Kuidas koostada täiuslik CV: juhend ja mallid Hostilt

CV kirjutamine host'i töö jaoks nõuab erilist rõhku suhtlusoskusele ja külalislahkusele, sest need on võtmetähtsusega omadused sellises rollis. Tuleks esitada, kuidas on võimalik luua meeldivat ja külalislahket õhkkonda, suheldes erinevate inimestega ning hallates samaaegselt mitmeid ülesandeid. Kuidas näidata oma suhtlusoskuste tõhusust ja varasemat kogemust sarnaste ülesannete täitmisel? Millised on parimad viisid oma külalislahkuse oskuste esiletõstmiseks? Kuidas tõestada oma võimet hallata mitmeid ülesandeid korraga?
Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

CV ehk curriculum vitae on oluline dokument, mis annab tööandjatele ülevaate teie oskustest, kogemustest ja saavutustest. Hea CV koostamine on oluline samm karjääriredelil edenemisel, aidates näidata teie sobivust avatud ametikohale. Tööandjad, kes võivad CV-d lugeda, hõlmavad personalijuhte, värbamisspetsialiste, osakonnajuhte või ettevõtte tegevjuhte. Õigesti koostatud CV võib olla määravaks teguriks, kas teid kutsutakse töövestlusele või mitte.

Järgnevates osades sukeldume sügavamale selle teema käsitlemisse, et aidata teil mõista, kuidas kirjutada võimalikult tõhusat CV-d hosti positsiooni jaoks. Meie fookuseks on CV vormindamine, sobiva tiitli valimine, teie kogemuste, hariduse ja oskuste esiletoomine ning isikliku fraasi ja kaaskirja koostamine. Kõik need elemendid on olulised, et näidata teie sobivust hosti tööks ja eristuda teistest kandidaatidest.

host

Host CV kirjutamine: ülesehituse ja vormingu tähtsus


Host ametikoht võib olla oluline samm karjääriredelil, pakkudes võimalusi suurepäraseks klienditeeninduseks, meeskonnatööks ja suhtlemisoskuste arendamiseks. Selle eesmärgi saavutamiseks on oluline esitada professionaalselt koostatud CV, mis rõhutab teie sobivust antud ametikohale.

CV paigutus ja ülesehitus on määrava tähtsusega, kuna need aitavad tõsta esile teie kvalifikatsiooni ning potentsiaali. Värbajatele jätab see kiire ja selge ülevaate kandidaadi oskustest ja kogemustest. On oluline, et teie CV oleks korralikult struktureeritud ja hõlpsasti loetav. Selle eesmärgi saavutamiseks on oluline mõista, kui oluline on CV paigutus ja ülesehitus. Loodame, et järgnev artikkel aitab teil mõista, kuidas luua tõhusat CV-d, mis aitab teil saavutada oma karjäärieesmärgid.

Lisaks Host elulookirjelduse mallile on meil ka teisi sarnaseid malle, mida te võiksite uurida.

CV vormindamine: Miks on see Host'i jaoks oluline?

 1. Fondid: Valige serif-tüüpi font nagu Times New Roman või Georgia. Serif-fontidel on lisatud "jalad", mis teevad teksti lugemise lihtsamaks ja professionaalsemaks. Need sobivad eriti hästi Host'i kutsealaga, kus on oluline jätta korrektne ja asjatundlik mulje.
 2. Vorming: Valige selge ja lihtne vorming. See võib hõlmata pealkirju, alapealkirju ja lõike. Host'i kutseala nõuab sageli kiiresti skaneeritavat informatsiooni, seega on oluline, et CV oleks loetav ja kergesti jälgitav.
 3. Veerised: Määrake veerised vähemalt 1 tolli (2,54 cm) kõigile külgedele. See jätab dokumenti piisavalt "hingamisruumi" ja muudab selle kergemini loetavaks.
 4. Täpipunktid: Kasutage täpppunkte, et esile tõsta olulisi saavutusi või ülesandeid. See aitab lugejal kiiresti leida kõige olulisemaid punkte.
 5. Eraldajad: Kasutage horisontaalseid jooni või ruume eraldajatena erinevate sektsioonide vahel. See aitab hoida CV-d korras ja lihtsustab informatsiooni leidmist.
 6. Värvid: Valige neutraalsed värvid, näiteks sinine või hall. Need värvid on professionaalsed, kuid mitte liiga tugevad ega häirivad. Host'i kutseala nõuab sageli professionaalsust ja asjakohasust, seega peaksid värvid seda peegeldama.

Host CV-de struktuuri olulisus: kuidas luua silmapaistev CV?

Host CV struktuuri loomisel on oluline järgida kindlat järjekorda ja sisaldada teatud põhielemente, mis aitavad potentsiaalsetel tööandjatel paremini mõista teie kvalifikatsioone, oskusi ja kogemusi. Siin on mõningaid juhiseid, mida järgida:

 • Kontaktandmed ja pealkiri: See on CV esimene osa, kus peaks olema teie täisnimi, e-posti aadress, telefoninumber ja füüsiline aadress. Pealkiri peaks näitama, et olete huvitatud Host positsioonist, näiteks "Kogenud Host otsib uusi väljakutseid".
 • Esitlus või konks: See on lühike osa, mis kirjeldab teie karjäärieesmärke ja annab ülevaate teie kogemustest ja oskustest. Näiteks "Dedicated and friendly Host with 5 years of experience in providing excellent customer service in a fast-paced restaurant environment".
 • Professionaalne kogemus: Selles jaotises kirjeldatakse teie eelmisi töökohti, sealhulgas ettevõtte nime, töötatud perioode, töökohustusi ja saavutusi. Näiteks "Host at ABC Restaurant, 2017-2020, where I was responsible for greeting guests, managing reservations, and ensuring customer satisfaction."
 • Akadeemiline taust: See osa sisaldab teavet teie hariduse, sealhulgas kooli nime, omandatud kraadi ja õppeaasta kohta. Kui olete osalenud külalislahkuse või klienditeenindusega seotud kursustel või koolitustel, on see ka siia hea lisada.
 • Professionaalsed ja isiklikud oskused: Siia kuuluvad nii tehnilised oskused, nagu võime kasutada broneerimistarkvara, kui ka pehmed oskused, nagu suurepärased suhtlemisoskused ja stressitaluvus.
 • Huvid ja/või erialased viited: Viimane osa võib sisaldada teavet teie hobide või huvide kohta, mis võivad olla seotud positsiooniga, näiteks kui teile meeldib sotsiaalsetes olukordades olla või kui teil on huvi söögi- ja joogitööstuse vastu. Samuti võite siia lisada professionaalseid viiteid, kui need on olemas.

Host CV päise olulisus: esmamulje loeb


host


Päise olulisus Host töös ei saa kunagi alahinnata; see peaks olema selgelt nähtav ja sisaldama kõiki vajalikke kontaktandmeid, et kliendid või külalised saaksid kergesti ühendust võtta. Päise loomiseks on vaja järgida mõnda lihtsat sammu.

Esmalt tuleb kirjutada perekonnanimi ja seejärel eesnimi. Perekonnanimi peaks olema kirjutatud suurte tähtedega, et see oleks kergesti märgatav, kuid eesnimi võib olla väikeste tähtedega.

Seejärel tuleks lisada elukutse ja distsipliin. See aitab klientidel või külalistel paremini mõista, millist rolli Host töös täidab.

Järgnevalt tuleb päisesse lisada postiaadress. See peaks sisaldama tänavanime, linna, postiindeksit ja riiki.

Seejärel tuleb lisada telefoninumber. See peaks olema kirjutatud selgelt ja formaadis, mis sobib kõige paremini kohalikele klientidele või külalistele.

Lõpuks tuleb päisesse lisada e-posti aadress. See peaks olema kirjutatud väikeste tähtedega ja see peaks olema lihtne ning kergesti loetav.

Kõiki neid samme järgides saab Host luua päise, mis on selge, nähtav ja sisaldab kõiki vajalikke kontaktandmeid.

ÕIGE

Toomas Tamm

Host, kes on spetsialiseerunud külalislahkusele

Narva mnt 7b, 10117 Tallinn, Eesti

+372 6 123 4567

toomas.tamm@example.com


Fotode olulisus Host CV koostamisel

Foto lisamine CV-sse on täiesti vabatahtlik. Ei ole kindlat reeglit, mis nõuaks foto olemasolu CV-s. Kui otsustate oma foto lisada, on siiski mõned põhireeglid, mida tuleks järgida:

 • Foto peaks olema professionaalne - mitte vaba aja veetmise hetk või selfie.
 • Soovitatav on kasutada ristküliku kujulist formaati, mõõtmed 6,5 cm x 4,5 cm.

Teiselt poolt, värbamisspetsialistid ei pruugi foto olemasolu CV-s arvesse võtta. Seega, kui te ei ole kindel, kas lisada foto või mitte, võib olla parem jätta see välja. Lõplik otsus on siiski teie enda teha.

Kogemuste olulisus Host CV koostamisel


Kuidas kirjutada oma kogemusi hosti töökohal CV jaoks?

Hosti töökogemuse osa CV-s on kriitilise tähtsusega, kuna see näitab teie võimeid ja edusamme antud valdkonnas. Selle töö spetsiifika hõlmab klientide teenindamist, meeskonna juhtimist ja ürituste korraldamist, mis nõuab suurepäraseid suhtlusoskusi, klienditeenindust, probleemide lahendamise võimeid ja juhtimisoskusi.

ÕIGE

2016-2019: Host, ABC restoran

 • Peamised vastutused: Klientide vastuvõtmine ja istumine, broneeringute haldamine, klienditeeninduse tagamine, meeskonna töö koordineerimine.
 • Saavutused: Parandasin restorani efektiivsust, vähendades ooteaega 20% ja suurendades kliendirahulolu 30%.

2019-2021: Vanemhost, XYZ hotell

 • Peamised vastutused: Klientide vastuvõtmine, broneeringute ja ürituste korraldamine, meeskonna juhtimine, kliendisuhtluse koordineerimine.
 • Saavutused: Tõstsin hotelli mainet, parandades klientide rahulolu 40% ja suurendades broneeringute arvu 25%.

Võtmesõnade kasutamine aitab potentsiaalsetel tööandjatel leida teie CV kiiremini. Lisage sellised märksõnad nagu "klienditeenindus", "meeskonna juhtimine", "probleemide lahendamine" ja "suhtlusoskused".

Lisaks oma varasematele rollidele ja saavutustele, lisage ka oma arendatud oskused ja võimekused, nagu suutlikkus töötada kiire tempo ja suure survega keskkonnas, võime pakkuda kõrgetasemelist klienditeenindust ja oskus juhtida meeskonda.

Veenduge, et iga töökogemuse kirjeldus oleks lühike ja konkreetne, näidates selgelt teie rolli, vastutusi ja saavutusi.

ÕIGE

Ametikoht: Peakokk

Tööandja: Restoran "Nordic Fusion"

Kuupäevad: Jaanuar 2015 - Detsember 2019


Kirjeldus:

 • Vastutasin kogu köögi operatsiooni eest
 • Loonud ja täiustanud menüüd vastavalt aastaaegadele
 • Juhendasin ja koolitasin köögipersonali
 • Kontrollisin toiduainete kvaliteeti ja ohutust
 • Koostasin eelarveid ja jälgisin kulutusi

Kuidas kirjutada Host CV-d, kui sul pole eelnevat kogemust?

host


Hosti CV täitmine võib olla keeruline, eriti kui teil pole varasemat töökogemust. Kuid ärge muretsege, siin on mõned näpunäited, mida saate järgida:

 • Rõhutage oma oskusi ja omadusi: Kui teil pole varasemat töökogemust, siis rõhutage oma isiklikke oskusi ja tugevusi. Kasutage jaotist "Oskused ja omadused" oma CV-s, et näidata, mida olete õppinud ja kuidas see aitab teil hosti töös hakkama saada.

  Näide:
Kui olete algaja müürsepp, siis võite oma CV-s rõhutada oma suurepäraseid käsitööoskusi, pühendumust detailidele või tugevat tööeetikat.

 • Kasutage oma teisi kogemusi: Kui teil on kogemusi vabatahtliku töö, praktika või ürituste korraldamise alal, siis kasutage neid oma eeliseks. Need kogemused võivad näidata teie oskusi suhtlemisel, probleemide lahendamisel või meeskonnatöös, mis on olulised hosti töös.

  Näide:
Kui olete kooli lõpetanud ja olete osalenud vabatahtlikus töös või ürituste korraldamisel, siis võite oma CV-s mainida neid kogemusi ja rõhutada, kuidas need aitasid teil arendada olulisi oskusi.

 • Kirjutage kaaskiri: Kaaskiri on suurepärane koht, kus saate oma kogemuste puudumist selgitada ja näidata, miks te olete siiski hea kandidaat. Ärge kartke olla loominguline ja rääkida oma reisikogemusest, haridusest või kultuurivahetusest, mis võivad olla seotud hosti tööga.
Märkus: Kuigi on oluline näidata end parimast küljest, on oluline jääda ausaks ja mitte valetada ega reaalsust võltsida. Ausus ja läbipaistvus aitavad luua usaldust ja näitavad teie tõelist iseloomu.

Järgides neid näpunäiteid, saate luua tugeva ja veenva CV, isegi kui teil pole varasemat töökogemust. Edu!

Hariduse olulisus töö Host CV koostamisel


Kuidas tõsta esile oma haridust Host CV kirjutamisel?

Hariduse osa CV-s on oluline, kuna see annab tööandjale ülevaate kandidaadi akadeemilisest taustast, õpitud erialast ja omandatud teadmistest. See näitab ka kandidaadi pühendumust ja võimet püsida pikaajalises projektis, nagu kraadiõpe.

Kuigi kraad ei pruugi olla kõikide töökohtade puhul vajalik, näitab see tavaliselt kandidaadi teadmiste sügavust ja spetsialiseerumist teatud valdkonnas. Mõned töökohad võivad nõuda kraadi spetsiifilises valdkonnas, samas kui teistes võib olla kasulik laiapõhjaline haridus. Kõrgem kraad võib samuti suurendada palgapotentsiaali ja avada rohkem karjäärivõimalusi.

Hariduse Prioriteetimine Host CV Kirjutamisel

Hariduse asukoht CV-s võib sõltuda mitmest tegurist, sealhulgas kandidaadi haridustasemest, töökogemusest ja taotletavast positsioonist. Näiteks, kui inimene kandideerib supermarketi töökoha peale, nagu on mainitud tekstis 1, võib hariduse asetamine CV lõppu olla mõistlik valik, sest töö ei pruugi nõuda erilist hariduslikku ettevalmistust. Sellisel juhul võib tööandja rohkem huvituda kandidaadi töökogemusest, oskustest ja võimetest.

Teisest küljest, nagu on toonitatud tekstis 2, võib hariduse asetamine CV algusesse olla mõttekas, kui kandideeritakse kõrgemate nõudmistega töökohtadele, kus haridus võib olla oluline tegur. Näiteks õpetaja, teadlane või tehnoloogiaekspert võib soovida rõhutada oma haridustaset ja eriala, et näidata oma valdkonna pädevust.

Siiski, erandina, kui inimene on hiljuti lõpetanud kooli või ülikooli ja tal ei ole veel palju töökogemust, võib olla kasulik panna haridus CV-s esimeseks. Sellisel juhul näitab haridus nende pühendumust ja oskusi, isegi kui nad ei ole veel jõudnud neid oskusi töökogemuse kaudu tõestada.

Näide:

September 2015 - juuni 2019

Tartu Ülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad majandusteaduses ja ärijuhtimises


Oktoober 2012 - mai 2016

Eesti Maaülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad majandus- ja ettevõtlusteaduses


Oskuste tähtsus töö Host CV koostamisel


host

Kuidas Tõsta Esile Oma Haridusoskusi Host CV Kirjutamisel

Oskuste osa on teie CV-s äärmiselt oluline, kuna see tutvustab teie tehnilisi oskusi ja isikuomadusi. See on jaotis, mille põhjal värbaja teid kõige enam hindab. Saate mõista värbamisjuhi nõudmisi, uurides hoolikalt tööpakkumist, kust leiate professionaalsed omadused ja oskused, mida otsitakse. See tähendab, et teie CV-s peab oskuste jaotis olema kohandatud vastavalt nõudmistele.

Hosti ametikoha puhul on oskuste jaotis eriti oluline. Nagu ehitustööstuses, ei pruugi ka hosti töökohal olla vajalik kõrgharidus, kuid omadused ja oskused on ülimalt olulised. Värbajad otsivad sageli spetsiifilisi oskusi, mida kandidaat peaks oma CV-s esile tõstma. See hõlmab mitte ainult tehnilisi oskusi, vaid ka isiklikke ja füüsilisi võimeid, mis on seotud hosti tööga. Seega, kui soovite kandideerida hosti ametikohale, keskenduge oma CV-s oskuste jaotisele, et näidata end parimast küljest.

Olulisemad oskused, mida iga Host CV-sse peaks lisama

Tehnilised oskused hosti tööks:

 • Suurepärane võimalus kasutada erinevaid tööriistu ja seadmeid
 • Head teadmised hostingu platvormidest ja nendega seotud tööriistadest
 • Tugev oskus serverite haldamisel, rakendamisel ja käitamisel
 • Veebihostinguteenuste ja protsesside tundmine
 • Kontoriautomaatika tööriistade kasutamise oskus
 • Suurepärased teadmised veebihostingu tarkvarast
 • Andmebaaside, serverite ja võrguseadmete tundmine

Isikuomadused hosti tööks:

 • Tähelepanelikkus
 • Mitmekülgsus
 • Uudishimu
 • Loomingulisus
 • Dünaamika ja visadus
 • Oskus sünteesida ja analüüsida keerulisi tehnilisi küsimusi
 • Head suhtlemisoskused
 • Tugev kirjutamisoskus
 • Vastutustunne
 • Meeskonnatöö oskused
 • Perfektsionism ja põhjalikkus.

Host CV-de kokkuvõtte tähtsuse mõistmine ja efektiivne koostamine


Hosti CV-s kokkuvõte on oluline, kuna see annab tööandjale lühikese ja kompaktse ülevaate kandidaadi varasemast töökogemusest, oskustest ja saavutustest. See on sageli esimene osa CV-st, mida tööandja loeb, ning võib mõjutada otsust, kas jätkata kandidaadi CV ülejäänud osa lugemist või mitte.

Kokkuvõtte sektsioon on eriti oluline hosti töö puhul, kus klienditeeninduse oskused, meeskonnatöö, probleemide lahendamise võime ja suhtlemisoskus on määravad. Kui hosti CV-s kokkuvõte peegeldab neid oskusi efektiivselt, suureneb tõenäosus, et ta saab tööandjalt intervjuukutse. See võimaldab tal end paremini esitleda ja näidata, miks ta sobib hosti rolli.

Lisaks võimaldab hosti CV-s kokkuvõte kandidaadil end eristada teistest kandideerijatest, tuues esile tema unikaalsed omadused, mis muudavad ta ideaalseks kandidaadiks hosti positsioonile. Seega, korrektselt koostatud CV kokkuvõte on võtmetähtsusega hosti töö taotlemisel.

ÕIGE
Dedikeeritud ja kliendikeskne professionaal, kellel on tugevad suhtlemisoskused ning kiire õppimis- ja kohanemisvõime. Omab mitmeaastast kogemust külalislahkuse valdkonnas, kusjuures erilised tugevused on suurepärane meeskonnatöö, detailidele orienteeritus ja probleemide lahendamise oskus. Soovin liituda teie meeskonnaga, et pakkuda klientidele erakordset teenindust, luua meeldejäävaid kogemusi ja aidata kaasa ettevõtte pikaajalisele edu saavutamisele.

Täiendavad jaotised, mida lisada oma töö Host CV-sse


Host CV-sse tuleks lisada täiendavad pealkirjad "Keeled" ja "IT-vahendid". Keeleoskus on oluline mitte ainult suhtlemiseks, vaid ka võõrkeelsete materjalide mõistmiseks ning klientide ja partneritega suhtlemiseks. IT-vahendid, sealhulgas tarkvara ja rakenduste kasutamise oskus, on tänapäeva tööturul hädavajalikud, sõltumata töövaldkonnast. Need kategooriad võimaldavad teil näidata oma mitmekülgsust, tõsta esile teie unikaalsed oskused ja suurendada teie võimalusi tööturul silma paista.

Keeled

Keeleoskus on CV-s oluline, sest see näitab teie võimet suhelda erinevate inimestega ja töötada mitmekultuurilises keskkonnas. Eriti oluline on inglise keele oskus, mis on sageli ettevõtete ühine suhtluskeel. Kui räägite lisaks emakeelele ka teisi keeli, tõstab see teie profiili ja näitab teie suutlikkust mõista ja suhelda erinevate kultuuride ja taustadega inimestega.

IT-vahendid

Tänapäeva digitaalses ajastus on IT-vahendite tundmine ja oskus neid kasutada peaaegu kõigis töökohtades kriitilise tähtsusega. See võib hõlmata erinevaid tarkvararakendusi, nagu Microsoft Office'i pakett, erialased tööriistad või sotsiaalmeedia platvormid. IT-vahendite oskus näitab teie võimet kohaneda tehnoloogia muutustega ja jääda kursis uusimate vahenditega, mis võivad teie töös olla kasulikud. Lisaks võib see näidata teie analüütilisi oskusi ja probleemide lahendamise võimeid.

Kuidas koostada silmapaistvat Host CV-d: olulised aspektid ja nõuanded


Hosti CV parandamine nõuab mõningaid strateegiaid, mille abil saate oma oskusi, kogemusi ja saavutusi paremini esile tuua. Allpool on toodud mõned praktilised nõuanded, mis aitavad teil luua või täiustada oma hosti CV-d:

 1. Rõhutage oma klienditeeninduse oskusi: Hostina on oluline näidata, et teil on tugevad klienditeeninduse oskused. Rõhutage oma CV-s oma võimet suhelda klientidega, lahendada probleeme ja pakkuda suurepärast klienditeenindust.
 2. Lisage oma töökogemus: Kui teil on varasemad kogemused hostina või klienditeeninduse rollis, lisage kindlasti need oma CV-sse. Kirjeldage oma ülesandeid, saavutusi ja oskusi, mida olete selle kogemuse kaudu omandanud.
 3. Tõstke esile oma keeleoskus: Kui räägite mitut keelt, on see suureks eeliseks hosti rollis. Märgi oma CV-s kindlasti ära, milliseid keeli räägite ja millisel tasemel.
 4. Näidake oma isiksuseomadusi: Hostina on olulised ka teie isiksuseomadused. Rõhutage oma CV-s, et olete sõbralik, abivalmis, kannatlik ja hea suhtleja.
 5. Lisage oma koolitused ja sertifikaadid: Kui olete läbinud mõne klienditeeninduse või hosti koolituse või kui teil on mõni asjakohane sertifikaat, lisage see oma CV-sse. See näitab, et olete pühendunud oma rollile ja olete valmis õppima uusi oskusi.
 6. Kasutage professionaalset CV-vormingut: Veenduge, et teie CV on korralikult vormindatud ja lihtne lugeda. Kasutage selgeid pealkirju, lühikesi lõike ja loendipunkte, et muuta oma CV ülevaatlikuks ja professionaalseks.
 7. Paluge tagasisidet: Enne CV saatmist paluge kellelgi teisel seda üle vaadata. Nad võivad märgata vigu või pakkuda soovitusi, kuidas seda parandada.

Host CV koostamine: põhielementide juhend


host


Enne kui alustate oma hosti CV kirjutamist, on siin mõned olulised punktid, mida meeles pidada. Need punktid aitavad teie CV-l silma paista ja suurendavad teie võimalusi saada valitud soovitud kohale. Siin on neli olulist nõuannet:

 1. Struktuur ja formaat: Valige selge ja loetav formaat. CV peaks olema korralikult struktureeritud ja loetav, et tööandja saaks kiiresti leida vajaliku teabe.
 2. Töökogemus ja oskused: Ärge unustage lisada kõiki oma varasemaid töökogemusi, eriti neid, mis on seotud hostimise või klienditeenindusega. Lisage ka kõik olulised oskused, nagu suhtlemisoskus, probleemide lahendamise võime või võõrkeelte oskus.
 3. Isiklikud saavutused: Kui teil on mõni märkimisväärne saavutus, nagu parima hosti auhind või eriline tunnustus, lisage see kindlasti oma CV-sse.
 4. CV ülevaatamine: Pärast CV kirjutamist lugege see hoolikalt läbi. Veenduge, et kõik teave oleks korrektne ja vaba vigadest. Lisaks vaadake üle, kas kõik oluline informatsioon on lisatud ja kas CV on loogiliselt üles ehitatud.
 5. Vältige tarbetut teavet: Vältige teabe lisamist, mis ei ole seotud hosti positsiooniga või mis ei aita teil tööd saada. Keskenduge olulisele ja jätke välja kõik ebavajalik.
 6. Esitlus ja detailsus: Olge hosti CV koostamisel hoolikas. Iga detail loeb, nii et veenduge, et teie CV näeks välja professionaalne ja esinduslik.
 7. Isikupära: Ärge unustage oma CV-sse lisada natuke isikupära. See aitab teil eristuda ja näidata, et olete mitmekülgne ja huvitav inimene.

Hõlbustaja kaaskirjade kirjutamine: parimad näpunäited ja soovitused


Kaaskiri on oluline osa teie kandideerimisest Host ametikohale. See on teie võimalus selgitada oma suhtlemisoskusi, võimet luua külalislahke õhkkond ja teie entusiasmi teenindussektoris töötamise vastu.

Ärge unustage oma kaaskirjas mainida oma varasemaid kogemusi ja saavutusi hostina või sarnasel alal. Kui teil on raskusi oma mõtete kirjapanemisega, vaadake meie hostidele mõeldud kaaskirjade näidiskirju, mis aitavad teid kindlasti.

Hostina töötamine nõuab erinevaid oskusi ja isikuomadusi. Kaaskiri annab teile võimaluse tõendada, et teil on need omadused ja et te olete valmis ja põnevil selle rolli üle võtma.

Lisaks võimaldab kaaskiri teil selgitada oma CV-s esinevaid lünki või nõrkusi ning näidata, et olete endiselt tugev kandidaat. Kaaskiri annab teile võimaluse näidata, et olete oma karjääri suhtes tõsine ja et olete valmis panustama oma töökohta.

Looge oma CV parimate mallide abil

Korduma Kippuvad Küsimused Host Töö ja CV Kirjutamise Kohta

Millises formaadis peaksin esitama oma Host'i CV?

Selles küsimuses pole ühest vastust, kuna see sõltub teie tööandjast ja kuidas kavatsete oma avaldust esitada:

 • Kui olete otsustanud kandideerida isiklikult, on Word teie jaoks parim valik.
 • Kui olete otsustanud saata oma avalduse digitaalselt, on PDF-fail õige valik.
Kui pikk peaks olema minu Host'i CV?

Teie CV pikkus sõltub riigist, kus te kandideerite:

 • Kui kandideerite USA ettevõttes, ei tohiks teie CV olla pikem kui üks lehekülg.
 • Kui kandideerite rahvusvahelistele töökohtadele, võib teie CV olla kahe lehekülje pikkune või vajaduse korral isegi kolme lehekülje pikkune.
Millised on olulisemad oskused, mida Host'i rollis tõsta esile?

Host rollis peate kindlasti tõstma esile oma suurepärased klienditeeninduse oskused, võime töötada kiire tempoga keskkonnas ja tugevad suhtlemisoskused. Lisaks on kasulik märkida varasem kogemus klienditeeninduse või külalislahkuse valdkonnas, kui see on olemas. Samuti on oluline tõsta esile võimet töötada meeskonnas ja võimet lahendada probleeme kiiresti ja tõhusalt.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee