Parimad Nõuanded Restorani Juhataja CV Koostamiseks

Restorani juhataja CV eesmärk on mitte ainult näidata su haridust ja töökogemust, vaid ka tuua esile su juhtimisoskusi, suhtlemisvõimet, meeskonnatöö kogemust ning võimet lahendada keerukaid olukordi. See on su esimene võimalus jätta potentsiaalsele tööandjale tugev esmamulje ning seega on CV koostamine äärmiselt oluline samm eduka karjääri suunas.

Restorani juhataja amet nõuab oskust tõhusalt korraldada nii personali kui ka ressursse, tagades samal ajal klientide rahulolu ja äritegevuse sujuva kulgemise. Meie eesmärk käesoleva juhendi abil on anda sulle vajalikud teadmised ja praktilised näpunäited, et luua silmapaistev restorani juhataja CV, mis avab ukse põnevale ja vastutusrikkale karjäärile restoranivaldkonnas. Aeg alustada samm-sammult teejuhiga, mis suunab sind parima tulemuseni!

Allpool toome sulle praktilise näite tõhusast restorani juhataja CV-st, mis aitab sul mõista, kuidas struktureerida omaenda professionaalset dokumenti. See näidis on koostatud arvestades restoranijuhi peamisi kohustusi ja vajalikke oskusi, mis on olulised selleks, et silma paista selles konkurentsirikkas valdkonnas.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Restorani Juhataja CV Näidis

Martin Kask

Kontaktandmed:

 • Aadress: Pärnu mnt 45, Tallinn, Eesti
 • Telefon: +372 5678 1234
 • E-post: martin.kask@email.com
 • LinkedIn: linkedin.com/in/martinkask

Professionaalne Pealkiri:

 • Restorani Juhataja

Kokkuvõte: Pühendunud restorani juhataja, kellel on üle 8-aastane kogemus kõrgetasemelise klienditeeninduse pakkumisel. Tugev strateegiline mõtlemine, suurepärased juhtimisoskused ja oskus motiveerida meeskonda saavutama tipptulemusi. Silmapaistev suhtlemisoskus nii meeskonna kui ka klientidega.

Haridus:

 • Bakalaureusekraad Hotellinduse ja Restorani Juhtimise alal, Tallinna Ülikool, 2013

Töökogemus:

Restorani Juhataja | La Dolce Vita, Tallinn | Juuli 2017 - Praegu

 • Strateegilise täistööaeg plaani loomine ja elluviimine, suurendades müüki 25% võrra.
 • Meeskonna juhtimine ja koolitamine kvaliteetse teeninduse tagamiseks.
 • Tulemustele orienteeritud lähenemine kulude jälgimisel ja efektiivsuse suurendamisel.

Peakokk | Gusto Resto, Tartu | Märts 2014 - Juuni 2017

 • Menüü arendamine ja toiduvalmistamise protsessi juhtimine.
 • Toidukvaliteedi tagamine vastavalt restorani standarditele.
 • Hooajaliste erimenüüde loomine ja reklaamimine.

Oskused:

 • Strateegiline juhtimine
 • Klientide rahulolu juhtimine
 • Menüü planeerimine ja arendamine
 • Finantsjuhtimine ja eelarvestamine
 • Meeskonna juhtimine ja koolitamine
 • Suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

Keelteoskus:

 • Eesti (Emakeelne), Inglise (Väga hea), Vene (Baastase)

Vajalikud Kontaktandmed


Vajalikud Kontaktandmed

Õige kontaktteabe esitamine sinu restorani juhataja CV-l on esimene samm positiivse mulje loomisel. Selles jaotises pead tagama, et sinuga saaks lihtsalt ühendust võtta ning et sinu professionaalne profiil oleks selgelt esile tõstetud.

1. Nimi: Sinu täisnimi peaks olema silmatorkavalt suurelt ja selgelt nähtav. Vajadusel võib sul olla ka lühend või hüüdnimi, kuid veendu, et see oleks ametlik ja sobiks professionaalsele kontekstile.

2. Kontaktandmed: Sisalda täpset aadressi, telefoni ja e-posti. Veendu, et telefoninumber ja e-posti aadress oleksid aktiivsed ning jälgi, et e-posti aadress kõlaks professionaalselt.

3. Professionaalne Pealkiri: See peaks olema selgelt mõistetav ja vastama su eesmärkidele. Näiteks "Restorani Juhataja" annab kiire ülevaate su kvalifikatsioonist ja asetab su otse sobivasse raamistikku.

Oluline meelespidamine:

 • Eelista ametlikku e-posti aadressi isikliku aadressi asemel.
 • Kasuta professionaalset telefoni salvest, vältides naljakaid või liiga isiklikke meloodiaid.
 • Veendu, et su profiilid sotsiaalmeedias, kui neid jagad, oleksid professionaalsed ja sobiksid su ametialase identiteediga.

Haridus ja Kvalifikatsioonid


Restorani juhataja ametikoht nõuab tugevat hariduslikku ja professionaalset tausta, et tagada edukas ettevõtte juhtimine. Selles peatükis rõhutatakse sinu haridusteed ja kvalifikatsioone, tuues esile meile need aspektid, mis on eriti olulised restorani juhtimise valdkonnas.

Restorani Juhataja CV


1. Haridustase:
Too esile enda kõrgeim haridustase. See võib olla bakalaureusekraad hotelli- ja toitlustushalduse valdkonnas või muul seotud erialal. Lisa ka ülikooli nimi, lõpetamise aasta ja võimalikud erialased saavutused.

2. Täiendavad Kursused ja Koolitused: Ega oled läbinud täiendavaid kursusi, mis on seotud restoranide juhtimise, personalijuhtimise või toiduohutusega, tuleks need kindlasti esile tuua. See näitab su valmisolekut pidevaks õppimiseks ja valdkonnaga kaasas käimiseks.

3. Erialane Sertifikaat või Diplom: Ega sul on spetsiifilisi erialaseid meile sertifikaate või diplomeid, mis on omandatud restoranijuhtimise valdkonnas, need kuuluvad samuti sellesse jaotisse. See annab aimu sinu erioskustest ja spetsiifilisest pädevusest.

Oluline meelespidamine:

 • Esita haridusandmed kronoloogilises järjestuses alustades kõrgeimast haridustasemest.
 • Ära unusta lisamast saavutusi, mis võivad olla seotud sinu haridustee või erialase arenguga.
 • Rõhuta kvalifikatsioone ja kursusi, mis on eriti asjakohased restorani juhtimise kontekstis.

Töökogemus


Restorani juhataja CV üks olulisemaid osi on töökogemus ja töö kirjeldus, sest see annab aimu su praktilistest oskustest ja juhtimiskogemusest. Selles peatükis tuleks detailideni välja tuua su varasemad töökohad, vastutusvaldkonnad ja saavutused.

Restorani Juhataja CV


1. Varasemad Töökohad:
Alusta loetlemist varasematest töökohtadest, alustades kõige hiljutisemast. Too esile iga restorani või toitlustusettevõtte, kus oled töötanud, nimi ja asukoht.

2. Ametikoht ja Töökohustused: Kirjelda igat ametikohta, mida oled täitnud. Too esile enda peamised vastutusvaldkonnad ja töökohustused. Näiteks juhtisid sa võib meeskonda, vastutasid eelarve koostamise või klientidega suhtlemise eest.

3. Saavutused ja Mõõdetavad Tulemused: Rõhuta enda saavutusi ja mõõdetavaid tulemusi. Näiteks võid mainida, kuidas suutsid parandada teeninduskvaliteeti, suurendada müügitulu või tõsta töötajate produktiivsust.

4. Spetsiifilised Projektid: Ega oled olnud kaasatud spetsiifilistesse projektidesse, nagu uue menüü väljatöötamine või restorani renoveerimine, siis see on kindlasti mainimist väärt. See näitab su initsiatiivi ja võimet tõhusalt projektidega töötada.

Oluline meelespidamine:

 • Too esile peamised vastutusvaldkonnad ja kohustused igas töökohas.
 • Keskendu saavutustele ja konkreetsetele tulemustele, mis näitavad su mõju ettevõttele.
 • Rõhuta juhtimisrolli ja meeskonnatöö kogemust, ega oled neid positsioone varem hõivanud.

Oskused ja Pädevused


Restorani juhataja töö eeldab mitmekülgseid oskusi ja pädevusi, mis ulatuvad juhtimisest kuni teeninduskvaliteedi tagamiseni. See peatükk on võimalus esitleda enda tugevusi ja näidata, et oled valmis vastu võtma väljakutseid restoranitööstuses.

Restorani Juhataja CV

 1. Juhtimisoskus: Kuna oled restorani juhataja, on tugev juhtimisoskus hädavajalik. Kirjelda enda võimet juhtida ja motiveerida meeskonda, seada eesmärke ning tagada nende saavutamine. Too näiteid varasemast juhtimiskogemusest, näiteks meeskonnakoolitustest või edukatest muudatustest, mida oled juhtinud.
 2. Suhtlusoskus: Restorani juhatajana pead olema suurepärane suhtleja. Kirjelda enda oskust suhelda nii meeskonnaga kui ka klientidega. Rõhuta, kuidas sa suudad efektiivselt edastada informatsiooni, lahendada konflikte ja luua positiivset töökeskkonda.
 3. Teeninduskvaliteet: Restoranitööstuses on teeninduskvaliteet ülioluline. Kirjelda enda arusaama suurepärasest teenindusest ja kuidas oled aidanud tagada kõrge teenindustaseme. Ega sul on kogemusi koolituste läbiviimisel või teenindusstandardite väljatöötamisel, siis too need esile.
 4. Tulemustele orienteeritus: Restorani juhina on oluline suuta seada eesmärke ja pakub kõikidele saavutada tulemusi. Kirjelda enda varasemaid kogemusi eesmärkide seadmisel, nende saavutamisel ja kuidas see on aidanud kaasa restorani üldisele edule.
 5. Konfliktide lahendamine: Restoranikeskkonnas võivad tekkida konfliktiolukorrad. Kirjelda, kuidas oled varasemates olukordades edukalt lahendanud konflikte, olgu need siis meeskonna liikmete vahel või klientidega.
 6. Finantsjuhtimine: Restorani juhina võid kaasatud eelarvete koostamisse ja finantsjuhtimisse. Kirjelda enda oskusi eelarvete koostamisel, kulude jälgimisel ja finantsanalüüsis.
 7. Kohanduvus ja Stressitaluvus: Restoranitöö võib kiiretempoline ja nõuda kohanduvust erinevate olukordadega. Kirjelda, kuidas oled edukalt toime tulnud stressirohkete olukordadega ja kuidas suudad kiiresti kohanduda muutuvate oludega.

Juhtimisoskused Tulemused ja Saavutused


Restorani juhatajana on su juhtimisoskused otsustava tähtsusega ettevõtte üldise edukuse jaoks. Selles peatükis esitled sa oma juhtimiskogemust, saavutusi ning seda, kuidas suudad juhtida meeskonda ja saavutada tulemusi.

Restorani Juhataja CV

 1. Edukas Meeskonnajuhtimine: Kirjelda olukordi, kus oled olnud meeskonnajuht ja suutnud saavutada positiivseid tulemusi. Too välja, kuidas oled meeskonda motiveerinud, arendanud ja toetanud ning milliseid tulemusi see on andnud.
 2. Eesmärkide Seadmine ja Saavutamine: Jaga kogemusi eesmärkide seadmisest oma juhtimisalal ja kuidas oled suutnud neid tulemuslikult ellu viia. Olgu need siis müügikasv, teeninduskvaliteedi parandamine või muud eesmärgid, mis on olulised restorani kontekstis.
 3. Kliendirahulolu Tõstmine: Restorani juhina on kliendirahulolu üks peamisi eesmärke. Kirjelda, kuidas oled oma juhtimisel suutnud tõsta kliendirahulolu, kasutades erinevaid strateegiaid ja meetmeid.
 4. Kulude Optimeerimine: Ega oled olnud seotud restorani finantsjuhtimisega, rõhuta, kuidas oled suutnud tõhusalt optimeerida kulusid, tagades samas teenuse kvaliteedi ja klientide rahulolu.
 5. Uute Initsiatiivide Käivitamine: Kirjelda olukordi, kus oled algatanud ja juhtinud uusi projekte või initsiatiive, mis on toonud kaasa positiivseid muutusi restorani tegevuses. See võib hõlmata uute teenuste, ürituste või turundusstrateegiate käivitamist.
 6. Personali Arendamine: Ega oled olnud seotud personalijuhtimisega, too esile, kuidas oled arendanud oma meeskonna liikmeid, pakkudes neile koolitusi, juhendamist või muud tüüpi toetust.
 7. Probleemide Lahendamine: Kirjelda olukordi, kus oled suutnud tõhusalt lahendada probleeme, mis on tekkinud restorani igapäevatöös. See võib hõlmata nii teeninduskvaliteedi parandamist ega ka meeskonna sisekonfliktide lahendamist.
 8. Auhinnad ja Tunnustused: Ega oled saanud auhindu või tunnustust oma juhtimise eest, too see esile. See võib näiteks parima teeninduse auhind või muu tunnustus, mis rõhutab su panust.

Kokkuvõte ja Soovitused


Oluline on rõhutada unikaalseid oskusi ja kogemusi, luues tõhusa CV, mis haarab tööandja tähelepanu. Lisaks soovitatakse viidata konkreetselt restorani- ja juhtimisvaldkonnaga seotud saavutustele, et eristuda teistest kandidaatidest. Professionaalselt esitatud CV aitab looma tugevat esmamuljet ning seeläbi suurendab võimalusi soovitud restorani juhataja ametikoha saamiseks.

Looge oma CV parimate mallide abil

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas esiletõsta restorani juhataja CV-s spetsiifilisi kogemusi?

Vastus: Lisage töökogemus konkreetsetes restoranides ja juhtimisülesannete täpne kirjeldus, keskendudes saavutustele ja väljapaistvatele tulemustele.

Milliseid oskusi peaksin rõhutama restorani juhataja CV-s?

Vastus: Tooge esile juhtimis-, suhtlemis- ja organisatsioonioskused, samuti finantsjuhtimise võimekus ja meeskonnatööoskus, et tööle saada.

Kuidas esitleda haridust ja kvalifikatsioone restorani juhataja CV-s?

Vastus: Kirjeldage oma haridusteed lühidalt, rõhutades juhtimisele ja restoranindusele keskenduvaid kursusi või kvalifikatsioone.

Kas peaksite lisama huvialasid restorani juhataja CV-sse?

Vastus: Jah, huvialad võivad lisada isikupära, näidates näiteks huvi toidumaailma uuenduste ja trendide vastu.

Kuidas muuta CV silmapaistvaks, et eristuda teistest kandidaatidest?

Vastus: Kasutage tugevaid märksõnu, lisage kvantifitseeritavaid saavutusi, ning hoidke CV lühidana ja sihikindlana, et see jääks meelde ja püüaks tööandja tähelepanu.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee