Isikliku treeneri CV mall ja kirjutamise juhend

Isikliku treeneri CV loomine nõuab erilist tähelepanu oskuste ja kvalifikatsioonide detailsele esitlemisele, et potentsiaalsed tööandjad mõistaksid teie suutlikkust kliente juhendada ja motiveerida. Millised on teie tugevused funktsionaalse treeningu, toitumisnõustamise ja kliendisuhete loomise alal? Kuidas saate tõestada oma võimet aidata teistel saavutada oma tervise ja fitnessi eesmärke? Oluline on välja tuua teie kogemused, sertifikaadid ja erialased saavutused, mis aitavad teil silma paista konkurentsitihedas tervise- ja fitnessivaldkonnas.

Allpool on loodud isikliku treeneri CV näidis, mida igaüks saab enda vajaduste järgi kohandada.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Isikliku Treeneri Positsiooni CV Näidis

Nimi: Mari Kask
Aadress: Männi tee 14, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Telefon: +372 5555 5555
E-post: mari.kask@email.com

Isiklik profiil

Motiveeritud ja tulemustele orienteeritud isiklik treener, kellel on üle 5 aasta kogemust fitnessi- ja tervisevaldkonnas. Olen pühendunud klientide vajaduste mõistmisele ja nende eesmärkide saavutamisele, pakkudes individuaalset lähenemist ning tõhusaid ja turvalisi treeningprogramme.

Töökogemus

Isiklik treener, MyFitness, Tallinn — 2016 - praegu

 • Koostan ja viin läbi individuaalseid ja grupitreeninguid.
 • Jälgib klientide edusamme ja kohandan treeningprogramme vastavalt.
 • Nõustan kliente toitumise ja elustiili muutuste osas.

Grupitreener, Sparta Spordiklubi, Tallinn — 2014 - 2016

 • Juhtisin erinevaid rühmatreeninguid, sealhulgas aeroobikat, jõutreeningut ja venitust.
 • Aitasin klientidel säilitada õigeid harjutuste tehnikaid ja vormi.

Haridus

Bakalaureusekraad tervise ja fitnessi juhtimises, Tallinna Ülikool — 2010 - 2014
Sertifikaadid ja litsentsid

 • Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu litsentsitud isiklik treener
 • Rahvusvahelise AEROBICS- ja fitnessi assotsiatsiooni sertifikaat

Oskused

 • Treeningprogrammide koostamine
 • Toitumisnõustamine
 • Klientide motiveerimine
 • Esmaabi oskus

Keeleoskus

 • Eesti keel – emakeel
 • Inglise keel – väga hea
 • Vene keel – hea

Viited

Viited on saadaval taotlusel.

Isikliku treeneri CV kirjutamine on oluline, kuna see esindab teie professionaalset kogemust, oskusi ja haridust, mis on olulised teie sobivuse hindamisel. Tööotsijad, sealhulgas spordiklubid, tervisekeskused, erakliendid ja ettevõtted, kes otsivad töötajate tervise ja heaolu programmi jaoks treenereid, võivad teie CV-d lugeda. Hästi kirjutatud CV aitab teil end positiivselt esitleda ja suurendada oma võimalusi soovitud töökoha saamiseks.

Järgnevas osas keskendume sellele, kuidas koostada täiuslikku CV-d isikliku treeneri ametikohale. Käsitleme teemasid nagu vormindamine, tiitli valimine, kogemuste esiletoomine, hariduse lisamine, oskuste loetelu koostamine, efektiivse fraasi kirjutamine ning veenva kaaskirja koostamine. Meie eesmärk on aidata teil luua CV, mis tõstab esile teie sobivust just sellele töökohale ja aitab teil silma paista teiste kandidaatide seast.

isiklik treener

Isikliku treeneri CV ülesehituse ja vormingu olulisus


Isikliku treeneri karjäär pakub mitmeid väljakutseid, kuid ka võimalusi. Üks neist on esimene mulje, mille loob teie CV. Selle dokumenti paigutus ja ülesehitus mängivad olulist rolli, kuna need annavad tööandjale ettekujutuse teie professionaalsusest ja tähelepanu detailidele. Sarnaselt raamatupidaja ametikohale, on ka isikliku treeneri tööks vajalik kõrge professionaalsus, mida tuleb näidata juba CV's.

Värbajad kulutavad keskmiselt 35 sekundit CV lugemisele, seega on oluline, et teie CV oleks laitmatu ning hõlpsasti loetav. Eriti oluline on sisu ja paigutus, mis peaks olema selge ja hästi struktureeritud, sarnaselt apteekri CV'le. Nii nagu 16-aastane tööotsija, peab ka isiklik treener oma CV ülesehitust hoolikalt kavandama. Ehitusinseneri CV-st saab õppida, et teave, mida soovite edastada, peab olema oluline ja asjakohane. Kui see kõik on läbimõeldult paigutatud, saab isiklik treener oma CV-ga silma paista ja tööandja tähelepanu köita.

CV vormindamine: Miks on see isiklikule treenerile oluline?

 1. Fondid: Kasutage Arial või Helvetica fonti, sest need on puhtad, professionaalsed ja hõlpsasti loetavad. Kasutage suurust 12 peamise teksti jaoks ja suurust 14 või 16 pealkirjade jaoks, et need oleksid silmapaistvad.
 2. Vorming: Kasutage lihtsat, selget ja korralikku vormingut. Pealkirjad peaksid olema rasvases kirjas ja suuremad kui ülejäänud tekst, et neid oleks lihtne eristada ja lugeda. Lõigud peaksid olema lühikesed ja sisaldama ainult ühte ideed, et neid oleks lihtne jälgida.
 3. Veerised: Seadistage veerised 1 tolli (2,54 cm) või vähem. See jätab piisavalt ruumi teie teksti ja lehe servade vahel, muutes CV hõlpsamini loetavaks.
 4. Täpipunktid: Kasutage täpipunkte, et esile tõsta olulisi punkte, nagu oskused, saavutused või kogemused. See aitab teie CV-l olla visuaalselt organiseeritud ja muudab teie saavutused kergemini märgatavaks.
 5. Eraldajad: Kasutage horisontaalseid jooni või tühje ruume eraldamaks erinevaid CV sektsioone (nt isiklik info, haridus, töökogemus jne). See aitab teil hoida oma CV korralikuna ja võimaldab lugejal hõlpsamini leida vajalikku teavet.
 6. Värvid: Valige neutraalsed toonid, nagu hall, must või sinine. Need värvid on professionaalsed ja lihtsad, mis võib aidata luua positiivset esmamuljet. Vältige erksaid värve, sest need võivad olla häirivad või tunduda ebasobivad.
 7. Mall: Valige lihtne ja professionaalne mall, mis võimaldab teil esile tõsta oma oskusi ja kogemusi. Vältige liiga keerulisi või stiilseid malle, sest need võivad olla häirivad ja võivad varjata teie kvalifikatsioone.

Selline lähenemine aitab isikliku treeneri CV-l paista silma tõsiseltvõetava ja professionaalsena, keskendudes samas olulisele teabele, mitte disainilahendusele.

Kuidas luua efektiivne struktuur isikliku treeneri CV jaoks?

Isikliku treeneri CV koostamisel on oluline keskenduda nii oma füüsilistele oskustele ja teadmistele kui ka suhtlemisoskusele ja võimele motiveerida teisi. Järgnevalt on toodud struktuur, mida võiks kasutada:

 1. Kontaktandmed ja pealkiri: Siia kuulub teie nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress. Pealkirjaks võiks olla "Isiklik treener", et tööandja saaks kohe aru, millist positsiooni te otsite.
 2. Professionaalne profiil: See peaks andma lühikese ülevaate teie kogemustest ja oskustest. Näiteks võib öelda, et olete kogenud isiklik treener, kellel on põhjalikud teadmised kehakultuuri ja toitumise kohta ning kes on pühendunud klientide eesmärkide saavutamisele.
 3. Töökogemus: Siin tuleks loetleda teie varasemad töökohad, alustades viimasest. Iga töökoha juures tuleks kirjeldada, mida see hõlmas ja milliseid tulemusi saavutasite. Näiteks: "Töötasin 2 aastat kohalikus jõusaalis, kus aitasin klientidel saavutada nende fitness-eesmärke, sealhulgas kaalulangust, lihasmassi suurenemist ja üldist tervise parandamist."
 4. Haridus: Siia kuulub teie haridustee, sealhulgas koolitus, mis on seotud isikliku treeninguga. Näiteks: "Lõpetanud XYZ Ülikooli kehakultuuri erialal, spetsialiseerudes personaalsele treeningule."
 5. Oskused: Selles jaotises peaksid olema teie erioskused, mis on seotud isikliku treeninguga. Näiteks võivad need hõlmata teadmisi erinevatest treeningmeetoditest, toitumisnõustamist, vigastuste ennetamist ja esmaabi oskusi.
 6. Huvid: Viimases osas võite kirjeldada oma huvisid, mis on seotud tervise ja fitnessiga. Näiteks võite öelda, et olete huvitatud jooksmisest, matkamisest või tervislikust toitumisest.
 7. Lisajaotised: Kui te räägite mõnda võõrkeelt või kui teil on muid olulisi kvalifikatsioone või saavutusi, võite need lisada siia jaotisse.

Isikliku treeneri CV päis - esimene samm eduka avalduse suunas


isiklik treener


Isikliku treeneri töö jaoks on päise tähtsus märkimisväärne; see peaks olema selgelt nähtav ja sisaldama kõiki vajalikke kontaktandmeid, et potentsiaalsed kliendid saaksid hõlpsasti ühendust võtta. Päise tegemiseks tuleb järgida järgmisi juhiseid:

Esiteks tuleks paigutada Perekonnanimi ja Eesnimi - need peaksid olema esimesed, mis päises silma paistavad. Järgnevalt tuleks märkida elukutse ja distsipliin, et huvitatud osapooled saaksid kohe aru, millise treeningu valdkonnaga treener tegeleb.

Peale nime ja elukutse lisamist tuleb kirja panna postiaadress. See on oluline, sest mõned kliendid võivad eelistada isiklikku kohtumist või tahavad teada treeneri asukohta.

Neljandaks tuleb päisesse lisada telefoninumber, et potentsiaalsed kliendid saaksid treeneriga kiiresti ja otse ühendust võtta.

Viimasena, kuid mitte vähem olulisena, tuleks päisesse lisada e-posti aadress. See on vajalik, sest paljud inimesed eelistavad suhelda just e-kirja teel, olgu selleks siis treeningute broneerimine või muude küsimuste esitamine.

Kokkuvõtvalt, päis peaks sisaldama treeneri täisnime, elukutset ja distsipliini, postiaadressi, telefoninumbrit ning e-posti aadressi. Kõik need andmed peaksid olema selgelt nähtavad ja loetavad, et tagada sujuv suhtlus treeneri ja kliendi vahel.

ÕIGE

Toomas Tamm

Isiklik treener, kes on spetsialiseerunud jõutreeningule ja toitumisnõustamisele

Tartu mnt 83, 10112 Tallinn, Eesti

+372 5555 5555

toomas.tamm@example.com


Kuidas valida ideaalne foto Isikliku treeneri CV jaoks?

Isikliku treeneri elukutse puhul ei ole foto lisamine CV-sse kohustuslik. See on täiesti vabatahtlik ning sõltub sinu enda otsusest. Kui otsustad foto lisada, siis järgi kindlasti teatud reegleid:

Foto peab olema professionaalne, st mitte ranna- või selfie-foto. Foto formaat peaks olema ristkülikukujuline, eelistatavalt mõõtmetega 6,5 cm x 4,5 cm.

Samas on oluline märkida, et enamik värbamisjuhte ei arvesta kandidaatidega, kes on oma CV-sse foto lisanud. Seega, kuigi foto lisamine on valikuline, ei pruugi see sinu kandideerimist mõjutada.

Kui otsustad foto lisada, vali neutraalne taust, seisa näoga kaamera poole või kolmveerandi kaugusele, raami foto näole ja vali ristkülikukujuline formaat. Pea meeles, et professionaalsus on võtmeks, kui otsustad oma CV-sse foto lisada.

Kogemuste olulisus isikliku treeneri CV koostamisel


Kuidas kirjutada oma kogemusi Isikliku Treenerina CV jaoks

Kogemuste rubriik on isikliku treeneri CV-s äärmiselt oluline, kuna see näitab kandidaadi varasemat töökogemust, erialast pädevust ning võimet töötada erinevate klientide ja nõudmistega. Isikliku treeneri töö hõlmab klientide treeningplaanide koostamist, nende füüsilise arengu jälgimist, tervisliku toitumise nõuannete jagamist ning motivatsiooni ja toetuse pakkumist, seega on oluline näidata, et kandidaadil on selles valdkonnas praktiline kogemus.

ÕIGE

Juuni 2018 - Juuli 2020: Isiklik treener, Fitness Club XYZ

 • Koostas individuaalseid treeningplaane vastavalt klientide eesmärkidele ja vajadustele.
 • Jälgis klientide füüsilist arengut ja tervislikku seisundit, kohandas treeningplaane vastavalt muutustele.
 • Nõustas kliente toitumise ja elustiili muutuste osas.
 • Kasutas motivatsiooni tehnikaid, et aidata klientidel saavutada oma eesmärke.

August 2020 - Praeguseni: Peatreener, Spordiklubi ABC

 • Juhib meeskonda isiklikke treenereid, vastutab nende koolitamise ja arengu eest.
 • Koostab ja viib ellu treeningute ja fitness-programmide strateegiad ja eesmärgid.
 • Haldab klientide ja treenerite vahelisi suhteid, lahendab probleeme ja tagab kõrge klienditeeninduse standardi.
 • Kasutab erinevaid fitness-seadmeid ja -tehnoloogiaid, et tagada tõhus ja ohutu treening.

Kogemuste rubriigis on oluline kasutada võtmesõnu nagu "individuaalne treeningplaan", "füüsilise arengu jälgimine", "toitumisnõustamine", "motivatsiooni tehnikad", "meeskonna juhtimine", "strateegiate koostamine" ja "kliendisuhte haldamine", mis aitavad CV-d paremini märgata ja mõistavad kandidaadi pädevusi.

ÕIGE

Ametikoht: Isiklik treener

Tööandja: FitLife Spordiklubi

Kuupäevad: Juuni 2016 – Praegune aeg


Kirjeldus:

 • Planeerisin ja viisin läbi individuaalseid ja grupitreeninguid.
 • Jälgisin klientide arengut ja kohandasin treeningkavasid vastavalt vajadusele.
 • Nõustasin kliente toitumise ja taastumise teemadel.
 • Korraldasin regulaarseid tervise- ja kehalise vormi hindamisi.
 • Töötasin välja ja rakendasin erivajadustega klientidele treeningprogramme.

Kuidas luua Isikliku Treeneri CV, kui puudub eelnev kogemus?

isiklik treener


Kui olete uus fitnessi maailmas ja soovite alustada tööd isikliku treenerina, võib CV koostamine tunduda keeruline, eriti kui teil puudub varasem kogemus selles valdkonnas. Allpool on aga lihtsad ja arusaadavad näpunäited, mis aitavad teil luua silmapaistva CV ning tõsta esile teie tugevusi ja võimeid, isegi kui te pole varem isikliku treenerina töötanud. Need soovitused annavad teile vajalikud tööriistad, et teha esimene samm eduka karjääri suunas fitnessi valdkonnas.

Isikliku treeneri CV täitmine võib kogemusteta treenerile olla keeruline, kuid allpool olevad nõuanded aitavad teil luua CV, mis paistab silma ka ilma varasema töökogemuseta.

 1. Oskuste ja omaduste esiletõstmine: Kuna teil pole veel palju töökogemust, tõstke esile oma isiklikud oskused ja tugevused, mis on seotud isikliku treeneri tööga. Kas teil on suurepärane suhtlusoskus? Kas olete motiveeritud ja inspireeriv? Kas suudate teisi julgustada ja toetada? Nendest omadustest võib olla abi, kui tegelete klientidega.
 2. Koolitus ja sertifikaadid: Kui olete läbinud mõne isikliku treeneri kursuse või omandanud mõne sertifikaadi, lisage need kindlasti oma CV-sse. See näitab, et olete pühendunud oma rollile ja olete valmis investeerima aega ja vaeva oma oskuste arendamisse.
 3. Praktika ja vabatahtlik töö: Kui olete olnud praktikal või teinud vabatahtlikku tööd spordi- või tervisevaldkonnas, mainige seda kindlasti. See võib hõlmata kõike alates kohaliku spordiklubi abistamisest kuni jõusaali koristamiseni.
 4. Ürituste korraldamine või osalemine: Kui olete korraldanud või osalenud spordi- või tervisega seotud üritustel, siis rääkige sellest. See võib olla hea viis näidata oma kirge ja pühendumust valdkonnale.
 5. Kaaskiri: Kasutage kaaskirja, et selgitada oma kogemuste puudumist. Rääkige oma motivatsioonist saada isiklikuks treeneriks ja miks arvate, et teil on vajalikud oskused ja isiksuseomadused.
Pidage meeles, et ausus on võti. Ärge kunagi valetage või liialdage oma kogemuste või oskustega. Kui teil on lünki oma haridus- või tööajaloos, siis selgitage neid avameelselt ja keskenduge sellele, mida olete selle aja jooksul õppinud või saavutanud.

Hariduse olulisus isikliku treeneri CV koostamisel


Kuidas esile tõsta oma haridust CV-s Isikliku treeneri positsiooni jaoks?

Haridus on isikliku treeneri CV-s olulisel kohal, kuna see näitab kandidaadi teadmisi ja oskusi tervise ja fitnessi valdkonnas. Hariduslik taust annab ülevaate treeneri võimest luua ja jälgida tõhusaid treeningprogramme, mõista inimese anatoomiat ja füsioloogiat ning pakkuda ohutuid ja tõhusaid treeninguid.

Kuigi kraadi omamine ei ole isikliku treeneri ametikoha puhul alati kohustuslik, on see kindlasti eeliseks. Kraad kinesioloogias, füsioteraapias või sellega seotud valdkonnas tõstab kandidaadi usaldusväärsust ja näitab pühendumust fitnessi valdkonnale. Samuti võib kraadi olemasolu olla määravaks teguriks, kui tööandja peab valima mitme kvalifitseeritud kandidaadi vahel.

Hariduse tähtsus Isikliku treeneri CV koostamisel

Isikliku treeneri CV koostamisel on oluline mõelda, milline osa profiilist on kõige olulisem potentialsele tööandjale. Kuna isikliku treeneri töö eeldab teatavat hariduslikku tausta ja spetsiifilisi kvalifikatsioone, võib hariduse esiletoomine olla mõistlik. Näiteks võib treeneri CV-s olla eraldi jaotis, kus on loetletud kõik läbitud koolitused, seminarid ja kursused, mis on seotud tervise, kehalise kasvatuse või isikliku treeninguga. Sellisel juhul võib haridus olla CV esimene osa, kuna see on üks olulisemaid tegureid, mis näitab treeneri kompetentsi ja sobivust töökohale.

Siiski võib olla olukordi, kus haridus ei ole CV-s esimene osa. Näiteks kui treeneril on pikk ja muljetavaldav töökogemus, võib see olla potentsiaalsele tööandjale rohkem huvi pakkuv. Sel juhul võib olla mõistlik alustada CV-d töökogemuse osaga. Samuti võib CV esimene osa olla erialane kokkuvõte, kus kirjeldatakse treeneri oskusi, erialaseid saavutusi ja karjääri eesmärke. See annab tööandjale kiire ülevaate treeneri profiilist ja võib suurendada võimalusi tööintervjuule kutsutud saada.

Kokkuvõttes sõltub hariduse asukoht CV-s töökoha nõudmistest ja kandidaadi profiilist. Tähtis on esile tõsta kõige olulisemad ja asjakohasemad oskused, mis aitavad treeneril tööd saada.

Näide 1:

September 2015 - juuni 2019

Tartu Ülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad majandusteaduses


Näide 2:

September 2012 - juuni 2016

Eesti Maaülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad raamatupidamises ja finantsjuhtimises


Oskuste tähtsus isikliku treeneri CV koostamisel


isiklik treener

Kuidas tõsta esile oma haridusoskusi Isikliku treeneri CV-s?

Oskused on CV-s üliolulised. Need võimaldavad teil mitte ainult tutvustada oma tehnilisi võimeid, vaid ka isikuomadusi. Värbajad hindavad teid põhjalikult just oskuste põhjal, seega on oluline, et teavet kohandataks vastavalt nende vajadustele. Selleks, et teada saada, mida värbaja otsib, tuleks uurida konkreetset tööpakkumist, millest ilmnevad vajalikud professionaalsed omadused ja oskused.

Isikliku treeneri ametikohale kandideerimisel on oskuste osa CV-s eriti oluline. See töö ei nõua mitte ainult tehnilisi oskusi, vaid ka isiklikke omadusi ja füüsilisi võimeid. Värbajad otsivad sageli inimesi, kes suudavad tõestada oma sobivust nõudlikule tööle, mis nõuab suurt vastupidavust, motivatsiooni ja suhtlemisoskust. Seega tuleks oma CV-s rõhutada kõiki neid tehnilisi, isiklikke ja füüsilisi võimeid, mis on seotud isikliku treeneri tööga.

Olulisemad oskused, mida iga isiklik treener peaks oma CV-s esile tõstma

Tehnilised oskused:

 • Tugevad teadmised anatoomiast ja füsioloogiast
 • Väljaõpe erinevates fitnessi programmidest ja treeningutest
 • Oskus kujundada ja rakendada individuaalseid treeningplaane
 • Terviklik arusaam toitumisest ja dieetide planeerimisest
 • CPR ja esmaabi sertifikaat
 • Oskus kasutada erinevaid treeningseadmeid ja -vahendeid
 • Head teadmised spordivigastuste ennetamisest ja taastumisest
 • Võime jälgida ja hinnata klientide edusamme
 • Oskus kasutada fitnessiga seotud tarkvara ja mobiilirakendusi
 • Sertifikaat tunnustatud isikliku treeneri organisatsioonilt

Isikuomadused:

 • Suurepärane suhtlemis- ja kuulamisoskus
 • Motiveeriv ja innustav iseloom
 • Kannatlikkus ja empaatiavõime
 • Professionaalsus ja usaldusväärsus
 • Võime motiveerida ja inspireerida teisi
 • Tugev enesedistsipliin ja pühendumus
 • Hea füüsiline vorm ja tervislik eluviis
 • Võime töötada erinevate isiksustega
 • Paindlikkus ja avatus uutele ideedele
 • Täpsus ja detailidele orienteeritus
 • Iseseisvus ja otsustusvõime
 • Head probleemilahendamise oskused.

Isikliku treeneri CV kokkuvõtte olulisus: Kuidas seda efektiivselt kirjutada?


Isikliku treeneri CV kokkuvõte on oluline, kuna see annab potentsiaalsele tööandjale esmamulje treeneri kvalifikatsioonidest, kogemustest ja oskustest. See on lühike ja lööv tekst, kus treener tutvustab ennast, oma tausta ja oma erialaseid eesmärke. See on võimalus eristuda teistest kandidaatidest, näidata oma professionaalsust ja pühendumust.

CV kokkuvõte peaks andma selge ülevaate isikliku treeneri tugevatest külgedest, näiteks spetsiaalsetest oskustest erinevate treeningprogrammide väljatöötamisel, suutlikkusest motiveerida ja õpetada kliente, teadmistest toitumise ja tervisliku eluviisi vallas. See aitab tööandjal kiiresti hinnata, kas treeneri oskused ja kogemused vastavad nende ettevõtte vajadustele.

Lisaks peab CV kokkuvõte olema hästi koostatud, sest see peegeldab treeneri suhtlemisoskusi. Kuna isiklikud treenerid peavad saama hästi läbi erinevate inimestega, on suhtlemisoskus selles ametis äärmiselt oluline. Seega on isikliku treeneri CV kokkuvõte võti edukaks taotluseks.

ÕIGE
Entusiastlik ja pühendunud isiklik treener, kellel on üle 5 aasta kogemust klientide tervise ja fitness eesmärkide saavutamise toetamisel. Omab tugevat kommunikatsiooni- ja motiveerimisoskust ning pühendumust aidata klientidel parandada oma füüsilist vormi ja tervist. Otsin võimalust kasutada oma oskusi ja kogemusi, et aidata meeskonna liikmetel ja klientidel saavutada oma parimad tulemused. Valmis panustama meeskonna üldise edukuse saavutamiseks.

Täiendavad jaotised, mida lisada isikliku treeneri CV-sse


Täiendavad pealkirjad, mida tuleks lisada isikliku treeneri CV-sse, võiksid olla "Sertifikaadid" ja "Keeled". Lisades need kategooriad, saab kandidaat näidata oma professionaalsust, pühendumust ja mitmekülgsust. Täiendavate sertifikaatide omamine näitab, et kandidaat on pühendunud oma kutseoskuste täiendamisele, mis lisab tema profiilile usaldusväärsust. Teiselt poolt, võõrkeelte oskus on samuti oluline, eriti isikliku treeneri töös, kus võib tekkida vajadus suhelda erinevate rahvustega klientidega.

Sertifikaadid

Isikliku treeneri töös on sertifikaadid väga olulised. Need näitavad, et olete läbinud vajalikud koolitused ja omandanud teadmised, mis on vajalikud klientide tervise ja heaolu tagamiseks. Sertifikaatide olemasolu näitab ka teie pühendumust ja pidevat soovi oma teadmisi ja oskusi täiendada. Lisaks annavad sertifikaadid teile eelise teiste kandidaatide ees, kes selliseid kvalifikatsioone ei oma.

Keeled

Kuna isikliku treeneri töö hõlmab tihti suhtlemist erinevate rahvustega klientidega, on võõrkeelte oskus väga oluline. Hea keeleoskus võimaldab teil pakkuda teenuseid laiemale sihtrühmale ja suurendab seega teie töövõimalusi. Lisaks näitab keeleoskus teie võimet kohaneda erinevate kultuuride ja taustadega, mis on oluline osa isikliku treeneri töös.

Olulised punktid isikliku treeneri CV koostamisel ja täiustamisel


Isikliku treeneri CV on teie esimene võimalus teha võimalikule tööandjale muljet. Siin on mõned praktilised nõuanded, mis aitavad teil oma CV-d parandada ja oma oskusi ja kogemusi parimal viisil esitleda:

 1. Rõhutage oma spetsialiseerumist: Kui olete spetsialiseerunud mingile kindlale treeningstiilile või -meetodile, olgu see siis jõutreening, intervalltreening, jooga või muu, siis kindlasti märkige see oma CV-s. See näitab, et teil on süvateadmised konkreetsest valdkonnast.
 2. Mainige oma sertifikaate: Isiklikul treeneril peab olema vastav sertifikaat või litsents. Lisage oma CV-sse kõik oma sertifikaadid ja koolitused, et tõestada oma pädevust ja professionaalsust.
 3. Lisa klienditunnistused: Kui teil on varasemaid kliente, kes on teie tööga rahul olnud, paluge neil kirjutada lühike tunnistus teie oskuste kohta. See aitab luua teie usaldusväärsust ja tõestada, et suudate pakkuda tulemusi.
 4. Näita oma saavutusi: Kui olete saavutanud olulisi tulemusi või autasusid, siis kindlasti lisage need oma CV-sse. See võib hõlmata nii isiklikke saavutusi (näiteks võistlustel osalemine või auhinnad) kui ka professionaalseid (näiteks klientide saavutatud tulemused).
 5. Täpsustage oma oskusi: Lisage oma CV-sse nimekiri oskustest, mis on seotud isikliku treeneri tööga. Need võivad hõlmata grupitreeningu juhtimist, dieedi- ja toitumisalaseid teadmisi, vigastuste ennetamist ja esmaabi oskusi.
 6. Kirjeldage oma klienditöö kogemust: Kui teil on varasemaid kogemusi klienditöös, siis kindlasti lisage need oma CV-sse. Kirjeldage, millist tüüpi kliente olete treeninud, milliseid tulemusi olete saavutanud ja kuidas olete klientidele sobivaid treeningkavasid koostanud.
 7. Tooge välja oma suhtlemisoskused: Isikliku treeneri töös on oluline suutlikkus suhelda erinevat tüüpi inimestega. Rõhutage oma CV-s oma suhtlemis- ja suhtlusoskusi.

Põhielemendid, mida rõhutada oma isikliku treeneri CV kirjutamisel


isiklik treener


Isikliku treeneri CV koostamisel on oluline esitada enda oskused, kogemused ja saavutused võimalikult selgelt ja mõjusalt. Selle töö jaoks vajalike omaduste hulka kuuluvad suurepärased suhtlemisoskused, motivatsioon ja pühendumus, samuti tervislik eluviis ja teadlikkus tervisliku toitumise põhimõtetest. Siin on mõned praktilised näpunäited, mida järgida:

 1. Alustage oma CV-d isikliku avalduse või kokkuvõttega, mis annab lühiülevaate teie oskustest, kogemustest ja karjääri eesmärkidest.
 2. Lisage oma töökogemus, alustades viimasest töökohast. Töökogemuse jaotises peaksid olema teie tööülesanded ja saavutused.
 3. Täpsustage oma haridus, sealhulgas kõik tervise- ja fitnessiga seotud kursused või kvalifikatsioonid. Ärge unustage mainida, kas olete litsentseeritud isiklik treener.
 4. Ärge unustage lisada oma erioskusi ja teadmisi, näiteks erinevate treeningutehnoloogiate tundmine, toitumisalased teadmised või võime töötada erinevate klientidega.
 5. Kirjeldage mõningaid oma seni saavutatud edulugusid või tulemusi, mis näitavad teie võimet kliente edukalt juhendada ja motiveerida.
 6. Lõpuks kontrollige hoolikalt oma CV-d, et vältida kirjavigu ja veenduda, et kõik teave on täpne ja ajakohane.

Pidage meeles, et teie CV on esimene mulje, mille annate potentsiaalsele tööandjale, seega veenduge, et see esindaks teid parimal võimalikul viisil.

Kuidas kirjutada veenevat kaaskirja oma Isikliku treeneri CV-le


Kui kandideerite isikliku treeneri ametikohale, on kaaskiri hädavajalik lisand teie CV-le. See annab teile võimaluse illustreerida oma pühendumust tervise ja fitnessi valdkonnale ning rõhutada oma individuaalseid lähenemisviise kliendi eesmärkide saavutamisel.

Kaaskirja kaudu saate kirjeldada oma seniseid saavutusi ja tulemusi, mida olete oma klientidega saavutanud. Samuti annab see võimaluse selgitada, kuidas te kohandate treeningprogramme vastavalt kliendi vajadustele ja eesmärkidele.

Lisaks saate kaaskirja abil kompenseerida võimalikke lünki või nõrkusi oma CV-s. Näiteks kui teil pole veel palju töökogemust, aga teil on asjakohane haridus või sertifikaadid, saate neid kaaskirjas rõhutada.

Kõige olulisem on, et kaaskiri võimaldab teil enda ja potentsiaalse tööandja vahel luua isiklikuma sideme. See annab neile võimaluse näha teid mitte ainult professionaalina, vaid ka inimesena, kes on kirglik ja pühendunud oma tööle.

Looge oma CV parimate mallide abil

Korduma Kippuvad Küsimused Isikliku Treeneri Töö ja CV Kirjutamise Kohta

Millises formaadis peaksin esitama oma isikliku treeneri CV?

Valitud CV formaat sõltub sellest, kuidas kavatsete oma avalduse esitada:

 • Kui plaanid isiklikult kandideerida, on Wordi dokument sobilik valik.
 • Kui saadad oma avalduse digitaalselt, on PDF-formaat õige valik, kuna see säilitab kõik vormindused ja on laiemalt loetav.
Mis on isikliku treeneri CV ideaalne pikkus?

Sinu CV pikkus sõltub riigist, kuhu kandideerid:

 • Kui kandideerid USA-s asuvasse ettevõttesse, ei tohiks sinu CV olla pikem kui üks lehekülg.
 • Kui kandideerid rahvusvahelistele töökohtadele, võib sinu CV olla kahe lehekülje pikkune või vajaduse korral isegi kolme lehekülje pikkune.
Milliseid eripärasid peaksin oma CV-s rõhutama, et tõsta esile oma oskusi isikliku treenerina?

Isikliku treenerina peaksid rõhutama oma CV-s eelkõige oma kogemusi ja oskusi treeningute läbiviimisel, teadmisi erinevatest treeningmeetoditest ja -tehnikatest ning võimet motiveerida ja toetada kliente nende fitness-eesmärkide saavutamisel. Samuti on oluline märkida ära erinevad fitnessi sertifikaadid, mida oled omandanud.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee