Kasulik info, kuidas luua värbajaid kõnetav klienditeenindaja CV

Klienditeeninduses on saadaval mitmed tööpakkumised, mille asukoht on valdavalt Tallinn aga töökoha leidmiseks on vaja tugevat CV-d, mis näitab teie suurimaid saavutusi ja kõige olulisemaid oskusi selles valdkonnas. Huvitava elulookirjelduse koostamiseks on vaja nõuetekohaseid kirjutamis- ja vormistamisoskusi.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

👇 CV NÄIDIS 👇

Kontaktandmed

Kalle Kala
55999777
kalle.kala@example.com
Tartu, Eesti
linkedin.com/in/kallekala

Professionaalne kokkuvõte

Olen hea ja avarud suhtleja, suudan klientidega leida kergelt ühise keele ja naudin nende abistamist, vastu võtmist ja teenendamist. Valdan vabalt nii soome, inglise kui ka vene keelt, mis võimaldab mul suhelda erinevatest riikidest pärit klientidega. Olen läbind erinevaid kohvi, veini ja kokteilikoolitusi ning lisaks teenindamisele suudan ka baaris jooe valmistada.

Töökogemus

Reval Café AS
Klienditeenindaja
Märts 2022 - Praeguseni

 • Kassa avamine ja sulgemine
 • Tellimuste võtmine klientidelt
 • Tellimuste esitamine köögile
 • Jookide ja tooraine tellimine
 • Klientidega suhtlemine
 • Töö korraldamine kohvikus
 • Jookide valmistamine klientidele

Vertigo Resto AS
Klienditeenindaja, vahetusevanem
August 2021 - Oktoober 2022

 • Tellimuste võtmine
 • Laudade korrashoid ja puhastamine
 • Klientidega suhtlemine
 • Kauba tarnijatega suhtlemine
 • Kaupade tellimine vastavalt köögi esitatud tellimusele
 • Baaris kokteili komponentide ettevalmistamine
 • Nooremate töökaaslaste juhendamine

Haridus

Tartu Annelinna Gümnaasium
Keskharidus
Juuni 2021

Oskused

 • Klientide vastuvõtmine ja tervitamine
 • Klientidega suhtlemine ja edasi juhatamine
 • Kaupade inventuur
 • Kaupade arvestamine
 • Kaupade tellimine
 • Kaupade väljapanek
 • Tellimust võtmine ja edastamine
 • ·Broneeringute haldamine

Lisainfo

 • Kokteilide ja kohvijookide valmistamine
 • Barista täiedkoolitus

Keeled

 • Eesti keel (emakeel)
 • Inglise keel B1 – heal tasemel kasutus
 • Vene keel C1 – professionaalsel tasemel kasutus
 • Soome keel B2 – heal tasemel kasutus

Need oskused tagavad, et teie elulookirjeldust on lihtne lugeda ja see sisaldab õiget teavet õiges järjekorras. Üks parimaid viise muljetavaldava elulookirjelduse kirjutamiseks on uurida elulookirjelduse näidiseid ja kirjutamisnippe. Et aidata teil alustada professionaalse dokumendi kirjutamist, leiad allpoolt mõned parimad klienditeeninduse elulookirjelduse näidised. 

🛑 Kuidas kirjutada klienditeeninduse elulookirjeldus 🛑


Klienditeenindus hõlmab mitmeid erinevaid töökohti. Seetõttu peavad selle valdkonna kandidaadid veenduma, et nad kohandavad oma klienditeeninduse elulookirjelduse vastavalt igale taotletavale ametikohale. Veebis on saadaval mõned klienditeeninduse elulookirjelduse näidised, mis võivad anda täiendavaid kasulikke nõuandeid seoses lisadega, kuid need ei pruugi alati olla kõige optimaalsema struktuuriga. Klienditeeninduse elulookirjelduse jaoks on soovitatav järgmine struktuur:

Kontaktandmed

Ülesse peaksite lisama oma täisnime, millele järgnevad kontaktandmed. See peab sisaldama telefoninumbreid (lauatelefon ja mobiiltelefon) e-posti aadressi, millel teid saab kätte, ja teie kodust aadressi koos linnaga, näiteks Tallinn. Üliõpilased võivad kirja panna nii oma koduse aadressi kui ka ülikooli aadressi.

Kasulik teave eduka klienditeenindaja CV koostamiseks

💡Eesmärk💡


Eesmärk on kasulik klienditeenindaja noorema astme kandidaadi elulookirjelduse puhul. Eesmärk on lause, mis ütleb, mis on teie eesmärk ja mille nimel te töötate. On oluline, et need oleksid suunatud sellele töökohale, kuhu te kandideerite, sest muidu eeldab teie potentsiaalne tööandja, et te saadate juhuslikult elulookirjeldusi paljudele töökohtadele ja et te ei ole konkreetselt nende töökohast tegelikult huvitatud.

Selles klienditeenindaja elulookirjelduse näidises soovitatakse lisada eesmärk, mis kõlab umbes nii:

Väga motiveeritud ja entusiastlik inimene, elukoht Tallinn, kellel on õpihimu ja soov töötada klienditeeninduses, otsib algtasemel tööd moetööstuses.

💡Profiil💡


Suurema kogemusega klienditeenindaja kandidaadid peaksid kaaluma võimsa profiili lisamist oma klienditeenindaja CV ülaossa. Profiil koosneb neljast lühikesest lausest, mis annavad ülevaate kandidaadi kõige olulisematest oskustest ja kogemustest, mis on seotud selle ametikohaga.

See peab olema iga kord kohandatud. Klienditeeninduse elulookirjelduse näidised sisaldavad selliseid profiile nagu:


 1. Andekas klienditeenindusjuht, asukohaga Tallinn, kellel on rohkem kui 10-aastane kogemus klienditeeninduse juhtimisel jaemüügisektoris.
 2. Paindlik juht, kellel on võime juhtida ja motiveerida suuri erinevaid meeskondi, et saavutada keerulisi eesmärke piiratud eelarvega.
 3. Klienditeeninduse põhimõtete ekspert, kes valdab klientide hoidmist ja oskab luua protsesse selle olulise näitaja parandamiseks.
 4. Strateegiline suhtleja, kes mõtleb kiiresti, et lahendada probleeme tõhusalt ja tulemuslikult.

Teie profiil käsutab olulist kohta teie elulookirjelduses. See jääb esimese lehekülje ülemisse kolmandikku, kuhu tööandja loomulikult esimesena vaatab. Tugev profiil annab teie elulookirjeldusele palju suurema võimaluse jõuda "jah" kuhugile kui elulookirjeldusele, mis pöörab sellele klienditeenindaja elulookirjelduse valdkonnale vähe tähelepanu.

See klienditeeninduse elulookirjelduse näidis näitab, kuidas tuleks klienditeeninduse elulookirjelduse profiili lisada märksõnu, et suurendada tõenäosust, et teie elulookirjeldus leitakse, kui tööandja otsib neid sõnu tööalastel veebisaitidel. Siin sisalduvad märksõnade näited on "klienditeenindus" ja "klienditeeninduse juht". Märksõnu käsitletakse üksikasjalikumalt allpool.

💡Võtmeoskused💡


Suurema töökogemusega klienditeenindajad võivad kasu saada ka sellest, kui nad loetlevad oma klienditeenindaja CV-s mõned võtmeoskused. Suurepärane võimalus lisada elulookirjeldusse rohkem märksõnu, meie klienditeenindaja elulookirjelduse näidis soovitab lisada oma võtmeoskused sel viisil:

 • Klienditeeninduse järelevalveoskused
 • Kliendisuhete juhtimine
 • Suviste töötajate koolitus ja arendamine
 • Klienditeeninduse aruannete koostamine
 • Teenindusprotsesside täiustamine
 • Broneeringute haldamine
 • Klienditeeninduse koolitus

Teie hariduse osa peab olema loetletud vastupidises kronoloogilises järjekorras, seega peaksite alustama oma viimasest ametikohast. Kindlasti tuleks lisada konkreetne klienditeenindaja kvalifikatsioon. Hariduse osas märkige: õpitud aine(d), õppeasutused, kus olete õppinud, nende asukohad, lõpetamise kuupäevad ja ka kõik omandatud kutsekvalifikatsioonid.

Kasulik teave eduka klienditeenindaja CV koostamiseks

ELULOOKIRJELDUSE NÄIDE: HARIDUSE OSA
Tamsalu keskkool
 • September 2018 - august 2022
 • Lõpetasin kuldmedaliga
Tallinna täiskasvanute Gümnaasium
 • September 2019 - mai 2022
 • Lõpetasin kiituskirjaga.

👍Klienditeeninduse töökogemus👍

Klienditeeninduse töökogemus tuleb samuti loetleda vastupidises kronoloogilises järjekorras. Keskenduge võimalikult palju klienditeenindusoskustele ja konkreetsetele saavutustele, mis näitavad selliseid oskusi. Kui te loetlete ainult kohustusi, ei töödelda teie CV-d edasi.

Klienditeenindaja CV näidist soovitatakse koostada nii:


 1. Parandas klienditeeninduse taset 30% võrra, võttes kasutusele uued kõnekeskuse protsessid, et vähendada klientide ooteaega.
 2. Töötas välja uue lähenemisviisi klienditeenindajate koolitamiseks, et tagada töötajate parem ettevalmistus probleemidega tegelemiseks, vähendades vigu 15% võrra.

Oma punktide kirjutamisel kaaluge tugevate sõnade kasutamist, mis tõesti kõige paremini illustreerivad teie saavutusi ja osalust. Siinkohal oleme kasutanud sõnu "täiustatud", "arendanud" ja "proaktiivselt". Kui kasutate oma punktide alguses tegevusverbe, rõhutate paremini oma võimeid.

✒️Tegevused


Hiljuti klienditeeninduskeskkonnas rolli otsivad lõpetajad võivad lisada asjakohased tegevused, mis näitavad, kuidas nad klienditeenindusülesandeid täitsid. Kogenumad klienditeenindajad võivad loetleda liikmesused kutseorganisatsioonides või väljaspool tööd täidetud juhtpositsioonid.

✒️Märksõnad


Klienditeeninduse elulookirjeldus peaks sisaldama märksõnu, mida tööandjad otsivad kandidaati otsides. Kvaliteetne klienditeenindaja CV sisaldab mitmeid sobivaid märksõnu ja fraase, mis võivad sisaldada selliseid fraase nagu kliendi rahulolu, klienditeenindus, protsessid või tõhusus, sõltuvalt konkreetsest töökohast

Ülaltoodud CV näidis on selge näide sellest, kuidas klienditeeninduse näidisresolutsioonid on kõige paremini üles ehitatud ja kuidas neid kirjutada, et saavutada suured eduvõimalused. Neile, kes on veel koolis, võib teie ülikool pakkuda teile ka klienditeeninduse näidisresümeed, mida kaaluda. Sellelt leheküljelt leiate näidisresümeed, millega saate alustada.

Elulookirjeldus on 2-3 lause pikkune lõik, mis läheb teie elulookirjelduse algusesse ja mille eesmärk on veenda restorani/baari juhti, et nad peaksid teid kohe alguses kandidaadina arvesse võtma.

Klienditeenindaja CV kokkuvõte


Nüüd, sõltuvalt teie kogemuste tasemest, võite oma CV-profiili kujundada järgmiselt:

CV kokkuvõte, mis sisaldab teie töökogemust, oskusi ja 1-2 teie senist tippsaavutust. Kui teil on aastatepikkune töökogemus ette näidata, peaksite kindlasti valima elulookokkuvõtte.

Positiivne ja sõbralik restorani teenindaja, kellel on 4+ töökogemus kiiret tempot nõudvas toiduvalmistamise keskkonnas. Tõestatud inimlikud oskused eduka baaridaamina, kelle klientide rahulolu on baaripersonali seas kõige kõrgem. Sertifitseeritud toidujuht.

Elulookirjelduse eesmärk seevastu keskendub teie ametialastele eesmärkidele, põhjustele, miks te soovite teenindajana töötada, ning sellele, kuidas teie oskused ja taust teevad teid sobivaks. Eesmärk on parem noorematele kandidaatidele, kellel puudub töökogemus.

Kasulik teave eduka klienditeenindaja CV koostamiseks

Klienditeeninduse CV eesmärk

Suhteküllane ja sõbralik ülikooli noormees, kes otsib osalise tööajaga tööd teenindajana. Tõestatud ajajuhtimise oskused ja tähelepanu detailidele, kuna oled üliõpilane, kellel on suurepärased õpitulemused. Räägib ladusalt hispaania keelt ja omab varasemat kogemust teenijana laudade teenindamisel.

👇Kasuta enda töökogemust maksimaalselt ära👇


Lõppkokkuvõttes räägib sinu kui kandidaadi kohta kõige paremini sinu praktiline kogemus teenindajana, mis aitab sul teiste kandidaatide seast välja paista.

Seda öeldes on selle osa kirjutamisel kõigepealt vaja CV õigesti vormistada, mis hõlmab järgmist:

Alustage oma praegusest/saavutamata töökogemusest ja liikuge ajas tagasi. Hoidke oma töökirjeldused siiski asjakohastena - restorani/baari juhti ei huvita tegelikult teie töö suvilaagris teie teismeliseeast pärit töö.

Ehita iga sissekanne üles, pannes kõigepealt oma ametinimetuse, seejärel ettevõtte/restorani nime ja asukoha ning ajavahemiku, mil sa seal töötasid.

Loetlege 3-5 tööülesannet ja saavutusi (kui see on asjakohane) loeteluna. Vanemate töökohtade puhul võite loetleda iga töökoha all 1-2 punkti.

Kui olete juba mõnda aega töötanud teenindajana, on teil tõenäoliselt paar saavutust, millega uhkeldada.

Võtke aega, et see läbi mõelda, ja kui teile meenub mõni märkimisväärne saavutus, siis pange need kindlasti tähtsamaks kui teie kohustused - need on ju kõigi kandidaatide puhul samad.

ÕIGE
Kirglik ja detailidele orienteeritud üliõpilane, kes töötab reklaaminduses bakalaureusekraadi omandamise nimel. Oman erikoolitust konfliktide lahendamise ja suhtlemise alal. Soovin ühineda Solaris Cafe ettevõttega, et suurendada klientide lojaalsust, kasutades ära suhtlemisoskusi ja pakkudes parimat klienditeenindust. Varasem 3-kuulist praktikakogemust klienditeenindajana tehnikabrändi Apple esinduspoes.

VALE
Reklaaminduse üliõpilane, kes soovib ühineda teie ettevõttega, et saada kogemusi ja arendada professionaalseid oskusi klienditeenindajana.

Need kaks klienditeenindaja elulookirjelduse pealkirja näidet erinevad oluliselt. Esimene kandidaat turundab end nagu professionaal. Vale näide kõlab nagu suvaliselt veebilehelt kopeeritud üldine kirjeldus.

Baari- või restoranijuht, kes otsib teenindajat, tunneb huvi sinu oskuste ja oskuste vastu ning oskusest võimalikult kiiresti oma töö läbi ja lõhki selgeks õppida. Just seetõttu peaks teie CV oskuste jaotis särama.

Jaotisest maksimaalse kasu saamiseks ei tohiks te aga loetleda kõiki oskusi, mis teil on, lootes, et see annab teile hea väljanägemise.

Kindlasti on Adobe Illustratori tundmine suurepärane, kuid see ei aita teid palju.

Selle asemel peaksite kontrollima allpool loetletud teenindusoskusi ja lisama need, mis teil on, oma CV-sse.

Seejärel vaadake töökuulutust ja vaadake, milliseid oskusi töökoht nõuab. Kui teil on puudu oma oskustest, lisage need ka oma CV-sse.

Nii on teie klienditeeninduse CV nii asjakohane kui võimalik.

Kasulik teave eduka klienditeenindaja CV koostamiseks

20 teadmiste ja isikualast oskust, mida klienditeenindaja CV-sse lisada

👍Klienditeenindaja isikualased oskused👍
 • Suhtlemine
 • Organisatsioon
 • Kasutajatugi
 • Kannatlikkust
 • Füüsiline vastupidavus
 • Korralik välimus
 • Mäletab püsikliente ja nende tellimusi
 • Konflikti lahendamine
 • Oskus tempokas keskkonnas sammu pidada
 • Loetav käekiri
 • Puhtus
 • Aja planeerimine
 • Meeskonnatöö
👍Klienditeenindaja teadmispõhised oskused👍
 • Arvuti oskused
 • Müügikoha süsteemid/kassaaparaat
 • Mälu
 • Veinide sidumise ja alkoholi tundmine üldiselt
 • Matemaatika põhioskused
 • Restoranitehnika tundmine
 • Keeled

Praegusel hetkel on klienditeenindaja CV juba üks lehekülg, võite CV-d pisut täiendada ja CV on tehtud!

Kui teil on aga vaba ruumi (nt kui teil puudub töökogemus), saate kasutada järgmisi lisajaotisi:

 1. Diplomid. Kas teil on toiduohutuse või klienditeeninduse diplomeid? Igasugune teenindamisega seotud diplom aitab teil teiste sellele tööle kandideerivate kandidaatide seast silma paista.
 2. Keeled. Võõrkeeled on eeliseks enamiku töökohtade jaoks ja eriti nende jaoks, mis on keskendunud inimestele ja klienditeenindusele.
 3. Vabatahtliku kogemus. Kas osalesite vabatahtlikuna oma kogukonna kodutute varjupaigas või aitasite oma pere söögikohas? Teie vabatahtlik tegevus võib näidata, et olete kogenud (isegi kui te pole varem töötanud) ja et hoolite kogukonnale tagasi andmisest. Boonuspunktid selle eest, et vabatahtlik tegevus on seotud teenindamise või klienditeenindusega.
 4. Hobid ja huvid. Näidake restorani- või baarijuhile, kes te töötate – võib selguda, et teil on isegi sarnased huvid ja see aitab teil suhteid luua.

Looge oma CV parimate mallide abil

Klienditeenindaja CV KKK

Milliseid oskusi on kõige parem klienditeeninduse CV-sse lisada?

Klienditeenindajad on ettevõtte häälekandjad ning nende ülesanne on vastata küsimustele ning käsitleda muresid ja kaebusi. Sel põhjusel on suhtlusoskused ühed kõige olulisemad, mida oma CV-sse lisada. Oma kirjaliku ja suulise suhtlemisoskuse mainimisel on oluline ka veenduda, et suudate olla diplomaat ning oskate olukordi hajutada ja kliente hoida. Muud oskused, mis näevad klienditeeninduse CV-s suurepärased, hõlmavad teadmisi või kogemusi müügikohasüsteemide või kliendihaldussüsteemide kasutamisest, mitmete ülesannete täitmise oskust ja oskust võtta vastu tellimusi, teha elementaarset matemaatikat ja sisestada keskmise sõnaarvuga - minutihind. Sageli tulevad kasuks ka müügioskused.

Mis läheb klienditeeninduse CV päisesse?

Klienditeeninduse CV näidised sisaldavad tavaliselt päistesse põhiteavet ja teie oma peaks eeskuju järgima. Vanad tavad hõlmasid võimalikult palju kontaktteavet, kuid tänapäeva värbajad eelistavad sujuvamat lähenemist. Kõige olulisem teave päisesse lisamiseks on teie täisnimi, linn ja osariik ning telefoninumber. Veenduge, et telefoninumbril oleks professionaalse kõlaga kõnepostisõnum ja pääsete sellele hõlpsasti juurde. Soovi korral võite lisada ka professionaalse e-posti aadressi ja lingi oma LinkedIni kontole.

Kuidas lisada klienditeeninduse CV-sse viiteid?

Olenemata sellest, kas töötate klienditeeninduses või mõnes muus valdkonnas, peetakse ebaprofessionaalseks lisada viiteid otse oma CV-sse, kuna see rikub välimuse ja võtab olulisema teabe. Selle asemel, et esitada oma CV-le viiteid, looge nende jaoks eraldi dokument. Saate alati koopia välja printida, et oma vestlusele kaasa võtta, sest värbamisjuht küsib viiteid.

Kuidas eristada oma klienditeeninduse CV-d teiste kandidaatide CV-dest?

Üks asi, mida parimate klienditeeninduse CV näidiste puhul märkate, on kvantitatiivne teave. Parim viis oma CV teiste CV-dest eristamiseks on tõestada oma saavutusi. Ei piisa infost, et "tõstsite müüki" eelmisel ametikohal. Selle asemel esitage protsent või dollarisumma, mille võrra müüki suurendasite, võib-olla koos lühikirjeldusega, kuidas te seda tegite.

Kuidas kirjutada kokkuvõtvat aruannet klienditeeninduse CV jaoks?

Klienditeeninduse CV jaoks kokkuvõtliku avalduse kirjutamisel keskenduge nelja kuni kuue rea teksti loomisele. Juhendi jaoks saate vaadata klienditeeninduse CV näidiseid. Mõelge nendele ridadele nagu "müügikõnedele", kuna need on tõenäoliselt esimene asi, mida värbaja loeb. Tavaliselt kirjeldatakse esimeses lauses teie ametinimetust ja teie aastatepikkust kogemust. Teine lause keskendub ühele suurele saavutusele või paarile tööstusega seotud raskele oskusele. Viimases lauses loetletakse kaks või kolm asjakohast pehmet oskust. Ärge unustage kirjutada kolmandas isikus. Lausefragmendid on vastuvõetavad ja võimaldavad lisada nii lühikeses ruumis rohkem asjakohast teavet.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee