Kirjeldus ja näide, kuidas luua õe õpilase CV

Tõestatud töökohapõhine CV-näidis + kirjutamisjuhend järgmiseks 2023 aasta töökohaks. Saate seda õendusüliõpilase CV-näidet redigeerida, et koostada lihtsalt mõne minutiga täiuslik CV. Lihtsalt sisestage oma andmed, laadige alla oma uus CV ja alustage kandideerimist juba täna!

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Õenduse õpilase CV näidis

Kontaktandmed

Eha Abi
55123123
abieha@example.com
Tartu, Eesti
linkedin.com/in/ehaabi

Professionaalne kokkuvõte

Pikaajalise praktilise kogemusega õe õpilane, töökogemus erinevates haiglates nii era kui avalikus sektoris. Õe õpilaseks olemine eeldab pidevat suhtlemist haigla meeskonna ja patsientide ja teiste erinevate valdkondadega, mistõttu on lisaks teadmistele olulised ka koostöö- ja empaatiavõime, pingetaluvus ja täpsus, korrektsus ja enesedistsipliin.

Töökogemus

Tartu Ülikooli kliinikum
Õenduse põhiõppe juht
Märts 2021 - Praeguseni

 • empaatiavõime suhtlemisel patsiendi ja tema perega
 • vastavate analüüside läbiviimine
 • aidata patsientidel probleemidega toime tulla
 • Oskus mõista ja jagada neid tundeid patsiendi ja tema lähedastegal

Tallinna Haigla AS
Õenduse praktikant
September 2016 - mai 2021

 • Suhtlemisoskused
 • Kriitiline mõtlemine
 • Patsiendi seisundi hindamin
 • Empaatia keerulistes olukordades
 • Kiireloomuline abi andmine patsientidele
 • Füüsiline vastupidavus
 • Tehnoloogilised oskused

Haridus

Tartu Ülikool
Õenduse õpe, bakalaureusekraad
Juuni 2019

Oskused

 • Patsiendihooldus
 • Suurepärased suhtlemisoskused
 • Meeskonna loomise oskused
 • Juhtimisoskused
 • Kliiniline ja akadeemiline kogemus

Lisainfo

 • Loomade varjupaigas vabatahtlik
 • Erinevate rahvusköökide toidu valmistamine

Keeled

 • Eesti keel (emakeel)
 • Inglise keel C1 - prefessionaalsel tasemel kasutus
 • Vene keel C1 - professionaalsel tasemel kasutus
 • Saksa keel C1 - professionaalsel tasemel kasutus

Niisiis, sa tahad saada õeks. Palju õnne! Praegu töötate tõenäoliselt oma kraadiõppe lõpetamise nimel (või olete just lõpetanud) ja otsite ametikohta meditsiinivaldkonnas, mis annaks teile praktilisi kogemusi ja suurendaks teie tulevasi tööväljavaateid. Erakordne õendusüliõpilase CV võib viia teile unistuste meditsiiniarsti töökoha.

Õpilane õde CV

Kuigi tööstus vajab rohkem kvalifitseeritud spetsialiste, võib mõnes väga kontsentreeritud valdkonnas õendusüliõpilasena silma paista olla keeruline. Kui kõik teised kandidaadid on läbinud sama koolituse, võib olla raske selgitada, miks olete selle töö jaoks rohkem kvalifitseeritud. Siit leiate info, mis on abiks juhtiva tööle kandideerimise kirjutamisel. See sisaldab rohkem kui 350 ametikohapõhist kirjutamisjuhendit koos vastavate CV näidetega.

See juhend, mida toetab õendusüliõpilase CV näide, näitab teile, kuidas:

 • Saate aru meditsiinivaldkonna palkamise tegelikkusest ja sellest, mida see teie kui õendusüliõpilase jaoks tähendab
 • Kohandage oma CV iga konkreetse töökuulutuse järgi
 • Ületage tänapäeval enamikus suurtes tervishoiuasutustes kasutatavad automatiseeritud taotlejate jälgimise süsteemid
 • Parima edu saavutamiseks optimeerige oma õendusüliõpilase CV iga osa: päis, kokkuvõte, tööajalugu, haridus ja oskused
 • Tehke professionaalseid kujundus- ja kujundusvalikuid, et teie CV näeks välja sama hea kui see on.

Milles seisneb õe õpilase töö?


Kuna maailma elanikkond vananeb ja tervishoiutööstus laieneb, et vastata kasvavatele nõudmistele, muutuvad (registreeritud) õed väärtuslikumaks kui kunagi varem. Teie valitud elukutse võib viia elukestva karjäärini, mis sisaldab tähendusrikkaid sidemeid ja tasuvat tööd. Paljud teadsid juba põhikooli lõppedes, et soovivad asuda õppima õe ametikohale ja siis vailiti juba vajalike ainete hulka õpilast huvitavad ained, et kool sisseastumise alusel oleks õige info.

Esimesed õpitud teadmisega seonduvad töökogemused saadakse õpilasi tööle võttes õe õpilasena.

On tõsi, et õendusüliõpilasena võiksite end õdede koolis läbi teha teenindaja või juhendajana. Kuigi need on kehtivad valikud, viivad töökogemused tervishoiu valdkonnas teid mitu kilomeetrit ettepoole, kui on aeg otsida oma esimene RN-positsioon.

Praegu sõltuvad töökohtade tüübid, millele saate kandideerida, suure tõenäosusega sellest, kui kaugel olete oma õenduse kursuste töös. Kui olete juba läbinud oma sertifitseeritud õeabikoolituse, kvalifitseerute CNA töökohtadele mitte ainult haiglates, vaid ka hooldekodudes ja ambulatoorsetes hoolduskeskustes.

Õpilane õde CV


Kui teil pole CNA-litsentsi, on teile veel palju töökohti. Võite valida meditsiinilise kirjutamise kursuse või saada tehnikuks, aidates näiteks flebotoomias või EKG-s.

Eesti statistikaameti büroo andmetel paistab õendusvaldkonnas töötavate inimeste tulevik helge! Õdede tööturg ja nõudlus õe ametikoha järele peaks aastatel 2020–2030 kasvama 9%, mis on veidi kiirem kui ametialane keskmine. See on ligikaudu 3% rohkem kõikidest teistest ametikohtade nõudlusest antud valdkonnas.

Kui teil pole üldse õendustunnistusi, võite siiski olla kvalifitseeritud saama haiglas lapsehoidjaks ja pakkuma haigetele patsientidele kaaslast. Võite valida, kas olete hooldaja või arstlik registratuur, või isegi kandideerida haigla majahoidja ametikohale.

Kõik need töökohad, olenemata sellest, kas need pakuvad kliinilist kogemust või mitte, seavad teie jala tervishoiusüsteemi ukse vahele ja annavad teile võimaluse näha kulisside taga toimuvat. Isegi kui te ei tööta otse patsientidega, võivad teie suhted juhendajatega hiljem tuua kaasa suuremaid võimalusi.

Ükskõik, millise tee valite, pidage meeles järgmist: kohandage oma algtaseme õe CV iga konkreetse ametikoha jaoks, millele kandideerite. See tähendab, et jätke oma arstikirjutaja CV-st välja mõned töökogemused, mille peate võib-olla oma EKG-tehnoloogiasse lisama. Või muutke oma CV kokkuvõtte sõnastust, et anda teada, et olete keskendunud kodusele tervishoiutööle. See võib nõuda rohkem pingutust, kuid see tähelepanu detailidele paistab värbamisjuhi jaoks silma. See võib anda teile jalgu teistele õendusüliõpilastele, kellel on üldisem CV.

ATS süsteemist läbi sõelumine


Taotlejate jälgimissüsteemid (ATS) on tänapäeva tervishoiutöötajate palkamise süsteemide karm reaalsus. Need algoritmid on sageli sisse ehitatud veebipõhistesse töötaotlusportaalidesse ja muudavad juhtide elu lihtsamaks. Nad otsivad CV-des märksõnu ja järjestavad need teiste taotlejate kogumite võrdluses. Vaid parimad kandidaadid suunatakse värbamisjuhi lauale inimsilmale ülevaatamiseks. See on õige – pärast kogu seda tööd ei pruugi teie CV kunagi isegi päris inimeseni jõuda.

 Aga, lootust on. Ja mis veelgi parem, on olemas strateegiad ATS-i ületamiseks ja veendumaks, et saavutate positsiooni. Seda saate teha järgmiselt.

Õpilane õde CV

Mõistmine, mida haiglad otsivad ametikohtadelt, mida tavaliselt täidavad õendusüliõpilased.

Teie CV kohandamine vastavalt tööks vajalikele oskuste kogumitele ja isiksuseomadustele.

Kaasake ametijuhendist kõige asjakohasemad märksõnad, et anda endale parim võimalus robotite ületamiseks ja värbamisjuhi lauale jõudmiseks.

🛑 Kuidas kirjutada õendusüliõpilase CV 🛑


Mis tahes CV kirjutamise ülesandega alustamine muutub vähem heidutavaks, kui näete, et raamistik on jagatud järgmisteks osadeks:

 • Päis
 • Kokkuvõte
 • Tööajaloo osa
 • Hariduse sektsioon
 • Oskuste osa

Üheskoos ei tohiks need hõlmata rohkem kui ühe lehekülje, mis nõuab sõnade säästlikkust – lühikest ja täpset ilma kordusteta keelt. CV kohandamine iga konkreetse ametikoha jaoks, nagu eelnevalt kirjeldatud, nõuab, et oleksite valiv teabe osas, mille igasse erinevasse versiooni lisate või välja jätate.

Parima CV vormingu valimine õendusüliõpilasele

Värbajad eelistavad kõige sagedamini kasutatavat kronoloogilise CV-vormingut. See tähendab, et teie töökogemus on loetletud tööandjate rubriikide all, järjestuses kõige uuemast kuni varasemate ametikohtadeni.

Kuid õendusüliõpilaste töökoha taotlejad võivad kaaluda teistsugust CV-vormingut , eriti kui nende asjakohane töökogemus on piiratud. Näiteks võimaldab funktsionaalne CV rõhutada erioskusi ja teadmisi, mida tööandja, kelle heaks loodate töötada, võib väärtustada. Need tugevad küljed on loetletud jaotises „Kogemused”.

Õpilane õde CV

Veelgi mitmekülgsemaks muutmiseks saab hübriidset (kombineeritud) CV-vormingut kohandada nii, et see hõlmaks vastavalt vajadusele nii kronoloogilisi kui ka funktsionaalseid elemente. Paljude üliõpilaste CV-des on haridusosa enne tööajalugu.

Pöörake värbaja tähelepanu ülevalt silma meeldiva CV päise abil. Oma nime, ameti ja kontaktteabe eristav kuvamine eristab teie CV-d teistest ja hõlbustab õigeaegselt muljet avaldanud värbamisjuhtidel ühendust võtta.

Astuge see kohusetundlik samm edasi, muutes oma kaaskirja ja CV ühtsete kujunduselementide abil kokku. See peegeldab hästi teie professionaalsust ja tähelepanu detailidele.

💡Õendusüliõpilase CV kokkuvõtte näide💡


Kõigist oskustest, mida saate õendusüliõpilasena omandada, on ilmselt üks soodsamaid oskusi, mis teil juba on: kirg. Selles valdkonnas tuleb ette võidukaid ja väljakutseid pakkuvaid päevi. Kuid ennekõike peate armastama seda, mida teete. Selles jaotises tõstame esile kirge, sest kokkuvõte (tuntud ka kui profiil või isiklik avaldus ) on parim koht selle emotsiooni edastamiseks teie tulevasele tööandjale.

Kui teil tõesti pole meditsiinivaldkonnas kogemusi, võiksite luua oma CV-eesmärgi või eesmärgi, mis kirjeldab lühidalt teid ja teie kavatsusi. Aga kui suudate kasvõi natukene meditsiiniteadmisi ja -koolitust kokku kraapida, siis on kõige parem teha kokkuvõte.

Õpilane õde CV

See lühike lõik annab edasi teie parimad isiksuseomadused, natukene teie haridusest ja varasemast töökogemusest ning oskustest, mis on seotud konkreetse töökohaga, millele kandideerite. Kuna teie teised CV osad on sirgjoonelisemad ja keskenduvad teie oskustele ja kogemustele, ärge kartke lisada kokkuvõttele isikupära.

Olgu selleks kaastunne, sihikindlus, sihikindlus või vastupidavus, need kaasasündinud omadused on tervishoiutööstuse värbajate seas tõeliselt ihaldatud – nii et laske oma tõelistel värvidel särada.

⚠️Allpool on õendusüliõpilase CV näite kokkuvõte, mida saate kohandada⚠️


Pühendunud ja kirglik õendusüliõpilane, kellel on mitmekesised pädevused, on lihvitud 200-kohalise kogukonnahaigla kiires sünnitus- ja lastehooldusasutustes.

Näidake patsiendile keskendunud meeskonnaliikmena järjekindlalt üles kaastundlikku ja sõbralikku suhtumist. Väga organiseeritud, erakordse kirjaliku ja suulise suhtlemisoskusega. Tugev juht, kes töötab hästi pinge all ja õhkab positiivsust. Pühendunud patsiendihoolduse kõrgeima kvaliteedi tagamisele, mis on kooskõlas teie tervishoiuorganisatsiooni missiooniga.

Õendusüliõpilasena võib teie suurimaks CV väljakutseks olla lihtsalt tööajaloo jaotise täitmine.

Praegu võib teie kogemus olla piiratud ja võib hõlmata tööd, mis sarnaneb paljude teiste teie tasemel õenduse üliõpilastega. Seetõttu võib erinevus tuleneda sellest, kuidas te ennast esitlete. Täpsete tegevustegusõnade kasutamine ja oma saavutuste loetlemine igas positsioonis on hea viis alustada 

Kui teie kogemused on piiratud, võite lisada oma kliinilised rotatsioonid, loetledes kõigepealt töökoha või üksuse, millele järgneb haigla või meditsiinikeskuse nimi ja asukoht.

Loetlege oma kliiniline kogemus selles järjekorras, mis on kandideeritava ametikoha jaoks kõige asjakohasem. Võite valida oskuste loendi iga kliinilise rotatsiooni all, kuid võite säästa ruumi ja hoida CV jooksvat, luues pärast nimede ja asukohtade loetlemist koondloendi kõigist võimetest, mille olete kliiniliste uuringute käigus omandanud.

Õpilane õde CV

Muude töökogemuste puhul peaksite pöörama tähelepanu teie tehtud ülesannetele, samuti asutuse suurusele ja staatusele.

Vähemalt vajate seda asutuse tüüpi ja üksust, kus töötasite. Faktid ja arvud võivad teie kogemusele palju kaalu anda – kõike, mida saate öelda patsientide arvu kohta, kellega igapäevaselt töötasite. põhjal või läbitud testide arv näitab tööandjale, et saate tõesti hakkama stressirohke eluga haiglaseinte vahel.

👍See loend sisaldab👍

 • Korraldas üle 200 patsienditoimiku arsti vastuvõtutöötajana hõivatud erapraksises
 • Võttis pediaatriaosakonnas abiks elulisi näitajaid ja tegi olulisi oskusi, nagu vere võtmine ja haavade sidumine
 • Pakkus vanematele patsientidele tuge haiglahoidjana, kes teeb nädalas rohkem kui 20 visiiti
 • Patsientidele ja nende peredele on õpetatud vabastamisel kodus taastumise parimaid tavasid
 • Abistas õdesid igapäevaste ringkäikude tegemisel, ravimite manustamisel ning patsientide puhastamisel ja riietamisel.

📌 Allpool on õendusüliõpilaste tööajaloo CV näidis, mida saate muuta 📌


KOHANDATAVA TÖÖAJALOO NÄIDE
Õe praktikant, Lääne-Tallinna Keskhaigla, Tallinn
September 2022 – praeguseni
 • Juhendajad, eakaaslased ja patsiendid peavad teda pediaatriaosakonna usinaks, lugupidavaks ja isikupäraseks õenduspraktinikuks.
 • Tervitage patsiente ja aidake neil end haigusloo salvestamise ajal mugavalt tunda.
 • Kiidetakse põhjalikkuse ja täpsuse eest hoolikate meditsiiniliste dokumentide säilitamisel ja ajakohastamisel.
 • Hinnatud meeskonnatööline, kes teeb head koostööd õdede, arstide ja teiste meditsiinitöötajatega.
 • Tähelepanelik ja reageeriv, järgides juhiseid ja arsti korraldusi kiiresti ja tõhusalt.
Õe õpilane Regionaalhaiglas, Tallinn
September 2020 – Jaanuar 2022
 • Peamises sünnitusabi osakonnas töötades välja põhjaliku põhioskuste põhioskused, abistades patsiente, meditsiinitöötajaid ja ämmaemandaid.
 • Tagab optimaalse hoolduse järjepidevuse patsientidele sünnituseelses, sünnitusjärgses, sünnitusjärgses ja ema-lapse hooldusosakonnas.
 • Sain laiaulatuslikke kogemusi multidistsiplinaarse meeskonnaliikmete abistamisel ja toetamisel.
 • Dokumenteeritud haiguslugu, mured ja muutused patsiendi seisundis.

👇Õendusüliõpilase CV-õppe näide: teadmised on võtmetähtsusega👇


 • Õendusüliõpilasena pole teie haridus mitte ainult oluline, vaid ka teie suurim fookus. Seetõttu peaksite leidma aega, et veenduda, et see jaotis kajastaks täpselt kõike, mida olete õppinud, sealhulgas täiendavaid sertifikaate või liikmelisusi. Kuigi see ei pruugi olla soovitatav teiste ametite puhul, saavad õendusüliõpilased paigutada oma haridusteemad oma CV ülaossa, jäädes kokkuvõtte ja kogemuse vahele.
 • Kuigi õdede tööväljavaated on endiselt kõrged, teatab tööstatistika büroo, et mõned USA piirkonnad seisavad tervishoiutööstuses õdede töökohtade pärast silmitsi tugeva konkurentsiga. Õenduse bakalaureusekraadiga õdedel võib tõenäoliselt paremini minna kui neil, kellel pole kõrgharidust.
 • Kõigepealt peaksite loetlema oma kõrgeima kraadi, sealhulgas oma GPA ja eeldatava lõpetamise kuupäeva. Seejärel jätkake kõigi teiste omatavate kraadidega, millele järgnevad litsentsid, riiklikud nimetused, riiklikud sertifikaadid ja auhinnad või autasud selles järjekorras. Need on juhised, mille on välja andnud American Nurses Credentialing Center, et aidata ühtlustada õdede haridusest teatamise viisi.
Õpilane õde CV

Allpool on õendusüliõpilase CV haridusosa, mida saate muuta.


1. Näide: HARIDUSKÄIK
 • Bakalaureusekraad õenduse erialal, Tartu Ülikool, Eesti
August 2019 - märts 2021
 • Keskkooli diplom, Tallinna 21. Keskkool, Eesti
September 2016- mai 2019

2. Näide: HARIDUSKÄIK
 • Magistrikraad õenduse eriala, Tallinna Ülikool, Eesti
September 2021 - jaanuar 2023
 • Bakalaureusekraad õe algõppes, Tartu Ülikool, Eesti
September 2009 - august 2012
 • Keskkooli diplom, Miina Härma Gümnaasium, Tartu
September 2009 - august 2012 

CV-oskuste näide: oma elutähtsate näitajate hindamine


Mõnes õendusringkonnas on vaieldav, kas oskuste osa on õendusüliõpilase CV-s üldse vajalik. Kui teile on seda mitte soovitatud, lisage kindlasti kõik kõige pakilisemad oskused oma kogemuste jaotisesse ja kokkuvõttesse (hea mõte on igal juhul). Kui aga mitte, võib oskuste osa olla väärtuslik, kui näidata tööandjale, et teil on antud töö jaoks täpselt õiged omadused.

Veelgi enam, see on märksõnade otsimisel üks ATS-i lemmiksektsioone.

Nii et kui teil on ruumi, siis miks mitte kasutada seda enda huvides? Võite jagada oskuste jaotise rasketeks ja pehmeteks oskusteks ning ideaalis peaks teie CV sisaldama mõlema tasakaalu. Rasked oskused on teie kliiniline pädevus, meditsiiniline terminoloogia ja kõik muu, mida olete patsientide ravimise ja meditsiiniseadmete kasutamisega seotud kursuste käigus õppinud.

Täpselt sama sõnastuse lisamine ametijuhendist oma oskuste sektsiooni on suurepärane vahend ATS-i vastu võitlemiseks. Kuigi profiili kokkuvõte peab endiselt inimsilmale meeldiv olema, tähendab oskuste jaotise täppide vorming, et saate kõige olulisemad märksõnad väljanägemist ohverdamata. Lihtsalt veenduge, et teie kaasatud tunnused oleksid teie täpsed kirjeldused!

Pehmed oskused on teie kaasasündinud isiksuseomadused, nagu kaastunne, kannatlikkus, leebus, distsipliin, vastupidavus ja motivatsioon. Palgajuhid ei jäta neid omadusi kahe silma vahele ja ka teie ei tohiks seda teha. Ilma nendeta oleksite tõenäoliselt kõige ebameeldivam õde põrandal.

Looge oma CV parimate mallide abil

Õe õpilase CV KKK

Kas ma peaksin oma CV-sse lisama kliinilised rotatsioonid?

Kliinilised rotatsioonid suunavad teid tervishoiukeskkonda ja tutvustavad teile erinevaid erialasid ja keerulisi meditsiinikeskkondi. Soovite neid juhtumeid rõhutada. Üliõpilaste kliinilistele kogemustele pühendatud jaotis tõstab esile teie teadmised ja oskused.

Kas ma pean mainima õendustööga mitte seotud kogemust?

Õendusega mitteseotud töökogemus tõstab esile teie oskuste mitmekülgsuse, seega peaksite selle kindlasti oma CV-sse lisama. Olenemata sellest, kas olete teise või isegi kolmanda karjääri õde või olete lõpetanud meditsiiniõe minimaalse töökogemusega, on teil kogemusi, mida lauale tuua.

Kas peaksin lisama kooliga seotud ja vabatahtlikud tegevused?

Kui teil oli koolis või kutseühingus, näiteks riikliku üliõpilasõdede assotsiatsiooni kohalikus osakonnas, juhtroll, loetlege see kategooriasse "Juhtimine ja vabatahtlike kogemused". Mõelge ka mis tahes erilistele akadeemilistele autasudele või tunnustustele, mille olete saanud (nt dekaani nimekirja kuulumine või magna cum laude kiitusega lõpetamine), ja lisage need sellesse jaotisesse. Vältige keskkooli tegevuste kaasamist, kuna seda kogemust võib tööalases CV-s pidada ebaoluliseks.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee