Samm-sammuline ülevaade eduka veebi disainer CV koostamiseks

Veebidisainerid on visuaalne disainer ja arhitekt, kes kas ehitavad või kujundavad veebilehti ümber. Disainer parandab veebilehe üldist välimust, sealhulgas selliseid aspekte nagu kujundus, kirjatüübid, värvid ja ikoonid. Seega, kui olete tehniliselt meelestatud ja põnevil, et alustada karjääri veebidisainerina, olete sattunud õigesse kohta.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

VEEBIDISAINERI CV NÄIDIS

Kontaktandmed

Madis Müür
533333333
veebidisainer@example.com
Tallinn
linkedin.com/in/webproMadis

Professionaalne kokkuvõte

Väga kogenud ja usaldusväärne algtaseme veebidisainer, kellel on tugev tööeetika ning prioriteediks seatud klienditeenindus ja -rahulolu. Asjatundlik multitalent, kes suudab samaaegselt viia lõpule veebilehe loomise ja remondiprojektid täieliku täpsuse ja tõhususega. Oskan hästi toimida iseseisvalt, vähese või üldse mitte järelevalve all või kooskõlastatult professionaalse elektroonilise meedia meeskonnaga.

Töökogemus

Vikerkaare veebidisain AS
Veebidisainer
Märts 2021 - Praeguseni

 • Arendada kohandatud veebidisainilahendusi, mis põhinevad klientide vajadustel ja soovidel, säilitades samal ajal kasutatavuse ja funktsionaalsuse nõuded.
 • Üle 35 kliendi veebisaidi pidev hooldus, sealhulgas vajalikud uuendused ja tõrkeotsingu ülesanded.
 • Juhtida kõrgetasemelise veebisaidi ümberkujundamist, uuendades UX-disaini elemente ja tõstes saidi UX-skoori 40 % võrra.
 • Juhendada nelja nooremat veebidisainerit ja anda tagasisidet, aidates neil saavutada 97% kvartaalsetest eesmärkidest.
 • Projektijuhile projekti edenemisest aru andmine ja kliendi soovituste rakendamine projekti tähtaegade jooksul.

IT Haldus OÜ
Veebidisainer
September 2016 - juuni 2021

 • Koordineerisin ja tegi koostööd üle 20 kliendiga kogu veebiarendusprotsessi jooksul, alates kontseptsioonist kuni käivitamiseni.
 • Kasutasin disainitarkvara, et luua meie veebilehtede jaoks silmatorkavat ja informatiivset graafikat ja logodisaini.
 • Kasutasin SEO optimeerimise tehnikaid, et suurendada veebiliiklust, mille tulemuseks oli külastajate arvu 200%-line kasv.

Haridus

Tartu Ülikool
Informaatika ja infosüsteemid, bakalaureusekraad
Juuni 2016

Oskused

 • Erakordne loominguline ja analüütiline mõtlemisvõime.
 • Põhjalik tundmine Photoshopi, Flashi ja Flexiga
 • Tugevad teadmised digitaalfotograafia ja -graafika alal
 • Otsingumootori optimeerimise tehnikate suurepärane oskus
 • Animatsiooni ja 2D/3D-modelleerimise põhimõtete suurepärane tundmine.
 • Kliendi- kui ka serveripoolsete skriptikeelte, sealhulgas HTML, JavaScript, Perl, CSS, AJAX, ASP, SQL ja Ruby, hea tundmine.
 • Hea suuline ja kirjalik suhtlemisoskus

Lisainfo

 • Programmeerimine
 • Rakenduste ja mängude loomine
 • Pidev enesetäiendus

Keeled

 • Eesti keel (emakeel)
 • Inglise keel C1 - professionaalne tase
 • Saksa keel (B1) - suhtlusalane

See juhend annab teile kõik selle ametikohaga seotud väärtuslikud teadmised ja aitab teil ka luua unikaalse elulookirjelduse, et töökoha kätte saada. Alustame kolme erineva silmapaistva elulookirjeldusega kolmes erinevas formaadis.

📌Mida teevad veebidisainerid?📌


Veebidisaineril on keskne roll veebisaidi kujundamisel ja ehitamisel loominguliste ideede ja tehniliste oskustega. Ta peaks keskenduma veebisaidi välimusele, kujundusele ja sisule. Siin on mõned veebidisaineri tavapärased ülesanded, mis teavitavad teid paremini:

 1. Veebilehtede, veebipoodide ehitus või kujundamine graafika, animatsioon ja digitaalsed fotod.
 2. Tehniliste nõuete mõistmine, nagu navigatsioonistruktuur, domeeninime valimine, hosteri valimine ja prototüüpimine, kasutades erinevaid vahendeid, näiteks InVision, NameMesh ja Adobe Experience Design.
 3. Veebisaidi kujunduse loomine või kujundamine, kasutades standardseid HTML/ PHP / CSS / JAVA tavasid.
 4. Töötamine erinevate sisuhaldussüsteemidega ja veebisaitide väljanägemise säilitamine, järgides sisustandardeid.
 5. Loovate ideede genereerimine, visuaalsete kujunduste kujundamine ja tagamine, et need oleksid kooskõlas klientide brändiga.
 6. Disainiideede edastamine, kasutades wireframing-vahendeid, kasutajavooge, protsessivooge ja veebilehe kaarti.
 7. Veebisaidi testimine ja veebisaitide optimeerimine maksimaalse kiiruse saavutamiseks.

💡Milline on veebidisaineri palgatase statistiliselt💡


Statistikaameti andmetel teenivad veebidisainerid keskmise palgana 35000-50000 eurot aastas, mille kasvumäär on lähiminevikus olnud 5-8%. E-kaubanduse ja mobiilseadmete arvu suurenemise tõttu on oodata, et nõudlus selle ametikoha järele kasvab lähiaastatel veelgi.

Kuidas koostada edukas veebidisaineri CV

Veebidisaineri olulised oskused, mida CV-s esile tuua

Selleks, et saada unistuste veebidisaineri ametikoht, peavad sul olema kõik oskused, mida ettevõtted tänapäeval kandidaatidelt otsivad. Mõned veebidisaineriks saamiseks vajalikud tipposkused on kokku võetud siin:

👇Kodeerimiskeelte tundmine👇

Veebidisaineritel peavad olema tugevad tehnilised teadmised, et luua veebilehte. Nad peaksid tundma vähemalt disaini koodide HTML/CSS ja JavaScripti põhitõdesid. Seda seetõttu, et HTML määrab saidi struktuuri ja CSS määrab visuaalse välimuse, näiteks värvide reguleerimise, kirjatüüpide muutmise või atraktiivse tausta lisamise. Lisaks on veebipõhise küsimuste ja vastuste platvormi Stack-Overflow uuringu kohaselt JavaScript kõige populaarsem programmeerimiskeel täisarendajate seas.

👇Disaini, kujunduse ja tüpograafia ettevalmistamise oskus👇

Veebidisaini kontseptsioon ei ole täielik ilma nende elementideta, sest nende tulemusel kujuneb veebilehe lõplik välimus. Nii et alates kujunduse kontseptsioonist kuni värvide ja õigete kirjatüüpide viimistlemiseni on kõigi nende elementide hea valdamine hädavajalik, et kujundus oleks mõjus. Ja kui te hakkate selles suurepäraselt hakkama saama, on teie karjäär tõusuteel.

👇Digitaalsed turundusstrateegia oskused👇

Veebidisainerid on iga digitaalse turundusstrateegia oluline osa. Ütleme nii, sest viimastel aastatel on e-kaubandus ja online-turundus tohutult kasvanud. Tänapäeval on veebilehed enamasti seotud konversioonide ja müügiga. Seega on veebidisainerite jaoks ülioluline teada viimaseid digitaalse turu suundumusi. S

amuti peaksid nad teadma SEO põhitõdesid, mis võivad muuta saidi atraktiivsemaks ja lihtsamaks klientide leidmiseks. Tugeva digitaalse turundusstrateegia ja SEO mõistmise kaudu peaksid nad keskenduma kujundusele, kiirusele, jõudlusele ja veebisaidi struktuurile. See viib lõpuks domeeni usaldusväärsuse ja parema konversioonimäära paranemiseni.

👇Uuenduslik ja produktiivne mõtlemine👇

Veebidisainerid võivad luua uusi ideid ja võtta projektijuhilt suurt vastutust. Professionaalne veebidisainer peaks mõistma projekti standardit ja eesmärki, püüdma saavutada kliendi ootusi ja tulla välja värskete ideedega. Seda seetõttu, et kuna tänapäeval on iga toote või teenuse jaoks saadaval peaaegu sadu kaubamärke, peab teie veebisaidil olema ainulaadne ja atraktiivne välimus, mis meelitab kasutajaid.

💡Veebidisaineri haridus ja diplomid💡

Kuidas koostada edukas veebidisaineri CV

✒️Haridustase✒️

Kandidaatidel peab olema bakalaureusekraad mis tahes valdkonnas veebidisainist, graafilisest kunstist ja digitaalsest disainist. Selliste kursuste kaudu saate õppida visuaalset kommunikatsiooni, digitaalkunsti ja -disaini, veebi avaldamist ja programmeerimist, graafikat ja multimeedia tootmist.

Kuid tööandjad võtavad tööle ka neid tööotsijaid, kes suudavad oma võimeid tõestatud töökogemuse või projektide kaudu eespool nimetatud erialadel näidata. Seega, isegi kui teil ei ole piisavat haridustunnistust, aitab kogemus.

✒️Diplomid✒️

Usaldusväärsuse saavutamiseks ja veebidisaini maailmas pikaajalise edu saavutamiseks on kasulik omada erialaseid diplomeid. Erinevad asutused pakuvad mitmesuguseid kursuseid nii alustavatele kui ka kogenud veebidisaineritele, programmeerijatele ja veebiarendajatele.

 Selles õpite, kuidas kujundada, teostada ja hooldada veebisaite sisu loomise, skriptikeelte ning haldus- ja digimeedia vahendite abil. Adobe Certified Expert (ACE) on samuti hea võimalus näidata edasijõudnud teadmisi ja usaldusväärsust selles valdkonnas. Selle omandamiseks peate sooritama mitu eksamit, sealhulgas Adobe InDesign, Adobe Acrobat ja Adobe Flash.

⚠️Veebidisaineri elulookirjelduse koostamise nõuanded⚠️

Kõige silmatorkavam asi iga tööprofiili puhul on atraktiivne elulookirjeldus. Siin on mõned olulised elulookirjelduse kirjutamise nõuanded, mis aitavad teil haarata veebidisaineri ametikoha:

👉Näidake asjakohasust atraktiivse eesmärgipärase avaldusega

Esimene mulje loob alati positiivse mulje värbajale. Kokkuvõtvas avalduses tuleks esitada teie oskused, parima projekti nimi, mille kallal te töötasite, aastatepikkune kogemus, auhinnad ja saavutused järjest. Kuid ärge unustage, et see oleks lühike ja tabav. Kui teil õnnestub tööandjale näidata, et teil on potentsiaali hoida asjad lühidalt, kuid asjakohaselt, demonstreerite väärtuslikku veebioskust. Peale selle tahaksid nad intervjuu etapis teie kohta rohkem teada saada.

👉Analüüsige veebidisaineri taotluse põhjal asjakohaseid oskusi

Kuigi oskused on veebidisaineri tööprofiili jaoks kõige olulisemad, peate mõistma, millised neist sobiksid teie taotlusele. Seda seetõttu, et veebidisaineri ametinõuded erinevad väga palju veebidisaineri omadustest. Seega on oskused iga taotluse puhul erinevad ja seda peaksite CV-d koostades meeles pidama. Näiteks peaks veebidisaineritel olema hea arusaam SEO-st.

👉Keskenduge praktiliste kogemuste kaudu kogutud teadmistele

Peaksite esitama kõik autentsed andmed töökogemuse kohta üksikasjalikult. Seda seetõttu, et tõestatud kogemused võivad suurendada teie võimalusi valikuprotsessis. Iga ettevõtte nimi ja teie rollid igas neist tuleks täpselt avaldada. Kasutage loeteluformaati, et esitada kõik üksikasjad tõhusalt ja minimaalsete sõnadega. Samuti peaksite mainima iga ametikoha puhul kuupäeva, sest see suurendab teie elulookirjelduse usaldusväärsust.

👉Tugevdage elulookirjeldust veebidisaini üksikasjadega

Kuigi veebidisaineri roll nõuab teie loomingulist külge, ei saa eirata töö tehnilist aspekti. Saate lisaväärtust, kui kasutate võimalust lisada tehnilised oskused ja akrediteeringud selles valdkonnas tõhusalt elulookirjeldusse. Parim viis on paigutada oskused kõigepealt eraldi rubriikide alla. Näiteks võite teha rubriigi "kutseoskused". Selle alla saate luua veel selliseid alajaotusi nagu veebi ja rakenduste kujundamine, digitaalne turundus ja prototüüpimine. CV lõppu võite paigutada tehnilised diplomid ja hariduse.

⚠️Kuidas luua veebidisaineri CV alusraamistik⚠️

Veebidisaineri elulookirjelduse näited järgivad tavaliselt seda üldist elulookirjelduse kokkuvõtet. Järgige seda elulookirjelduse kirjutamise ajal, et luua suurepärane veebidisaineri elulookirjeldus.

 1. Pealkiri: Lisage nimi, e-posti aadress, telefoninumber ja portfoolio.
 2. Profiil / kokkuvõte: Kirjutage lühike avaldus, mis toob esile teie peamised oskused ja saavutused.
 3. Kogemused: Lisage asjakohased kogemused.
 4. Projektid: Tooge esile veebidisainiprojektid.
 5. Oskused: Märkige ametikoha kirjeldusele vastavad tehnilised oskused.
 6. Haridus: Lisage kooli nimi, diplom/tunnistus ja lõpetamise kuupäev.
 7. Muu: Tutvustage täiendavaid saavutusi või tegevusi, mis teevad teid ainulaadseks.

Mida lisada veebidisaineri elulookirjeldusse?

 Lisage veebidisaineri CV-sse enda kontaktid, kogemused, haridus, oskused, projektid ja auhinnad või muud tegevused, kasutades neid jaotisi elulookirjelduse mallina.

 👆Kontaktandmed ja profiil

Teie profiil peab värbava juhi kohe kinni haarama. Mainige kahe kuni nelja lausega peamised oskused ja saavutused. Näidake entusiasmi ja selgitage, miks te olete ideaalne kandidaat.

👆Kogemused

Loetlege asjakohased veebidisaini kogemused vastupidises ajalises järjestuses, kusjuures kõige värskemad kogemused on kõigepealt. Lisage ametinimetus, ettevõte ja töötamise kuupäevad. Kirjutage iga kogemuse kohta kaks kuni kolm punkti. Rõhutage oma kogemusi pigem saavutustele kui kohustustele.

Näiteks vältige kirjutamist: "Töötasin koos turundusmeeskonnaga projektide kallal". Selle asemel võiksite kirjutada: "Koostöö turundusmeeskonnaga, et töötada välja kontseptsioonid ja maketid, mis vastasid kliendi eesmärkidele ja nõuetele, et parandada kasutajakogemust."

👆Haridustee

Lisage kooli/ülikooli haridus, näiteks bakalaureusekraad, samuti muud asjakohased koolitused/sertifikaadid. Märkige asutuse nimi, kraad või sertifikaat ning algus- ja lõppkuupäev. Kui olete veebidisaini alal uus või värskelt lõpetanud, võite selles jaotises rõhutada ka hariduslikke saavutusi ja asjakohaseid disaini ja arenduskursusi. Kui olete osalenud kodeerimislaagrites või muudel veebikursustel, tuleks see esile tuua.

👆Oskused ja teadmised

Loetlege tehnilised oskused ja veebidisaini tööriistad/tarkvara, mida te valdate. Sobitage need oskused ja tööriistad kokku töökuulutuses loetletuga.

👆Projektid ja tehtud tööd

Andke ülevaade mõnest kõige muljetavaldavamast veebidisainiprojektist. Lisage lühikirjeldus, link projektile ja kasutatud tööriistade loetelu.

👆Täiendav teave

Tegevused, nagu vabatahtlik töö, kutseorganisatsioonid, konverentsid jne, võivad aidata teil teiste veebidisainerite seas silma paista. Lisage vajaduse korral täiendavaid jaotisi, et esile tuua auhindu ja tegevusi.

Allpool on esitatud projektijuhi tööalase CV näidis.

1.KOHANDATAV TÖÖKOGEMUSE NÄIDE
Veebidisainer, Nuti IT OÜ, Belgia
Juuni 2021 - jaanuar 2023

 • wErinevate veebisaitide kujundamine, arendamine, hooldamine ja ajakohastamine vastavalt ülesandele.
 • Abistada teisi disainitöötajaid vastavalt vajadusele veebisaidi hoolduse eri aspektides.
 • Veebi stiililehtede ja lehekülgede korrapärane ja vajalik ajakohastamine.

2.KOHANDATAV TÖÖKOGEMUSE NÄIDE
Veebidisainer, IT konsultatsioonid AS, Eesti
Mai 2019 - jaanuar 2023

 • Erinevate veebilehtede koordineerimine koos asjakohaste linkide ja multimeediaelementidega koostöös disainimeeskonna liikmetega.
 • Valmistab korrapäraselt juhtkonnale esitamiseks ette veebilehe ajakohastamise aruandeid.
 • Veebipoodide kujundamie

Veebidisaineri CV hariduse näide


👇Hariduskäik veebidisaineri CV näitel👇

Kuidas koostada edukas veebidisaineri CV

Veebidisaineri CV hariduskäigu näide:

1.Näide: HARIDUSKÄIK
Bakalaureusekraad infotehnoloogias, Tartu Ülikool
August 2013 - märts 2015
Keskkooli diplom, Pirita Gümaasium
September 2009 - mai 2013

Assistendi CV hariduskäigu näide:

2.Näide: HARIDUSKÄIK
Magistrikraad infotehnoloogias, Tallinna Ülikool
September 2019 - jaanuar 2021
Bakalaureusekraad informaatikas, Tallinna Ülikool
September 2016 - august 2019
Keskkooli diplom, Tartu Gümnaasium, Tartu
September 2009 - august 2012

⚠️Kuidas kirjutada veebidisaini elulookirjeldus⚠️

Veebidisaineri ametikohale kandideerides saate kasutada järgmisi samme tõhusa elulookirjelduse koostamiseks:

💡Valige õige vorming💡

Kasutage selget ja ülevaatlikku kujundust, mis võimaldab lugejal kiiresti aru saada teie parimatest omadustest. Püüdke kasutada kronoloogilist formaati, mis paigutab teie töökogemuse dokumendi ülaosas ja loetleb selle vastupidises kronoloogilises järjekorras. Selline formaat asetab rõhu teie asjakohasele kvalifikatsioonile.

💡Lisage kutsealane kokkuvõte või eesmärk💡

Esimene osa teie kontaktandmete all võib olla professionaalne kokkuvõte, milles kirjeldatakse teie ametialast kvalifikatsiooni, sealhulgas:

 1. Asjakohased kogemused
 2. Spetsialiseeritud oskused
 3. Peamised saavutused

Selle osa koostamisel tahate näidata, miks te sobite sellele töökohale hästi, kasutades teavet, mis köidab lugeja tähelepanu ja paneb teda lugemist jätkama. Kaaluge võimaluse korral numbriliste andmete lisamist.

💡Kirjeldage töökogemust💡

Loetlege asjakohane töökogemus vastupidises kronoloogilises järjekorras, alustades kõige uuemast. Iga sissekanne sisaldab:

 • Ametinimetus
 • Tööandja
 • Töötamise kuupäevad

Püüdke need punktid viia vastavusse töökuulutuses mainitud märksõnade või kohustustega, et tõestada valmisolekut uue ametikoha täitmiseks. Lisaks ülesannetele ja vastutusaladele lisage loetelupunkte mõõdetavate või muljetavaldavate tulemuste ja saavutuste kohta, mida te selles rollis saavutasite. Need elemendid näitavad, millist väärtust võiksite uuele tööandjale pakkuda.

💡Loetlege veebidisaini oskused💡

 1. Olulised veebidisaini oskused, mida elulookirjeldusse lisada, on järgmised:
 2. Programmeerimis- ja skriptikeeled
 3. Veebidisaini tarkvara
 4. SEO optimeerimine
 5. kasutajaliidese (UI) põhimõtted
 6. kasutajakogemuse (UX) põhimõtted
 7. Disaini põhimõtted
 8. Kliendikommunikatsioon
 9. Ajaplaneerimine
 10. Loovus

💡Tooge esile enda hariduskäik ja lõputöö💡

Selles osas loetlege viimased diplomid ja asutused, kus te need omandasite. Tööandjad määratlevad sageli haridusnõuded, näiteks bakalaureuse- või magistrikraad asjakohasel erialal. Kui olete hiljuti lõpetanud, võite lisada lisateavet, näiteks:

 1. Lõpetamise aasta
 2. Lõputöö
 3. Haridusprojektid

Võite lisada ka teavet täiendavate koolituste või sertifitseerimiskursuste kohta veebidisaini spetsiifiliste oskuste ja teadmiste kohta. Kuna tehnoloogia võib kiiresti muutuda, võite esitada lõpetamise aasta, et tõestada teadmiste ajakohasust. Veebidisaini sertifitseerimise näited on järgmised:

 • Adobe Certified Expert (sertifitseeritud ekspert)
 • Sertifitseeritud Interneti-veebiprofessionaal
 • Nielsen Norman UX disaini sertifitseerimine
 • Seotud: 8 veebidisaini sertifikaati (koos kirjelduste ja üksikasjadega)

👇Näpunäiteid veebidisaineri elulookirjelduse kirjutamiseks👇

Järgmisi näpunäiteid saate kasutada, et muuta veebidisaineri elulookirjeldus tõhusamaks:

Vaadake läbi töökuulutus. Enne elulookirjelduse koostamist vaadake läbi töökirjeldus, et veenduda, et saate aru, millist kvalifikatsiooni tööandja otsib, ja tehke kindlaks kõik märksõnad, mida saate lisada. Võtmesõnade lisamine näitab teie vastavust ametikohale ja näitab, et suudate täita nõutavaid ülesandeid.

Kuidas koostada edukas veebidisaineri CV

Salvestage CV õiges failiformaadis. Kontrollige, millist tüüpi faile tööandja aktsepteerib või eelistab. Kui te ei ole kindel, on mõistlik salvestada oma elulookirjeldus PDF-formaadis (Portable Document Format).

Kontrollige CV hoolikalt üle peale koostamist. Eriti täpselt vaadake üle alati üle kõik grammatika- ja õigekirjavead ning kontrollige kõiki lisatud linke. Vigadeta elulookirjelduse esitamine võib näidata teie tähelepanu üksikasjadele ja säilitada teie professionaalset kuvandit.

Piirduge CV kirjutamisel ühe leheküljega. Veenduge, et teie elulookirjeldus mahub ühele leheküljele, ja kirjutage lühidalt, et tagada värbava juhi tähelepanu. Täpse keelekasutuse ja tegevusverbide kasutamine võib aidata teil mõtet ökonoomselt edasi anda.

⚠️Veebidisaineri CV kirjutamise kokkuvõte⚠️

Olge keskendunud: Teie elulookirjeldus peaks olema ühe lehekülje pikkune. Keskenduge kõige olulisematele oskustele ja saavutustele.

Hoidke CV organiseeritud: Pealkirjad ja jaotised aitavad teie sisu struktureerida. Kasutage loetelupunkte, et teie elulookirjeldust oleks lihtne skaneerida.

Kasutage tegevusverbe: Toogesaavutusi ja panust esile jõuliste ja mõjusate tegevusverbidega. 0Tugevad tegevusverbid on näiteks konsulteeris, kavandas, algatas, tegi koostööd ja viis ellu.

Kvantifitseerige saavutusi: Kasutage numbreid, et näidata teie kui kogenud veebidisaineri töö mõju. Võimaluse korral lisage statistilised andmed selliste saavutuste kohta nagu kliendipidamine, klikimiskiirus ja UX-skoor. Kasutage valemit: tegevussõna + ülesanne + tulemus. Näiteks: "Kujundasin kliendi veebisaidi ümber, suurendades veebisaidi külastatavust 125%."

Kohandage sisu: Koostage iga töökoha jaoks, millele kandideerite, uus CV. See võib tunduda aeganõudev, kuid see tasub end ära. Üldised elulookirjeldused on kergesti märgatavad ja näitavad entusiasmi puudumist.

Looge oma CV parimate mallide abil

KKK veebidisaineri CV koostamisel

Mis vahe on veebidisaineril ja veebiarendajal?

Veebidisainerid on visuaalselt loovad spetsialistid, kes kas arendavad või kujundavad veebilehti ümber, kasutades värve, kirjatüüpe ja ikoone. Veebiarendajad on inimesed, kes arendavad funktsioone ja rakendusi ning hoolitsevad veebisaidi toimimise eest.

Milline on veebidisaineri töökeskkond?

USA tööstatistikabüroo andmetel töötavad veebidisainerid tavaliselt täistööajaga, kusjuures kõige rohkem töötavad nad arvutisüsteemide disainerina. Sellele arvule järgnevad need, kes töötavad kirjastustööstuses, konsultatsiooniteenustes ja reklaamiagentuurides. Paljud neist on füüsilisest isikust ettevõtjad.

Kas veebidisainer loob särava karjääri?

Jah, veebidisainerina karjääri tegemine on suurepärane ja arukas valik, sest see on väga turvaline ja kindel valik IT-sektoris. CNBC aruande kohaselt on veebidisainer üks vähese stressiga ja kõrgepalgalisi töökohti Ameerika Ühendriikides.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee