Automüüja CV malli loomine ja tõhus CV kirjutamine

Automüüja töökoha CV koostamine nõuab erilist rõhku müügi- ja klienditeenindusoskustele, sest need on selle töö põhielemendid. Kas teie CV kajastab teie võimet pakkuda suurepärast klienditeenindust samal ajal kui optimeerite müüki? Kuidas saaksite oma CV-s näidata, et olete edukas läbirääkija ja suuteline looma pikaajalisi kliendisuhteid?

Allpool luuakse automüüja CV näidis, mida igaüks saab vastavalt enda vajadustele kohandada.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Automüüja positsiooni taotleva kandidaadi CV näidis

ISIKLIK INFO

Nimi: Mihkel Mees
Aadress: Suur tänav 15, 10123, Tallinn, Eesti
Telefon: (+372) 55667788
E-post: mihkel.mees@mail.ee

AMETIALANE KOGEMUS

Automüüja, ABC Autosalong, Tallinn - august 2017 – praeguseni

 • Klientide nõustamine sõidukite ostmisel, müügi- ja järelmüügiteenuste pakkumine
 • Uute ja kasutatud autode müügiga seotud dokumentatsiooni täitmine
 • Kliendisuhete loomine ja hoidmine
 • Müügieesmärkide saavutamine ja ületamine

Müügikonsultant, XYZ Autokaubad, Tallinn - jaanuar 2015 – juuli 2017

 • Autotarvikute müügikonsultant
 • Klientide teenindamine, nõustamine ja abistamine kauba valimisel
 • Kaupluse korrashoid ja kaupade väljapanek

HARIDUS

Tallinna Tehnikaülikool, Majandusteaduskond, Turunduse ja müügi eriala - 2011 – 2014
Bakalaureusekraad

OSKUSED

 • Tugevad müügioskused
 • Suurepärane suhtlemisoskus
 • Kliendikeskne mõtlemine
 • Hea stressitaluvus

LISAINFORMATSIOON

 • Eesti keel – emakeel
 • Inglise keel – väga hea kõnes ja kirjas
 • Vene keel – hea kõnes ja kirjas
 • B-kategooria juhiluba
 • Tarkvarade tundmine: MS Office, CRM-süsteemid
 • Töötan nii iseseisvalt kui meeskonnas
 • Kõrge tööeetika ja pühendumus

SOOVITUSED

Saadaval nõudmisel.

CV kirjutamine on automüüja jaoks oluline, kuna see on esimene samm karjääri edendamisel. CV aitab teil enda oskusi, kogemusi ja saavutusi tõhusalt esitleda, muutes teid atraktiivseks kandidaadiks tööandjatele. Võimalikud värbajad võivad olla auto müügi- ja teenindusettevõtted, automüügiedendajad või isegi autotootjad. Nende jaoks on oluline näha teie varasemat müügiedu, klientide teenindamise oskusi ja tehnilist oskusteavet.

Artikli järgmises osas sukeldume sügavamale, kuidas koostada täiuslik CV automüüja positsiooni jaoks. Kuna CV on teie isiklik turundusdokument, mis kujutab endast teie professionaalset elu, on oluline, et see oleks spetsiifiliselt kohandatud automüügi rolli jaoks. Alustame vormindamisest, liikudes edasi CV tiitlile, seejärel räägime, kuidas esile tõsta teie kogemusi ja haridust. Järgnevalt käsitleme oskusi, mida automüüja CV-s esile tõsta ja milliseid fraase kasutada, et ennast paremini müüa. Lõpetuseks, vaatame läbi, kuidas kirjutada tõhusat kaaskirja, et teie CV saaks võimalikult palju tähelepanu.

automuuja

Automüüja CV: Ülesehituse ja vormingu olulisus


Automüüja ametikoht on väljakutsuv ja põnev, kus iga detail võib olla määrava tähtsusega. Esmalt peab silma paistma tõhusa ja professionaalselt koostatud CV-ga, sest see on teie esimene samm karjääriredelil. Oluline on mõista, et CV ei hõlma ainult teie töökogemust ja oskusi, vaid peegeldab ka teie professionaalsust ja võimet esitleda end parimal võimalikul viisil.

Käesolev artikkel rõhutab CV paigutuse ja ülesehituse olulisust, mis on sageli alahinnatud, kuid võib olla eduka kandideerimise võtmeks. Lõppude lõpuks, värbajad kulutavad iga CV jaoks vaid mõnikümmend sekundit - just siin tuleb mängu paigutus. Hästi struktureeritud ja loogiliselt üles ehitatud CV suudab juhtida tähelepanu olulistele punktidele ja teha teist esmamulje. Seega, olge julge ja astuge samm oma unistuste töö suunas!

Kuidas vormindada automüüja CV-d: olulisus ja parimad praktikad

 1. Fondid: CV jaoks kasutage selget ja professionaalset fonti nagu Arial, Helvetica või Calibri. Suurus peaks olema 12 punkti jaotises "Põhiinfo" ja 10-11 punkti teistes jaotistes, nagu "Töökogemus" ja "Haridus". Need fondid on lihtsad ja lihtsalt loetavad, mis aitab värbajal kergemini teie CV läbi lugeda.
 2. Vorming: CV sisu peaks olema ühtlaselt jaotatud ja lihtne silmitsi seada. Kasutage kindlasti erinevaid vorminguid, nagu rasvane ja kursiiv, et esile tõsta olulisi osi, nagu pealkirjad, töökohad ja koolid.
 3. Veerised: Kasutage standardset veerise suurust 1 tolli (2,54 cm) kõigil neljal küljel. See jätab teie CV-le puhta ja korraldatud välimuse.
 4. Täpipunktid: Kasutage neid oma saavutuste või töökogemuste loetlemiseks. Täppide kasutamine aitab teil oma kogemusi selgelt ja lühidalt esitada, muutes need värbaja jaoks kergesti mõistetavaks.
 5. Eraldajad: Kasutage horisontaalseid eraldajaid, et eristada erinevaid CV osi, nagu "Töökogemus", "Haridus" jne. See aitab teie CV-l välja paista ja muudab selle skaneerimise lihtsamaks.
 6. Värvid: Kasutage neutraalseid värve, nagu sinine või hall. Need värvid on professionaalsed ja annavad teie CV-le rahuliku välimuse. Vältige erksaid värve, nagu punane või kollane, need võivad olla liiga häirivad ega sobi automüüja ametialaga.

Automüüja on sageli esimene isik, kellega klient kohtub, seega peab teie CV olema esinduslik ja professionaalne. Eespool toodud juhised aitavad teil luua korraldatud ja atraktiivse CV, mis aitab teil eristuda ja teie kogemusi esile tõsta.

Kuidas luua silmapaistev Automüüja CV: struktuuri olulisus

Automüüja CV koostamisel tuleks järgida järgmisi struktuurilisi elemente:

 1. Kontaktandmed ja pealkiri: CV algusesse tuleks kindlasti lisada kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, aadress, telefoninumber) ning pealkiri, mis näitab, et olete huvitatud automüüja positsioonist.
 2. Professionaalne profiil: Kirjeldage enda professionaalset profiili, tuues esile kõige olulisemad omadused ja kogemused, mis muudavad teid sobivaks automüüja positsioonile. Näiteks võite mainida oma suurepärast suhtlemisoskust ja laialdast autondusealast teadmist.
 3. Töökogemus: Loetlege oma varasemad töökogemused, keskendudes eriti neile, mis on seotud autonduse, müügi või klienditeenindusega. Konkreetsed näited võivad hõlmata töötamist autosalongis, tegutsemist müügikonsultandina või klienditeenindaja rolli täitmist.
 4. Oskused: Tõstke esile oma oskused, mis on seotud automüüjana töötamisega. See võib sisaldada tehnilisi oskusi, nagu autode tundmine ja nende omaduste selgitamine, aga ka suhtlus- ja müügioskused.
 5. Haridus: Kirjeldage oma hariduslikku tausta, tuues esile kõik autondusega seotud kursused või koolitused.
 6. Lisajaotised: Ärge unustage lisada teavet oma huvialade, keelteoskuse või muude oluliste aspektide kohta, mis võivad teie kandidatuuri tugevdada. Näiteks võite mainida oma vabatahtlikku tegevust kohalikus autoklubis või võõrkeele oskust, mis võib olla kasuks rahvusvaheliste klientidega suhtlemisel.
Pidage meeles, et CV struktuur ja sisu peaksid olema kooskõlas teie hariduse, töökogemuse ja oskustega. Katsetage erinevaid lähenemisi ja valige see, mis sobib teie taustaga kõige paremini.

Kuidas luua silmapaistev päis oma Automüüja CV-le?


automuuja


Automüüja töö jaoks on päise olulisus ülivõrdes suur - see peaks olema selgelt nähtav ja sisaldama kogu kontaktteavet, et potentsiaalsed kliendid saaksid hõlpsalt ühendust võtta.

Päise loomisel tuleb järgida järgmisi juhiseid. Esmalt tuleb välja tuua perekonnanimi ja eesnimi, mis määratlevad automüüja isikliku identiteedi. Järgmiseks tuleb lisada elukutse ja distsipliin, et anda teada, millises valdkonnas automüüja töötab ja milline on tema erialane taust.

Seejärel tuleb lisada postiaadress, mis võimaldab potentsiaalsetel klientidel saata kirju või muid paberkandjal informatsiooni. Telefoninumber on samuti oluline lisada, et kliendid saaksid otse automüüjaga ühendust võtta ja võimalikke tehinguid arutada.

Lõpetuseks tuleb välja tuua e-posti aadress, mis võimaldab digitaalset suhtlust ning on tänapäeval üks levinumaid ja kiiremaid kommunikatsioonivahendeid. Kõik need elemendid kokku moodustavad efektiivse ja informatiivse päise, mis on oluline igale edukale automüüjale.

ÕIGE

Andrus Kask

Automüüja, kes on spetsialiseerunud luksusautodele

Tartu mnt 84, 10112 Tallinn, Eesti

+372 5555 1234

andrus.kask@example.com


Foto tähtsus automüüja CV-s: Kas see on vajalik?

Automüüja elukutse jaoks ei ole CV-s foto lisamine reeglina vajalik ega määrav. See on valikuline ning sõltub kandideerija isiklikust eelistusest. Kui automüüja otsustab oma CV-sse foto lisada, peaks see olema professionaalne ning kajastama tema isiklikku brändi ja imago.

Foto peaks olema ristkülikukujuline, eelistatavalt mõõtmetega 6,5 cm x 4,5 cm. See peaks olema selge, hea valgustusega ning neutraalse taustaga. Selfisid, rannafotosid või muid vaba aja veetmise pilte ei peaks kasutama.

CV-sse foto lisamine peaks olema läbimõeldud otsus, mis tuleks teha sõltuvalt kandideeritava töö iseloomust. Automüüja töös on oluline suhtlemisoskus ja veenmisvõime, kuid need oskused ei pruugi fotol ilmneda. Seega võib foto lisamine olla pigem isikliku eelistuse küsimus, mitte tööle kandideerimise nõue.

Kogemuste olulisus automüüja CV-s


Kuidas kirjutada oma kogemusi automüüjana CV-sse?

Kogemuste jaotis on automüüja CV-s hädavajalik, sest see annab hea ülevaate kandidaadi varasematest töökogemustest automüügi valdkonnas. See annab tööandjale selge pildi kandidaadi oskustest, teadmistest ja suutlikkusest täita automüüja rolli, mis nõuab suurepäraseid müügi-, klienditeenindus- ja läbirääkimisoskusi.

ÕIGE

Juuni 2018 - Mai 2021: Autode müügikonsultant, ABC Autokeskus

 • Vastutasin klientide nõustamise ja autode müügi eest, sealhulgas uute ja kasutatud autode müük.
 • Läbisin edukalt kõik tootekoolitused ja omandasin põhjalikud teadmised erinevate autode omadustest.
 • Saavutasin järjepidevalt müügieesmärgid, mis näitas minu tugevat müügioskust ja pühendumust.

Veebruar 2015 - Mai 2018: Müügiesindaja, XYZ Autokaubandus

 • Töötasin aktiivselt potentsiaalsete ostjatega, et mõista nende vajadusi ja soovitusi.
 • Haldasin kliendisuhete haldamise süsteemi (CRM), et jälgida kliendisuhteid ja müügivõimalusi.
 • Aitasin kaasa turundustegevustele, nagu autonäitused ja avatud uste päevad, suurendades sellega ettevõtte nähtavust ja müüki.

Võtmesõnad, mida on kasutatud, nagu "autode müük", "kliendisuhete haldamine", "turundustegevused" ja "müügieesmärkide saavutamine", aitavad tööandjal kiiresti mõista kandidaadi kogemusi ja oskusi.

ÕIGE

Ametikoht: Automüügikonsultant

Tööandja: ABC Auto Grupp

Kuupäevad: Juuni 2015 - Praeguseni


Kirjeldus:

 • Autode müük ja kliendisuhete loomine.
 • Põhjalik teadmine erinevatest automarkidest ja mudelitest.
 • Autode hindamise ja vahetuse korraldamine.
 • Autolaenude ja kindlustuse pakkumiste esitamine.
 • Kliendi vajaduste analüüsimine ja nõustamine.

Kuidas Koostada Tõhus Automüüja CV, Kui Puudub Varasem Kogemus?

automuuja


Töökoha "Automüüja" CV koostamine võib olla keeruline, eriti kui teil pole varasemat kogemust. Allpool toodud nõuanded aitavad teil selle protsessi hõlpsamaks muuta. Need on loodud just alustavatele automüüjatele, kes soovivad luua professionaalse ja veenva CV.

Kui olete algaja automüüja, kes alles siseneb tööturule, võib teie CV koostamine tunduda keeruline. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil luua silmapaistva CV, hoolimata teie kogemuste puudumisest.

 1. Rõhutage oma oskusi ja omadusi: Kuna teil ei pruugi olla palju töökogemust, on oluline esile tõsta oma oskusi ja omadusi. Need võivad olla kõik, mis on seotud müügi, suhtlemise, probleemide lahendamise või klienditeenindusega. Tõstke need välja jaotises „Oskused ja omadused”.
 2. Kasutage koolitust enda kasuks: Kui olete läbi teinud mõne koolituse, mis on seotud autode või müügiga, lisage see kindlasti oma CV-sse. See näitab, et olete pühendunud oma valdkonnale ja olete valmis õppima.
 3. Rääkige oma praktikast: Kui olete osalenud praktikal või vabatahtlikus töös, mis on seotud automüügiga, mainige seda kindlasti. Isegi kui see ei olnud tasustatud töö, on see siiski väärtuslik kogemus.
 4. Kasutage kaaskirja: Kaaskirja saab kasutada oma kogemuste puudumise selgitamiseks. Rääkige, miks olete huvitatud automüügi valdkonnast ja kuidas saate oma oskusi kasutada selle töö jaoks.
 5. Ole aus: Ärge kunagi valetage oma CV-s. Kui teil on lünki oma hariduses või töökogemuses, selgitage neid ausalt.
Pidage meeles, et kõige olulisem on näidata oma kirge ja pühendumust automüügi vastu. Näidake, et olete valmis õppima ja arenema, ning teil on suur tõenäosus saada tööpakkumine.

Hariduse rolli tähtsus töö Automüüja CV koostamisel


Kuidas Tõsta Esile oma Haridust Automüüja CV-s?

Hariduse osa automüüja CV-s annab tööandjale esmase ülevaate kandidaadi akadeemilisest kompetentsusest ja kvalifikatsioonidest. See näitab, et kandidaat on läbinud vajaliku koolituse ja omandanud teadmised, mis on vajalikud automüügi valdkonnas edukaks toimimiseks. Näiteks võib kraad ärijuhtimises või turunduses näidata, et kandidaadil on tugev arusaam müügistrateegiatest, kliendisuhtlusest ja turuanalüüsist.

Samas ei ole kraad automüüjaks saamiseks tingimata vajalik, kuna paljud tööandjad väärtustavad rohkem praktilist kogemust ja oskusi. Töökogemus näitab, et kandidaat suudab tegutseda reaalses töökeskkonnas, ja võib olla isegi olulisem kui formaalne haridus. Siiski, hariduse olemasolu CV-s võib suurendada kandidaadi võimalusi tööle saada, eriti kui see on seotud müügi või autotööstusega.

Haridusnõuded ja kvalifikatsioonid automüüja CV loomisel

Automüüja CV-s ei pruugi hariduse jaotis olla esmane, kuna tööandjad hindavad sageli rohkem praktilisi oskusi ja kogemusi. Selle eriala puhul on olulisemad oskused nagu klientide teenindamine, suhtlemisoskus, müügitaktika ja toodete tundmine. Seega võib olla kasulik alustada CV-d osaga, mis rõhutab nende oskuste olemasolu, näiteks "Töökogemus" või "Oskused". Haridus võib järgneda nendele jaotistele, eriti kui see on seotud automüügi või ärijuhtimisega.

Siiski, kui automüüja on hiljuti lõpetanud kooli või koolituse, mis on otseselt seotud automüügiga, võib hariduse esiletoomine olla kasulik. Näiteks, kui automüüja on just lõpetanud autotehnika või ärijuhtimise kraadi, võib selle lisamine CV-sse esimesena näidata tööandjale, et neil on värsked teadmised ja oskused.

Erandid võivad esineda, kui automüüjal on erakordselt muljetavaldav haridus, mis on otseselt seotud tööga. Näiteks, kui automüüja on lõpetanud Harvardi ärikooli või on omandanud magistrikraadi autotööstuse juhtimises, võib hariduse esimesena lisamine CV-sse anda talle konkurentsieelise. Sellisel juhul võib reegel, et "haridus ei peaks olema esimene", olla tühistatud.

Näide 1:

September 2015 - juuni 2019

Tartu Ülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad majandusteaduses


Näide 2:

September 2012 - august 2016

Eesti Maaülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad ettevõtluses ja projektijuhtimises


Oskuste tähtsus eduka Automüüja CV koostamisel


automuuja

Kuidas tõsta esile oma haridusoskusi Automüüja CV-s?

Oskuste jaotis on üks olulisemaid osi teie CV-s. See tutvustab teie tehnilisi oskusi ja isikuomadusi, millele värbajad erilist tähelepanu pööravad. Milliseid oskusi ja omadusi nad otsivad, saate teada tööpakkumisest, mille leidsite. Just seal on kirjas need professionaalsed omadused ja oskused, mida värbajad otsivad.

Automüüja ametikohale kandideerimisel on oskuste jaotise tähtsus veelgi suurem. Selle tööga seotud tehnilised, isiklikud ja füüsilised võimed on väga olulised ning neid tuleks oma CV-s kindlasti rõhutada. Peale selle, automüüja töö nõuab head suhtlemisoskust, veenmisoskust ja müügioskust, mistõttu tuleks nendele erilist tähelepanu pöörata. Pidage meeles, et just need oskused aitavad teil silma paista ja annavad teile eelise teiste kandidaatide ees.

Olulisemad oskused, mida rõhutada oma Automüüja CV-s

Tehnilised oskused automüüja CV jaoks:

 • Põhjalikud teadmised erinevatest automarkidest ja -mudelitest
 • Osavus kliendi nõudmiste ja auto spetsifikatsioonide vaheliste seoste loomisel
 • Oskus kasutada erinevaid müügitarkvarasid
 • Autohoolduse ja -paranduse põhiteadmised
 • Võimekus teha kindlaks auto väärtus ja hinnata kasutatud autode seisukorda
 • Tehniliste dokumentide, nagu omaniku käsiraamatute ja hooldusjuhendite, mõistmine
 • Autoliisingu ja finantseerimise põhjalikud teadmised
 • Arusaamine auto kindlustusest ja garantiidest
 • Osavus sõidukite registreerimisel ja dokumentatsiooni haldamisel
 • Oskus kasutada kontoritarkvara ja CRM süsteeme

Isikuomadused automüüja CV jaoks:

 • Suurepärased suhtlemisoskused
 • Kõrge empaatiavõime, et mõista klientide vajadusi ja soove
 • •aindlikkus ja kohanemisvõime erinevate olukordade ja klientidega
 • Tugev veenmisoskus ja läbirääkimiste pidamise võime
 • Kannatlikkus ja püsivus
 • Detailidele orienteeritus
 • Usaldusväärsus ja ausus
 • Hea ajaplaneerimise oskus
 • Positiivne ja entusiastlik suhtumine
 • Võime töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
 • Tugevad probleemilahenduse oskused.

Automüüja CV-de kokkuvõtte roll ja selle efektiivne koostamine


Automüüja CV kokkuvõte on oluline, kuna see annab tööandjale kiire ülevaate kandidaadi oskustest, kogemustest ja saavutustest. See on tihti esimene osa CV-st, mida tööandja loeb, seega on oluline, et see oleks selge, lühike ja veenev. Kokkuvõte aitab tööandjal saada esmase ettekujutuse kandidaadi sobivusest avatud ametikohale.

Kuna automüügi valdkond nõuab suurepäraseid klienditeenindusoskusi, võimekust detailidele tähelepanu pöörata ja tugevat veenmisoskust, peaksid need võtmeoskused olema CV kokkuvõttes kindlasti esindatud. Lisaks võib kokkuvõttes mainida eelnevat müügikogemust, saavutatud müügieesmärke või muid olulisi saavutusi.

Kokkuvõttes, automüüja CV kokkuvõte on oluline tööriist, mis aitab tööandjal kiiresti hinnata kandidaadi sobivust ja otsustada, kas ta soovib CV-d põhjalikumalt uurida. See on kandidaadi võimalus esile tõsta oma parimaid omadusi ja näidata, miks just tema on parim valik avatud ametikohale.

ÕIGE
Energilise ja kliendikeskse suhtumisega müügiprofessionaal, kellel on üle 5 aasta kogemust auto müügi alal. Tugevate suhtlemis- ja läbirääkimisoskustega ning ulatuslike teadmistega autotööstusest. Detailidele orienteeritud ja suuteline töötama kõrge surve all, et saavutada müügieesmärke. Valmis kasutama oma kogemusi ja oskusi teie meeskonna tulemuste parandamiseks.

Täiendavad jaotised, mida lisada, et luua tõhus Automüüja CV


Automüüja CV-sse soovitame lisada täiendavad pealkirjad "Sertifikaadid" ja "Juhiload". Tööandjad soovivad tihtipeale näha, et kandidaat on huvitatud oma oskuste ja teadmiste arendamisest. Sertifikaadid, olgu need siis seotud tehniliste oskuste, müügistrateegiate või klienditeenindusega, näitavad seda pühendumust. Juhiloa olemasolu on automüüja töö puhul oluline, sest see tõendab, et kandidaat on võimeline autot juhtima ja seega ka klientidele autosid demonstreerima.

Sertifikaadid

Kuna automüük on suures osas seotud suhtlemise ja suurepärase klienditeenindusega, võivad sertifikaadid, mis kinnitavad teie oskusi selles valdkonnas, olla väga kasulikud. Võib-olla olete läbinud müügistrateegia koolituse või kursuse klienditeeninduse alal? Kõik see aitab teil ennast eristada teistest kandidaatidest ja näitab tööandjale, et olete valmis investeerima oma aega ja ressursse, et saada paremaks oma alal.

Juhiload

Automüüja töö eeldab sageli, et peate klientidele sõidukeid demonstreerima. See tähendab, et peate olema võimeline autot juhtima. Juhiloa mainimine oma CV-s näitab, et olete selleks võimeline ja valmis. Lisaks, kui teil on mingi eriluba või luba, mis võimaldab teil juhtida erinevaid sõidukeid, on see kindlasti väärt mainimist, sest see võib olla suureks eeliseks teiste kandidaatide ees.

Kuidas luua täiuslik CV automüüja positsiooni kandideerimiseks: olulised punktid ja nõuanded


On väga oluline, et teie CV peegeldaks teie oskusi ja kogemusi võimalikult täpselt ja atraktiivselt. Siin on mõned nõuanded, kuidas oma automüüja CV-d paremaks muuta:

 1. Rõhutage oma müügioskusi: Tõstke esile oma müügioskused ja varasemad müügisaavutused. Eriti olulised on oskused nagu suurepärane suhtlemine, veenmisvõime, klientide vajaduste mõistmine ja suudab luua pikaajalisi suhteid klientidega.
 2. Detailne töökogemus: Oluline on esitada detailne loetelu oma varasematest töökohtadest, sealhulgas firma nimi, tööülesanded, saavutused ja töötatud periood.
 3. Tööalased saavutused: Lisage oma CV-sse konkreetseid näiteid oma varasematest müügisaavutustest. See võib hõlmata teavet müüdud autode arvu, suurenenud müügitulu või kliendirahulolu kohta.
 4. Tööstusalased teadmised: Eriti oluline on tõsta esile oma teadmisi autovaldkonnast. See võib hõlmata teadmisi konkreetsetest automarkidest, mudelitest, tehnilistest omadustest või kõige uuematest autotehnoloogiatest.
 5. Lisage viited: Kui võimalik, lisage oma CV-le viited varasematelt tööandjatelt või kliendilt, kes saavad kinnitada teie oskusi ja tööeetikat.
 6. Kohandage oma CV-d: Veenduge, et teie CV oleks kohandatud konkreetsele tööpakkumisele, millele kandideerite. See tähendab, et tuleks rõhutada neid oskusi ja kogemusi, mis on konkreetsele tööpakkumisele kõige asjakohasemad.
 7. Korrektuur: Veenduge, et teie CV oleks veatu. Paluge kellelgi teisel seda üle lugeda, et leida võimalikud kirjavead või grammatilised vead.
 8. Professionaalne välimus: Teie CV peaks olema korralikult vormistatud ja professionaalse välimusega. See tähendab, et tuleks vältida liiga palju erinevaid fondi, värve või muid segavaid elemente.

Automüüja CV koostamine: põhielementide tutvustus ja nende efektiivne esitamine


automuuja


Kui olete otsustanud astuda sammu automüüjana, on oluline mõista, kuidas koostada muljetavaldav CV, mis aitab teil silma paista ja tõsta esile teie tugevused. Siin on mõned praktilised nõuanded, mida järgida:

 1. Töötage välja professionaalne profiil: See peaks olema lühike ja kokkuvõtlik ülevaade teie kogemustest, oskustest ja püüdlustest automüügi valdkonnas. See on teie CV esimene osa, mida tööandjad loevad, nii et veenduge, et see oleks meeldejääv.
 2. Rõhutage oma töökogemust: Loetlege oma varasemad töökohad alates kõige uuemast, tuues välja igas rollis saavutatud edu ja saavutused. Selgitage, kuidas teie oskused ja kogemused aitasid kaasa üldisele edule.
 3. Lisage oma haridus ja koolitus: Eriti oluline, kui teil on kursused või sertifikaadid, mis on seotud automüügi või klienditeenindusega.
 4. Mainige oma oskused: Siin saate rõhutada oskusi, mis on olulised automüügikonsultandina, nagu suhtlemisoskus, müügioskused, läbirääkimisoskused, meeskonnatöö ja võime töötada surve all.
 5. Lisage isiklikud huvid ja hobid: See aitab potentsiaalsetel tööandjatel mõista teie isiksust ja seda, kuidas see võib sobida nende ettevõtte kultuuri.
 6. Korralik ja professionaalne vormindamine: Veenduge, et teie CV oleks hõlpsasti loetav, korralikult vormindatud ja ilma vigadeta. See näitab teie pühendumust detailidele ja professionaalsust.
 7. Lugege see üle: Veenduge, et teie CV oleks vaba trükivigadest ja grammatikavigadest. On oluline, et see jätaks professionaalse mulje ja näitaks teie pühendumust kvaliteedile.

Kuidas kirjutada veenev Automüüja kaaskiri oma CV-le


Kaaskiri on hädavajalik dokument, mis täiendab teie CV-d, kui soovite kandideerida automüüja ametikohale. See annab teile võimaluse esile tõsta oma motivatsiooni ja kirjeldada, miks just teie oleksite parim kandidaat automüüja positsioonile.

Kaaskirja kirjutamisel ärge unustage mainida kõiki olulisi detaile, mis on seotud automüügi tööga. Kui vajate inspiratsiooni, võite vaadata meie automüügi töödele mõeldud kaaskirja näidiseid, mis aitavad teil oma kaaskirja koostamisel.

CV on küll esmanõue igale töökohale kandideerimisel, kuid ainult sellest ei pruugi piisata. Kaaskiri annab teile võimaluse rohkem rääkida oma oskustest, kogemustest ja potentsiaalist, mis suurendab teie võimalusi automüüja töökohale pääsemiseks.

Autosektoris töötamiseks peate mõistma, kuidas end müüa. Seetõttu on oluline lisada oma automüüja CV-le hästi struktureeritud ja veenev kaaskiri, mis aitab teil end võimalikult soodsas valguses näidata.

Looge oma CV parimate mallide abil

KKK: Kuidas koostada veenev Automüüja CV?

Millises vormingus peaksin esitama oma automüüja CV?

Teie CV vorming sõltub sellest, kuidas kavatsete oma avalduse esitada:

 • Kui otsustate kandideerida isiklikult, on Word kõige sobivam vorming.
 • Kui otsustate saata oma avalduse digitaalselt, on PDF-fail õige valik.
Mis on automüüja CV ideaalne pikkus?

Teie CV pikkus sõltub riigist, kust te kandideerite:

 • Kui kandideerite Eesti-siseselt, ei tohiks teie CV olla pikem kui üks lehekülg.
 • Kui kandideerite rahvusvahelistele töökohtadele, võib teie CV olla kuni kahe lehekülje pikkune või vajaduse korral isegi kolme lehekülje pikkune.
Millised oskused peaksin oma automüüja CV-s esile tooma?

Automüüjana peaks teie CV-s olema kindlasti esile toodud:

 • Müügi- ja läbirääkimisoskused: Need on automüüja töös hädavajalikud, sest peate suutma kliente veenda ja müügitehinguid edukalt lõpule viia.
 • Autotööstuse teadmised: Te peate tundma autoosade, mudelite ja brändide eripära, et saaksite klientidele nõu anda.
 • Suurepärane klienditeenindus: Automüüja töö hõlmab suurt suhtlemist klientidega, seega on oluline, et teil oleks head suhtlemisoskused ja suudaksite pakkuda klientidele suurepärast teenindust.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee