Õpetaja CV: Tõhusad näidised ja professionaalsed mallid

Õpetaja amet on oluline ja vastutusrikas. Õpetajate roll on kujundada tulevikku, koolitades järgmist põlvkonda. Edukas tööotsing nõuab aga professionaalset CV-d, eristab teid teistest taotlejatest. Siin meie tuleme teile appi. Meie juures leiate palju näiteid, malle ja ressursse, mis aitavad teil luua silmapaistva õpetaja CV, mida tööandjad märkavad ja hindavad. Nii saate oma haridusalast kogemust ja oskusi tõhusalt esile tuua, et leida just teile sоbiv õpetaja ametikoht. Loe edasi ja saada teada, kuidas saame aidata sind CV loomisel.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Õpetaja CV näide

Malle Moll
555444444
malle.moll@gmail.com
Tartu, Eesti
linkedin.com/in/mallemoll

Professionaalne ülevaade

5-aastase kogemusega algklasside õpetaja, kes on kirglik laste harimise ja inspireerimise suhtes. Mul on kogemus õpetamises erinevatele õpilastele, sealhulgas õpilastele, kelle emakeel ei ole eesti keel. Ma olen loov ja paindlik, et leida lahendusi, sobivad igale õpilasele.

Töökogemus

Tartu Ülikooli Praktikakool
Õpetaja
August 2018 - Praeguseni

 • Õpetasin eesti keelt ja kirjandust, matemaatikat ja loodusõpetust 3. klassi õpilastele
 • Loonud individuaalseid õppeplaane, et kohandada õpetamist igale õpilasele vastavalt nende vajadustele ja võimetele
 • Aitasin välja töötada uusi õppemeetodeid, sealhulgas visuaalset õpetust ja liikuvat õpetust, et parandada õpilaste keskendumist ja tulemuslikkust

Kambja Kool
Õpetaja
September 2016 - Juuni 2018

 • Õpetasin eesti keelt, matemaatikat ja kunsti 1. klassi õpilastele
 • Vastutanud erinevate õppevahendite, sh interaktiivsete veebirakenduste, kasutamise eest
 • Aktiivne kooli huviringide tegevus

Haridus

Tartu Ülikool
Õpetajaharidus, bakalaureusekraad
Juuni 2016

Oskused

 • Tugev suhtlemisoskus, nii laste kui ka vanematega
 • Loominguline ja leidlik, et leida uusi viise, kuidas õpilasi motiveerida ja kaasata
 • Võimeline kasutama erinevaid õppemeetodeid, sh visuaalset õpetust ja liikuvat õpetust
 • Osav tehnoloogia kasutaja, sh digitaalsete õppematerjalide loomine ja kasutamine
 • Tugev probleemilahendusoskus

Lisainfo

 • Aktiivne kooli huviringide tegevuses, sh kunsti- ja käsitööring
 • Osalevad sageli erinevatel õpetajate seminaridel ja koolitustel, et täiendada oma teadmisi ja oskusi

Keeled

 • Eesti keel (emakeel)
 • Inglise keel (C1) - Kasutan igapäevaselt ja valdan vabalt ka erialast inglise keelt.

Lisateave õpetaja tööturu kohta

Õpetajate töö ja haridus Eestis on viimastel aastatel püsinud stabiilsena, kuid konkurents töökohtadele on endiselt kõrge. Peamised tööstusharud, kus õpetajaid vajatakse, on haridusasutused, lasteaiad ja huvikoolid. Tööpakkumised on tavaliselt suuremad suuremates linnades, nagu Tallinn, Tartu ja Pärnu.

õpetaja cv

Õpetajate töötasu sõltub kandidaadi kvalifikatsioonist, kogemusest ja töökohast. Algajate õpetajate palk on tavaliselt vahemikus 1200-1500 eurot kuus. Kogenud õpetajate palk ulatub tavaliselt 2000 eurost kuni 3000 euroni kuus.

Lisaks töötasule võivad õpetajad saada ka muid hüvitisi, nagu puhkusepäevad, tervisekindlustus ja pensionikindlustus.

Õpetajatele on Eestis saadaval ka erinevad täiendõppeprogrammid ja stipendiumid, võimaldavad kuni oma oskusi täiendada ja karjääri edendada. Näiteks pakub Eesti Haridus- ja Teadusministeerium stipendiume õpetajatele, kes soovivad omandada magistrikraadi hariduse valdkonnas.

Kuidas kirjutada õpetaja CV (ka ilma kogemusteta)


CV kirjutamine võib olla keeruline ülesanne, eriti kui teil pole varasemat töö kogemust või vähe kogemusi. Kuid on oluline meeles pidada, et töö CV peaks olema professionaalne, hästi struktureeritud ja selgelt esitatud, et tööandjad saaksid teie oskuste ja kvalifikatsioonide kohta ülevaate.

Siin on mõned näpunäited, aitavad teil luua tõhusa CV:

 • Päis: Alustage professionaalse päisega, sisaldab teie nime, kontaktandmeid ja professionaalset e-posti aadressi. Veenduge, et päis oleks selge ja loetav.
 • Kokkuvõte: Tehke oma töö kogemused ja kvalifikatsioonid kokkuvõtlikult kokkuvõtliku ja mõjuva kokkuvõtte või objektiivse avaldusega. Selles osas peaksite tutvustama ennast ja oma haridust, esitama oma karjäärieesmärgid ja võimaluse korral esile tooma oma kogemusi või oskusi, sobivad konkreetsele töökohale.
 • Haridus: Loetlege oma haridusalane taust, sealhulgas bakalaureuse- ja magistrikraadid, diplomid või sertifikaadid, samuti asjakohased kursused või koolitused. Ärge unustage märkida oma lõpetamise aega ja õppeasutust.
 • Töökogemus: Loetlege oma töökogemused vastupidises kronoloogilises järjekorras, alustades hiljutisematest. Kirjeldage oma varasemaid töökohti, sealhulgas ametikohti, ettevõtte nime, tööaega ja kohustusi. Rõhutage oma saavutusi ja väljakutseid, millega olete töö käigus silmitsi seisnud, et saada aru kuidas olete neid lahendanud.
 • Oskused: Rõhutage oma oskusi, sealhulgas keeleoskust, tehnoloogia kasutamist, suhtlemisoskust, pedagoogilisi meetodeid jne. Lisage ka oma hobisid ja vaba aja tegevusi, võivad aidata teil eristuda teistest kandidaatidest.
 • Viited: Kui olete varem töötanud, võib olla kasulik lisada oma CV-le viited. See aitab tõestada teie  töö kogemusi ja saavutusi võib suurendada teie usaldusväärsust tööandja silmis.
Hoiatus:
On oluline meeles pidada, et iga CV peaks olema kohandatud vastavalt konkreetsele töökohale, millele kandideerite. Vaadake ametikirjeldust ja pöörake tähelepanu tööandja nõuetele ning kohandage CV sisule mitte välimusele.

Kujundus, formaat ja struktuur

Ideaalne CV kujundus peaks olla selge, professionaalne ja hõlpsasti loetav. See peaks sisaldama olulist teavet teie hariduse, kogemuste ja oskuste kohta ning peaks esitama need viisil, kuni köidavad tööandja tähelepanu.

Siin on mõned näpunäited oma CV paigutuse parandamiseks:

 • Kasutage loetavat ja piisavalt suurt fonti, et teie CV oleks kergesti loetav.
 • Kasutage erinevaid osade vaheliseks eraldamiseks selgeid pealkirju ja rõhutage neid.
 • Rõhutage oma peamisi saavutusi ja oskusi, kasutades fookuspunkti ja rõhutatud teksti.
 • Veenduge, et CV oleks visuaalselt atraktiivne ja hõlpsasti navigeeritav.

CV struktuur sõltub alates profiilist ja haridusest. Kui teil on pikaajaline kogemus, võib kronoloogiline formaat olla kõige sobivam. See formaat rõhutab teie töökogemust kronoloogilises järjekorras, alates tööandja saaks kiiresti näha teie karjääri edenemist.
Segavorming ühendab mõlemad eelnevad formaadid ja võib olla ideaalne, teil on palju töö kogemusi, kuid soovite rõhutada oma oskusi ja saavutusi.
Õpetaja CV jaoks soovitatakse kasutada kronoloogilist või segavormingut, kuna need võimaldavad tööandjal näha teie kogemuste ja hariduse ajalugu ning teie saavutusi ja oskusi. Kuid on oluline valida formaat, kõige paremini esindab teie profiili ja sobib ametikohaga, millele taotlete.

õpetaja cv

📌 Nõuanne: Kui teil on vähem kogemusi või soovite rõhutada oma oskusi ja saavutusi, võib funktsionaalne formaat olla parem valik. See formaat keskendub teie oskustele ja kvalifikatsioonile ning rõhutab teie saavutusi ja oskusi.

Alustage päisest


Päis peaks olema professiоnaalne ja kergesti loetav. See peaks sisaldama teie nime, kontaktandmeid (nt e-posti aadressi ja telefoninumbrit) ning võimaluse korral ka LinkedIni profiili või isikliku veebisaidi aadressi.

Hea näide võib välja näha järgmiselt:

Hea näide võib välja näha järgmiselt:
Kadri Saar
Keeleõpetaja
(+372) 5554444
Kadrisr@gmail.com
Tartu, Eesti
linkedin.com/in/kdrsaar

Halb näide võib öelda lihtsalt

Mari Liiv – CV


ilma kontaktandmeteta. See muudab potentsiaalsete tööandjate jaoks teiega ühenduse võtmise keeruliseks.

Foto lisamine oma CV-se,pole tavaliselt vajalik, kuid kui otsustate lisada, peab see olema sobiv, professionaalne ja vastama töökoha nõuetele. Kui töökuulutuses on konkreetselt öeldud, et fotot ei tohi lisada või kui olete riigis, kus fotod CV-s on haruldased, siis on parem jätta see välja. Võite kaaluda foto lisamist ainult siis, kui see annab teie isiksusele lisaväärtust või kui tööandja palub seda.

õpetaja cv

Kogemus: kuidas tuua esile oma tööalane kogemus


Töökogemuse osa on oluline osa CV-st, kuna see võimaldab tutvustada oma oskusi, saavutusi ja töökohustusi. Sellel alal on konkurents tihe ja seetõttu on oluline rõhutada oma kogemust ja oskusi, et eristuda teistest kandidaatidest.

Siin on mõned põhireeglid, mida tuleks oma töökogemuse loetlemisel järgida:

 • Alustage oma viimasest töökohast ja liikuge tagasi kronoloogiliselt. See annab tööandjale ülevaate teie kogemusest ja näitab, milliseid oskusi olete omandanud viimase töökoha ajal.
 • Tõstke esile oma peamised kohustused ja saavutused. Kasutage võimaluse korral konkreetseid näiteid ja mõõdetavaid mõõdikuid, et tõestada oma saavutusi. Näiteks võite mainida, kuidas te suurendasite õpilaste osalemist klassis või kuidas te arendasite uusi õppematerjale.
 • Kasutage täppe, alates teavet oleks lihtsam lugeda ja mõista. See muudab teie töökogemuse loetelu selgemaks ja organiseeritumaks.
 • Lisage kindlasti ettevõtte nimi, ametinimetus ja seal töötamise kuupäevad. See annab tööandjale ülevaate teie töökogemusest ja aitab neil paremini mõista teie tausta.

Siin on kaks näidet õpetaja CV töökogemusest:

Näide 1:
Õpetaja, Tallinna Kool, 2019- praegu
 • Planeerida ja viia läbi õppetunde vastavalt õppekavale ja kooli standarditele
 • Arendada õppekava ja õppematerjale vastavalt õpilaste vajadustele
 • Jälgida õpilaste edusamme ja arengut ning anda neile tagasisidet
 • Osaleda koolisisestes ja -välistes koolitustes, et parandada oma oskusi ja teadmisi

Näide 2:
Aineõpetaja, Tartu Kool, 2015–2019
 • Planeerida ja viia läbi aineõpetust vastavalt õppekavale ja kooli standarditele
 • Arendada ja hinnata õppematerjale ning kontrollida õpilaste kodutöid ja eksameid
 • Juhendada ja nõustada õpilasi, et aidata neil saavutada parimaid tulemusi
 • Osaleda koolisisestes ja -välistes koolitustes, et parandada oma oskusi ja teadmisi ning jagada kogemusi

Ja kui teil ei ole kogemust

Kui teil on alles lõpetamas oma õpinguid või olete alles alustamas oma karjääri, võib tunduda, et teil pole erialast kogemust, mida CV-s esile tõsta. Kuid ärge laske sellel end heidutada! On mitmeid viise, kuidas saate oma CV-s tuua esile oma oskusi ja võimeid, isegi kui teil pole palju kogemusi.

õpetaja cv

Üks võimalus on loetleda kõik seotud vabatahtlikud tööd või praktikakohad, mis olete teinud. See võib aidata potentsiaalsetele tööandjatele näidata teie asjakohaseid oskusi ja kogemusi ning näidata, et olete valmis tööks kõvasti pingutama. Samuti saate keskenduda oma haridusele, tõstes esile läbitud kursused ja lõpetatud projektid, on seotud teie taotletava töökohaga.

Kui teil pole erialast kogemust, saate siiski oma oskusi näidata, tuues esile eelmistes töökohtades, vabatahtlikus töös või isiklike projektide käigus õpitu. Näiteks kui olete olnud osa ajakirja toimetusest, siis olete omandanud erinevaid oskusi, nagu kirjutamisoskuse, koostöö- ja ajaplaneerimise oskused. Need on olulised oskused, mida saab rakendada ka teistes töövaldkondades.

Lisaks võite rõhutada ülekantavaid oskusi,on varasemates rollides omandatud oskused, mida saab rakendada uues rollis. Näiteks juhtimis-, probleemide lahendamise või suhtlemisoskus. Oluline on selgitada, kuidas olete neid oskusi omandanud ning kuidas neid saab rakendada uues rollis.

Kokkuvõtteks, CV-s saate oma oskusi ja võimeid esile tuua ka siis, teil pole palju töökogemust. Oluline on rõhutada kõiki seotud töö kogemusi, näidata kuni oma pühendumust ning tuua esile ülekantavad ja asjakohased оskused, mis aitavad teil potentsiaalsele tööandjale näidata oma potentsiaali.

Haridus: kuidas lisada oma akadeemiline taust


Sinu CV haridusosa võib olla tööandjate jaoks üks olulisemaid osi, kuna see annab aimu sinu teadmistest ja oskustest. Oluline kuni on оma haridus korrektselt esitada ja rõhutada oma koolitust selles valdkonnas. Alustage kõige kõrgema kraadiga ja lisage seejärel järgmised haridustasemed. Kui teil on haridusega seotud kursusi või tunnistusi, lisage need ka.

Näidis 1:
 • Bakalaureusekraad psühholoogias
 • Tartu Ülikool
 • September 2015 - Juuni 2019

Näidis 2:
 • Kutseharidus
 • Tartu Kutsehariduskeskus
 • August 2016 -Mai 2018

💡Soovitus: Kui teil on palju haridustasemeid ja te ei soovi oma CV-d üle koormata, siis keskenduge kõige olulisematele kraadidele ja koolitustele, mis on seotud taotletava töökohaga.

Parimad oskused õpetaja CV jaoks


Oskuste osa CV-s on väga oluline ka õpetajate puhul, sest see annab tööandjale aimu teie võimetest ja kogemustest, mis on alates vajalikud õpetajana edukaks toimetulekuks. See osa peaks hõlmama nii teie tehnilisi oskusi (nt. klassiruumi juhtimine) ja ka pehmeid oskusi (nt. suhtlemisoskused).


Hard Skills:

 • Klassiruumi juhtimine
 • Õppekava loomine ja juhendamine
 • Õpilaste hindamine ja hinnangute andmine
 • Tegevuste ja ülesannete kavandamine
 • Õpetamisstrateegiate rakendamine
 • Õpilaste arendamine ja motiveerimine
 • Klassiruumi tehnoloogia kasutamine
 • Erihariduslike vajadustega õpilaste toetamine

Soft Skills:

 • Kuulamine ja empaatia
 • Tähelepanu pööramine detailidele
 • Koostöövõime
 • Stressitaluvus ja vastupidavus
 • Kommunikatsioon ja suhtlemisoskused
 • Problemilahendamine ja analüütiline mõtlemine
 • Kohusetundlikkus ja usaldusväärsus
 • Paindlikkus ja vastupidavus muutustele.

Kutsealane kokkuvõte: teie CV kaardipresentatsioon


Õpetajana on teie CV-s professionaalne kokkuvõte sama oluline mis tahes muu ametikoha puhul. See on teie võimalus pakkuda potentsiaalsetele tööandjatele kiiret ja tõhusat ülevaadet oma oskustest, kvalifikatsioonist ja töö kogemustest ning näidata, miks olete parim kandidaat antud ametikohale.

Õpetaja CV kokkuvõte peaks sisaldama järgmisi elemente: esiteks peaksite mainima oma õpetajakogemust ja -kvalifikatsiooni,alates seejärel tõstma esile oma tugevad küljed ja oskused ning lõpetama lausega, mis kirjeldab teie karjääri eesmärke.

Siin on mõned õpetaja CV kokkuvõtte õiged näited👇

õpetaja cv

Siin on mõned õpetaja CV kokkuvõtte õiged näited👇
"Kogemustega põhikooliõpetaja, kellel on üle 10-aastane kogemus õpetamises ja pedagoogikas. Oskab motiveerida õpilasi, teha individuaalseid õppimiskavasid ning tõsta õpilaste saavutusi."
"Kogenud haridus gümnaasiumiõpetaja, kellel on tugev taust ja haridus humanitaarainetes. Oskab kasutada uuenduslikke õpetamisvõtteid, juhtida klassiruumi ning pakkuda tugevat õpikogemust."
"Pühendunud algkooliõpetaja, kes on spetsialiseerunud lugemisoskuste arendamisele. Oskab kujundada õppetunde, mis toetavad erinevate õpistiilidega õpilasi ning juhendada õpilasi lugemise ja kirjutamise arendamisel."

Kokkuvõtte valed näited oleksid järgmised:
"Olen õpetaja, kes armastab oma tööd ja on alati pühendunud oma õpilastele."
"Otsin tööd õpetajana, et teha oma panus haridusse ja õpilaste arengusse."

💡Esimene näide on liiga üldine ja selles puuduvad konkreetsed üksikasjad kandidaadi oskuste ja kogemuste kohta, samas kui teine näide on liiga keskendunud kandidaadi isiklikele eesmärkidele ega maini tema kvalifikatsiooni.

Täiendavad lõigud õpetaja CV jaoks


Teie CV on üks olulisemaid dokumente, mida tuleb ette valmistada, kui soovite karjääri teha haridusvaldkonnas. Alates Teie CV peaks olema prоfessionaalne, täpne ja esitlema selgelt teie hariduslikku tausta ja töö kogemusi. Kuid täiendavad lõigud võivad aidata esile tuua teisi olulisi oskusi, mida saate pakkuda.

Keeled

Alates keeleoskust on õpetajale eriti oluline oskus, eriti kui töötate mitmekeelses keskkonnas või rahvusvahelises koolis. Keelelisel mitmekesisusel on palju eeliseid, sealhulgas suurem suhtlemisoskus, avatud meelega ja parem kultuuridevaheline mõistmine.

Kuidas keeli lisada?

Märkige iga keel, mida räägite, ja tasand, millel seda räägite. Lisage ka, kui tihti kasutate keelt oma töös (nt igapäevaselt, nädalas, kuus või aeg-ajalt).

Näide:
Inglise keel - hea (kasutan seda igapäevaselt oma Inglise keele tundides).

Vabatahtlik töö

Vabatahtlik töö võib saada suurepäraseks viisiiks teiste aitamiseks, oma kogukonna panustamiseks ja uute oskuste omandamiseks. Lisaks võib see olla suurepärane võimalus oma CV-s silma paista. Vabatahtlik tegevus näitab teie võimet töötada meeskonnas, korraldada ja juhtida projekte ja aidata teisi.

õpetaja cv

Näide:
Olen vabatahtlikult töötanud kohaliku noortekeskuse juures juba 3 aastat, kus ma juhendan noortele muusikatunde.

Arvutioskused

Tänapäeval võimalus haridusvaldkonnas on arvutioskused väga olulised. Arvutioskused aitavad teil õpetada, luua, hallata ja analüüsida andmeid. Olulised oskused on näiteks Microsoft Office'i programmide tundmine, õppekava ja hinde süsteemide kasutamine, veebiarendus ja programmeerimine.

Näide:
Oskan kasutada Microsoft Office'i programme, õppekava ja hinde süsteeme, veebiarendust, olen läbinud ka erinevaid arvutioskuste koolitusi.

Kokkuvõte: kirjutage täiuslik CV õpetaja jaoks


Õpetaja CV-d koostades on oluline meeles pidada, et see peegeldab teie haridust, oskusi ja kogemusi, mis sobivad õpetajana töötamiseks. Siin on mõned üldreeglid, mida peaksite järgima, et luua tõhus õpetaja CV:

 • Hoidke oma CV lühike ja konkreetne
 • Esitage oma alates haridus ja kvalifikatsioonid selgelt
 • Rõhutage oma pedagoogilisi oskusi ja meetodeid
 • Esitage oma varasem töökogemus ja sellega seotud kogemusi
 • Kasutage CV disaini, mis sobib õpetaja rolli jaoks
 • Kontrollige oma CV grammatika ja õigekirja enne esitamist

Lisaks üldreeglitele on oluline rõhutada ka oma õpetaja oskusi, nagu õpetamismeetodid, suhtlemisoskus, probleemide lahendamise võimekus ja õpilaste hindamise oskus. Samuti võib olla kasulik lisada oma vabatahtlik tegevus, hobid ja huvid, mis aitavad esitleda teid tervikliku õpetajana. Kokkuvõttes peab õpetaja CV esitlema teid kvalifitseeritud, entusiastlikku ja pädevat õpetajat.

õpetaja cv

Täiendage oma CV-d kaaskirjaga


Õpetaja töö on üks olulisemaid ameteid ühiskonnas, kuna õpetajad vastutavad tulevaste põlvkondade hariduse eest. Seetõttu on võimalus kirjutada CV on väga oluline, kuna see aitab tööandjale näidata, millised on teie erilised oskused,töö kogemused ja haridus, mis teid sellele töökohale sobivad. Kuid ainuüksi CV ei pruugi alati piisata, et veenda tööandjat teie sobivuses. Sellepärast on väga oluline lisada kaaskiri, mis annab teile võimaluse rääkida lähemalt oma motivatsioonist, kogemustest ja haridus, mis teid sobivaks kandidaadiks teevad.

Õpetaja kaaskirjad peaksid esitama teie motivatsiooni töö vastu, miks te olete just õige inimene selle töökoha jaoks ning milliseid kogemusi ja oskusi saate tööle kaasa tuua. See annab tööandjale parema ülevaate teie isiksusest, tööeetikast ja töökogemustest ning aitab teid eristada teistest kandidaatidest. Seetõttu on väga oluline koostada kaaskiri hoolikalt, et veenda tööandjat teid tööle võtma.

Kui soovite koostada tõhusa õpetaja CV ja kaaskirja, siis kasutage meie CV-malle, mis on loodud spetsiaalselt õpetajatele. Võimalus kasutada meie, mallid aitavad teil vormistada professionaalse ja tõhusa CV ja kaaskirja, mis aitavad teil eristuda teistest kandidaatidest ning saada soovitud töökoht. Osta meie CV mall ja alusta tööd unistuste töökoha saamiseks!

Looge oma CV parimate mallide abil

Korduma kippuvad küsimused

Milline peaks olema minu CV pikkus?

Alates CV pikkus võib varieeruda sõltuvalt teie töökogemusest ja haridusest, kuid üldiselt soovitatakse hoida CV-d ühe või kahe lehe pikkusena. Kui teil on rohkem kui 10 aastat töökogemust, võib olla vajalik lisada rohkem üksikasju, kuni hoidke see siiski lühidana ja keskenduge vaid olulisele.

Kuidas saan oma CV-d kohandada konkreetsele töökohale?

Oluline on läbi vaadata töökuulutus ja mõista, milliseid oskusi, kogemusi ja omadusi tööandja otsib. Seejärel tuleks neid aspekte rõhutada oma CV-s, et veenda tööandjat, et olete sobiv kandidaat. Kui teil on mitu tööalast kogemust, võite kaaluda mitme CV koostamist, kuni on kohandatud erinevatele töökohtadele.

Kas ma peaksin mainima oma hobisid ja huvisid oma CV-s?

Hobid ja huvid võivad olla kasulikud, need on seotud töökohaga või näitavad teie isiksuse omadusi, kuni on olulised tööandjate jaoks. Näiteks, soovite töötada loovas valdkonnas, võib hobide ja huvide osa olla väärtuslik, kuid teie huvid ei ole seotud teie valitud erialaga, on parem jätta need osa CV-st välja.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee