IT Projektijuhi CV Kirjutamine ja Mall: Edumeelne Juhend

IT projektijuhi CV kirjutamisel tuleb pöörata erilist tähelepanu oma tehniliste oskuste, projektijuhtimise kogemuste ja probleemilahendusvõime esiletoomisele. Kas te olete tõhus suhtleja, kes suudab siduda meeskonna erinevate osapoolte vahel ja hoida projekte õigeaegselt teel? Kas olete tuttav Agile, Scrum või teiste projektijuhtimismetoodikatega ja kui tõhusalt olete neid varasemates rollides rakendanud?

Allpool loome IT projektijuhi CV näidise, mida igaüks saab enda vajaduste järgi kohandada.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

IT Projektijuhi CV Näidis

Ees- ja Perekonnanimi:

Marten Kask

Kontaktandmed:

Aadress: Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn, Eesti
Email: marten.kask@example.com
Telefon: +372 5555 5555

Isikuomadused:

Analüütiline mõtlemine, suurepärane suhtleja, meeskonnatöö, eesmärgile orienteeritud.

Haridus:

2013–2017: Tallinna Tehnikaülikool, Informaatika, bakalaureus.
2006–2012: Tartu Ülikool, Infotehnoloogia, magister.

Keeleoskus:

Eesti keel – emakeel
Inglise keel – C1
Vene keel – B2

Töökogemus:

2018–Praeguseni: IT projektijuht, Eesti Energia AS

 • Juhtisin ja jõudsin edukalt lõpule mitmeid IT projekte
 • Töötasin välja ja implementeerinud uusi IT süsteeme ja protsesse
 • Koordineerisin meeskonna tööd ja suhtlesin regulaarselt klientidega

2015–2018: IT analüütik, Swedbank AS

 • Vastutasin IT süsteemide analüüsi ja planeerimise eest
 • Töötasin välja ja juurutasin uusi IT lahendusi
 • Töötasin tihedalt koos IT meeskonna ja teiste osakondadega

Oskused:

 • Projekti juhtimine
 • Suhtlemine ja läbirääkimised
 • IT süsteemide analüüs
 • IT infrastruktuuri haldamine
 • Skrum ja Agile meetodid
 • Tarkvaraarendus ja -testimine

Koolitused ja sertifikaadid:

2019: Certified Project Management Professional (PMP), Project Management Institute
2018: Certified Scrum Master (CSM), Scrum Alliance

Soovitajad:

Soovitajate kontaktandmed esitan taotluse korral.

Isiklikud huvid:

Tehnoloogia, sport, reisimine, fotograafia.

Muu:

B-kategooria juhiload, valmis töölähetusteks ja ületundideks.
Viimane uuendus: Kuupäev

Märkus: Kõik eespool toodud andmed on väljamõeldised ja ei iseloomusta kedagi. Neid andmeid kasutatakse vaid näitena.

CV kirjutamine on IT projektijuhi jaoks oluline, sest see on esmaseks vahendiks oma oskuste, kogemuste ja saavutuste tutvustamiseks. CV võimaldab tööandjatel, sealhulgas tehnoloogia ettevõtete personalijuhtidel, värbamisagentidel ja IT-osakonna juhtidel, hinnata kandidaadi sobivust avatud projektijuhi positsioonile. Hea CV aitab luua esmamulje, mis võib olla otsustavaks intervjuule kutsutava kandidaadi valimisel.

Järgnevas osas asume süvitsi, et mõista, kuidas luua täiuslik CV IT projektijuhi ametikohale. Selles arutleme, kui oluline on korralik vormindamine, sobiv tiitel, töökogemuse märkimine, haridustee tutvustamine, oskuste esiletõstmine ning veenev fraas ja kaaskiri. Kõik need elemendid on võtmetähtsusega, et luua silmapaistev CV, mis aitab teil IT projektijuhi tööpakkumisi meelitada. Lugege edasi, et saada üksikasjalikumaid nõuandeid ja juhiseid, mis aitavad teie CV-l eristuda massist.

it projektijuht

IT-projektijuhi CV ülesehituse ja vormingu olulisus


IT projektijuhi ametikohale kandideerimisel on suurimaks väljakutseks CV koostamine, mis peegeldab eesmärke ja ambitsioone ning samas vastab tööandja ootustele. See nõuab hoolikat lähenemist, alates professionaalsusest, oskustest ning akadeemilisest taustast teavitamisest kuni CV paigutuse ja ülesehituseni. Tegemist on olulise ülesandega, kuna värbajad kulutavad keskmiselt vaid 35 sekundit ühe kandidaadi CV-le.

Kuid ärge kartke! CV paigutuse ja ülesehitusega seotud väljakutsete ületamine on võimalik, kui mõistetakse neid aspekte ning nende rolli töö saamisel. Olgu tegemist raamatupidaja, apteekri või ehitusinseneri CV-ga, ühised jooned on alati sama: puhas paigutus, hästi struktureeritud sisu ja professionaalse profiili esiletõstmine. Sarnaselt on need põhimõtted olulised ka IT projektijuhi CV koostamisel. See artikkel aitab mõista CV paigutuse ja ülesehituse olulisust ning annab ülevaate, kuidas need võivad mõjutada teie edukust IT projektijuhi ametikohale kandideerimisel.

Kuidas vormindada CV-d silmapaistvaks: olulised näpunäited IT-projektijuhile

 1. Fondid: Valige lihtne, professionaalne ja loetav font nagu Arial või Helvetica. Need fondid on standardid, kuna need on silmale meeldivad ning lihtsad ja selged. IT projektijuhid peavad väljendama professionaalsust ja selgust, mida need fondid edasi annavad.
 2. Vorming: CV peaks olema struktureeritud, selge ja lihtne navigeerida. Kasutage pealkirju ja alapealkirju, et eraldada erinevad CV osad. IT projektijuhid peavad näitama oma võimet organiseerida ja struktureerida teavet.
 3. Veerised: Kasutage standardseid veeriseid (1 tolli kõigil külgedel). See jätab CV-le piisavalt hingamisruumi, muudab selle loetavamaks ja jätab professionaalse mulje.
 4. Täpp-punktid: Kasutage täpp-punkte oma kogemuste, saavutuste ja oskuste loetlemiseks. See aitab lugejal kiiresti ja hõlpsasti skannida teie CV-d, mis on eriti oluline, kuna IT projektijuhidel on sageli palju tehnilisi oskusi ja kogemusi, mida tuleb esile tõsta.
 5. Eraldajad: Kasutage horisontaalseid jooni, et eraldada erinevaid CV osi, nagu haridus, kogemus, oskused jne. See aitab hoida CV korras ning muudab selle skaneerimise ja lugemise lihtsamaks.
 6. Värvid: Kasutage neutraalseid, professionaalseid värve nagu sinine, hall või must. IT projektijuhid peaksid näitama oma professionaalsust ja võimet keskenduda detailidele, mida need värvid väljendavad. Ärge kasutage erksaid värve, kuna need võivad jätta ebaprofessionaalse mulje ja tõmbavad tähelepanu eemale teie oskustest ja kogemustest.

Hästi struktureeritud CV - eduka IT projektijuhi edu võti

IT projektijuhi CV struktuuri loomisel võib võtta inspiratsiooni erinevate ametite CV-de struktuuridest, kohandades neid vastavalt IT projektijuhi rolli eripäradele. Järgnevalt toome välja mõned olulised punktid, mida silmas pidada:

 • Kontaktandmed ja pealkiri: CV-d alustades on oluline esitada enda nimi, e-post, telefoninumber ja pealkiri, mis näitab, et olete huvitatud IT projektijuhi rollist.
 • Professionaalne profiil: Kirjeldage enda IT sektoris töötamise kogemust, rõhutades eriti projektijuhtimise kogemust. Näiteks võite tuua välja, et olete juhtinud meeskonda, mis töötas välja tarkvaralahendusi suurele ettevõttele.
 • Töökogemus: Loetlege oma eelnevad töökohad ja kirjeldage iga ametikoha puhul ülesandeid, mida olete täitnud ning milliseid projekte olete juhtinud. Näiteks: "Olin IT projektijuht XYZ ettevõttes, kus juhtisin edukalt tarkvaraarenduse projekti, mis viis meie ettevõtte tootlikkuse 20% kasvuni."
 • Oskused: Tõstke esile oma oskusi, mis on olulised IT projektijuhi rollis. Näiteks võivad need olla tugevad analüüsivõimed, suurepärased suhtlemisoskused, probleemide lahendamise võime ja kogemus Agile projektijuhtimise metodoloogias.
 • Haridus: Märkige oma haridustase ja -asutus, kus olete omandanud IT või projektijuhtimise alase hariduse. Samuti võite lisada info täiendkoolituste kohta, mis aitavad teil IT projektijuhi rollis hakkama saada.
 • Lisajaotised: Lisage ka teave oma huvialade, keelteoskuse või erialaste viidete kohta, mis aitavad tööandjal saada paremat ülevaadet teie sobivusest IT projektijuhi rolli.
Sektsioonide järjekord CV-s peaks sõltuma teie varasemast kogemusest ja taustast. Kui olete näiteks värskelt kooli lõpetanud, võiks hariduse sektsioon olla enne töökogemuse sektsiooni. Kui aga olete juba pikemat aega töötanud IT projektijuhi rollis, võiks töökogemuse sektsioon olla esikohal.

IT Projektijuhi CV: Päise Roll ja Tähtsus


it projektijuht


Päise tähtsus IT projektijuhi töös on märkimisväärne, sest see mitte ainult ei anna esmamuljet, vaid sisaldab ka kogu kontaktteavet, mis muudab suhtlemise lihtsaks ja kiireks.

Päise koostamisel tuleks järgida järgmisi juhiseid. Esiteks, päise ülaosas peaks olema perekonnanimi ja eesnimi. See tagab, et lugeja saab kohe aru, kellele see teave kuulub. Näiteks "Doe John".

Järgmine rida peaks sisaldama elukutset ja distsipliini. See aitab lugejal mõista, milline on inimese roll ja eriala. Näiteks võib see olla "IT Projektijuht".

Seejärel peaks lisama postiaadressi. See on oluline, sest see võimaldab lugejal saata kirju või muid füüsilisi dokumente. See võib sisaldada tänavanimetust, linnanimetust, postiindeksit ja riiki.

Telefoni number peaks olema järgmine. See võimaldab lugejal kiiresti ja otse kontakti võtta. See võib olla mobiiltelefoni number või lauatelefoni number.

Viimane element, mis peaks päises olema, on e-posti aadress. See võimaldab lugejal saata e-kirju, mis on tänapäeval üks levinumaid suhtlusviise.

Kokkuvõttes peaks päis olema lihtne, selge ja sisaldama kogu vajalikku kontaktteavet.

ÕIGE

Andres Kask

IT projektijuht, kes on spetsialiseerunud tarkvaraarendusprojektidele

Toompuiestee 33, 10149 Tallinn, Eesti

+372 5555 7777

andres.kask@example.com


Foto tähtsus IT projektijuhi CV-s: mida silmas pidada?

IT projektijuhi positsiooni jaoks CV koostamise protsess hõlmab mitmeid elemente, sealhulgas foto lisamise otsust. Foto lisamine on täiesti vabatahtlik ja selle lisamine või mitte lisamine ei mõjuta teie kandideerimist.

Kui siiski otsustate kasutada fotot, järgige teatud reegleid, et tagada professionaalsus. Foto peaks olema professionaalne, st see ei tohiks olla puhkusefoto või selfie. Samuti peaks see olema ristkülikukujuline, eelistatavalt mõõtmetega 6,5 cm x 4,5 cm.

Kuigi foto võib lisada isikliku puudutuse, ei võta paljud värbamisjuhid arvesse kandidaate, kes lisavad oma CV-sse foto. Seega on teie foto olemasolu või puudumine CV-s üldiselt teisejärguline. Lõppotsus jääb siiski teile - valige, mis tundub teie jaoks kõige sobivam.

Kogemuste olulisus IT projektijuhi CV koostamisel


Kuidas kirjutada oma kogemusi IT-projektijuhi CV jaoks

Kogemuste jaotis IT projektijuhi CV-s on kriitilise tähtsusega, kuna see näitab teie varasemaid rolle, projekte ja saavutusi, mis on olulised antud ametikohale. IT projektijuht peab olema kogenud erinevates IT-valdkondades, olles samas ka suurepärane meeskonnatöö juht ja strateegiline planeerija.

ÕIGE

2019 - 2021: IT projektijuht, ABC Technology Solutions

 • Juhtis ja koordineeris mitut IT projekti, sealhulgas tarkvara arendust, infrastruktuuri uuendamist ja küberturvalisuse algatusi.
 • Töötas välja ja rakendas projektiplaane, ajakavasid, eelarveid ja riskijuhtimisstrateegiaid.
 • Suhtles tõhusalt erinevate sidusrühmadega, sealhulgas arendajatega, analüütikutega, klienditeenindusega ja juhtkonnaga.
 • Saavutas 90% projekti tähtaegade ja eelarve järgimise.
 • Kasutatud võtmesõnad: IT projektijuhtimine, meeskonnajuhtimine, strateegiline planeerimine, riskijuhtimine, suhtlemine.

2017 - 2019: IT projektide koordinaator, XYZ Software Solutions

 • Koordineeris tarkvaraarenduse projekte, jälgides tähtaegu ja eelarveid.
 • Aitas kaasa projektide nõuete analüüsimisele ja dokumenteerimisele.
 • Töötas tihedalt koos IT-projektijuhtidega, tagamaks projekti eesmärkide saavutamine.
 • Parandas projekti dokumentatsiooni protsesse, mis viis 30% aja kokkuhoiuni projektide raporteerimisel.
 • Kasutatud võtmesõnad: projektikoordinaator, nõudluse analüüs, dokumenteerimine, protsessi parendamine.

2015 - 2017: IT analüütik, DEF Information Systems

 • Analüüsis ja dokumenteeris IT süsteemide nõudeid ja protsesse.
 • Töötas välja ja rakendas IT-lahendusi, mis parandasid ettevõtte äritegevust.
 • Osales aktiivselt IT-projektides, aidates kaasa nõuete analüüsile ja süsteemide testimisele.
 • Kasutatud võtmesõnad: IT analüütik, süsteemianalüüs, IT-lahendused, projektide toetamine.

Kokkuvõttes on oluline näidata oma CV-s selget ja tõhusat kogemuste loetelu, mis esitab teie oskused ja saavutused IT projektijuhi rollis. Samuti on oluline kasutada võtmesõnu, mis on seotud IT projektijuhtimise ja tarkvaraarendusega.

ÕIGE

Ametikoht: IT Projekti Juht

Tööandja: Microsoft

Kuupäevad: Jaanuar 2015 - Detsember 2020


Kirjeldus:

 • Juhtisin mitmeid suuremahulisi tarkvaraarendusprojekte.
 • Töötasin välja projektiplaanid ja ajakavad.
 • Jälgisin projekti eelarvet ja ressursse.
 • Koordineerisin meeskonna tööd ja suhtlust.
 • Tõstsin projekti efektiivsust läbi riskianalüüsi.

Kuidas kirjutada IT projektijuhi CV-d ilma varasema kogemuseta?

it projektijuht


Siin leiate mõned praktilised ja lihtsalt rakendatavad soovitused IT projektijuhi CV koostamiseks ilma varasema kogemuseta. Need näpunäited aitavad teil luua veenva ja professionaalse CV, mis rõhutab teie oskusi ja sobivust rolliks. Järgnevalt toome välja, kuidas oma võimeid ja teadmisi tõhusalt esile tõsta.

Kui olete algaja IT projektijuht ja otsite esimest korda tööd selles valdkonnas, võib CV koostamine tunduda hirmutav. Järgmised nõuanded ja näpunäited aitavad teil luua silmapaistva CV, mis aitab kompenseerida teie puuduvat töökogemust.

 1. Rõhutage oma oskusi ja omadusi: Kui teil puudub otsest töökogemust, võite oma CV jaotise "Töökogemus" asemel esile tõsta oma oskusi ja omadusi. Näiteks võite kajastada oma teadmisi programmeerimiskeeltest, tarkvaraarendusest, projektijuhtimise meetoditest või muudest IT-valdkonnaga seotud oskustest. Samuti võite esile tõsta oma omandatud teadmisi ja tugevusi, mida võite omandanud olla õpingute, vabatahtliku töö või muude tegevuste kaudu.
 2. Kasutage oma koolitust ja kogemusi: Kui olete äsja kooli lõpetanud, võite oma koolituse ja sellega seotud kogemuste kaudu demonstreerida oma pädevust. Näiteks võite rääkida oma praktikakogemusest, vabatahtlikust tööst või osalemisest IT-valdkonnaga seotud üritustel. Kõik need kogemused annavad teile väärtuslikke teadmisi ja oskusi, mida saate oma töös rakendada.
 3. Kasutage kaaskirja: Kaaskiri on suurepärane võimalus selgitada oma kogemuste puudumist ja näidata, kuidas teie teised oskused ja kogemused kompenseerivad seda lünka. Olge aus ja positiivne ning kasutage seda võimalust, et näidata, kuidas teie unikaalsed oskused ja kogemused aitavad teil olla edukas IT projektijuhina.
 4. Ärge valetage: Kuigi võib olla ahvatlev üritada oma CV-d kaunistada või reaalsust moonutada, on alati parem jääda ausaks. Kui teil on haridus- või kultuurivahetuse kogemus, võite selle esile tõsta, kuid ärge üritage oma tegelikku kogemust võltsida.
Loodame, et need nõuanded aitavad teil luua tugeva ja veenva CV, mis aitab teid teie karjääri alguses IT projektijuhina.

Hariduse olulisus IT projektijuhi CV koostamisel


Kuidas esile tõsta oma haridust IT projektijuhi CV-s?

Hariduse osa IT projektijuhi CV-s on ülioluline, kuna see annab tööandjale ülevaate kandidaadi erialastest teadmistest, omandatud oskustest ja pädevusest. Lisaks näitab haridusalane taust kandidaadi pühendumust ja võimet õppida ning uusi teadmisi omandada, mis on IT-valdkonnas pidevalt muutuvate tehnoloogiate tõttu kriitilise tähtsusega.

Kuigi kraadi omamine ei pruugi olla absoluutselt vajalik, on see siiski suureks eeliseks. Kraad näitab süstemaatilist ja struktureeritud lähenemist õppimisele, mis võib olla projektijuhtimisel kasulik. Lisaks võivad mõned tööandjad eelistada kandidaate, kes on omandanud spetsiifilise kraadi, näiteks infotehnoloogia või projektijuhtimise alal, mis annab neile kindla aluse IT projektide edukaks juhtimiseks.

Hariduse tähtsus IT projektijuhi CV koostamisel

CV koostamisel on oluline arvestada, et esimene informatsioon, mis silma jääb, mõjutab kõige rohkem värbajate arvamust kandidaadist. IT projektijuhi puhul on haridus oluline, kuid siiski peaksid esmalt olema välja toodud varasemad töökogemused ja saavutused, eriti kui need on seotud IT projektijuhtimisega. IT projektijuhtide puhul otsivad tööandjad sageli inimesi, kes suudavad näidata, et neil on praktilised oskused ja kogemused, et toime tulla projektide keerukuse ja dünaamikaga. Näiteks, kui kandidaat on juhtinud keeruka IT projekti, mis on lõppenud edukalt ja toonud ettevõttele märkimisväärset kasu, on see palju olulisem kui akadeemiline haridus.

Siiski on olukordi, kus haridus võib olla esimene jaotis CV-s. Kui IT projektijuht on hiljuti lõpetanud kõrgkooli või omandanud uue kraadi, mis on otseselt seotud ametikohaga, millele ta kandideerib, siis võib hariduse esile toomine olla kasulik. Näiteks, kui projektijuht on just omandanud magistrikraadi IT projektijuhtimises, siis see näitab, et tal on värsked teoreetilised teadmised ja ajakohane haridus, mis võivad anda talle eelise teiste kandidaatide ees.

Kuid nagu tekst 2 viitab, pole tööjärjekord CV-s kindel ja see sõltub töökohast, tööpakkumisest ja teie profiilist. Seetõttu on oluline hinnata, milline teave on konkreetsele tööandjale kõige väärtuslikum, ja korraldada CV vastavalt.

Näide 1:

September 2015 - juuni 2019

Tartu Ülikool, Eesti

Bakalaureusekraad ärijuhtimises ja turunduses


Näide 2:

August 2016 – mai 2020

Eesti Maaülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad majanduses ja ettevõtluses


Oskuste tähtsus IT projektijuhi CV koostamisel


it projektijuht

Kuidas rõhutada oma haridusoskusi IT projektijuhi CV-s?

CV-s on oskuste tutvustamine äärmiselt oluline, kuna see annab värbajatele ülevaate teie tehnilistest oskustest ja isikuomadustest. See on jaotis, mille põhjal värbajad teid põhjalikult hindavad. Oluline on uurida tööpakkumisi, et teha kindlaks, milliseid professionaalseid omadusi ja oskusi värbajad otsivad ning kohandada oma CV vastavalt nendele nõuetele.

IT projektijuhi ametikohale kandideerimisel on oskuste tutvustamine eriti oluline. IT projektijuht peab olema tehniliselt pädev, kuid samuti on oluline näidata üles isiklikke oskusi, nagu suhtlus-, juhtimis- ja probleemilahendusoskused. Värbajad otsivad sageli spetsiifilisi oskusi, mis on seotud konkreetse tööga, seega peavad kandidaadid oma CV-sse lisama kõik tehnilised, isiklikud ja võimalusel ka füüsilised võimed, mis on seotud IT projektijuhi tööga. Hea CV aitab kandidaadil silma paista ja suurendab tema võimalusi saada valitud soovitud ametikohale.

Olulisimad oskused, mida iga IT projektijuhi CV peaks sisaldama

Tehnilised oskused IT projektijuhi CV jaoks:

 • Programmeerimiskeelte tundmine (nt Python, Java, C++)
 • IT projektijuhtimise tarkvara kasutamise oskus (nt Jira, Trello)
 • IT infrastruktuuri ja arhitektuuri tundmine
 • Andmebaaside haldamise oskus
 • Pilveteenuste tundmine (nt AWS, Google Cloud)
 • Andmeanalüüsi ja -visualiseerimise oskused
 • Tugevad teadmised IT turvalisusest
 • Tarkvaraarenduse elutsükli ja Agile metoodika tundmine
 • Tehnilise dokumentatsiooni loomise oskus
 • Võrgustike loomise ja haldamise oskus
 • IT süsteemide testimise ja kvaliteedikontrolli oskused

Isikuomadused IT projektijuhi CV jaoks:

 • Suurepärased suhtlemisoskused
 • Võime töötada meeskonnas
 • Hea probleemilahendusoskus
 • Detailidele orienteeritus
 • Tugev organiseerimisvõime
 • Võime töötada surve all
 • Kõrge stressitaluvus
 • Pühendumus ja vastutustunne
 • Innovatiivsus ja loovus
 • Võime juhtida ja motiveerida teisi
 • Hea aja juhtimise oskus
 • Kriitiline mõtlemine ja analüüsioskused
 • Otsustusvõime ja algatusvõime
 • Kõrge empaatiavõime ja võime mõista erinevaid vaatenurki.

IT-projektijuhi CV kokkuvõtte tähtsus: esmamulje, mis loeb


IT projektijuhi CV kokkuvõte on oluline, kuna see annab potentsiaalsele tööandjale kiire ülevaate sinu oskustest, kogemustest ja saavutustest. See on sageli esimene asi, mida tööandja sinu CV-st loeb, mistõttu on oluline jätta hea esmamulje. Lisaks võimaldab see lühidalt tutvustada enda professionaalseid eesmärke ja ambitsioone.

CV kokkuvõte peaks sisaldama konkreetset infot sinu projektijuhtimise kogemusest, sealhulgas juhitud projektide arvust, nende suurusest ja tüübist ning saavutatud tulemustest. Samuti on oluline mainida spetsiifilisi oskusi, mis on IT projektijuhtimises olulised, nagu näiteks meeskonnatöö, probleemide lahendamine, suhtlemisoskus, aja juhtimine ja tehnoloogilised oskused.

CV kokkuvõte on võimalus näidata, miks oled parim kandidaat töökohale. Seetõttu peaks see olema hästi kirjutatud, sisukas ja veenev. Pea meeles, et sinu CV ja selle kokkuvõte võivad olla sinu pilet järgmisele karjääriredelile IT projektijuhtimises.

ÕIGE
Innovaatiline ja tulemustele orienteeritud IT projektijuht, kellel on üle 10-aastane kogemus IT-valdkonnas. Oskan suurepäraselt hakkama saada keeruliste projektidega, hoides silmas nii eelarvet, ajakava kui ka kvaliteeti. Mul on tugevad oskused meeskonnatöös, probleemide lahendamises ja suhtlemises. Olen pühendunud uute tehnoloogiate kasutusele võtmisele ja meeskonna juhtimisele eduka tulemuse saavutamiseks. Soovin liituda teie meeskonnaga, et muuta IT-projektid edukaks.

Täiendavad jaotised, mida lisada IT projektijuhi CV-sse


Täiendavate kategooriate lisamine IT projektijuhi CV-sse on oluline, kuna see näitab teie mitmekülgsust ja laiahaardelisi oskusi. Kuna IT projektijuht on roll, mis vajab palju erinevaid oskusi - tehnilisest pädevusest suhtlemiseni - on oluline demonstreerida oma võimeid võimalikult paljudes valdkondades. Kaks kategooriat, mida soovitame lisada, on "Keeled" ja "IT-vahendid".

Keeled

Tänapäeva globaliseerunud maailmas on võõrkeelte oskus hädavajalik. IT projektijuhina tuleb sageli suhelda erinevate rahvuste ja kultuuride esindajatega. See võib hõlmata nii meeskonna juhtimist kui ka klientidega suhtlemist eri riikides. Selles osas tuleks hõlmata kõik keeled, mida räägite, ning märkida ära teie keeleoskuse tase.

IT-vahendid

IT projektijuhi roll eeldab sageli erinevate IT-vahendite kasutamist, alates projektijuhtimise tarkvarast kuni tehnoloogiaalaste platvormideni. See sektsioon peaks andma ülevaate tarkvaradest ja tööriistadest, mida olete kasutanud, näiteks JIRA, MS Project, Trello jne. Lisage ka, kui kaua olete neid kasutanud ja milliseid projekte olete nende abil juhtinud. See näitab teie tehnilist pädevust ja võimekust kasutada erinevaid IT-vahendeid.

Olulised punktid IT projektijuhi CV täiustamiseks


Kvaliteetse IT-projektijuhi CV koostamine on oluline samm karjääri edendamisel. Allpool on toodud mõned praktilised nõuanded, mis aitavad parandada IT-projektijuhi CV-d:

 1. Lisage oma CV-sse IT-valdkonna sertifikaadid: IT-valdkonnas on mitmeid professionaalseid sertifikaate, mis võivad parandada teie CV-d. Need võivad hõlmata näiteks PMP (Project Management Professional), ITIL (Information Technology Infrastructure Library) või CSM (Certified Scrum Master) sertifikaate.
 2. Rõhutage oma tehnilisi oskusi: IT-projektijuhi töö nõuab sageli teatud tehniliste oskuste tundmist. Lisage oma CV-sse kindlasti need tehnilised oskused, mida olete varem kasutanud, nagu programmeerimiskeeled, tarkvaraarenduse tööriistad või IT-infrastruktuuri teadmised.
 3. Kirjeldage oma varasemaid projekte: IT-projektijuhi töö hõlmab suure tõenäosusega erinevate projektide juhtimist. Kirjeldage oma CV-s üksikasjalikult projekte, mida olete juhtinud, sealhulgas projekti eesmärki, teie rolli projekti juhtimisel ja projekti tulemusi.
 4. Mainige oma meeskonnatöö oskusi: IT-projektijuhtimine nõuab sageli meeskonnatöö oskusi. Tõstke esile oma kogemusi meeskonnatöös, sealhulgas kuidas olete juhtinud meeskondi, lahendanud konflikte ja suhelnud erinevate sidusrühmadega.
 5. Ärge unustage tulemusi: IT-projektijuhtimine on sageli tulemustele orienteeritud. Kirjeldage oma CV-s, kuidas teie juhitud projektid on aidanud ettevõttel saavutada oma eesmärke, näiteks suurendada tulusid, vähendada kulusid või parandada kliendirahulolu.
 6. Lisa oma CV-le võõrkeelte oskus: IT-valdkond on sageli rahvusvaheline ja võib nõuda teatud võõrkeelte oskust. Kui räägite mõnda teist keelt peale oma emakeele, siis kindlasti lisage see oma CV-le.
 7. Eraldage aega oma CV kujundamiseks: IT-projektijuhtimise CV peaks olema selge, professionaalne ja hõlpsasti loetav. Kasutage lihtsat ja modernset kujundust ning kontrollige kindlasti, et kõik tekstid oleksid korrektselt kirjutatud ja vormistatud.

Põhielemendid eduka IT projektijuhi CV koostamisel


it projektijuht


CV kirjutamine võib olla keeruline ülesanne, eriti kui soovite esile tõsta oma oskusi ja kogemusi IT projektijuhi valdkonnas. Siin on mõned praktilised näpunäited, mis aitavad teie CV-l silma paista ja võimalikult palju tähelepanu pälvida:

 1. Näidake oma IT projektijuhtimise oskusi: Mainige selgelt ja üksikasjalikult oma oskusi ja kogemusi, mis on seotud IT projektijuhtimisega. Kas teie oskused on seotud tarkvara arendamise, süsteemide integreerimise, IT infrastruktuuri või meeskonna juhtimisega - olge kindel, et need on esile tõstetud.
 2. Rõhutage oma saavutusi: Ärge piirduge ainult oma töökohustuste loendamisega - tooge esile konkreetseid saavutusi, mis näitavad teie oskusi ja tõhusust IT projektijuhina. Kas suutsite projekti lõpetada enne tähtaega? Kas suutsite oluliselt vähendada projekti kulusid? Need on saavutused, mida tuleks esile tõsta.
 3. Lisage oma tehnoloogilised oskused: IT projektijuht peab olema kursis mitmesuguste tehnoloogiatega. Ärge unustage oma CV-sse lisada oma oskusi sellistes valdkondades nagu programmeerimiskeeled, tarkvarasüsteemid, pilvandmetöötlus ja andmebaaside haldamine.
 4. Märkige oma sertifikaadid: Kui teil on IT või projektijuhtimise sertifikaadid, on need olulised CV osad. Need sertifikaadid võivad olla PMP, ITIL, CSM või muud sarnased tunnistused, mis näitavad teie valdkonnaalast kompetentsi.
 5. Kirjeldage oma projektijuhtimise stiili: IT projektijuhtimine nõuab sageli meeskondade juhtimist ja keeruliste probleemide lahendamist. Kasutage oma CV-s võimalust kirjeldada oma juhtimisstiili ja näidata, kuidas olete suutnud oma meeskonna efektiivselt juhtida.
 6. Korraldage oma CV loogiliselt: Veenduge, et teie CV on korraldatud selgelt ja loogiliselt. Oluline on, et värbajad saaksid kiiresti leida vajalikku teavet teie tausta, oskuste ja kogemuste kohta.
 7. Otsige professionaalset tagasisidet: Enne CV saatmist veenduge, et oleksite seda lasknud üle vaadata mõnel kolleegil või mentoril. Nad võivad pakkuda kasulikku tagasisidet ja aidata teil tuvastada võimalikke parandamise kohti.

Kuidas kirjutada tõhusat kaaskirja oma IT projektijuhi CV-le


Kaaskiri on oluline lisa teie CV-le, eriti kui soovite kandideerida IT projektijuhi ametikohale. See annab teile võimaluse tutvustada ennast, oma motivatsiooni ning selgitada, miks olete parim valik antud ametikohale.

Kaaskirjas saate rõhutada oma varasemat kogemust IT projektide juhtimisel, aga ka esile tõsta oma oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud just sellel ametikohal. See aitab värbajal paremini mõista teie sobivust töökohale.

Lisaks saate kaaskirjas selgitada oma CV-s esinevaid lünki või nõrkusi, näiteks kui olete mõnda aega tööturult eemal olnud või kui teil pole veel palju kogemusi IT projektijuhtimises.

Kaaskirja kirjutamine võib olla keeruline, kuid selle lisamine aitab teie kandidatuuri tugevamalt esile tõsta. Kui jääte hätta, võite vaadata meie IT projektijuhi ametikohale sobivaid kaaskirja näidiseid, millele saate omaenda kirjutamisel viidata.

Looge oma CV parimate mallide abil

KKK: IT Projekti Juhi Töökoha ja CV Koostamise Nõuanded

Millises vormingus peaksin esitama oma IT projektijuhi CV?

Valitud CV vorming sõltub teie kandideerimisviisist:

 • Kui plaanite kandideerida isiklikult, on Wordi vorming sobivam.
 • Kui eelistate oma avalduse esitada digitaalselt, on PDF vorming õige valik.
Mis on ideaalne pikkus IT projektijuhi CV-le?

CV pikkus võib sõltuda riigist, kus te kandideerite:

 • USA-s asuvatesse ettevõtetesse kandideerimisel ei tohiks teie CV olla pikem kui üks lehekülg.
 • Rahvusvahelistele positsioonidele kandideerides võib teie CV olla kuni kolme lehekülje pikkune, olenevalt teie varasemast kogemusest ja oskustest.
Millised oskused ja kogemused peaksin kindlasti IT projektijuhi CV-sse lisama?

IT projektijuht peab olema varustatud erinevate tehniliste ja juhtimisoskustega. Oluline on, et teie CV sisaldaks järgmist:

 • Detailne kirjeldus teie varasematest IT projektidest, sealhulgas teie rollidest, projektide ulatusest ja tulemustest.
 • Teie tehnilised oskused, sealhulgas programmeerimiskeeled, tarkvaraarenduse elutsükli tundmine, andmebaasi haldus, süsteemianalüüs ja disain jne.
 • Juhtimisoskused, nagu meeskonna juhtimine, projektijuhtimise metoodikad (nt Agile, Scrum), ressursside haldamine, riskijuhtimine, kvaliteedikontroll jne.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee