Näpnäiteid kinnisvamaakleri CV loomiseks

Kui tegemist on uuele töökohale kandideerimisega, tuleb arvestada, et korrektselt koostatud CV on just see, mis annab eelise võrreldes teiste konkurentidega ja tagab edasipääsu järgmisesse vooru - kuid kuidas tagada, et just sinu CV osutub väljavalituks sadade kandidaatide seast, mitte ei jää tähelepanuta?

 • Eduka kinnisvaramaakleri CV koostamine on lihtne, kui olete CV kokku panemiseks vajaliku teabega kursis. Siit lehelt leiate vajalikku teavet ja näpunäiteid, et alustada eduka CV koostamist ja kindlustada soovitud ametikoht.
 • Tuleb võtta lähtuda enda oskustest ja kogemutest, et kohandada need vastavalt töökohale, millele plaanid kandideerida.
 • Siit lehelt leiate vajalikku teavet ja näpunäiteid, et alustada eduka CV koostamist ja kindlustada soovitud ametikoht.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Kinnisvaramaakleri CV näidis

Eedu Pant
53388994
Eedu.pant@example.com
Tallinn, Eesti
linkedin.com/et/eedupant 

Lühitutvustus

Kogenud kinnisvaramaakler, kellel on varasem kinnisvaravaldkonnas töötamise kogemus. Oskan pidada läbirääkimisi, enda tööd ja aega planeerida, hallata uusi ja olemasolevaid projekte edukalt ja tulemuslikult. 10+ aasta pikkune töökogemus erinevate kinnisvaraprojktidega nii uusarendustes kui ka olemasoleva kinnisvaraga. Tänu paljudele koostööpartneritele olen omandanud hindamatuid kogemusi erinevates lühi- ja pikaajalistes projektides.

Varasem töökogemus

Kinnisvaramaakler Arco Vara
Oktoober 2021 - Praeguseni

 • Info kogumine eduka tehingu jaoks
 • Lepingute läbirääkimine ja sõlmimine
 • Investeeringute planeerimine ja nõustamine 
 • Ühisesse investeerimisportfelli panustamine
 • Enesearendamine läbi suhtlemise ja koolituste

Ekspress meediagrupp
Turunduse ja reklaami assistant
September 2020 - Juuni 2021

 • Igapäevane uute kontaktide loomine
 • Klientidega suhtlemine ja nende nõustamine
 • Turundusega tegelemine
 • Fotode ja videodega tegelemine

Haridus

Tallinna Ülikool
Turudnus ja reklaam, bakalaureusekraad
Juuni 2019

Oskused

 • Proaktiivne mõtlemine
 • Tahe saada uusi teadmisi
 • Lahendustele orienteeritus
 • Kasuks tuleb täpsus, korrektsus, organiseerimisvõime
 • Produktiivne tegutsemine

Lisateave

 • Aktiivne osalus vabatahtlikuna erinevates projektides  
 •  Osalen võimalusel erinevatel koolitustel ja väljaõpetel

Keeled

 • Eesti keel (emakeel)
 • Inglise keel (C1) – igapäevane kaustamine, ka eriala terminoloogia
 • Saksa keel – suhtlustasand

Ülevaade kinnisvaraturu olukorrast


Nõudlus kinnisvaraturul pakutavate teenuste järele sõltub mitmest tegurist, sealhulgas kinnisvara väärtusest, majanduskasvust ja usaldusest majanduse suhtes, ettevõtete kasumlikkusest, töötusest, majapidamiste sissetulekust, intressimääradest ja hüpoteekide intressimääradest. Mis omakorda aitaba tagada stabiilse nõudluse ka kinnisvaramaaklerite pakutavate teenuste osas ja hetkel on kinnisvaraturul nõudlus püsind stabliisena ka hoolimata erinevatest kõikumistest maailma majandusturul.

Eesti maakleri töötasu sõltub kandidaadi prefessionaalsest tasemest, varasemast kogemusest ja mõneti ka iirkonnast. Eesti algajate maaklerite palgatase on tavaliselt vahemikus 1500-1700 eurot. Kogenud ja suure portfelliga maaklerite palgatase jääb väga erinevale tasemele, varieerudes 2000 eurost kuni 6000 euroni kuus.

Paljud Eesti kinnisvarabürood pakuvad ka mitmeid erinevaid hüvitisi motivatsioonipakette, nagu kontoririiete kompenseerimine, täiendav tervisekindlustus ja sporditegevste kompensatsioon jpm.

Eesti kinnisvaramaakleri amet tänu kasvavale turuosale väga populaarne ja seoses sellega on saadaval ka laias valikus täiendkoolitusi, mis on abiks karjääri edendamisel ja enese täiendamisel. Samuti korraldatakse erinevaid Eesti seminare ja töötubasi, kus osalevad valdkonna spetsialistid, mis tagab hea ülevaate turul toimuvast ja hetke olukorrast.

Kinnisvaramaakleri CV koostamise põhimõtted


CV kirjutamine võib olla keeruline ülesanne, eriti kui teil pole varasemat töö kogemust või vähe kogemusi. Kuid on oluline meeles pidada, et töö CV peaks olema professionaalne, hästi struktureeritud ja selgelt esitatud, et tööandjad saaksid teie oskuste ja kvalifikatsioonide kohta ülevaate.

CV kirjutamiseks ei ole õiget või valet moodust, kuid on mõned üldised põhimõtted, mida peaksite CV koostamisel arvesse võtma. Need on järgmised: isiku- ja kontaktandmed; haridus ja kvalifikatsioon; töökogemus ja/või praktika; kõnealuse tööga seotud oskused; oma huvid, saavutused või hobid.

Peamised põhimõtted CV ülesehitamisel:

 • Isiku- ja kontaktandmed: Nimi, kontaktandmed, e-posti aadress, ligid ja viited – LinkedIn või mõni muu professionaalne sotsiaalmeedia konto.
 • Sissejuhatus: Lühiülevaade varasemast töökogemusest ja ametialased kvalifikatsioonid. Kiire ülevaade kasulikest oskustest ja teadmistest, mis võivad olla rakendatavad soovitud kinnisvaramaakleri ametikohale kandideerimisel.
 • Hariduskäik: Loetelu varasemast hariduskäigust alates keskkoolist kuni bakalaureuse- ja magistrikraadini, väljastatud diplomid või sertifikaadid ja pälvitud asjakohased kursused ja täiendkoolitused.
 • Eelnev töökogemus: Põhjalik ülevaade varasematest töökogemustest, mis peaks sisaldama ametikoha nime, ettevõtte nime, töötatud aega ja tööülesandeid. Selles CV osas tuleb esile tuua töös ette tulnud väljakutseid ja tööalaseid saavutusi.
 • Oskused: Andke kiire kuid professionaane ülevaade oskustest ja isikuomadustest, mis on kasulikud kinnisvaramaakleri tööga seonduvalt, soovitatav on välja tuua erinevate programmide ja seadmete kasutamise oskus. Soovi korral võib lühidalt vällja tuua ka hobid, millega tegelete, mis võiks samuti tulla kasuks isikupära rõhutamisel ja esile toomisel.
 • Soovitused: Alati tasub CV koostamisel esile tuua ülevaade enda soovitajatest, kes võivad varasemat töökogemust kinnitada ja anda ülevaate, millega tööl täpselt tegelesid. Varasema tööandja positiivne hinnangu lisamine CV-le suurendab saldusväärsust ja annab eelise teiste konkurentide ees.
⚠️Tähelepanu: Edukas CV on alati hoolikalt ja selgelt esitatud jA salvestatud hõlpsasti loetavas ja prinditavas PDF formaadis. Ülesehitus peaks alati olema puhas ja hästi struktureeritud JA CV-d ei tohiks kunagi olla erinevas formaadis või sisaldma erinevaid fonte ja värve. Alati tuleks CV enne kandideerimist üle vaadata ja sedakonhandada vastavalt kandideeritavale töökohale.

CV stuktuur, osade järjekord ja olulisus

Pidage alati meeles CV osade olulisust - esimese lehekülje ülemine keskmine osa, kuhu värbaja pilk loomulikult langeb, seega veenduge, et lisate sinna oma kõige olulisemad andmed

Siin on mõned näpunäited CV paigutuse parandamiseks:

 • Veendu, et CV on kergesti loetav, kasutage enamlevinud ja silmadele mugavat fonti.
 • V osade eristamiseks on mõistlik kasutada pealkirju, mis võimaldavad ka lugejal leida kiiresti nende jaoks olulise osa üles.
 • Tooge näiteid oma oskuste ja kogemuste kotha kasutades täpploendit, mis vastavad ametikohale, millele kandideerite.
 • CV struktuur peaks olema ladus visuaalselt korrektne ja kindlasti tuleks üle vaadata ka print format, tagamaks, et lõpptulemus on korrektne ka printimisel.

Püsige kahe A4 lehekülje piires 

Hea CV on selge, lühike ja sisaldab kõiki vajalikke punkte, ilma et info oleks liiga üldsõnaline. Pole vaja lehekülgede pikks elulookirjeldust - hoia asjad lihtsalt lühikesed ja ülevaatlikud. CV peaks andma potentsiaalsele tööandjale hea ülevaate ja kinnituse, et just sina oled antud töökohale õige valik.

Kuna tööandjad saavad konkursi raames tõenäolislet kümneid CV-sid, siis on ebatõenäoline, et nad loevad iga CV otsast lõpuni läbi. Enamik inimesi vaatab CV üle lõikude kaupa, seega võiks CV ära mahtuda maksimaalselt kahele leheküljele.

📌 Nõuanne: Loetlege alati kõige värskemad kogemused ülevalpool, millele järgnevad eelmised kogemused. Pikkade töö- või õppimisvaheaegade korral lisage selgitus. Professionaalse ülevaate all proovige esile tuua, miks olete parim valik sellele töökohale. Keskenduge faktidele ja peamistele punktidele, mis vastavad teie soovitud töökohale.

CV esilehe osad

Päis peaks olema professiоnaalne ja kergesti loetav. Esileht peaks sisaldama alati nime, kontaktandmeid (alati ka e-posti aadressi ja telefoninumbrit) ja kui kasutate ka proffessionaalset sotsiaalmeediat võib välja tuua ka enda tööalase veebilehe aadressi või viidata LinkedIni profiilile.

📌 Kohandage CV rollile vastavaks

Kui olete kindlaks teinud, mida töö eeldab ja kuidas te suudate igale nõudele vastata, koostage CV spetsiaalselt selle rolli jaoks. Pidage meeles, et ei ole olemas sellist asja nagu üldine CV. Iga CV, mille potentsiaalsele töötajale saadate, peaks olema kohandatud just sellele ametikohale, seega ärge olge laisk ja lootke, et üldine CV töötab

Olulised vead, mida vältida CV koostamisel:

 • Puuduvad või valed kontaktandmed
 • Ebaloogiline ülesehitus ja osade järjestus
 • Liiga pikk varasema töökogemuse kirjeldus
 • Liiga üldsõnaline
 • Uuendamata osuste ja teadmiste ülevaade

Kui tööandja, ei leia CV üle vaatamisel tema jaoks ollist infot piisavalt kiiresti, siis suure tõenäossega tõstab tööandja selle CV ka “mitte valitud” hunnikusse ja valituks saamise võimalused on väga ebatõenäolised. Seetõttu on väga oluline muuta enda CV ülevaatlikuks ja lihtsasti loetavaks.

Koostage iga töökoha jaoks, millele kandideerite, ainulaadne CV. Te ei pea kogu CV-d ümber kirjutama, vaid kohandage üksikasju nii, et need oleksid asjakohased.

Oskuste maksimaalne ärakasutamine

Ärge unustage oma CV oskuste osa all mainida võtmeoskusi, mis aitavad teil massist välja paista. Need võivad olla näiteks: suhtlemisoskus, arvutioskus, meeskonnatöö, probleemide lahendamine või isegi võõrkeeleoskus. Oskused võivad tulla kõige ebatõenäolisematest kohtadest, nii et mõtle tõesti sellele, mida oled teinud oskuste arendamiseks, alati võib tuua näiteks vabatahtlikutöö, heategevuslikus organisatsioonis osalemise - kõik on asjakohane.

Olulised aspektid oskuste esitemisel, mis tulevad kasuks CV koostamisel:

 • Kasutage töökogemuse ja kogemuste jaotises enesekindlat ja positiivset sõnastust, näiteks "arenenud", "organiseeritud" või "saavutanud".
 • Lisage kõik omadused, mis näitavad, kui mitmekülgne, huvitatud ja oskuslik te olete. Ärge lisage passiivseid huvisid või üksildasi hobisi, mis võivad viidata suhtlemisoskuse puudumisele.
 • Oluline on esitleda enda aktiivse ja suhtlusaldis inimesena. Info esitamisel kasuta täpploendit, et olulist teavet oleks lihtsam kiiresti leida ning mugav lugeda. Täpploendi kasutamine muudab ühtlasi ka CV palju organiseeritumaks.
 • Lisaks oskustele võib esile tuua ka soovitused. Soovitused peaksid olema kellegi poolt, kes on teid varem tööle võtnud ja kes võib teie oskusi ja kogemusi kinnitada. Kui te ei ole kunagi varem töötanud, võite kasutada referendina ka õpetajat või juhendajat.

Allpool on esitatud kaks näidet kinnisvaramaakleri töökogemus CV jaoks:

Näide 1:
Nooremmaakler, Arco Vara, 2020 - praeguseni
Töö kirjeldus:
 • Luua uusi kontakte ning nõustada kliente
 • Anda infot kinnisvaravaldkonna ja müügivõimaluste
 • Kinetidega suhtemine ja nõustamine
 • Proaktiivne mõtlemine

Näide 2:
Kinnisvaramaakler, Uusmaa, 2020 - 2022
Töö kirjeldus:
 • Lepingute läbirääkimine ja sõlmimine
 • Töö planeerimine ja klientide nõustamine
 • Ühise kinnisvaraprftfelli kasvatamine
 • Enesearendamine läbi suhtlemise ja koolituste
 • Meeskonnas initsiatiivi võtmine ja projektide juhtimine

CV koostamine, kui varasem kogemus puudub

Kandideerime ja CV koostamine võib tunduda raske ettevõtmisea, kui teil ei ole veel varasemat töökogemust. Kuidas tuleks koostada CV, kui teil pole varasema töökogemuse osas midagi kirjutada?

Kindlasti ei tohiks lasta sellel takistada CV koostamist ja kandideerimist. Kõige suurema töökogemusega kandidaat ei proogi alati töökoha saada. Värbajad otsivad enamat kui pikk töökogemuse loetelu, seega on oluline koostada CV selleks, et näidata, kes sa oled ja miks sellele töökohale suurepäraselt sobid.

Üks võimalus on loetleda kõik varasemad vabatahtlikud tööd või praktikakohad, kus oled koolis veedetud õpingute ajal osalenud. See võib aidata potentsiaalsetele tööandjatele näidata teie asjakohaseid oskusi ja kogemusi, et näidata, et olete valmis hoolimata kogemusest kõvasti pingutama. Samuti saate keskenduda oma haridusele, tõstes esile läbitud kursused ja lõpetatud projektid, mis võiksid eelistatult olla seotud taotletava töökohaga.

Kui teil erialane kogemus puudub, saate siiski esile tõsta oma teadmisi ja oskusi, tuues välja vabatahtlikus töös või isiklike projektide käigus õpitu. Näiteks kirejeldada lõpu- või krsusetöö raames omandatud erinevaid oskusi, nagu info  ja andmete otsimise osks, uurimuse kirjutamisoskus ja ajaplaneerimise oskused. Need on olulised oskused, mida saab rakendada ka teistes töövaldkondades.

Lisaks võite rõhutada ülekantavaid oskusi, mis on varasemates õpingutes omandatud oskused, mida saab rakendada uuel ametikohal. Näiteks juhtimis-, probleemide lahendamise või suhtlemisoskus. Oluline on selgitada, kuidas oskused on omandanud ja kuidas neid saab rakendada uuel töökohal.

Kokkuvõtteks, CV-s saate oma oskusi ja võimeid esile tuua ka siis, teil pole töökogemust. Oluline on rõhutada kõiki seotud töö kogemusi, näidata kuni oma pühendumust ja tuua esile ülekantavad ja asjakohased оskused, mis aitavad teil potentsiaalsele tööandjale oma potentsiaali näidata.

Hariduskäiku käsitlev osa, mida lisada

Hariduse osa ütleb tööandjale, kas te vastate konkreetse ametikoha haridusnõuetele. Teie elulookirjeldus peaks alati sisaldama seda osa, olenemata sellest, millise haridustaseme te olete omandanud.

Näide 1:
Finantsjuhtimine ja planeerimine, magistrikraad
Tallinna Ülikool
September 2018 - August 2020

Näide 2:
Maksundus ja toll, Bakalaureusekraad
Sisekaitseakadeemia
September 2016 - August 2018

💡 Pidage meeles: Kui teie diplom ei vasta üldse sellele ametikohale, millele kandideerite, siis peaksite kaaluma selle väljajätmist oma CV-st. Kuid ärge unustage, et oma lõpetamata kraadi mainimine võib vältida ka ebamugavaid küsimusi intervjuu ajal.

Olulised oskused kinnisvaramaakleri CV jaoks


Teie kinnisvaraalase CV oskuste osa võib olla esimene koht, kuhu värbaja vaatab. Miks? Sest see ütleb neile, kas nad peaksid edasi lugema. Peate sobitama otsitavad oskused nendega, mida te loetlete, ja lisama paar tipptasemel omadust, mis eristavad teid teistest. Kui olete kliendiga seotud, siis teate, et teil peab olema erakordne suhtlemis-, läbirääkimis- ja ajahaldusoskus. Veedu, et CV-s on esindatud nii teadmisalased oskused kui ka suhtlemisoskused.

Teadmisalased oskused:

 • Sertifitseeritud klienditeenidaja
 • AutoCAD
 • MS Excel
 • Java
 • Python
 • MS Outlook
 • MS Word

Suhtlemisoskused:

 • Avatud suhtlemine
 • Hea kuulaja
 • Võime näha tervikut
 • Soov leida sobiv lahenduse kõigile osapooltele
 • Analüüsivõime
 • Enese kehtestamine kuid mitte liigne pealesurumine
 • Usaldsväärne ja paindlik
 • Oskus luua seoseid erinevate osade vahel ja luua tervik

CV erialane kokkuvõte – lühiülevaade


Erialane kokkuvõte CV lõpus on sama oluline kui kõik ülejäänud CV-s esitatud teave.Erialane kokkuvõte on lühiülevaade sellest, milline on varasem töökohemus ja kuidas saate oma kogemuste, oskuste, teadmiste ja saavutuste kaudu olla uuele potentsiaalsele tööandjale parim valik antud ametikohale.

Õpetaja CV kokkuvõte peaks sisaldama järgmisi elemente: esiteks peaksite mainima oma õpetajakogemust ja -kvalifikatsiooni,alates seejärel tõstma esile oma tugevad küljed ja oskused ning lõpetama lausega, mis kirjeldab teie karjääri eesmärke.

👇Allpool on esitatud erinevad näited võimalikest CV kokkuvõtetest👇

👍 "Otsid parimaid investeerimisvõimalusi Eestis? Töötan koos paljude kinnisvarainvestoritega ja võin aidata ka teil leida kõige kasumlikumaid tehinguid Eestis. Teil on raha, mul on teadmised - teeme koostööd!”

👍 "Kogenud kinnisvaramaakler, kelle poolt pakutavad kodud jõuavad võimalikult paljude klientideni. Professionaalne maakler, kes leiab igale kodule ostja jaon abiks kodu müügiks ette valmistamisel.”

👍 "Oskuslik kinnisvaramaakler, kes on pühendanud teadmiste ja oskuste arendamisele. Aitan kokku viia ostjad müüjatega, et teha parim tehing mõlemale osapoolele."

👇Mõned näited, mis ei sobi kokkvõtteks on siin👇

 • "Kinnisvaramaakler, kes otsib usi väljakutseid."
 • "Olen vähese kogemusega maakler, kes otsib tööd." 
HOIATUS! Tuleks vältida üldsõnalisust, oluline on rõhutada tugevusi, oskusi ja omadusi, millega võib CV-s esiletoodut kokku võtta. Tuleks vältida isiklike eesmärkide rõhutamist ja tuua pigem esile kvalifikatsioon ja sensed kogemused.

Täiendavad lõigud õpetaja CV jaoks


Teie CV on üks olulisemaid dokumente, mida tuleb ette valmistada, kui soovite karjääri teha haridusvaldkonnas. Alates Teie CV peaks olema prоfessionaalne, täpne ja esitlema selgelt teie hariduslikku tausta ja töö kogemusi. Kuid täiendavad lõigud võivad aidata esile tuua teisi olulisi oskusi, mida saate pakkuda.

Keeled

Keeloskus on tänapäeval oluline omadus iga kandidaadi CV-s. Keeloskusele viitamiseks on kõige mõistlikum kasutada rahvusvahelist viidet. Selleks võib lähtuda Euroopa ühise keeleõppe raamdokumendist mida nimetatakse ka CEFR, mis kirjeldab, milline on uue keele omandanud inimese tase ja kui tõhusalt ta keelt valdab. CEFR tasemed näitavad keelekasutajate keeleoskuse erinevaid tasemeid.

Millele keeleoskuse esitamisel viidata?

Keele lisamisel CV-s tuleb märkida ära, millisel tasemel keelt valdate – kas lagaja, edasijõudnu või professional. Olemas on ka vastavad keeletasemed: keeletase A1 A2 B1 B2 C1 ja C2. Keeleoskustasemed on kuus (A1, A2, B1, B2, C1, C2) vastavalt Euroopa keeleõppe raamdokumendi skaalale. Need on rühmitatud kolmeks laiemaks tasemeks: A1-A2 (algtasemel), B1-B2 (iseseisev kasutaja) ja C1-C2 (oskuslik kasutaja).

Näide, kuidas esitada:
 • Inglise keel – C1-C2, oskuslik kasutaja
 • Saksa keel – B1-B2, isesiesev kasutaja
 • Vene keel – A1-A2, algtasemel kasutaja

Arvutioskused

Kinnisvarasektoris on kiirus ja head arvutioskused olulised, kuna head arvuti ja rogrammide kasutamise oskused võimaldavad tööd teha kiiremini ja tõhusalt.

Näide, kuidas esitada: Kasutasin töös igapäevaselt Adobe Readerit, Microsoft Office'i programme, oskan kasutada CRM teabeprogrammi.

Kokkuvõte: kirjutage täiuslik CV õpetaja jaoks

Kinnisravamaakleri CV-d koostades on oluline meeles pidada, et suurepärane CV müüb teie oskusi töölevõtjatele ja aitab kandideerimisel kindlustada soovitud ametikoha, Sellelt lehelt leiate vajalikud nõuanded, nipid ja põhjaliku ülevaate täiusliku CV koostmiseks, mis aitab suurendada võimalusi teie karjääri edendamiseks ja soovitud töö saamiseks.

 • Esitage vaid olulised kontaktandmed
 • CV format on korrektne ja ilma kirjavigadeta
 • Tooge esile enda erialaseid oskusi ja teadmisi
 • Andke ülevaade varasemast töökogemusest ja saavutustest
 • Kohandage ka kaasajastage CV-d vastavalt kandideeritavale ametikohale

Kaaskirja lisamine CV-le

Kandideerides kinnisvaramaakleri ametikohale on oluline, et lisaks CV-le, mis sisaldab õlevaadet kõikidest teie oskustest, teadmistes ja omadustest, lisada juurde ka ilmekas ja motiveeritud kaaskiri.

Kaaskiri on ühe lehekülje pikkune Cv-le lisatav kiri, mille esitate tööle kandideerimisel koos CV-ga. Kaaskirja eesmärk on anda tööandjale teada, et olete motiveeritud antud ametikohal tööle asuma ja põhjendama, miks te olete suurepärane kandidaat antud ametikohale.

Mis on kaaskirja eesmärk?

 • Rõhutada oma kvalifikatsiooni: Näidata, kuidas teie oskused ja kogemused on seotud tööandja vajadustega konkreetsel ametikohal.
 • Näidata motivatsiooni: Näidate oma entusiasmi konkreetse ametikoha ja organisatsiooni suhtes.
 • Kajastage oma kasulikke isikuomadusi ja teadmisi: Annate tööandjale aimu oma isikupära ja kasulike teadmiste kohta.

Kaaskirja ülesehitus:

 • Sissejuhatus: Nimetage ametikoht, millele te kandideerite, kust te sellest töökohast teada saite, kes te olete ja miks te olete huvitatud/kõlblik just selle töökoha ja ettevõtte jaoks.
 • Kaaskirja põhiosa: Kaaskirja põhiosa võib olla üks või kaks lõiku. Tõstke esile oma kvalifikatsiooni ja rõhutage oma tugevusi, mis on kõige asjakohasemad antud tööstusharu, organisatsiooni ja ametikoha jaoks.
 • Kokkuvõte: Tänage lugejat ja kinnitage veel kord oma huvi ametikoha või organisatsiooni vastu. Hoidke oma toon positiivsena ja entusiastlikuna.

Looge oma CV parimate mallide abil

KKK

Kui pikk peaks CV olema?

CV soovitatav pikkus on 2 A4 lehekülge. Kuna keskmiselt esitatakse sadu kandideerimistaotlusi,  siis vaadatakse läbi suur hulk CV-si, et leida sobivamaid kandidaate ja liiga pikad CV-d ei jää tavaliselt sõelale.

Kas iga CV sobib igale töökohale?

Ei, on oluline, et kohandaksite oma CV-d igale ametikohale, millele kandideerite. Seda saate teha järgmiselt: kohandades lühikirjeldust ja erialast kokkuvõtet, et kirjeldada, miks te soovite töötada just selles organisatsioonis ja just sellel ametikohal. Sati ühtlustage oma oskusi, haridust ja kogemusi, et tuua esile ainult kõige olulisemad vastavale ametikohale sobivad andmed.

Kas ja milliseid isikuandmeid esitada?

Kasutage oma isikuandmete jaoks võimalikult vähe ruumi. Näiteks võite panna oma e-posti aadressi ja mobiiltelefoni numbri CV päisesse ja aadressi ja LinkedIn-profiili URLi alumisse ossa. Teie nimi peaks olema silmapaistev, soovite, et värbaja mäletaks seda. Ei ole vaja lisada sellist teavet nagu perekonnaseis, sünniaeg või sugu.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee