Apteekri CV koostamine ja malli kasutamine

Apteeker on meditsiiniprofessionaal, kes vastutab nii retseptide täitmise kui ka patsientide nõustamise eest ravimite kasutamise osas. Eduka apteekri CV kirjutamisel on oluline rõhutada oma teadmisi farmaatsiast, tõendada suutlikkust suhelda erinevate inimestega ning näidata üles detailidele orienteeritust ja organisatsioonivõimet. Millised on teie tugevused, mis aitavad teil apteekrina edukas olla? Kuidas olete oma suhtlemisoskusi varasemates rollides rakendanud? Milliseid lähenemisviise olete kasutanud, et tagada retseptide täpsus ja järjekorras hoidmine?

Allpool on toodud apteekri CV näidis, mida igaüks saab enda vajadustele vastavalt kohandada.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Apteeker - Professionaalse ja kogenuma apteekri näidismalli CV

Isiklikud andmed

Nimi: Kadi Mets
Aadress: Kastani 10, 10132 Tallinn, Eesti
E-mail: kadimets@mail.com
Telefon: +372 5566 5566

Haridus

Sept 2008 - Juun 2013
Tartu Ülikool, Farmaatsia eriala

Töökogemus

Juuli 2013 - Praeguseni
Apteeker, Südame Apteek

 • Klientide nõustamine ravimite kasutamise osas
 • Retseptide täitmine
 • Apteegi toodete ettevalmistamine ja müük

Mai 2012 - Juun 2013
Apteegiabi, Südame Apteek

 • Klientide teenindamine
 • Apteegikaupade tellimine ja väljapanek
 • Retseptide täitmine

Oskused

 • Suurepärased suhtlemisoskused
 • Detailidele orienteeritus
 • Põhjalikud teadmised ravimitest
 • Suurepärane eesti keele oskus

Täiendkoolitused

2014, Ravimite interaktsioonid ja kõrvaltoimed, Eesti Farmaatsia Selts
2016, Uued ravimid ja nende kasutamine, Eesti Farmaatsia Selts
2018, Apteegitöötajate koolitus: klienditeenindus ja nõustamine, Eesti Farmaatsia Selts

Keeleoskus

Eesti keel - emakeel
Inglise keel - väga hea kõnes ja kirjas
Vene keel - hea kõnes ja kirjas
Soome keel - rahuldav kõnes ja kirjas

Viited

Viited saadaval soovi korral.

CV kirjutamine on apteekri jaoks oluline, kuna see on esimene dokument, mida tööandjad nagu haiglad, erakliinikud, jaemüügiketid või isegi farmaatsiaettevõtted vaatavad. Hea CV võib eristada teid konkurentidest, tuues esile teie hariduse, kogemused, oskused ja saavutused. See aitab potentsiaalsetel tööandjatel hinnata teie sobivust avatud ametikohale.

Edasi liikudes selles artiklis, sukeldume süvitsi, et mõista, kuidas koostada täiuslik CV apteekri ametikohale. Keskendume sellele, kuidas tõsta esile asjakohaseid teadmisi ja oskusi, mis aitavad teil silma paista konkurentsivõimelises tööturul. Alates CV vormindamisest kuni kaaskirja kirjutamiseni, uurime kõiki olulisi elemente, sealhulgas tiitli, töökogemuse, hariduse ja oskuste loetelu. Lisaks saate teada, kuidas enda kohta kirjutada veenva fraasi, mis määratleb teie professionaalsuse ja pühendumuse.

apteeker

Apteekri CV ülesehituse ja vormingu olulisus


Apteekeriks saamine on karjäärieesmärk, mis nõuab kõrget professionaalsust ja pühendumist. See ametikoht pakub mitmeid väljakutseid ja võimalusi, mis nõuavad hoolikat ettevalmistust ja strateegilist planeerimist. Selle saavutamiseks on oluline osa täiuslikust CV-st, mis peegeldab kandidaadi professionaalset profiili ja kvalifikatsioone. Eelkõige tuleb märkimisväärset tähelepanu pöörata CV paigutusele ja ülesehitusele, mis peab olema selge, hõlpsasti loetav ja hästi struktureeritud.

Täiuslik CV ei ole mitte ainult dokument, mis sisaldab teie hariduslikku tausta ja töökogemusi. See on ka peegeldus teie pühendumusest ja professionaalsusest. Apteeker ametikohale kandideerimisel on oluline, et teie CV paigutus ja ülesehitus oleksid laitmatud, et jätta värbajatele mulje oma tõsikindlusest ja pühendumisest. Sellele järgnev artikkel toob esile CV paigutuse ja ülesehituse olulisuse Apteeker ametikohale kandideerimisel.

Lisaks Apteeker elulookirjelduse mallile on meil olemas ka teisi sarnaseid malle, mida soovitame teil vaadata.

CV vormindamine: Apteekri edu alustala tööturul

 1. Fondid: Valige tõsine ja professionaalne font nagu Arial, Calibri või Times New Roman. Need fondid on selged ja lihtsad, mis tähendab, et need sobivad apteekri professionaalsuse ja täpsusega.
 2. Vorming: CV peaks olema ühtse vorminguga, et tagada lugemise lihtsus. Põhiosa peaks olema kirjutatud 11 või 12 punkti fondisuuruses. Sektsioonide pealkirjad võivad olla suuremad ja rasvases kirjas, et need oleksid silmapaistvad.
 3. Värvid: Kasutage neutraalseid värve, nagu hall või must tekst ja valge taust. Apteeker töö on seotud tervishoiuga ja seetõttu peaks CV väljendama tõsidust ja professionaalsust.
 4. Veerised: Valige veeriste suuruseks 1 tolli (2,54 cm) kõigil neljal küljel. See annab CV-le ühtlase ja puhta ilme, mis on kooskõlas apteekri täpsusega.
 5. Täpp-punktid: Kasutage täpp-punkte, et esile tuua olulisi andmeid, nagu töökogemus ja saavutused, et need oleksid kiiresti leitavad. See aitab tööandjal lihtsamini mõista teie pädevusi ja oskusi.
 6. Eraldajad: Kasutage horisontaalseid jooni või tühikuid, et eraldada erinevaid sektsioone, nagu haridus, töökogemus ja oskused. See aitab teavet paremini struktureerida ja muudab CV lugemise lihtsamaks.
 7. Mall: Valige lihtne ja professionaalne mall. See peaks sisaldama kõiki vajalikke sektsioone (näiteks isiklikud andmed, haridus, töökogemus, oskused), kuid ei tohiks olla liiga keeruline ega segane.

Apteekri CV struktuur: edu alus

Apteekri CV struktuur võiks olla järgmine:

 • Kontaktandmed ja pealkiri: See on CV esimene osa, kus lisatakse oma nimi, e-posti aadress, elukoht ja telefoninumber. Samuti on oluline lisada pealkiri, näiteks "Litsentseeritud apteeker", et tööandja saaks kohe aru, millist positsiooni otsite.
 • Professionaalne profiil: See on lühike tutvustus, mis sisaldab teie karjääri eesmärke ja ambitsioone. Näiteks võiksite kirjutada, et soovite kasutada oma oskusi ja teadmisi apteekri rollis, et aidata patsientidel mõista oma ravimeid ja nende kasutamist.
 • Töökogemus: Selles jaotises kirjeldatakse varem omandatud töökogemusi seoses apteekri ametiga. Näiteks võiksite märkida, et olete töötanud apteegis, kus vastutasite ravimite väljastamise, nõustamise ja retseptide täitmise eest.
 • Oskused: See osa peaks sisaldama kõiki oskusi, mis on apteekri töös olulised. Näiteks võiksite märkida, et teil on tugevad suhtlemisoskused, olete detailne ja täpne ning teil on head teadmised farmakoloogiast.
 • Haridus: Selles jaotises tuleks mainida kõik apteekriks saamiseks vajalikud haridusnõuded, sealhulgas ülikooli kraad farmakoloogias või sellega seotud erialal.
 • Täiendavad jaotised: See võib sisaldada keeleoskusi, erialaseid sertifikaate, vabatahtlikku tööd või muid aspekte, mis võivad teie CV-d veelgi tugevdada. Näiteks võiksite märkida, et räägite vabalt mitut keelt, mis võib olla kasulik mitmekultuurilises apteegis töötamisel.
 • Huvid: Kuigi see osa ei ole kohustuslik, võib see anda tööandjale lisateavet teie isiksuse kohta. Näiteks võiksite märkida, et olete huvitatud tervise ja heaolu edendamisest või et olete aktiivne kogukonnas.

Peatükk: Apteeker CV päise olulisus - esmamulje loeb!


apteeker


Apteeker töö jaoks on päise tähtsus märkimisväärne: see peaks olema selgelt nähtav ja sisaldama kogu kontaktteavet, et patsiendid, kolleegid või tervishoiutöötajad saaksid hõlpsasti ühendust võtta.

Päise loomisel tuleks järgida konkreetset struktuuri. See peaks algama perekonnanime ja eesnimega, mis paigutatakse päise ülaossa, et need oleksid kohe nähtavad. Järgmisena lisatakse elukutse ja distsipliin, mis annab teistele teada apteekri erialast ja pädevusest.

Pärast seda tuleks lisada postiaadress. See võib olla kas apteegi aadress või apteekri isiklik aadress, sõltuvalt sellest, millist tüüpi suhtlust soovitakse soodustada. Samuti on oluline lisada telefoninumber, et inimesed saaksid vajadusel apteekriga otse ühendust võtta.

Viimasena, kuid mitte vähem olulisena, tuleks päisesse lisada e-posti aadress. See võimaldab inimestel saata elektroonilisi päringuid või taotlusi, mis võivad olla seotud retseptide, ravimite saadavuse või muude apteekidega seotud küsimustega. Päise korrektne ja üksikasjalik koostamine aitab tagada sujuva suhtluse ja tõhusa teenuse apteegi külastajatele.

ÕIGE

Karl Raudsepp

Apteeker, kes on spetsialiseerunud retseptiravimitele

Tartu mnt 32, 10115 Tallinn, Eesti

+372 6 123 4567

karl.raudsepp@example.com


Fotode olulisus apteekri CV-s: Näita oma professionaalsust

Apteekri elukutse jaoks on foto lisamine CV-sse samuti mittekohustuslik. See on individuaalne otsus, mida tuleb hinnata vastavalt konkreetsele olukorrale ja isiklikele eelistustele. Foto lisamine võib anda isikliku puudutuse, kuid selle olulisus sõltub tööandja eelistustest ning see ei pruugi mõjutada teie kandidatuuri lõpptulemust.

Kui otsustate foto lisada, tuleb see teha professionaalselt. See tähendab, et foto peab olema korralik ja selge, ristkülikukujuline (soovitatavalt 6,5 cm x 4,5 cm) ning neutraalse taustaga. Vältida tuleks mitteprofessionaalseid pilte, nagu rannafotod või selfid.

Samas on oluline märkida, et kuigi foto lisamine on vabatahtlik, ei pruugi mõned värbamisjuhid seda eelistada. Seetõttu on oluline kaaluda hoolikalt, kas foto lisamine CV-sse aitab teie kandidatuuri või mitte. Apteekri töö puhul võib olla olulisem rõhutada teie haridust, kogemusi ja oskusi.

Kuidas kajastada kogemusi oma Apteeker CV-s


Kuidas kirjutada töökogemusi oma Apteekri CV-sse

Apteeker CV kogemuste jaotis on kriitilise tähtsusega, sest see peegeldab teie pädevust ja oskusi farmatseutilise töö valdkonnas. Apteegi roll nõuab teadmisi ravimite kohta, sealhulgas nende koostoimeid, kõrvaltoimeid ja annustamist. Lisaks peab apteeker olema võimeline suhtlema patsientide ja meditsiinipersonaliga, selgitama keerulisi meditsiinilisi protsesse selgelt ja lihtsalt.

ÕIGE

Juuni 2015 – August 2019: Apteeker, ABC apteek

 • Vastutas ravimite ohutu ja tõhusa jaotamise eest.
 • Nõustas patsiente ravimite kasutamisel ja säilitamisel.
 • Töötas koos arstide ja õdedega, et tagada patsientidele parim ravimite raviplaan.
 • Võtmesõnad: patsiendi nõustamine, ravimite jaotamine, meditsiiniline koostöö.

September 2019 – Praegu: Vanemapteeker, XYZ apteek

 • Juhib apteegi igapäevast toimimist, sealhulgas personali juhtimist ja varude haldamist.
 • Vastutab retseptide täitmise ja ravimite ohutuse tagamise eest.
 • Suhtleb arstide ja muu meditsiinipersonaliga, et tagada patsientidele sobivad ravimid.
 • Võtmesõnad: apteegi juhtimine, retseptide täitmine, personalijuhtimine, varude haldamine.

Mõlemad kogemused näitavad apteegi töö olulisust ja keerukust, kus on vaja teadmisi ravimitest, suhtlemisoskust, juhtimisvõimeid ning võimet koostööd teha meditsiinipersonaliga. See kogemuste jaotis demonstreerib laia valikut apteekri tööga seotud oskusi ja teadmisi.

ÕIGE

Ametikoht: Apteeker

Tööandja: Rõõmu Apteek

Kuupäevad: Juuni 2015 - Praeguseni


Kirjeldus:

 • Kliendi nõustamine ravimite ja tervisetoodete valikul.
 • Ravimite väljakirjutamine ja nende kasutamise juhendamine.
 • Töö arvutiprogrammidega, sh retseptide digiteerimine.
 • Töö laboris: ravimite valmistamine ja kvaliteedikontroll.
 • Apteegi sortimendi haldamine ja tellimuste vormistamine.

Kuidas koostada Apteeker CV-d ilma varasema töökogemuseta?

apteeker


Siin on mõned lihtsad ja kasutajasõbralikud näpunäited, kuidas luua veenev Apteekri CV ilma eelneva kogemuseta. Järgnevad soovitused aitavad sul esile tõsta oma oskused ja teadmised, mis võivad kompenseerida puuduva töökogemuse. Loe edasi ja avasta, kuidas luua tõhus CV, mis aitab sul apteekri positsioonile kandideerida.

CV täitmine võib algajale apteekrile tunduda keeruline, eriti kui puudub eelnev töökogemus. Kuid on olemas mitmeid strateegiaid, mis aitavad kogemuste puudumist kompenseerida ja tugevdada teie CV-d. Siin on mõned näpunäited:

 1. Oskuste ja omaduste rõhutamine: Kogemuste puudumisel on oluline rõhutada oma isiklikke oskusi, tugevusi ja omandatud teadmisi. Seda saab teha, teisaldades "Töökogemus" jaotise oma CV-s jaotisesse "Oskused ja omadused" ja/või "Koolitus". See võimaldab teil esile tuua oma apteegiteadmised, kommunikatsioonivõimed või muid olulisi oskusi.
 2. Praktika ja vabatahtlik töö: Teie töökogemuse osa võib sisaldada mitte ainult tasustatud tööd, vaid ka praktika- ja vabatahtlikku tööd. Need kogemused võivad samuti näidata teie suutlikkust ja huvialasid, aidates kompenseerida töökogemuse puudumist.
 3. Ürituste osalemine: Kui olete osalenud apteegitööga seotud üritustel, nagu konverentsid, töötoad või koolitused, lisage need oma CV-sse. See näitab teie pühendumust valdkonnale ja soovi laiendada oma teadmisi.
 4. Kaaskiri: Kogemuste puudumist saab selgitada ka kaaskirjas, mis lisatakse teie CV-le. Selles võite rõhutada oma huvi apteegitöö vastu, kirjeldada oma haridustee eripärasid või tuua välja muud aspektid, mis teid teistest kandidaatidest eristavad.
 5. Ausus: Kuigi on oluline end parimast küljest näidata, on oluline olla aus ja mitte valetada või võltsida tegelikkust. Kui teil on haridustee või kultuurivahetuse taustal lünki, saab neid hinnata positiivse kogemusena, mis on andnud teile unikaalse perspektiivi või oskused.

Lõpetuseks, pidage meeles, et teie CV on esimene mulje, mille annate tööandjale. Seega võtke aega, et see oleks korrektne, professionaalne ja näitaks teie tugevamaid külgi.

Hariduse tähtsus Apteekri CV koostamisel


Kuidas tõsta esile oma haridust Apteeker CV kirjutamisel?

Haridus on apteekri CV-s äärmiselt oluline. See näitab tööandjale, et kandidaadil on vajalikud teadmised ja oskused farmaatsia valdkonnas töötamiseks. Apteekriks saamiseks on vajalik omandada spetsiifiline kraad - tavaliselt farmaatsiaalane kraad. See tähendab, et ilma vastava hariduseta ei pruugi kandidaat olla kvalifitseeritud apteekriks saamiseks.

Lisaks sellele võivad apteegi tööandjad otsida kandidaate, kellel on täiendav haridus või koolitus erinevates farmaatsia erialades, nagu haigla farmaatsia, kliiniline farmaatsia või tööstuslik farmaatsia. Seega on haridus mitte ainult vajalik, vaid ka oluline osa apteekri CV-st, mis aitab kindlaks teha, kas kandidaat on sobiv ametikohale.

Hariduse esiletõstmine Apteekri CV-s: Milline õppekava on olulisim?

Apteeker CV puhul peaks haridus olema kindlasti esikohal. Apteegitöö on väga spetsiifiline ja nõuab põhjalikku meditsiinilist ja farmakoloogilist teadmist, mida saab omandada ainult vastava eriala hariduse kaudu. Seega, apteekri CV puhul on hariduse osa väga oluline, kuna see näitab, et kandidaadil on vajalikud teadmised ja oskused selle töö tegemiseks. Esile tuleks tõsta just farmakoloogia ja meditsiiniga seotud õpinguid ning kindlasti peaks mainima ka praktilist kogemust, mida on saadud õpingute käigus.

Teisalt, kui apteekril on väga pikk ja muljetavaldav töökogemus, võib töökogemuse jaotise eelistada haridusele. Näiteks, kui apteeker on töötanud pikka aega juhtival positsioonil suures apteegiketis, on see tugev argument, miks töökogemus võiks olla CV-s esimesena. Sellisel juhul on töökogemus tõestuseks, et kandidaat on omandanud vajalikud oskused ja suudab tööga toime tulla ka ilma formaalse hariduseta.

Kokkuvõtteks, apteeker CV puhul võib hariduse asetada esimesena, kui see on tugevaim osa profiilist. Kui aga töökogemus on muljetavaldavam, võib selle asetada esimesena.

Näide:

September 2015 - juuni 2019

Tartu Ülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad majandusteaduses


September 2011 – juuni 2015

Eesti Maaülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad ärijuhtimises ja turunduses


Oskuste olulisus töö Apteeker CV koostamisel


apteeker

Kuidas rõhutada oma haridusalaseid oskusi Apteeker CV-s?

Oskuste jaotis on CV-s äärmiselt oluline, kuna see tutvustab teie tehnilisi oskusi ja isikuomadusi. Värbajad hindavad kandidaate just selles jaotises põhjalikult, seega tuleb oskuste jaotises olevat teavet kohandada vastavalt tööpakkumises olevatele nõuetele. Värbajad otsivad erinevaid professionaalseid omadusi ja oskusi, mida saab leida tööpakkumise kirjeldusest.

Kandideerides apteekri ametikohale, on oskuste jaotise tähtsus eriti märgatav. See töö nõuab tehnilisi oskusi, nagu ravimite tundmine, retseptide täitmine ja nõustamisoskused, aga ka isiklikke omadusi, nagu täpsus, kannatlikkus ja suurepärased suhtlemisoskused. Seega tuleb oma CV-s rõhutada nii tehnilisi kui ka isiklikke oskusi, mis aitavad teil sellel ametikohal silma paista. Lisaks on vajalik mainida ka kõiki apteekri tööga seotud füüsilisi võimeid, näiteks püstise asendi võimeid või võimet raskusi tõsta, kui seda on tööpakkumises nõutud.

Olulisemad oskused, mida rõhutada oma Apteekri CV-s

Tehnilised oskused:

 • Põhjalikud teadmised farmakoloogiast ja farmatseutikast
 • Suurepärased oskused laboriseadmete kasutamisel
 • Põhjalikud teadmised meditsiinilistest ja farmaatsiatoodetest
 • Suutlikkus jälgida ja rakendada apteegi haldus- ja ohutusstandardeid
 • Oskus kasutada apteegitarkvara ja kontoritehnoloogiat
 • Suutlikkus nõustada patsiente ravimite kasutamisel
 • Tehniliste juhiste ja retseptide mõistmine
 • Suutlikkus hoida korras ja organiseerida meditsiinilisi varusid
 • Hea teadmine meditsiinilistest terminitest
 • Suutlikkus järgida privaatsuse ja konfidentsiaalsuse reegleid

Isikuomadused:

 • Suurepärased suhtlemisoskused
 • Tähelepanelikkus ja täpsus
 • Kannatlikkus ja empaatiavõime
 • Suurepärased organisatsioonilised oskused
 • Võime töötada rõhulistes olukordades
 • Proaktiivne ja initsiatiivikas
 • Oluline on olla sõbralik ja abivalmis
 • Hea probleemilahendusvõime
 • Vastutustundlik ja usaldusväärne
 • Hea otsustusvõime.

Apteeker CV koostamine: Kokkuvõtte roll ja tähtsus


Apteekri CV-s kokkuvõte on väga oluline, sest see on esimene asi, mida tööandja loeb ja on sageli otsustavaks teguriks, kas CV-d üldse edasi vaadatakse. Kokkuvõte peaks andma lühiülevaate apteekri kvalifikatsioonist, oskustest, kogemustest ja saavutustest. See peab olema lühike, kuid samas piisavalt informatiivne, et äratada tööandja huvi ja panna teda soovima rohkem teada saada.

Apteeker peaks oma CV-s kokkuvõttes rõhutama oma olulisemaid tugevusi ja oskusi, mis on seotud apteekri tööga, nagu näiteks patsiendisuhtlus, ravimite tundmine, täpsus retsepti täitmisel jne. Lisaks peaks kokkuvõte sisaldama ka info, mis näitab, et apteeker on kursis uusimate ravimitrendidega ning valmis pidevaks õppimiseks ja arenemiseks.

Kokkuvõttes, apteekri CV-s kokkuvõte on oluline selleks, et luua esimene positiivne mulje, äratada tööandja huvi ning näidata, miks just see apteeker sobiks kõige paremini pakutavale töökohale.

ÕIGE
Pühendunud ja kliendikeskne apteeker, kes on varustatud tugeva ravimiteadmistega ja suurepärase suhtlemisoskusega. Üle 5 aasta kogemust apteegitöös, aidates klientidel leida parimaid ravimeid nende tervisevajadustele. Olen alati valmis õppima uusi asju ja otsin võimalust rakendada oma oskusi ja kogemusi tervishoiuvaldkonnas, et aidata kaasa kogukonna tervise parandamisele.

Täiendavad jaotised, mida lisada oma töö Apteeker CV-sse


Apteekri CV-sse võiksid lisanduda täiendavad kategooriad nagu "Keeled" ja "Sertifikaadid". Nende lisamine võib olla kasulik, kuna need annavad tööandjale rohkem teavet teie pädevuse ja oskuste kohta. Keeleoskus on oluline, kuna apteekri töö hõlmab suhtlemist erinevate inimestega ning sertifikaadid näitavad teie erialaseid kvalifikatsioone ja kogemusi.

Keeled

Apteekri töö hõlmab suhtlemist erinevate inimestega, sealhulgas erinevatest kultuuridest ja rahvustest pärit patsientidega. Seega on keeleoskus oluline osa apteekri tööst. Võimet suhelda erinevates keeltes peetakse suureks eeliseks, eriti multikultuurses keskkonnas. Lisaks võib võõrkeelte oskus olla kasulik, kui soovite oma karjääri edendada või liikuda rahvusvahelisse apteegiketti.

Sertifikaadid

Sertifikaadid on olulised, sest need näitavad teie erialaseid kvalifikatsioone ja oskusi. Kui olete läbinud erialaseid koolitusi või saanud tunnustusi oma töö eest, tuleks need kindlasti CV-sse lisada. Sertifikaadid näitavad, et olete pühendunud oma erialale ja püüate pidevalt oma teadmisi ja oskusi täiustada. Lisaks võivad mõned tööandjad nõuda konkreetseid sertifikaate, seega on oluline, et need oleksid teie CV-s selgelt nähtavad.

Olulised näpunäited ja strateegiad apteekri CV täiustamiseks


Apteegitöö nõuab erialaseid teadmisi, klienditeeninduse oskusi ja täpsust. Teie CV peaks peegeldama neid oskusi ja kogemusi, mis aitavad teil selles valdkonnas silma paista. Järgnevad mõned näpunäited apteekri CV täiustamiseks:

 1. Kirjeldage oma erialaseid oskusi: Apteegitöö nõuab laiaulatuslikke oskusi, sealhulgas ravimite tundmist, klienditeenindust ja täpsust. Veenduge, et need oskused oleksid teie CV-s selgelt välja toodud.
 2. Mainige erialast koolitust ja haridust: Teie apteekri kraad ja sellega seotud koolitused on teie CV jaoks väga olulised. Lisage kindlasti teave oma hariduse, sealhulgas kraadi, kooli nime ja lõpetamise kuupäeva kohta.
 3. Lisage oma töökogemus: Järgige kronoloogilist formaati, alustades teie viimasest või praegusest töökohast. Kirjeldage oma tööülesandeid, rõhutades neid, mis on seotud apteegitööga.
 4. Rõhutage oma saavutusi: Kui teil on mõni eriline saavutus või tunnustus, nagu "Aasta Apteeker" auhind või mõni muu, lisage see kindlasti oma CV-sse.
 5. Kasutage tõhusaid märksõnu: Kasutage oma CV-s märksõnu, mis on seotud apteegitööga, näiteks "retseptide täitmine", "klienditeenindus" või "ravimite haldamine".
 6. Korralik kujundus: Veenduge, et teie CV on hästi struktureeritud ja lihtne lugeda. Kasutage selgeid alapealkirju, lõike ja loendeid, et muuta oma CV silmapaistvamaks.
 7. Tooge välja oma keeleoskus: Kui räägite mitut keelt, lisage see oma CV-sse. Apteekrid peavad sageli suhtlema erinevate kliendigruppidega ja teie keeleoskus võib olla suureks eeliseks.
 8. Lisage viited: Kui teil on varasemaid tööandjaid või professoreid, kes on valmis teid soovitama, lisage kindlasti nende kontaktandmed oma CV-sse.

Apteeker CV kirjutamine: Põhielementide juhend


apteeker


Apteeker CV kirjutamisel on oluline pöörata erilist tähelepanu teie erialastele teadmistele ja oskustele. Siin on mõned praktilised näpunäited, mis aitavad teie CV-l silma paista ja võimaldavad teil oma karjääri edendada:

 1. Alustage oma CV-d isikliku profiiliga, mis annab lühikese ülevaate teie apteegi kogemustest, oskustest ja eesmärkidest.
 2. Lisage selge jaotis oma hariduse kohta, mis sisaldab teie farmatseutilise hariduse detaile, sealhulgas kõik erialased kvalifikatsioonid ja sertifikaadid.
 3. Töökogemuse jaotises peaksid olema kirjeldatud kõik teie varasemad apteekrirollid. Iga rolli jaoks lisage lühike loetelu teie saavutustest ja vastutusaladest selles rollis.
 4. Lisage CV-sse sektsioon, mis kirjeldab teie tehnilisi oskusi ja farmatseutilisi teadmisi, nagu ravimite tundmine, retseptide täitmine ja klienditeeninduse oskused.
 5. Kui teil on olnud olulisi saavutusi, nagu teadustöö avaldamine või erialase auhinna võitmine, lisage need kindlasti oma CV-sse.
 6. Veenduge, et teie CV on korralikult vormindatud ja hõlpsasti loetav, kasutades selget fonti ja loogilist struktuuri.
 7. Enne CV saatmist lugege see hoolikalt läbi, veendumaks, et see on vaba trükivigadest ja kirjavigadest.
 8. Olge oma isiklike detailide osas lühike ja konkreetne, lisades ainult asjakohaseid üksikasju nagu teie nimi, kontaktandmed ja professionaalne e-posti aadress.

Apteeker CV koostamine: olulised nõuanded kaaskirja kirjutamiseks


Kaaskiri on üks olulisemaid dokumente, mida peate esitama, kui kandideerite apteekri ametikohale. See annab teile võimaluse tuua esile oma pühendumust ja huvi farmatseutika valdkonna vastu ning näidata, kuidas teie eesmärgid ja oskused sobivad apteekri tööga.

Kaaskirja kirjutamisel ärge unustage lisada teavet apteekri töö kohta. Kui tunnete end kaaskirja koostamisel ebakindlalt, võite viidata meie apteekri töökoha jaoks koostatud kaaskirja näidistele, mis võivad teid juhendada.

CV on hädavajalik, kuid kaaskiri on see, mis aitab teil intervjuule pääseda. See annab teile võimaluse rääkida rohkem oma oskustest, isiklikust potentsiaalist ja apteekri tööks vajalikest võimetest.

Samuti saate kaaskirjas selgitada oma CV-s olevaid nõrkusi või lünki, mis suurendab teie võimalusi apteekri ametikohale saada, isegi kui teil pole varem sellel alal töökogemust.

Looge oma CV parimate mallide abil

KKK-d: Kuidas koostada veenev Apteeker CV?

Millises vormingus peaksin esitama oma apteekri CV?

Valik CV vormingu osas sõltub sellest, kuidas kavatsete oma avaldust esitada:

 • Kui soovite kandideerida isiklikult, võib Word olla sobivam vorming.
 • Kui soovite saata oma avalduse digitaalselt, on PDF-fail õige valik.
Mis on minu apteekri CV ideaalne pikkus?

Teie CV pikkus sõltub riigist, kust te kandideerite:

 • Kui kandideerite Eesti apteegis, peaks teie CV olema ühe kuni kahe lehekülje pikkune.
 • Rahvusvaheliste töökohtade korral võib teie CV olla kahe kuni kolme lehekülje pikkune.
Millised on apteekri erialale iseloomulikud oskused, mida peaksin oma CV-s esile tõstma?

Apteekri töö nõuab mitmeid erialaseid oskusi, millest mõned on järgmised:

 • Täpne ja hoolikas ravimite väljastamine.
 • Põhjalikud teadmised ravimitest ja nende mõjust.
 • Suurepärased suhtlemisoskused, et selgitada patsientidele ravimite kasutamist ja võimalikke kõrvalmõjusid.
 • Stressitaluvus, kuna apteegis võib olla kiire ja stressirohke keskkond.
 • Need on vaid mõned näited ja erinevate apteekri töökohtade nõudmised võivad erineda.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee