Müügijuhi CV mall ja eduka CV kirjutamise nõuanded

Müügijuhi CV koostamisel on oluline rõhutada strateegilise planeerimise ja meeskonna juhtimise oskusi. Kas teate, kuidas oma varasemaid saavutusi ja kogemusi nii esitada, et need muudaksid teid atraktiivseks kandidaadiks müügijuhi positsioonile? Millised on need võtmeoskused, millele peaksite oma CV-s erilist rõhku panema, et eristuda teistest kandidaatidest?

Allpool loome Müügijuht CV näidise, mida igaüks saab enda vajaduste järgi kohandada.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Müügijuhi positsiooni taotleva kandidaadi CV

Isiklikud Andmed:

Nimi: Kalle Kask
Elukoht: Tallinn, Eesti
E-mail: kallekask@mail.ee
Telefoninumber: +372 5678 910

Haridus:

2002 - 2006: Tallinna Tehnikaülikool, Ärijuhtimise bakalaureus
1998 - 2002: Tallinna Reaalkool, keskharidus

Töökogemus:

2017 - praeguseni: Müügijuht, Suur Ehitus OÜ

 • Müügistrateegiate väljatöötamine ja elluviimine
 • Müügimeeskonna juhtimine (5 inimest)
 • Suurklientide haldamine ja suhete loomine uute klientidega

2012 - 2017: Müügiesindaja, Ehitusmaterjalid OÜ

 • Kliendisuhete loomine ja haldamine
 • Müügieesmärkide saavutamine
 • Uute toodete turule toomine

2006 - 2012: Müügiassistent, Ehituskaubad AS

 • Klientide teenindamine ja nõustamine
 • Müügitegevuse toetamine
 • Aruannete koostamine ja esitamine

Oskused:

 • Müügistrateegiate loomine
 • Meeskonna juhtimine
 • Suhtlemisoskus
 • Ajajuhtimine

Keelteoskus:

 • Eesti keel - emakeel
 • Inglise keel - väga hea (kirjalik ja suuline)
 • Vene keel - hea (kirjalik ja suuline)

Huvialad:

 • Spordi (jooksmine, jalgrattasõit)
 • Reisimine
 • Fotograafia

Viited:

Saadaval soovi korral.

Loodan, et minu oskused ja kogemused sobivad Teie ettevõtte vajadustega. Ootan võimalust ennast lähemalt tutvustada töövestlusel.

Parimate soovidega,

Kalle Kask

CV on müügijuhi karjääri kõige olulisem dokument, mis võimaldab tal ennast tööandjale tutvustada ja oma oskusi esile tõsta. See on esimene samm töö saamise suunas, mis võib määrata, kas kandidaat kutsutakse intervjuule või mitte. Müügijuhi CV-d võivad lugeda personalijuhid, müügidirektorid, tegevjuhid või isegi ettevõtte omanikud, kes kõik otsivad kandidaati, kellel on tugevad müügi- ja juhtimisoskused.

Järgnevas osas sukeldume sügavuti, kuidas luua täiuslik CV Müügijuhi positsiooni jaoks. Me põhjalikult uurime, millised vormindamise reeglid on kõige sobivamad, milline tiitel köidab tööandja tähelepanu, kuidas kajastada enda kogemusi ja haridust ning millised oskused on sellel positsioonil hädavajalikud. Lisaks anname soovitusi, milliseid fraase kasutada, et näidata oma professionaalsust ja pühendumist ning kuidas koostada veenev kaaskiri. Kõik selle eesmärgiks on tagada, et teie CV eristuks teistest ja tõstaks esile teie asjakohasust just Müügijuhi töö jaoks.

muugijuht

Müügijuhi CV ülesehituse ja vormingu olulisus


Müügijuhi ametikoht on üks, mis nõuab suurt professionaalsust ja teravat ärioskuste taset. Selle saavutamiseks on oluline, et kandidaat suudaks enda oskused ja kogemused esitada võimalikult tõhusalt. See on koht, kus CV paigutus ja ülesehitus mängivad märkimisväärset rolli. Müügijuhi CV peaks olema hõlpsasti loetav, kuid samas tuleks rõhutada ka kandidaadi töökogemust ja akadeemilist tausta.

Oluline on mõista, et värbajad kulutavad keskmiselt vaid 35 sekundit ühe CV vaatamisele. Seega, et enda profiil värbajate silmis silma paistaks, tuleks erilist tähelepanu pöörata CV paigutusele. Kuidas informatsioon on struktureeritud ja esitatud, võib olla määravaks teguriks, kas kandidaadi CV jääb silma või mitte. Eelseisvas artiklis uurime lähemalt, kuidas luua paigutuselt ja ülesehituselt laitmatut CV-d, mis aitaks Teil Müügijuhi ametikohale kandideerimisel edukas olla.

Miks on vormindamine kriitiline osa efektiivsest Müügijuhi CV-st?

 1. Fondid: Valige lugemiseks lihtne ja ametlik font, nagu Arial või Times New Roman. Mõlemad on klassikalised ja näevad välja professionaalsed, mis sobib müügijuhi rolliga.
 2. Vorming: Korrastatud ja struktureeritud CV on oluline. Kasutage pealkirjade ja alapealkirjade jaoks suuremaid fondi suurusi ja paksu kirja. Oma tööülesannete ja saavutuste loetlemiseks kasutage täpppunkte.
 3. Veerised: Määrake veerised vähemalt 1 tollile. See jätab CV-le puhta ja ühtlase ilme ning võimaldab lugejal hõlpsasti teie teavet skannida.
 4. Täpipunktid: Kasutage täpppunkte, et esile tõsta olulist teavet, nagu töökogemus, saavutused ja oskused. See aitab lugejal teie CV-l kiiresti silma peal hoida ja leida vajalikku teavet.
 5. Eraldajad: Kasutage eraldajaid, et eristada erinevaid jaotisi, näiteks haridust, töökogemust ja oskusi. See aitab lugejal kiiresti leida otsitavat teavet.
 6. Värvid: Valige neutraalsed või pehmed värvid, nagu hall, sinine või tumeroheline. Need on professionaalsed värvid, mis ei häiri lugejat. Vältige erksaid värve, nagu punane või oranž, kuna need võivad olla liiga häirivad ja tunduda ebaprofessionaalsed.
 7. Mall: Valige lihtne ja selge mall. See peaks olema lihtne lugeda ja järgima, ilma et oleks liiga palju segavaid elemente. See näitab, et olete korraldatud ja professionaalne, mis on müügijuhi rollis oluline.
Mäletage, et visuaalne esitus on sama oluline kui sisu. Hea disainiga CV võib aidata teil silma paista ja jätta positiivse mulje.

Müügijuhi CV struktuur: Miks see on oluline?

Müügijuhi CV struktuur võiks olla järgmine:

 1. Kontaktandmed ja pealkiri: Selleks et tööandja saaks teiega ühendust võtta, sisestage oma ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, aadress ja telefoninumber. Pealkirjas märgi, et otsid tööd müügijuhina.
 2. Professionaalne profiil: Siia alla võib kirjutada lühikese kokkuvõtte oma karjäärist seni ning tuua välja omadused, mis teevad sinust hea müügijuhi. Näiteks võid mainida oma tugevat suhtlemisoskust ja võimet meeskonda juhtida.
 3. Töökogemus: Kirjeldage oma varasemaid töökohti, märkides ära nii töökoha nimetus, tööandja nimi, töötatud perioodid ja saavutused. Näiteks: "Müügijuht XYZ ettevõttes, 2015-2020, suurendasin müüki 20%".
 4. Oskused: Siia alla võib kirjutada nii tehnilisi oskusi, nagu suutlikkus töötada erinevate müügitarkvaradega, kui ka pehmeid oskusi, nagu suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
 5. Haridus: Märkige ära oma haridustase, kooli nimi ja lõpetamise aasta. Kui olete läbinud mõne müügiga seotud koolituse või kursuse, märkige see kindlasti siia.
 6. Huvid: See sektsioon pole kohustuslik, kuid võib anda tööandjale lisainformatsiooni teie isiksuse kohta. Kui teie huvialad on seotud müügiga (näiteks olete kirglik turunduse või psühholoogia vastu), võib see olla boonuseks.
 7. Soovituslikud viited: Kui teil on varasemate tööandjate või kolleegide soovitusi, võib see olla kasuks. Võite märkida "Viited saadaval nõudmisel" või lisada kohe viite andja nimi ja kontaktandmed (eelnevalt nõusolekut küsides).
💡 Nõuanne: CV struktuur peaks olema kohandatud vastavalt teie taustale ja tugevustele. Kui teie suurim tugevus on töökogemus, võiks see olla esimene pärast kontaktandmeid. Kui olete aga hiljuti lõpetanud kooli ja alustate karjääri, võib esmalt mainida haridust.

Müügijuhi CV päis: esmamulje loomise olulisus


muugijuht


Müügijuhi töö jaoks on päise olulisus määratlematu - see peaks olema silmapaistev, sisaldama kõiki kontaktandmeid ning andma selge ülevaate sellest, kes te olete. Päise loomiseks on vaja järgida konkreetset struktuuri, et tagada kõik vajalikud detailid on kaasatud.

Esmalt tuleb päise ülaosas asetada perekonnanimi ja eesnimi. See tagab, et potentsiaalsed tööandjad või kliendid saavad kiirelt ja hõlpsalt kindlaks teha, kelle profiiliga nad tegelevad.

Järgnevalt tuleb lisada elukutse ja distsipliin. Näiteks, kui olete kogenud müügijuht, tuleks see kindlasti päisesse märkida. Distsipliini all mõeldakse teie eriala või valdkonda, milles olete spetsialiseerunud, näiteks müügijuhtimine või B2B müük.

Seejärel tuleb lisada postiaadress. See annab tööandjatele või klientidele teada, kus te asute, mis võib olla oluline teave, kui kaalutakse näiteks reisimisnõudeid või kohalike turuoludega arvestamist.

Päisesse tuleb lisada ka telefoni number. See on oluline, sest see võimaldab kiiret ja otsesuhtlust. Telefoninumber peaks olema selgelt loetav ja lihtsalt leitav.

Lõpuks tuleb lisada e-posti aadress. See on tänapäeval üks peamisi suhtlusviise ja sageli eelistatud viis esialgsete päringute või küsimuste esitamiseks. E-posti aadress peaks olema professionaalne ja lihtsalt märgatav.

Sellise päise koostamine tagab, et kõik oluline teave on kohe nähtav, mis omakorda aitab suurendada teie võimalusi edukaks suhtlemiseks potentsiaalsete tööandjate või klientidega.

Toomas Rebane

Müügijuht, kes on spetsialiseerunud tarbekaupadele

Tartu mnt 83, 10112 Tallinn, Eesti

+372 555 1234

toomas.rebane@example.com


Foto olulisus Müügijuhi CV koostamisel

Müügijuhi positsioonile kandideerimisel ei ole CV-s foto lisamine kohustuslik. Foto olemasolu või puudumine ei mõjuta tavaliselt värbamisprotsessi, kuna enamus personalijuhte hindavad kandidaate nende oskuste, kogemuste ja kvalifikatsioonide põhjal, mitte nende välimuse alusel.

Kui otsustate siiski foto lisada, tuleks see teha mõne juhise järgi. Foto peaks olema professionaalne ja kvaliteetne - vältida tuleks rannafotosid, selfisid või muud vaba aja pildistamist. Optimaalseks suuruseks oleks ristkülikukujuline formaat, umbes 6,5 cm x 4,5 cm. Lisaks peaks pilt olema tehtud neutraalsel taustal ja nägu peaks olema selgelt nähtav.

Kokkuvõttes, foto lisamine CV-sse on isiklik valik. Oluline on mõista, et see ei tohiks olla peamine tegur kandidaadi hindamisel. Kõige olulisem on esitada järjepidev, professionaalne ja veenev CV, mis näitab teie sobivust müügijuhi rolliks.

Kogemuste olulisus müügijuhi CV koostamisel


Kuidas kirjutada kogemuste sektsiooni teie Müügijuhi CV-s?

Kogemuste jaotis on Müügijuhi CV-s üks kõige olulisemaid osi, sest see annab tööandjale ülevaate teie varasematest saavutustest ja oskustest. Müügijuhtimise roll nõuab strateegilise mõtlemise, suurepäraste suhtlemisoskuste ja tulemustele orienteeritud lähenemisviisi olemasolu, mida tuleks kogemuste jaotises kindlasti rõhutada.

2016-2019 – Müügijuht, ABC ettevõte

 • Juhtisin 15-liikmelist müügimeeskonda, luues müügistrateegiaid ja eesmärke, mis suurendasid ettevõtte tulu 25% aastas.
 • Võtmesõnade hulka kuuluvad strateegiline planeerimine, eesmärkide seadmine ja tulemustele orienteeritud.

2019-2021 – Piirkondlik Müügijuht, XYZ ettevõte

 • Vastutusel olid suured kliendikontod, mis hõlmasid mitut riiki, tõstes müüki 40% ja saavutades uusi kliendisuhteid.
 • Kasutatud võtmesõnad olid suurte kontode haldamine, suhte loomine ja müügi kasv.

Kogemuste jaotises on oluline näidata oma professionaalset arengut ja edu, kasutades võtmesõnu, mis rõhutavad teie oskusi ja saavutusi. Samuti on oluline, et teie töökogemus oleks esitatud kronoloogilises järjekorras, et tööandja saaks hõlpsalt märgata teie karjääri edenemist ja saavutusi.

Ametikoht: Müügijuht

Tööandja: ABB Group

Kuupäevad: Jaanuar 2015 - Detsember 2020


Kirjeldus:

 • Juhtis müügimeeskonda, suurendades aastast müügitulu 20%.
 • Vastutas strateegilise müügiplaanide väljatöötamise eest, mis suurendas turuosa 15%.
 • Viis ellu müügikoolitusprogramme, mis parandas müügitöötajate tootlikkust.
 • Töötas välja uued kliendisuhete strateegiad, mis vähendasid kliendi kaotamise määra 10%.
 • Vastutas suurte lepingute sõlmimise eest, mis tõi ettevõttele suurimaid projekte.

Kuidas kirjutada Müügijuhi CV-d, kui puudub varasem kogemus?

muugijuht


Töökoha "Müügijuht" CV koostamine võib olla keeruline, kui teil ei ole varasemaid kogemusi selles valdkonnas. Siiski, allpool toodud näpunäited aitavad teil luua muljetavaldava ja efektiivse CV, mis keskendub teie tugevatele külgedele ja võimekusele, hoolimata puuduvatest kogemustest. Lugege läbi ja rakendage neid, et suurendada oma võimalusi soovitud töökoha saamiseks.

Müügijuhi CV koostamisel on oluline enda oskused, teadmised ja isiklikud omadused esile tuua, eriti kui sul puudub varasem töökogemus selles valdkonnas. Siin on mõned näpunäited, kuidas seda teha.

 1. Rakenda jaotiste ümberpaigutamist: Kui sul pole varem müügijuhina töötanud, võid sa oma CV-s jaotise "Töökogemus" asendada jaotistega "Oskused ja omadused" ning "Koolitus". See võimaldab sul rõhutada sinu isiklikke oskusi ja tugevusi, mis võivad kompenseerida sinu kogemuste puudumist.
 2. Rõhuta oma haridust: Kui oled just kooli lõpetanud, saad rõhutada oma haridusteed ning selle valdkonnaga seotud tegevusi, nagu praktika, vabatahtlik töö või osalemine üritustel.
 3. Kasuta kaaskirja: Kui sul on lünki oma tööajaloos, võid sa need selgitada kaaskirjas, mis lisatakse sinu CV-le. Ära karda kasutada seda võimalust enda kasuks - selgita, miks oled otsustanud liikuda müügijuhi töö suunas ja kuidas su varasemad kogemused võivad sinu uues rollis aidata.
⚠️ Märkus: Kuigi on ahvatlev valetada või reaalsust moonutada, et end paremas valguses näidata, soovitame seda mitte teha. Ausus ja läbipaistvus on kõige olulisemad. Samas võib teatud kogemusi, nagu reisi hariduskeskkonda või kultuurivahetust, positiivselt hinnata, kui need aitavad täita sinu CV-s olevaid lünki.

Hariduse rolli rõhutamine Müügijuhi CV koostamisel


Kuidas tõsta esile oma haridust CV-s Müügijuhi positsiooni taotlemisel?

Hariduse osa Müügijuhi CV-s on oluline, sest see näitab kandidaadi formaalset koolitust ja teadmiste taset. See võib hõlmata erinevaid aspekte, nagu ärijuhtimine, turundus, majandus või isegi psühholoogia, mis kõik võivad olla kasulikud müügijuhi rollis. Samuti võivad potentsiaalsed tööandjad otsida konkreetseid kursusi või sertifikaate, mis näitavad kandidaadi oskusi ja kogemusi müügi ja juhtimise valdkonnas.

Kuigi kraad ei pruugi olla alati vajalik müügijuhi positsioonile, võib see kindlasti suurendada kandidaadi konkurentsivõimet. Paljud tööandjad eelistavad kandidaate, kellel on kraad ärijuhtimises või sellega seotud valdkonnas. Siiski on võimalik saada müügijuht ilma kraadita, kui on olemas vastavad oskused, kogemused ja tulemuslikkuse tõendid.

Hariduse prioritiseerimine Müügijuhi CV-s

Müügijuhi CV-s ei pruugi haridus olla esimene osa, mida tuleks esile tõsta. See töökoht nõuab eelkõige tugevaid müügi- ja suhtlemisoskusi, strateegilist mõtlemist ja võimet juhtida meeskonda. Seega võiks CV-s esmalt rõhutada töökogemust, eriti varasemaid müügijuhi rolle, samuti saavutusi ja tulemusi selles valdkonnas. Haridus võib olla oluline, kui see on otseselt seotud müügi või ärijuhtimisega, kuid sagedamini on praktiline kogemus suurema kaaluga.

Siiski võib hariduse esiletoomine CV-s olla oluline, kui kandideerija on hiljuti lõpetanud vastava eriala õpingud ja tal ei ole veel ulatuslikku töökogemust. Sellisel juhul võib hariduse detailne kirjeldamine, sealhulgas kursused, projektid ja saavutused, aidata tõestada nende valmisolekut rolli jaoks.

Näiteks, kui müügijuhi kandidaat on hiljuti lõpetanud MBA kraadi mainekas ärikoolis, võib see olla märkimisväärne eelis, mis tuleks CV-s esmalt esile tõsta. Samas, kui kandidaat on töötanud aastaid eduka müügijuhina, kuid tal on ainult keskharidus, siis on mõistlikum keskenduda rohkem töökogemusele ja saavutustele.

Näide 1:

September 2016 - juuni 2020

Tartu Ülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad majandusteaduses


Näide 2:

September 2012 – juuni 2016

Tallinna Tehnikaülikool, Tallinn, Eesti

Bakalaureusekraad äriinfotehnoloogia alal


Hindamatute oskuste rõhutamine oma müügijuhi CV-s


muugijuht

Kuidas tõsta esile oma haridusoskusi Müügijuht CVs?

Oskuste loetlemine ja nende selgitamine oma CV-s on ülioluline. See jaotis annab võimaluse esitleda nii oma tehnilisi kui ka isiklikke omadusi, mida värbaja hindab kõrgelt. Teie oskused on see, mida värbajad otsivad. Selleks, et mõista, milliseid oskusi konkreetne värbaja väärtustab, tuleks põhjalikult uurida töökuulutust ja selle põhjal kohandada oma CV oskuste jaotist.

Müügijuhi ametikohale kandideerimisel muutub oskuste esitlemine CV-s veelgi olulisemaks. Müügijuhi töö nõuab spetsiifilisi tehnilisi oskusi, nagu müügistrateegiate tundmine ja klientidega suhtlemise kogemus, ning isiklikke omadusi, nagu suhtlusoskus, läbirääkimisoskus ja juhtimisvõime. Lisaks on oluline suuta rõhutada oma võimet töötada meeskonnas ja püsivust eesmärkide saavutamisel. Need on oskused, mida värbaja otsib müügijuhi kandidaadilt ja mida tuleks kindlasti oma CV-s esile tõsta.

Olulisimad oskused, mida iga Müügijuhi CV peaks sisaldama

Tehnilised oskused:

 • Sügavad teadmised müügistrateegiatest ja -taktikatest
 • Müügianalüüsi ja -prognoosimise võimekus
 • Oskus kasutada erinevaid müügijuhtimise tarkvara, nagu CRM
 • Andmete analüüsimise ja tõlgendamise oskused
 • Head teadmised turundusest ja reklaamist
 • Võimekus töötada eelarve raames ja teha finantsanalüüsi
 • Tugevad läbirääkimise oskused ja lepingute sõlmimise kogemus
 • Põhjalikud teadmised toodetest ja/või teenustest, mida ettevõte pakub
 • Oskus arendada ja rakendada müügikoolitusi
 • Töökogemus rahvusvahelises müügis või mitmekultuurilises keskkonnas

Isikuomadused:

 • Innukus ja ambitsioonikus
 • Suurepärased suhtlemisoskused
 • Võime töötada iseseisvalt ja võtta initsiatiivi
 • Kõrge stressitaluvus ja võime tegeleda keeruliste olukordadega
 • Suurepärane aja juhtimise oskus ja organiseerimisvõime
 • Tugevad juhtimisoskused ja võime inspireerida meeskonda
 • Vastutustundlikkus ja usaldusväärsus
 • Kõrge emotsionaalne intelligentsus ja võime mõista ning reageerida teiste inimeste emotsioonidele
 • Paindlikkus ja kohanemisvõime muutuvates olukordades
 • Probleemide lahendamise oskus ja loov mõtlemine.

Müügijuhi CV kokkuvõtte olulisus: Kuidas seda efektiivselt kirjutada?


Müügijuht CV-s kokkuvõtte tähtsus seisneb selles, et see on esimene asi, mida tööandja teie CV-s näeb, ja see võib määrata, kas nad loevad teie CV-d edasi või mitte. Kokkuvõte on lühike, kokkupressitud ülevaade teie oskustest, kogemustest ja saavutustest, mis on seotud müügijuhina töötamisega. See annab potentsiaalsele tööandjale kiire ülevaate sellest, mida saate ettevõttele pakkuda.

Kokkuvõtte eesmärk on köita tööandja tähelepanu ja tekitada huvi teie vastu. See peab olema tulemustele orienteeritud, näitama teie väärtust ja suutlikkust toetada ettevõtte eesmärke. Kokkuvõte on ka võimalus eristuda teistest kandidaatidest, näidates unikaalseid oskusi või kogemusi, mida teistel ei pruugi olla.

Müügijuhina peate näitama, et teil on vajalikud oskused ja kogemused, et juhtida müügimeeskonda ja suurendada ettevõtte müüki. Kokkuvõtte abil saate kiiresti ja tõhusalt näidata, et olete selleks ülesandeks sobiv kandidaat. See on teie võimalus veenda tööandjat, et peaksite olema nende järgmine müügijuht.

Pikaajalise müügikogemusega professionaal, kes on tõestanud võimet suurendada müüki ja kasvu, haldades ja juhendades meeskondi. Olen tulemusele orienteeritud ja kliendikeskne, loov probleemilahendaja ja kindel otsustaja. Otsin võimalust rakendada oma oskusi, et viia teie müügimeeskond järgmisele tasemele.

Täiendavad jaotised, mida lisada oma Müügijuhi CV-sse


Täiendavate kategooriate lisamine Müügijuhi CV-sse, nagu "Keeled" ja "IT-vahendid", võib anda kandidaadile konkurentsieelise. Need kategooriad aitavad tööandjal paremini mõista kandidaadi oskuste laiaulatuslikkust ja võimetega mitmekesisust, mis võivad olla olulised ettevõtte erinevate funktsioonide ja rollide puhul. Lisaks võivad need jaotised aidata tööandjal näha kandidaadi potentsiaali ettevõtte laiemate eesmärkide saavutamisel.

Keeled

Kuna paljud ettevõtted tegutsevad rahvusvahelisel tasandil, võib mitme keele valdamine olla oluline eelis. Müügijuhi rollis on tõenäoline, et peate suhtlema erinevate rahvaste ja kultuuride esindajatega. Näidates oma keeleoskust, näitate potentsiaalsetele tööandjatele, et olete võimeline suhtlema erinevate inimestega ning suutma end ja oma ettevõtet esindada professionaalselt ja tõhusalt erinevates keeltes.

IT-vahendid

Tänapäeva ärimaailmas on IT-oskused muutumas üha olulisemaks. Müügijuhid peavad sageli kasutama erinevaid tarkvarasid ja rakendusi, alates kliendisuhete haldamise (CRM) süsteemidest kuni andmeanalüüsi tööriistadeni. Oma IT-oskuste väljatoomine CV-s näitab, et olete tehnoloogiliselt kogenud ja võimeline kasutama erinevaid tööriistu, mis aitavad kaasa müügieesmärkide saavutamisele ning klientide haldamisele ja rahuldamisele. Lisaks võib see näidata, et olete proaktiivne ja püüdlete oma oskuste laiendamise poole, mis on oluline kvaliteet mis tahes juhtivale positsioonile.

Olulised punktid, mida märgata müügijuhi CV koostamisel


Müügijuhi CV parandamine võib olla keeruline ülesanne, eriti kui te pole kindel, mida täpselt peaks sisaldama. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil parandada oma CV-d ja teha muljet avaldava esmamulje:

 1. Rõhutage konkreetseid müügisaavutusi: Müügijuhi ametikohale kandideerimisel on oluline esile tõsta oma varasemaid saavutusi. See võib hõlmata müügikasvu protsenti, suurte kontode haldamise kogemust või edukaid müügikampaaniaid, mida olete juhtinud.
 2. Kasutage tegevusverbe: Tegevusverbid nagu 'juhtis', 'korraldas' või 'saavutas' aitavad teil oma kogemusi ja saavutusi paremini kirjeldada ning näitavad, et olete proaktiivne ja tulemustele orienteeritud.
 3. Mainige oma juhtimisoskusi: Müügijuht on tavaliselt ka meeskonna juht. Seetõttu on oluline, et teie CV peegeldaks teie võimet juhtida, motiveerida ja arendada meeskonda. Näiteks võite mainida, kuidas olete edukalt juhtinud müügimeeskonda või parandanud meeskonna töö tulemuslikkust.
 4. Lisage oma CV-le asjakohased oskused: Sõltuvalt tööst, millele te kandideerite, võivad teie oskused hõlmata B2B müüki, strateegilist planeerimist, kliendisuhtlust või CRM-tarkvara kasutamist. Oskuste lisamine aitab tööandjal kiiresti mõista, mida te lauale toote.
 5. Täpsustage oma haridust ja koolitust: Lisage oma haridustase, õppevaldkond ja mis tahes täiendavad kursused või koolitused, mida olete läbinud, eriti need, mis on seotud müügi või juhtimisega.
 6. Lisa soovitajad: Soovitajate lisamine oma CV-sse võib suurendada teie usaldusväärsust ja tõendada teie saavutusi. Valige need inimesed hoolikalt ja veenduge, et nad on valmis teie tööalaseid saavutusi ja oskusi positiivselt kinnitama.
 7. Jälgige CV pikkust: Ideaalis peaks teie CV olema piisavalt lühike, et tööandja suudaks selle kiiresti läbi lugeda, kuid piisavalt pikk, et hõlmata kõiki olulisi detaile. Tavaliselt peaks CV olema 1-2 lehekülge pikk.
 8. Vältige tehnilisi termineid: Kui võimalik, vältige liigseid tehnilisi termineid või ärilist žargooni. Teie CV peaks olema arusaadav kõigile, kes seda loevad, mitte ainult neile, kes on teie valdkonnaga tuttavad.

Müügijuhi CV koostamine: peamised elemendid, millele keskenduda


muugijuht


Müügijuhi CV koostamine võib olla keeruline ülesanne, kuid see on teie karjääri jaoks ülioluline. Müügijuht peab näitama, et ta suudab juhtida meeskonda, saavutada eesmärke ja kasvatada äri. Järgnevalt on toodud mõned näpunäited, mis aitavad teil koostada efektiivse CV.

 1. Müügijuhi CV peab olema korralikult vormindatud ja lihtne lugeda. See peegeldab teie professionaalsust ja tähelepanu detailidele.
 2. Teie CV-s peaks olema selgelt välja toodud teie varasem töökogemus müügijuhina. Ärge unustage mainida, milliseid tulemusi saavutasite ja millised olid teie peamised ülesanded.
 3. Lisage oma CV-sse teie saavutused. Need võivad olla näiteks müügieesmärkide saavutamine, uute klientide hankimine või uute müügistrateegiate väljatöötamine.
 4. Ärge unustage mainida oma oskusi. Müügijuhina on oluline näidata, et olete suurepärane kommunikaator, otsustaja ja probleemide lahendaja.
 5. Veenduge, et teie CV ei sisalda liigset informatsiooni. Lihtne ja selge CV on palju tõhusam.
 6. Pärast CV kirjutamist lugege see hoolikalt üle. Veenduge, et see ei sisalda kirjavigu või ebakorrektset teavet.
 7. Lisage oma CV-sse ka viited. Need võivad olla teie endised ülemused või kolleegid, kes võivad kinnitada teie oskusi ja kogemusi.

Müügijuhi kaaskirja kirjutamine: olulised nõuanded ja soovitused


Kaaskiri on oluline lisa teie CV-le, eriti kui kandideerite müügijuhi ametikohale. See annab võimaluse rõhutada teie pühendumust ja entusiasmi müügisektoris töötamise vastu ning näidata oma strateegilise mõtlemise ja suhtlemisoskuse taset.

Kaaskirja kaudu saate välja tuua teie juhtimisvõimeid ja näidata, kuidas olete suutnud kasvatada müüki ja meeskonna tootlikkust varasemates rollides. See on võimalus tutvustada end mitte ainult oskusliku müügijuhi, vaid ka meeskonnajuhi ja strateegina.

Ärge unustage kaaskirjaga selgitada, kuidas saate aidata ettevõttel saavutada selle müügieesmärke. Samuti saate välja tuua oma tugevused ja kogemused, mis aitavad teil edukalt toime tulla müügijuhi rolli väljakutsetega.

Koostades kaaskirja oma CV-le, on oluline olla isikupärane ja veenev. Müügijuhi ametikohale kandideerides peate suutma müüa mitte ainult tooteid, vaid ka ennast kui juhti ja strateegi.

Looge oma CV parimate mallide abil

KKK-d Töökoha Müügijuht CV Koostamise Kohta

Millises vormingus peaksin esitama oma müügijuhi CV?

Valitud CV vorm sõltub sellest, kuidas kavatsete oma avalduse esitada:

 • Kui otsustate kandideerida isiklikult, on Word kõige sobivam vorming.
 • Kui otsustate saata oma avalduse digitaalselt, on PDF-fail õige valik.
Mis on minu müügijuhi CV ideaalne pikkus?

Teie CV pikkus sõltub riigist, kust te kandideerite:

 • Kui kandideerite USA-s asuvasse ettevõttesse, ei tohiks teie CV olla pikem kui üks lehekülg.
 • Kui kandideerite rahvusvahelistele töökohtadele, võib teie CV olla kahe lehekülje pikkune või vajaduse korral isegi kolme lehekülje pikkune.
Millised on olulisemad oskused, mida peaksin oma müügijuhi CV-s esile tõstma?

Müügijuhi positsioonil kandideerides on oluline esile tõsta nii oma müügi- kui ka juhtimisoskusi. Samuti tuleks mainida oma võimet strateegiliselt mõelda, suhelda ning oma meeskonda motiveerida ja juhendada. Teie analüütilised oskused, otsustusvõime ja võime töötada surve all on samuti olulised punktid, mida oma CV-s esile tõsta.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee