Majahoidja CV mall ja juhend eduka CV kirjutamiseks

Majahoidja töö on äärmiselt oluline, sest see tagab kodu või hoone puhtuse, korrashoiu ja mugavuse. Oluliseks oskuseks Majahoidja töö puhul on detailidele orienteeritus ning võime iseseisvalt ja efektiivselt töötada. Millised on parimad viisid selle oskuse esiletoomiseks CV-s? Kuidas saab majahoidja oma kogemusi ja oskusi CV-s kõige paremini väljendada? Milliseid näiteid peaks kasutama oma varasemast töökogemusest, et näidata oma sobivust majahoidja positsioonile?

Allpool loome majahoidja CV näidise, mida iga inimene saab enda järgi kohandada.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Majahoidja CV näidis

ISIKUANDMED

Nimi: Jaan Tamm
Aadress: Kase 12, Tallinn
Telefon: 5678 9101
E-Mail: jaan.tamm@mail.com

AMETIKOHAD

Majahoidja, Männi Hotell, Tallinn, Eesti
Veebruar 2018 - praeguseni

 • Majapidamistööde korraldamine
 • Hooldustööde teostamine
 • Klientide teenindamine
 • Varustuse hooldus

Kinnisvarahooldaja, Tamm ja Pojad OÜ, Tartu, Eesti
Juuli 2013 - jaanuar 2018

 • Hoone koristus ja hooldus
 • Kliendisuhtlus
 • Tehniliste probleemide lahendamine

OSKUSED

 • Tehniline taip
 • Korrektne kliendisuhtlus
 • Praktilised majapidamisoskused
 • Töö korraldus

HARIDUS

Tallinna Tehnikaülikool, Kinnisvara halduse ja hoolduse eriala
2010 - 2013

Tartu Kutsehariduskeskus, Hooldustöötaja eriala
2008 - 2010

KEELEOSKUSED

 • Eesti keel - emakeel
 • Inglise keel - hea
 • Vene keel - rahuldav

JUHILUBA

 • B-kategooria

HUVID

Käsitöö, aiandus, fotograafia

REFERENTSID

Erik Kask, Männi Hotell, erik.kask@mannihotell.ee, 5342 5678

Tiina Tamme, Tamm ja Pojad OÜ, tiina.tamme@tammjapojad.ee, 5647 8910

Majahoidja CV kirjutamine on oluline, kuna see on esimene samm töökoha leidmisel. See annab tööandjatele, nagu hotellid, haiglad, erakliendid ja puhastusteenuste ettevõtted, ülevaate teie oskustest, kogemustest ja tööeetikast. Professionaalne CV suurendab teie võimalusi väljapaistmiseks ja soovitud töökoha saamiseks.

Järgnevas osas keskendume sellele, kuidas luua täiuslik CV majahoidja ametikohale. Rõhutame CV vormindamise olulisust, et muuta see loetavaks ja professionaalseks. Samuti selgitame, kuidas paigutada tiitlit ja kogemusi, et esile tõsta teie sobivust majahoidja töökohale. Hariduse ja oskuste jaotises anname nõu, mida lisada ja kuidas seda esitada, et see vastaks tööandja ootustele. Lisaks arutame, mis peaks olema teie CV-s kasutatav fraas ja kuidas kirjutada kaaskirja, mis täiendab teie CV-d. Selle juhendi eesmärk on aidata teil luua silma paistev ja asjakohane CV, mis aitab teil majahoidja töökohale kandideerimisel edu saavutada.

majahoidja

Majahoidja CV ülesehituse ja vormingu olulisus


Majahoidja ametikohale kandideerimise protsess võib olla täis väljakutseid ja eesmärke, kuid CV paigutuse ja ülesehituse mõistmine võib aidata kandidaadil märkimisväärselt silma paista. Professionaalsuse ja tähelepanu detailidele toomine oma CV-sse, samamoodi nagu raamatupidaja või apteekri tööle kandideerimisel, võib olla otsustav samm edule. Täiuslikku CV-d, mis tõstab esile teie professionaalse profiili, iseloomustab kõige paremini puhas paigutus ning hästi struktureeritud ja hõlpsasti loetav sisu.

Just nagu 16-aastane noor, kes astub esimesi samme tööturul, või kogenud ehitusinsener, kes otsib uusi väljakutseid, peab ka majahoidja oma CV paigutust ja ülesehitust hoolikalt kaaluma. Tuleb mõista, et värbajad kulutavad keskmiselt vaid 35 sekundit iga kandidaadi CV-le, mistõttu tuleb rõhutada nii sisu kui ka paigutuse olulisust. Selle artikli eesmärk on juhtida tähelepanu täpselt nendele aspektidele, pakkudes julgustust ja positiivset toetust kõigile, kes soovivad kandideerida majahoidja ametikohale.

Kuidas vormindada majahoidja CV-d: olulisus ja parimad näpunäited

 1. Fondid: CV puhul on oluline, et tekst oleks loetav. Kasutage selget ja professionaalset fonti nagu Arial või Times New Roman. Need fondid on tavapäraselt laialt levinud ja seega sobivad ka majahoidja töö jaoks, kuna need on lihtsad ja loetavad ka paberkandjal printides.
 2. Vorming: CV peaks olema struktureeritud ja korraldatud. Kasutage pealkirju ja alapealkirju, et eristada erinevaid sektsioone nagu isiklikud andmed, haridus, töökogemus jne. See aitab tööandjal kiirelt leida vajalikku infot.
 3. Veerised: Hoidke veerised lühikesed, et jätta rohkem ruumi sisule. Tavaliselt on soovitatav kasutada 1-tolliseid veeriseid mõlemal pool, mis annab CV-le puhta ja korraldatud ilme.
 4. Täpipunktid: Kasutage täpp- või numbriloendeid, et esile tõsta olulisi üksikasju, nagu töökogemused või oskused. Täpppunktide kasutamine aitab muuta teie CV kiiremaks lugemiseks ja aitab tööandjal paremini mõista teie oskusi ja kogemusi.
 5. Eraldajad: Kasutage horisontaalseid jooni või eraldajaid, et vahet teha erinevatel sektsioonidel. See aitab muuta CV visuaalselt atraktiivsemaks ja lihtsamaks lugemiseks.
 6. Värvid: Valige neutraalsed värvid nagu hall, must või sinine. Need värvid on professionaalsed ja ei tõmba tähelepanu eemale teie CV sisust. Majahoidja töö puhul on oluline jätta mulje usaldusväärsusest ja professionaalsusest, mida need värvid aitavad saavutada.

Majahoidja CV struktuur: miks see on oluline?

Majahoidja CV struktuur võiks järgida järgmisi punkte:

 • Kontaktandmed ja pealkiri: CV algab teie ees- ja perekonnanime, aadressi, telefoni numbri ning e-posti aadressiga. Pealkiri peaks selgelt näitama, et olete huvitatud majahoidja ametikohast.
 • Professionaalne profiil: See on lühike kirjeldus teie kogemusest ja oskustest, mis teevad teid ideaalseks kandidaadiks majahoidja ametikohale. Näiteks võite mainida, et teil on laialdased kogemused erinevate majapidamistöödega, sealhulgas puhastamine, koristamine ja laste eest hoolitsemine.
 • Töökogemus: Siia alla kuulub teie varasemad töökohad, sealhulgas töökoha nimi, teie ametinimetus, tööülesanded ja töötamise periood. Kui olete varem töötanud majahoidjana, siis kindlasti märkige see ära.
 • Oskused: Tutvustage oma oskusi, mis on seotud majahoidja tööga. Näiteks võivad need olla koristamisoskused, kokkamisoskused, laste eest hoolitsemise oskused jne.
 • Haridus: Järgige aastate järjestust, alustades viimasest omandatud kraadist või koolitusest. Kui teil on mõni konkreetne koolitus, mis on seotud majahoidja tööga, siis kindlasti mainige seda.
 • Täiendavad jaotised: Lisage huvialad, keeled ja muud asjakohased jaotised, mis võivad aitada teid töö saamisel. Näiteks, kui räägite mitut keelt või olete osalenud majahoidjate koolitustel.
 • Viited: Kui teil on varasemaid tööandjaid, kes on valmis teie tööeetikat ja oskusi kiitma, lisage nende kontaktandmed.

Lõpetuseks, kohandage oma CV-d vastavalt ametikohale, millele kandideerite, tuues esile seotud kogemusi ja oskusi. Veenduge, et teie CV on korrektselt vormistatud ja vaba vigadest, et jätta professionaalne mulje.

Majahoidja CV päis - esmamulje loomise olulisus


majahoidja


Majahoidja tööpakkumise päise tähtsus seisneb selles, et see peaks olema esimene asi, mida tööandja märkab ning see peaks sisaldama kogu vajalikku kontaktteavet. Päise loomisel tuleks järgida teatud struktuuri, et tagada selle selgus ja informatiivsus.

Esiteks tuleks päisesse märkida perekonnanimi ja eesnimi. Seda tehes on oluline kasutada suurtähti, et need andmed oleksid esiletõstetud. Näiteks: "SMITH, John".

Järgnevalt tuleks märkida elukutse ja distsipliin. Selleks, et tööandja saaks kohe aru, mis alal kandidaat on spetsialiseerunud, tuleks nimetada konkreetne ametinimetus ja distsipliin, näiteks: "Majahoidja, kodukoristus".

Seejärel on vaja lisada postiaadress. See võimaldab tööandjal saata vajadusel kirjaliku teabe või kutse intervjuule, seega tuleks veenduda, et aadress on täielik ja õige.

Järgmiseks tuleks lisada telefoninumber, mis on oluline osa kontaktteabest. Tööandja võib soovida kandidaadiga telefoni teel ühendust võtta, seega peaks telefoninumber olema korrektselt ja täielikult märgitud.

Lõpuks peaks päises olema ka e-posti aadress. Tänapäeval on e-kirjad üks peamisi suhtlusviise, seega on oluline, et e-posti aadress oleks päises selgelt nähtav.

Nii on loodud selge, informatiivne ja professionaalne päis, mis sisaldab kogu vajalikku kontaktteavet ja aitab kandidaadil tööpakkumisel silma paista.

Tiina Tamm

Majahoidja, kes on spetsialiseerunud kodukoristusele

Tartu mnt 83, 10112 Tallinn, Eesti

+372 5555 5555

tiina.tamm@example.com


Fotograafia tähtsus majahoidja CV loomisel

Majahoidja elukutse jaoks pole CV-sse foto lisamine kohustuslik. Kuna see töö ei nõua nähtavust ega isiklikku esindatust, võib see jääda teie otsustada, kas lisada foto või mitte. Kui otsustate selle lisada, peaks foto olema professionaalne ja neutraalse taustaga. Vältige vaba aja veetmise või meelelahutuslike fotode lisamist.

Foto lisamine võib olla kasulik, kui see on tehtud professionaalselt ja näitab teid töökeskkonnas, kuid see ei ole otsustav faktor töö saamisel. Paljud tööandjad keskenduvad rohkem teie kogemustele, oskustele ja referentsidele.

Lõplik valik, kas lisada foto või mitte, oleneb teie isiklikust eelistusest ja hinnangust. Kui aga otsustate foto lisada, peaks see olema ristkülikukujuline, eelistatult mõõtmetega 6,5 cm x 4,5 cm.

Kogemuste olulisus majahoidja CV-s


Kuidas Kirjutada Kogemusi Majahoidja CV jaoks

Kogemuste jaotis on üks olulisemaid osi majahoidja CV-s. See võimaldab tulevasel tööandjal hinnata kandidaadi eelnevat töökogemust ja hinnata tema sobivust avatud ametikohale. Majahoidja töö nõuab erinevaid oskusi, sealhulgas koristamist, korraldamist, toiduvalmistamist ja isegi laste või lemmikloomade eest hoolitsemist. Seega tuleks kõiki neid kogemusi CV-s üksikasjalikult kirjeldada.

 • 2017. aasta jaanuarist 2020. aasta detsembrini töötasin majahoidjana eraisiku juures. Ametikohustuste hulka kuulusid majapidamistööd, sealhulgas puhastamine, triikimine, toiduvalmistamine ja aia hooldamine. Samuti hoolitsesin peremehe kahe lapse eest, kui nad olid koolist kodus.
 • 2020. aasta jaanuarist kuni tänaseni olen töötanud majahoidjana suures hotelliketis. Peamised töökohustused hõlmavad tubade koristamist, voodipesu vahetamist ja üldiste puhastusülesannete täitmist. Olen omandanud suurepärased klienditeeninduse oskused, aidates külalistel end hotellis mugavalt tunda.

Võtmesõnad, mida kasutasin oma töökogemuste kirjeldamisel, olid "puhastamine", "korraldamine", "toiduvalmistamine", "laste eest hoolitsemine", "klienditeenindus" ja "aiatööd". Need sõnad aitavad tööandjal kiiresti mõista mu oskusi ja kogemusi majahoidjana.

Oluline on märkida, et olen oma rollis olnud väga pühendunud ja vastutustundlik, tagades alati, et kõik tööülesanded täidetakse korrektselt ja õigeaegselt. Samuti olen olnud paindlik, suutes kohaneda erinevate töögraafikute ja -ülesannetega.

Ametikoht: Majahoidja

Tööandja: Hilton Hotell

Kuupäevad: jaanuar 2016 - praeguseni


Kirjeldus:

 • Üldkoristuse teostamine hotellitubades.
 • Voodipesu vahetamine ja pesemine.
 • Tolmu pühkimine ja põrandate puhastamine.
 • Vannitoa puhastamine ja vajalike hügieenitarvete täiendamine.
 • Klienditeenindus, sh probleemide lahendamine ja küsimustele vastamine.

Kuidas koostada Majahoidja CV-d ilma eelneva töökogemuseta?

majahoidja


Alljärgnevalt esitame lihtsad ja tõhusad soovitused majahoidja CV koostamiseks, isegi kui teil puudub varasem kogemus selles valdkonnas. Need nõuanded on mõeldud teid aitama luua professionaalset ja silmapaistvat CV-d, mis aitab teil end tõhusalt turustada ja potentsiaalsetele tööandjatele muljet avaldada.

Kui olete alustav majahoidja ja soovite luua tõhusa CV, on siin mõned näpunäited.

 1. Rõhutage oma isiklikke oskusi: Kui teil pole veel töökogemust, võite rõhutada oma isiklikke oskusi ja tugevusi. Need võivad hõlmata korraldusoskusi, tähelepanelikkust detailide suhtes, vastupidavust, suutlikkust töötada iseseisvalt või meeskonnas jne. Need oskused saate lisada CV jaotisesse "Oskused ja omadused".
 2. Omandatud teadmised: Kui olete osalenud koolitustel või kui olete omandanud teadmisi, mis on seotud majapidamistöödega, siis kindlasti mainige neid. See võib hõlmata puhastustehnikate kursuseid, majapidamisalaseid koolitusi jne.
 3. Praktika ja vabatahtlik töö: Kui olete teinud praktikat või osalenud vabatahtlikus töös, mis on seotud majapidamistöödega, siis mainige seda. See võib anda tööandjale teavet teie praktiliste oskuste ja kogemuste kohta.
 4. Kaaskiri: Lisage oma CV-le kaaskiri, kus selgitate oma kogemuste puudumist, kuid rõhutate oma valmisolekut õppida ja areneda.
 5. Ole aus: Ärge kunagi proovige oma CV-s valetada või reaalsust võltsida. Kui teil on varasemate töökohtade suhtes lünki, siis selgitage neid ausalt ja rõhutage, et olete valmis võtma uusi väljakutseid.
Pidage meeles, et kõige olulisem on rõhutada oma valmisolekut õppida ja areneda ning näidata, et olete valmis pühenduma oma tööle majahoidjana.

Hariduse roll Majahoidja CV koostamisel


Kuidas tõsta esile oma haridust Majahoidja CV-s?

Haridus on oluline osa majahoidja CV-st, kuna see näitab potentsiaalsele tööandjale kandidaadi õppimis- ja arenemisvõimekust. Olgu selleks siis keskharidus, kutseharidus või kolmanda taseme haridus, iga tase märgib majahoidja oskuste ja teadmiste laiust ja sügavust.

Kuigi kraad ei pruugi olla majahoidja ametikohal kohustuslik, võib see anda eelise teiste kandidaatide ees, eriti kui kraad on seotud hotellinduse, majutuse või külalislahkusega. Lisaks, mõnes olukorras võib kraad olla kasulik, kui majahoidja seisab silmitsi erinevate ülesannetega nagu näiteks sündmuste korraldamine või erinevate majapidamistööde haldamine.

Hariduse esiletõstmine Majahoidja CV-s

Majahoidja CV puhul ei pruugi haridus olla esimene jaotis, mida tuleks esile tuua. Selle asemel võib olla kasulikum esile tuua praktiline töökogemus ja oskused, mis on otseselt seotud majapidamistöödega. Näiteks võib olla oluline märkida varasem töökogemus hotellinduses või kodumajapidamises, samuti sellised oskused nagu koristamine, pesupesemine, toiduvalmistamine jne. Haridus võib sellisel juhul olla märgitud CV lõppu, peegeldades fakti, et selle rolli puhul on praktilised oskused sageli rohkem väärtustatud kui formaalne haridus.

Siiski on olukordi, kus haridus võib olla oluline ja võiks olla esimene jaotis CV-s. Näiteks kui majahoidja kandideerib kõrgema taseme rolli jaoks, kus nõutakse teatud hariduslikku tausta või sertifikaate, või kui kandidaadil on erialane haridus, mis on otseselt seotud majapidamistööga, nagu hotellindus või kodumajapidamise juhtimine. Sellisel juhul võib hariduslik taust olla tugev argument kandidaadi kasuks.

Lõppkokkuvõttes, nagu tekst 2 õigesti märgib, sõltub jaotiste järjekord töökohast, tööpakkumisest ja kandidaadi profiilist. Üldreeglit ei ole, kuid oluline on mõelda, milline info on kõige olulisem potentsiaalsele tööandjale ja kuidas seda kõige paremini esitada.

Näide 1:

September 2016 - juuni 2019

Tallinna Ülikool, Eesti

Bakalaureusekraad majandusteaduses


Näide 2:

September 2014 – juuni 2017

Tartu Ülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad ärijuhtimises ja turunduses


Oskuste tähtsus Majahoidja CV koostamisel


majahoidja

Kuidas tõsta esile oma haridusoskusi Majahoidja CV-s?

Oskuste esiletõstmine CV-s on oluline, kuna see annab värbajale ülevaate teie tehnilistest oskustest ja isikuomadustest. Just oskuste alusel hinnatakse teie sobivust konkreetse töökoha jaoks. Oma oskuste kohandamiseks värbaja ootustega tuleks uurida tööpakkumist, et mõista, milliseid spetsiifilisi oskusi ja omadusi oodatakse.

Majahoidja ametikohale kandideerimisel on oskuste selgitamine eriti oluline. Selle tööga seotud oskused ei ole mitte ainult tehnilised, vaid hõlmavad ka isiklikke ja füüsilisi võimeid. Näiteks koristusoskused, organiseerimisvõime, füüsiline vastupidavus ja iseseisvus. Majahoidja töö ei nõua tavaliselt kõrget haridustaset, mistõttu on oskused ja isikuomadused siin sageli kõrgemalt hinnatud. Seega peaks teie CV "Oskuste" jaotis olema hoolikalt läbimõeldud ja kohandatud töökuulutuses toodud nõuetele, et tõsta esile kõige olulisemaid oskusi ja omadusi.

Olulisimad oskused, mida iga majahoidja CV-s esile tõsta

Tehnilised oskused:

 • Tehniliste ja majapidamisseadmete tundmine ja kasutamine
 • Maja korrashoiu ja puhastamise meetodite tundmine
 • Maja ohutusstandardite tundmine ja järgimine
 • Võime lugeda ja järgida juhiseid
 • Oskus koostada ja järgida puhastus- ja hoolduskava
 • Teadmised erinevatest puhastusvahenditest ja nende kasutamisest
 • Mõõtmisoskus (näiteks toiduvalmistamisel)
 • Toiduvalmistamise oskused, sealhulgas erinevate retseptide tundmine ja valmistamine
 • Kodumasinate ja elektroonika tundmine ja kasutamine
 • Aiatööde oskused, sealhulgas taimede hooldamine
 • Võime planeerida ja korraldada majapidamistöid

Isikuomadused:

 • Täpsus ja detailsus
 • Võime iseseisvalt töötada
 • Kõrge vastutustunne
 • Korraldusvõime
 • Kõrge füüsiline vastupidavus
 • Hea suhtlemisoskus
 • Paindlikkus ja võime kohaneda erinevate olukordadega
 • Kannatlikkus ja rahulikkus
 • Hea probleemide lahendamise oskus
 • Ausus ja usaldusväärsus
 • Sõbralikkus ja viisakus.

Majahoidja CV-de kokkuvõtte tähtsus: kuidas seda õigesti kirjutada?


Majahoidja CV-s kokkuvõtte tähtsus ei saa olla alahinnatud. See on teie esimene võimalus jätta tööandjale hea mulje, näidates oma oskusi, kogemusi ja sobivust pakutavale töökohale. See annab tööandjale kiire ülevaate teie võimetest, saavutustest ja professionaalsetest eesmärkidest. Tegelikult võib selle põhjal otsustada, kas jätkata teie CV ülejäänud osa lugemist või mitte.

Kokkuvõtte kirjutamine võib tunduda keeruline, kuid see on oluline, et äratada tööandja tähelepanu. Selles peaksid olema esile tõstetud teie peamised oskused, kogemused ja tugevused, mis sobivad majahoidja tööga. Lisaks võib see sisaldada teie karjääri eesmärke, et näidata, kuidas soovite areneda. Tõhus CV kokkuvõte aitab teil eristuda teistest kandidaatidest ja suurendab võimalusi saada kutsutud töövestlusele.

Töökohuseid täies pühendumises täitva ja kõrge tööeetikaga majahoidja, kellel on üle 5 aasta kogemusi erinevates keskkondades alates hotellidest kuni eramajadeni. Oskab kasutada professionaalseid puhastusvahendeid, säilitab alati puhtuse ja korra ning tagab klientide rahulolu. Soovin oma oskusi rakendada teie meeskonnas, et tagada kõrgeima kvaliteediga majapidamisteenus.

Täiendavad jaotised, mida lisada oma majahoidja CV-sse


Soovime lisada täiendavaid kategooriaid majahoidja CV-sse, mis aitab tööandjal paremini mõista kandidaadi profiili. Lisaks põhilistele ülesannetele ja kogemustele, võivad teatud lisateadmised ja oskused anda kandidaadile konkurentsieelise. Valitud kategooriad on "Keeled" ja "Sertifikaadid".

Keeled

Majahoidjatelt nõutakse sageli suhtlemisoskusi ning võõrkeelte valdamine võib olla märkimisväärne eelis. Mitmekeelne suutlikkus võib olla kasulik, eriti kui majapidamises räägitakse mitut keelt või kui on vaja suhelda erinevate rahvuste esindajatega. Lisaks võib võõrkeelte valdamine olla kasulik ka erinevate majapidamistööde korraldamisel ja juhtimisel.

Sertifikaadid

Sertifikaatide lisamine CV-sse annab tööandjale kindluse, et majahoidja on läbinud konkreetse koolituse ja omab teatud pädevusi. Sertifikaadid võivad olla eriti olulised, kui majahoidja peab tegelema eriliste ülesannetega, nagu näiteks erilise dieedi või terviseseisundi korral. Lisaks annavad sertifikaadid märku kandidaadi pühendumusest ja soovist oma oskusi täiendada ja parandada.

Kuidas koostada veenev ja tõhus Majahoidja CV: olulised nõuanded ja soovitused


Kui olete huvitatud majahoidja töökohast, on oluline oma CV koostada nii, et see eristuks ja suurendaks teie võimalusi edukaks kandideerimiseks. Siin on mõned praktilised näpunäited, mis aitavad teie CV-d tõhusamaks muuta:

 1. Tõstke esile oma majahoidja kogemust: Kui olete varem töötanud majahoidjana, tõstke see kindlasti esile. Kirjeldage oma varasemaid ülesandeid ja vastutusi, et tööandjal oleks selge ülevaade teie kogemustest.
 2. Lisage erialaseid oskusi: Majahoidjana on oluline olla osav erinevates ülesannetes, alates koristamisest kuni toiduvalmistamiseni. Kirjeldage oma CV-s oma erialaseid oskusi, et tööandja näeks, et olete võimeline hakkama saama erinevate ülesannetega.
 3. Mainige erialaseid koolitusi: Kui olete läbinud erialaseid koolitusi, näiteks koristamiskursused või esmaabi koolitused, lisage need oma CV-sse. See näitab, et olete oma töö suhtes pühendunud ja valmis end täiendama.
 4. Märgi ära oma usaldusväärsus: Majahoidjana on oluline olla usaldusväärne, kuna töötate sageli üksi ja vastutate kodu eest. Lisa oma CV-sse viited või soovituskirjad varasematelt tööandjatelt, mis tõestavad teie usaldusväärsust.
 5. Tõstke esile oma paindlikkus: Majahoidjana peab sageli olema valmis töötama erinevatel aegadel ja nädalavahetustel. Kui olete paindlik, tõstke see esile, kuna see on paljudele tööandjatele atraktiivne omadus.
 6. Korrigeerige õigekirja ja grammatika: Veenduge, et teie CV-s pole kirjavigu, mis võivad jätta ebaprofessionaalse mulje. Paluge kellelgi teisel oma CV üle lugeda või kasutage õigekirja kontrollimise tööriistu.
 7. Sobitage CV töökuulutusega: Lugege töökuulutust hoolikalt ja veenduge, et teie CV vastab selles toodud nõuetele. Kui töökuulutuses on märgitud, et otsitakse kedagi, kes oskab toiduvalmistamist, siis rõhutage oma CV-s oma oskusi selles valdkonnas.

Majahoidja CV põhielementide kirjutamise juhend


majahoidja


Majahoidja CV koostamiseks on oluline järgida mõnda üldist nõuannet. Tähelepanu tuleks pöörata mitte ainult oma kogemuste ja oskuste esitamisele, vaid ka CV ülesehitusele ja esitlusviisile. Siin on mõned põhipunktid, mida meeles pidada:

 1. Korrastatud ja selge vormindus: Teie CV peaks olema korralikult struktureeritud ja hõlpsasti loetav. Kasutage ühtset fonti ja pidage kinni selgetest sektsioonidest.
 2. Töökogemuse esitlemine: Tooge esile oma varasemad kogemused majahoidjana, sealhulgas tööandjate nimed, tööülesanded ja töötamise perioodid.
 3. Oskuste loetlemine: Loetlege oskused, mis on olulised majahoidja töö jaoks, nagu koristamine, pesupesemine, toiduvalmistamine, laste eest hoolitsemine jne.
 4. Isiklikud omadused: Mainige isiklikke omadusi, mis teevad teid heaks majahoidjaks, nagu usaldusväärsus, korralikus, sõbralikkus jne.
 5. Keelteoskus: Kui räägite mitut keelt, lisage need oma CV-sse, kuna need võivad olla kasulikud majahoidja töös.
 6. Viited: Kui teil on varasemaid tööandjaid, kes on nõus teid soovitama, lisage nende kontaktandmed CV-sse.
 7. CV ülevaatamine: Enne CV saatmist lugege see hoolikalt läbi, et veenduda, et see ei sisalda vigu või ebatäpsusi.
 8. Asjakohasus: Veenduge, et kõik teie CV-s sisalduv teave oleks asjakohane ja aitaks teil saada majahoidja tööd. Vältige tarbetu teabe lisamist.

Kuidas koostada veenev Majahoidja kaaskiri oma CV-le


Kaaskiri on oluline lisand teie CV-le, eriti kui kandideerite majahoidja ametikohale. See dokument võimaldab teil rõhutada oma pühendumust, korraldusvõimet ja põhjalikkust, mis on selles ametis hädavajalikud.

Kirjutades kaaskirja, ärge unustage mainida oma kogemust majapidamistöödes ja oma oskust hoida korda. Kui teil on raskusi oma kaaskirja koostamisega, vaadake meie majahoidja ametikohale sobivaid kaaskirja näidiseid, millele saate oma kirjutamisel tugineda.

CV on küll vajalik dokument tööle kandideerimisel, kuid sellest üksi ei pruugi piisata intervjuu saamiseks. Kaaskiri annab teile võimaluse rääkida rohkem oma oskustest, isiklikest omadustest ja potentsiaalist.

Kaaskirja abil saate selgitada ka oma CV-s ilmnevaid lünki või nõrkusi, mis suurendab teie võimalusi tööle saada, hoolimata sellest, kas teil on varasemaid kogemusi või mitte.

Looge oma CV parimate mallide abil

KKK: Kuidas kirjutada tõhusat majahoidja CV-d?

Millises vormingus peaks olema minu majahoidja CV?

CV vorming sõltub sellest, kuidas te kavatsete oma avalduse esitada:

Kui kavatsete kandideerida isiklikult, on Word sobivam vorming.

Kui kavatsete saata oma avalduse digitaalselt, on PDF-fail parim valik.

Mis on majahoidja CV ideaalne pikkus?

Teie CV pikkus sõltub sellest, kus te kandideerite:

Kui kandideerite Eestis asuvasse peresse või ettevõttesse, ei tohiks teie CV olla pikem kui üks lehekülg.

Kui kandideerite rahvusvahelisele töökohale, võib teie CV olla kahe lehekülje pikkune või vajadusel isegi kolme lehekülje pikkune.

Milliseid eripärasid peaksin majahoidja töö puhul CV-sse lisama?

Majahoidja töö puhul on oluline, et välja tuua oma oskused ja kogemused, mis on seotud koristuse, koduste ülesannete, laste eest hoolitsemise või muude majapidamistöödega. Samuti võib olla eeliseks, kui teil on kogemusi erinevate kodumasinate ja -tehnika kasutamisega. Lisaks on oluline rõhutada oma isikuomadusi, nagu usaldusväärsus, sõbralikkus ja korrektsus.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee