövõtja kohustub valmistama või parandama asja (töövõtt) või saavutama muu kokkulepitud tulemuse ja tellija kohustub selle eest tasuma.
Kaaskiri peaks sisaldama informatsiooni teie oskuste ja kogemuste kohta, mis on seotud konkreetse töökohaga, millele kandideerite. Võtmeoskused võivad olla tehnilised oskused, nagu programmeerimiskeelte tundmine, või pehmed oskused, nagu suhtlemisoskus või probleemilahendusvõime. Asjakohane kogemus võib hõlmata varasemaid töökohti, projekte või vabatahtlikku tegevust, mis on seotud töökohaga, millele kandideerite.
On oluline, et teie oskused ja kogemused vastaksid tööandja nõudmistele. Näiteks, kui tööandja otsib kogemusega Java-programmeerijat, peaks teie kaaskiri sisaldama teavet teie Java programmeerimisoskuste ja asjakohaste projektide kohta, milles olete osalenud.
Tööleping ja töövõtuleping on kaks erinevat lepingut, mida kasutatakse töösuhetes. Tööleping on leping, kus töötaja kohustub tegema tööandja heaks tööd, alludes tööandja juhtimisele ja kontrollile, ning tööandja kohustub maksma töötajale töötasu. Töövõtuleping seevastu on leping, kus töövõtja kohustub valmistama või parandama asja või saavutama muu kokkulepitud tulemuse ning tellija kohustub tasuma lepingujärgset tasu.
Teise lõigu eesmärk on veenda potentsiaalset tööandjat, et olete sobiv kandidaat avatud positsioonile. See on koht, kus võite välja tuua oma varasemad saavutused ja näidata, kuidas need võivad olla kasulikud ettevõttele, kuhu soovite tööle asuda.
Näiteks, kui olete varasemalt töötanud projektijuhina ja suutnud projekte edukalt lõpule viia eelarve ja ajakava piires, siis see võib olla oluline saavutus, mida oma kaaskirjas esile tuua. Samuti, kui olete suutnud oma varasemates rollides tõsta müügitulu, parandada klienditeenindust või vähendada kulusid, on see samuti midagi, mida võiksite rõhutada. Need saavutused näitavad teie väärtust tööandjale ja aitavad neil näha, kuidas võite aidata kaasa nende ettevõtte eesmärkide saavutamisele.
Tööleping ja töövõtuleping on kaks erinevat lepinguliiki, mida ettevõtted kasutavad tööjõu palkamisel. Tööleping on leping, kus töötaja võtab endale kohustuse teha teatud tööd, mille eest tööandja maksab talle palka. Töövõtuleping seevastu on leping, kus töövõtja võtab endale kohustuse teostada konkreetset tööd või tööd, mille eest tellija maksab talle tasu.
Kaaskirja 3. lõik peaks sisaldama ettevõtteteadmisi, et näidata, et olete teinud kodutööd ja olete tõsiselt huvitatud ettevõttest. See võib hõlmata ettevõtte ajaloo, missiooni, väärtuste, toodete või teenuste, saavutuste ja strateegiate tundmist. Teadmised tulevase tööandja kohta näitavad teie pühendumust ja huvi just selle konkreetse töö vastu.
Lisaks võib kaaskirja 3. lõik selgitada, miks ettevõte sobib ideaalselt. See võib hõlmata, kuidas ettevõtte kultuur, väärtused või eesmärgid kattuvad teie omadega, kuidas ettevõtte pakkumised või võimalused aitavad teil saavutada oma karjäärieesmärke või kuidas teie oskused, kogemused ja huvid toetavad ettevõtte vajadusi või eesmärke. Selgitades, miks ettevõte sobib ideaalselt, näitate, et olete hoolikalt kaalunud, kuidas teie ja ettevõte võiksid olla vastastikku kasulikud.
Erinevused töölepingu ja töövõtulepingu vahel
Lõpetuseks soovin rõhutada, et olen põhjalikult uurinud nii töölepingu kui ka töövõtulepingu erinevusi ja olen valmis neid mõistma ning rakendama. Mul on suur entusiasm ja huvi selle võimaluse vastu ning ma ootan väga võimalust seda teiega edasi arutada. Palun võtke minuga ühendust e-posti teel [e-post] või telefoni teel [telefoninumber], kui soovite minuga mõnes küsimuses süvitsi minna või kui vajate täiendavat teavet. Suur tänu, et võtsite aega minu kaaskirja läbi lugeda ja minu kandidatuuri kaaluda. Ootan võimalust kohtuda ja arutada, kuidas saan teie meeskonda väärtust lisada.
Töölepingu ja töövõtulepingu lõpetamise erinevused
Tööleping on leping, mille raames töötaja kohustub tegema tööandja juhtimise ja kontrolli all tööd ning tööandja maksma töötajale selle eest tasu. Tööandja vastutab töökeskkonna ja -vahendite tagamise eest ning töötajale kehtivad tööandja töökorralduse reeglid. Töölepingus on rõhk pikaajalisel koostööl ning töötajale pakutakse kindlat tööaega ja -kohta, puhkust, haigushüvitist ning töösuhte lõpetamisel ka teatud hüvitisi.
Töövõtuleping seevastu on leping, mille raames töövõtja kohustub valmistama või parandama asja (teostama tööd) ja tellija kohustub vastu võtma tulemust ning maksma selle eest tasu. Töövõtja vastutab töö teostamise eest ning otsustab, milliseid vahendeid ja meetodeid ta kasutab. Töövõtulepingus on rõhk konkreetse töö tulemusel, mitte pikaajalisel koostööl, ning töövõtjale ei pakuta kindlat tööaega ja -kohta, puhkust ega haigushüvitist.
Loodan, et see selgitus aitab Teil mõista töölepingu ja töövõtulepingu erinevusi ning valida sobivaima lepingu vormi. Soovin Teile edukat lepingute koostamist ja produktiivset koostööd oma töötajate või töövõtjatega.
Erinevused töölepingu ja töövõtulepingu vahel
Kaaskirja lisamisel võib tekkida küsimus, kas kasutada digitaalset või käsitsi kirjutatud allkirja. Mõlemal valikul on omad plussid ja miinused, mida kaaluda.
Digitaalne allkiri on kiire ja mugav lahendus. See on turvaline, sest seda ei saa võltsida ning see annab allkirjastajale õigusliku kaitse. Lisaks, digitaalne allkiri on professionaalne ja modernne - see näitab, et olete kursis tehnoloogia arenguga.
Teisalt, käsitsi kirjutatud allkiri võib anda kaaskirjale isikupärasema ja inimlikuma ilme. See näitab, et olete pühendunud piisavalt aega ja vaeva, et kirjutada ja skaneerida oma allkiri. Samas, käsitsi kirjutatud allkirja autentsust on raskem tõestada ning see võib tekitada probleeme, kui kaaskiri on vaja õiguslikult tõestada.
Lõppkokkuvõttes võib olla parem kasutada digitaalset allkirja, kui soovite kiiret, mugavat ja professionaalset lahendust. Kui soovite aga näidata rohkem pühendumust ja isikupärasust, võib olla parem kasutada käsitsi kirjutatud allkirja. Kõige olulisem on mõelda läbi, milline allkirja tüüp sobib kõige paremini teie konkreetse olukorra ja kaaskirja stiiliga.
Kasulikud näpunäited kaaskirja kirjutamiseks ja erinevused töölepingu ning töövõtulepingu vahel
Kaaskirja kirjutamine on oluline osa tööle kandideerimisest, kuna see annab tööandjale esmamulje teie oskustest ja kogemustest. Kuid kaaskirja kujundamine ja struktuur võib erineda sõltuvalt sellest, kas kandideerite töölepingu või töövõtulepinguga töökohtadele. Allpool on toodud mõned nõuanded ja head tavad kaaskirja kirjutamiseks nii töölepingu kui ka töövõtulepingu puhul.
- Vigade parandamine: Ükskõik, kas kirjutate kaaskirja töölepingu või töövõtulepingu jaoks, on vigade parandamine hädavajalik. Ükskõik kui tugevad on teie oskused või kogemused, võib hooletusvigade esinemine kaaskirjas jätta tööandjale mulje, et te ei pööra tähelepanu detailidele. Enne kaaskirja saatmist lugege see mitu korda läbi, et veenduda, et see ei sisalda trükivigu ega grammatilisi vigu.
- Kohandamine: Kaaskiri tuleks alati kohandada konkreetse töö ja ettevõtte jaoks, kuhu te kandideerite. Töölepingu puhul tuleks keskenduda sellele, kuidas teie oskused ja kogemused sobivad konkreetse tööülesannete ja -nõuetega. Töövõtulepingu puhul tuleks rõhutada teie võimet täita konkreetne ülesanne või projekt, sealhulgas teie varasemad kogemused sarnaste tööde tegemisel.
- Isiklik puudutus: Kasutage kaaskirja, et näidata oma isiksust ja entusiasmi. Töölepingu puhul võib see hõlmata seda, miks olete huvitatud konkreetsest töökohast või ettevõttest. Töövõtulepingu puhul võib see hõlmata seda, miks olete huvitatud konkreetsest projektist või ülesandest.
- Lühidus ja selgus: Püüdke hoida oma kaaskiri lühike ja selge. Tööandjad võivad saada palju taotlusi, nii et nad hindavad kaaskirja, mis on otse punkti juures. Selgitage selgelt, mida te pakute ja miks te olete hea kandidaat, ilma et oleks vaja liiga palju detaile või ebaolulist teavet.
- Profesionaalsus: Kuigi kaaskiri annab võimaluse näidata oma isiksust, on oluline hoida toon professionaalne. Ärge kasutage liiga vabas vormis keelt ja vältige liiga isiklikke või ebaolulisi detaile.
Nii töölepingu kui ka töövõtulepingu puhul on oluline näidata, et olete usaldusväärne, võimekas ja ettevõtte või projekti jaoks sobiv kandidaat. Korrektne, hästi kohandatud ja professionaalne kaaskiri aitab luua positiivse esmamulje ja suurendab teie võimalusi tööpakkumise saamiseks.
Kaaskirja koostamise lõppsõna: Töölepingu ja töövõtulepingu erinevused
Kaaskirja kirjutamine on oluline osa tööotsingu protsessist, olgu selleks siis tööleping või töövõtuleping. Kaaskiri on võimalus rõhutada oma oskusi, kogemusi ja motivatsiooni ning lisada oma CV-le isiklik puudutus. Oluline on mõista, et kaaskiri peaks olema personaalne ja kohandatud konkreetse töö jaoks, mida taotlete.
Võtke aega, et mõista tööandja vajadusi ja ootusi, ning näidake, kuidas teie oskused ja kogemused vastavad nendele nõuetele. Rõhutage, kuidas teie taust, saavutused ja ambitsioonid aitavad kaasa ettevõtte eesmärkide saavutamisele.
Lõpetuseks, ärge alahinnake tugeva kaaskirja mõju. See võib olla teie pilet tööintervjuule ja võimalus end tõestada. Kaaskirja kirjutamine on investeering aega ja mõttejõudu, kuid tulemus on seda väärt.
Seega, kasutage kaaskirja malli juhendina, kuid ärge unustage lisada oma isiklik puudutus. Korrake oma väärtust ja näidake, miks olete parim kandidaat. Julgustame teid kasutama oma ainulaadseid kogemusi, et luua kaaskiri, mis teid eristab ja aitab saavutada soovitud töökohta.
Tasuta allalaetav kaaskirja mall
Motivatsioonikiri, millele on enamikul juhtudel lisatud CV, on iga töötaotluse põhielement. Seda tüüpi kiri peab lühidalt kirjeldama oskusi, võimeid ja teadmisi, mis teil on ja mis on teatud huviga seoses otsitava ametikohaga.
Selles mõttes peab kaaskiri lihtsalt sisaldama sellele ametikohale kandideerimise motivatsiooni ja põhjendusi. See peab äratama värbajas huvi ja panema ta pidama teid selle töö jaoks parimaks võimaluseks.
Kaaskirja struktureerimise nõuanded
Kaaskirja kirjutamise hõlbustamiseks pidage meeles, et koguge eelnevalt kogu vajalik teave. Näidake toimetaja loovust, järgides samal ajal tüpograafiliste reeglite õiget kasutamist ja jälgides, et ei tekiks kirjavigu. Sest hea kaaskiri peegeldab teie kuvandit inimese ja professionaalina. Olge oma kirjutamisel loominguline ja originaalne, jäädes samas lihtsaks, kokkuvõtlikuks ja täpseks.
Näidake läbitud punktide ohutust, enesekindlust ja meisterlikkust. Rõhutage, mida saate ettevõttesse tuua ja mainige oma erialast kogemust vastavas valdkonnas. Märkige ka kõik põhipunktid, mis panevad teid end uute ideedega täitva transformeeriva agendina ilmuma. Täpsustage oma võimet saavutada kavandatud eesmärgid ja kohaneda uute suundumustega.
Näita ennast positiivselt. Ärge langege sellesse viga, et kasutate sama kaaskirja mitme ettevõtte jaoks. Koostage kaaskiri iga taotletava töö kohta.
Seda tüüpi kiri võimaldab tööandjal kujundada teie isiksuse kohta arvamust, sest see annab teile võimaluse täpsustada oma motivatsioone, mida lihtsas CV-s tegelikult ei kirjeldata.
Lihtsa ja tõhusa kaaskirja kirjutamise soovitused
- Laiendage Intro
Pidage meeles, et pärast kõne valemit peate välja töötama sissejuhatuse, kus tutvustate end ametlikult ja isiklikult. Ärge unustage märkida peamist eesmärki, mis ajendas teid seda kirja kirjutama. - Struktureerige oma kirja sisu
Laske end juhinduda järgmistest küsimustest: – Miks?,
Mis eesmärgil?,
Kuidas?,
Miks soovite selles ettevõttes töötada?
→ selles osas peate kirjeldama, mida saate ettevõttele tuua.
– Rõhutage, kuidas teie teadmised võivad oluliselt mõjutada ettevõtte funktsioonide arengut ja majandussektorit, kus ta tegutseb.
- Kuidas te seda teeksite tee seda?
→ lihtsalt rõhutab teie teadmisi ja võimeid professionaalina
– Rõhutage oma õnnestumisi, varasemaid kogemusi, diplomeid, saadud tunnustusi või auhindu. - Olge oma järeldustes otsekohene
Andke teada, et olete vestluseks saadaval, esitades kontaktteabe, näiteks oma e-posti aadressi, telefoninumbri ja postiaadressi. Kui need kontaktandmed muutuvad, ärge unustage uuendada oma CV-d ja kaaskirja ning saata need uuesti ettevõtetele, kes on need juba saanud. - Hoolitse paigutuse eest
Teie kaaskiri peab olema kooskõlas teie CV-ga. Värbaja peab esmapilgul nägema, et need 2 dokumenti moodustavad ühe taotluse. Kasutage oma kaaskirjas samu värve, fonti, ikoone jne, mis oma CV-s. See väike näpunäide aitab teil luua tõhusa ja professionaalse rakenduse.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.
What’s a Rich Text element?
The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.
Static and dynamic content editing
A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!
How to customize formatting for each rich text
Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.
What’s a Rich Text element?
The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.
Static and dynamic content editing
A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!
How to customize formatting for each rich text
Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.
What’s a Rich Text element?
The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.
Static and dynamic content editing
A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!
How to customize formatting for each rich text
Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.
What’s a Rich Text element?
The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.
Static and dynamic content editing
A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!
How to customize formatting for each rich text
Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.
Koosta oma resümee 15 minutiga
Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.
Kuidas koostada lihtsat kaaskirja
Teised kaaskirjade näidised