Kuidas koostada tõhus CV restorani serveri positsioonile

Restorani serverina töötamiseks vajaliku CV loomine nõuab erilist tähelepanu klienditeeninduse oskuste esiletõstmisel. See töö nõuab suurepärast suhtlemisoskust, kiirust ja võimet töötada ka kõige pingelisemates olukordades. Millised on parimad viisid nende oskuste demonstreerimiseks CV-s? Kuidas esitada varasemaid töökogemusi nii, et need tõstaksid esile serveri rollis vajalikke võimeid? Ja millist lisainformatsiooni peaks CV sisaldama, et potentsiaalne tööandja tunneks huvi just teie kandidatuuri vastu?

Allpool loome Restorani serveri CV näidise, mida igaüks saab enda vajaduste järgi kohandada.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Restorani serveri CV näidis

Isiklikud andmed:

Nimi: Mari Kask
Aadress: Kase 5, Tallinn, Eesti
Telefon: +372 1234567
E-mail: mari.kask@e-mail.ee

Haridus:

2016 - 2018: Teeninduse eriala, Tallinna Teeninduskool

Töökogemus:

2019 - praeguseni: Server, Restoran "Merihein", Tallinn

 • klientide teenindamine
 • menüü tutvustamine
 • toitude ja jookide serveerimine
 • arvete koostamine ja maksete vastuvõtmine

2018 - 2019: Abiline, Restoran "Päikeseloojang", Tallinn

 • laudade ettevalmistamine
 • joogikaartide ettevalmistamine
 • klientide juhatamine lauda
 • aitamine serveritel tipptundidel

Oskused:

 • Suurepärased suhtlemisoskused
 • Kiire õppimisvõime
 • Detailidele orienteeritus
 • Multitasking

Keelteoskus:

 • Eesti keel - emakeel
 • Inglise keel - väga hea
 • Vene keel - hea
 • Soome keel - rahuldav

Viited:

Saadaval nõudmisel

Käesolevaga kinnitan, et kõik CV-s esitatud andmed on õiged ja tõesed.

CV kirjutamine on restorani serveri jaoks oluline, kuna see on esimene samm töö saamisel. See aitab tööandjatel, nagu restoraniomanikud, personalijuhid või restoranikettide värbamisspetsialistid, mõista teie oskusi, kogemusi ja sobivust pakutava töökoha jaoks. Hea CV võib suurendada teie võimalusi tööintervjuule saamisel ja seeläbi ka töökoha kindlustamisel.

Edasises artikli osas keskendume sellele, kuidas koostada täiuslikku CV-d restorani serveri positsioonile. Selgitame, miks on oluline luua spetsiaalselt sellele tööle suunatud CV ning kuidas see peaks olema vormistatud. Vaatleme lähemalt, millise tiitli peaks lisama, kuidas välja tuua oma varasemad kogemused, milline peaks olema hariduse kirjeldamine ja milliseid oskuseid on vaja rõhutada. Lisaks räägime, kuidas koostada mõjukat lausejuppi enda tutvustamiseks ja kuidas kirjutada kaaskirja, mis toetaks teie CV-d ja tugevdaks teie kandidatuuri.

restorani server

Restorani serveri CV ülesehituse ja vormingu tähtsus


Tööle kandideerimine restorani serveri ametikohale tähendab karjäärieesmärkide seadmist ja väljakutsetele vastamist, kus professionaalsus ja teeninduskvaliteet on kõrgelt hinnatud. Olgu teie taust mis tahes, CV on oluline dokument, mis peab olema sisult ja esitusviisilt laitmatu, eriti paigutuse osas. See on esimene samm, mis aitab teid eristada teistest kandidaatidest ning mida värbajad hindavad keskmiselt 35 sekundit.

Restorani serveri ametikohale kandideerimisel on CV paigutuse ja ülesehitusega seotud aspektid sama olulised kui teie oskused ja töökogemus. CV peab põhinema puhtal paigutusel ja hästi struktureeritud sisul, mis tõstab esile teie professionaalse profiili. See tähendab, et teie CV peab olema hõlpsasti loetav ja suutma kiiresti edastada teie sobivus restorani serveri ametikohale. Ärge kartke silma paista ja näidata enda tugevusi läbi professionaalse ja korrektselt paigutatud CV.

Miks on CV vormindamine kriitilise tähtsusega restorani serveri tööotsingul?

 • Fondid: Valige rahulik ja professionaalne font, nagu Times New Roman või Arial. Need fondid on selged ja lihtsad, mis aitab tööandjal teie CV-d hõlpsasti lugeda. Restorani serveri töö on suuresti seotud suhtlemisega, nii et teie CV peaks olema selge ja arusaadav.
 • Vorming: Kasutage ühtset vormingut kogu CV-s. Näiteks, kui otsustate kasutada rasvases kirjas pealkirju, veenduge, et kõik pealkirjad on järjekindlad. See näitab teie tähelepanu detailidele, mis on restorani serveri töös oluline.
 • Veerised: Määrake veerised 1-tolliseks (2,54 cm) kõigil neljal küljel. See jätab teie CV-le piisavalt hingamisruumi ja muudab selle hõlpsasti loetavaks.
 • Täpppunktid: Kasutage täpppunkte, et esile tõsta oma oskusi ja kogemusi. Täpppunktid muudavad teie CV hõlpsasti skaneeritavaks ja aitavad tööandjal kiiresti tuvastada teie olulised saavutused.
 • Eraldajad: Kasutage horisontaalseid jooni või õhukesi veeriseid, et eraldada erinevaid CV osi, nagu haridus, töökogemus ja oskused. See aitab muuta teie CV visuaalselt huvitavamaks ja lihtsamaks jälgida.
 • Värvid: Valige neutraalsed toonid, nagu hall, must või sinine. Need värvid on professionaalsed ja neid on lihtne lugeda. Restorani serveri töö on seotud suhtlemise ja klienditeenindusega, nii et teie CV peaks olema professionaalne ja selge.

Restorani serveri CV struktuuri olulisus: kuidas paista silma?

Restorani serveri CV koostamisel on oluline arvestada nii tööandja ootusi kui ka oma isiklikke oskusi ja kogemusi. Alljärgnevalt on toodud struktuur ja nõuanded, mida järgida:

 • Kontaktandmed ja pealkiri: Lisage oma nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress. Pealkirjas tuleks mainida, et olete huvitatud restorani serveri kohast.
 • Professionaalne profiil: Kirjeldage lühidalt oma eelnevat töökogemust ja oskusi. Näiteks: "5-aastase kogemusega restorani server, kes on tuntud suurepärase klienditeeninduse ja tõhusa meeskonnatöö poolest."
 • Töökogemus: Järgnevalt tooge välja kõik eelnevad töökohad, mis on seotud klienditeenindusega või toitlustusega. Kirjeldage oma tööülesandeid ja saavutusi igas ametis.
 • Oskused: Siia alla kandke kõik oskused, mis on seotud restorani serveri tööga. Näiteks võivad need olla kiire otsustusvõime, hea suhtlemisoskus, võime toime tulla stressiga ja tundlikkus detailide suhtes.
 • Haridus: Loetlege oma haridusalane taust, olgu see siis keskharidus, kutseharidus või kõrgharidus. Kui olete läbinud mõne toitlustusalase kursuse või koolituse, siis kindlasti märkige see siia alla.
 • Täiendavad jaotised: Kui oskate mõnd võõrkeelt või teil on mõni muu huviala, mis võib olla restorani serveri töö puhul kasulik, siis märkige see kindlasti ära.
Lõpetuseks on oluline, et CV oleks korrektne, loogiliselt üles ehitatud ja kergesti loetav. Püüdke end esitleda võimalikult positiivses valguses, kuid olge samas aus oma oskuste ja kogemuste suhtes.

Kuidas luua silmapaistev päis oma restorani serveri CV jaoks?


restorani server


Restorani serveri tööks on päise tähtsus märkimisväärne, kuna see võimaldab tööandjatel kiiresti ja tõhusalt tuvastada kandidaadi kontaktandmed. Päis peaks olema dokumendi ülaosas, selgelt nähtav ja lihtne lugeda, sisaldades kõiki vajalikke kontaktandmeid.

Päise koostamisel tuleks järgida järgmisi samme. Kõigepealt tuleks kirjutada perekonnanimi ja seejärel eesnimi. Need peaksid olema suuremad ja silmatorkavamad, et need oleksid kergesti märgatavad.

Järgmisena tuleks lisada elukutse ja distsipliin. Antud juhul oleks see "Restorani server". See annab tööandjale kohese ülevaate kandidaadi tööalasest taustast.

Pärast seda tuleks lisada postiaadress. See peaks sisaldama kõiki olulisi üksikasju, sealhulgas tänava nime, linna, osariigi ja postiindeksit.

Seejärel tuleks lisada telefoninumber. See peaks olema selgelt kirjas, et tööandja saaks kandidaadiga hõlpsasti ühendust võtta.

Lõpuks tuleks lisada e-posti aadress. See peaks olema professionaalne ja lihtne, eelistatavalt sisaldades kandidaadi nime.

Kokkuvõtteks peaks päis olema selge, lihtne ja sisaldama kõiki olulisi kontaktandmeid, et tööandja saaks kandidaadiga hõlpsalt ühendust võtta.

ÕIGE

Karl Kask

Restorani server, kes on spetsialiseerunud klienditeenindusele

Vaksali tänav 7, 51004 Tartu, Eesti

+372 5555 1234

karl.kask@example.com


Fotograafia olulisus restorani serveri CV loomisel

Restorani serveri ametikohale kandideerimisel on CV-s foto olemasolu pigem valikuline. Tööandjad ei eelda ega nõua reeglina fotot, kuid kui otsustate selle lisada, veenduge, et see oleks professionaalne ja sobib CV formaadiga.

Foto tuleks valida selline, mis oleks ristkülikukujuline (eelistatult 6,5 cm pikk ja 4,5 cm lai). Samuti peaks foto olema tehtud neutraalsel taustal ja olema fokusseeritud näole, näiteks hea valgustusega professionaalne portreefoto. Vältige rannafotosid, selfisid või muid vabas vormis pilte.

Tähtis on meeles pidada, et kuigi foto lisamine CV-sse võib anda tööandjale positiivse visuaalse mulje, ei mängi see otsustavat rolli restorani serveri ametikoha puhul. Mis võib tõeliselt eristada Teie CV teistest, on teie kogemused, oskused ja kvalifikatsioonid selles valdkonnas.

Kogemuste olulisus restorani serveri CV-s


Kuidas kirjutada oma kogemusi restorani serverina CV-sse

Restorani serveri CV kogemuste jaotis on dokumenti üks olulisimaid osi, kuna see annab tööandjale ülevaate teie varasemast töökogemusest ja oskustest. Selle töö spetsiifika hõlmab klienditeenindust, toitlustust, menüüde tundmist, klientide nõustamist, tellimuste vastuvõtmist, toidu ja jookide serveerimist ning arveldamist, mis kõik peaksid leiduma teie CV-s kogemuste osas.

 • Järgige kronoloogilist järjekorda: Alustage oma viimasest või praegusest töökohast ja liikuge tagasi oma töökarjääri algusesse. Näiteks: "2018-2020: Restorani server, ABC restoran".
 • Märkige lepingu kuupäevad: Tööandjatele on oluline teada, kui kaua olete varem teatud kohtades töötanud. Näiteks: "2018-2020: Restorani server, ABC restoran".
 • Ametinimetus: Selgitage oma ametinimetust, et tööandja saaks aru teie vastutuse ulatusest. Näiteks: "Restorani server, kelle ülesanneteks oli klientide teenindamine, tellimuste vastuvõtmine ja serveerimine".
 • Täppide loetelu: Kirjeldage täpsemalt oma ülesandeid ja saavutusi igas töökohas. Näiteks: "Teenindas päevas keskmiselt 50 klienti, säilitades suurepärase klienditeeninduse ja tegevuse efektiivsuse".
 • Ametikirjeldus: Lisage lühike ülevaade oma tööülesannetest ja vastutusest. Näiteks: "Vastutasin klienditeeninduse, tellimuste vastuvõtmise ja serveerimise ning arveldamise eest".
 • Võtmesõnade kasutamine: Kasutage töökuulutuses märgitud võtmesõnu, et näidata oma sobivust positsioonile. Näiteks: "Tugevad klienditeeninduse oskused, suurepärane suhtlemisoskus, detailidele orienteeritus ning võime töötada kiire tempoga keskkonnas".

Iga töökogemuse kirjeldus peaks andma selge ülevaate teie tööülesannetest, saavutustest ja oskustest, mis aitab tööandjal hinnata teie sobivust konkreetsele töökohale.

ÕIGE

Ametikoht: Restorani Server

Tööandja: ABC Gourmet Diner, Tallinn

Kuupäevad: Mai 2016 - Praeguseni


Kirjeldus:


 • Teenindan kliente kiire, sõbraliku ja professionaalse teenindusega.
 • Säilitan pidevalt puhta ja korras töökeskkonna.
 • Tutvustan klientidele menüüd, annan soovitusi ja vastan küsimustele.
 • Võtan vastu tellimused ja serveerin toidu ning joogid.
 • Arveldan klientidega, võttes vastu makse ja andes vajadusel tagasi vahetust.

Kuidas luua tõhus CV restorani serveri positsioonile ilma varasema kogemuseta?

restorani server


Kui otsite tööd restorani serverina, kuid teil pole eelnevat kogemust, võib teie CV koostamine olla väljakutse. Allpool on esitatud praktilised soovitused ja nõuanded, mis aitavad teil koostada tõhusa CV, mis toob esile teie tugevused ja potentsiaali. Järgnevad juhised aitavad teil luua professionaalse ja muljetavaldava CV, mis aitab teil restorani serveri ametikohale kandideerida.

Restorani serveri CV täitmine võib algajatele tunduda keeruline, kuid see ei pea nii olema. Siin on mõned nõuanded, mis aitavad teil luua professionaalse ja muljetavaldava CV.

 1. Töökogemus: Kui teil on varasem töökogemus teistes valdkondades, siis lisage see oma CV-sse. Kuid kui teil pole serverina töötamise kogemust, võite selle jaotise asendada oskuste või koolituse jaotisega. Tõstke esile kõik restoranitööga seotud oskused, mida olete omandanud, näiteks suurepärane klienditeenindus, kiire ja täpne tellimuste täitmine või suutlikkus töötada kiire tempoga keskkonnas.
 2. Oskused ja omadused: See jaotis on teie CV-s ülioluline. Siin tuleks esile tuua oskused ja omadused, mis muudavad teid suurepäraseks serveriks. Näiteks võite mainida oma suhtlusoskust, detailidele orienteeritust, paindlikkust ja stressitaluvust.
 3. Koolitus: Kui olete läbinud mõne seotud koolituse, näiteks toiduohutuse koolituse, on see suurepärane lisada oma CV-sse. Kui te pole läbinud mingeid erikoolitusi, võite selles jaotises esile tuua asjakohased kursused või klassid, mida olete võtnud, näiteks hotellindus või toitlustamise kursused.
 4. Praktika ja vabatahtlik töö: Kui olete osalenud praktikal või vabatahtlikus töös, mis on seotud restoranitööga, lisage see oma CV-sse. See näitab, et olete pühendunud ja valmis õppima.
 5. Kaaskiri: See on koht, kus saate selgitada oma kogemuste puudumist. Rääkige oma kirglikkusest toitlustussektori vastu, õppimisvalmidusest ja pühendumusest klienditeenindusele.
Pidage meeles, et oluline on olla aus. Ärge püüdke valetada või oma kogemusi võltsida. Selle asemel keskenduge oma oskuste, teadmiste ja pühendumuse esiletõstmisele. Oma CV koostamisel olge positiivne ja enesekindel ning kasutage seda võimalusena näidata, miks oleksite restorani jaoks hindamatu vara.

Hariduse olulisus Restorani serveri CV kirjutamisel


Kuidas tõsta esile oma haridust Restorani serveri CV-s

Hariduse osa restorani serveri CV-s on oluline, sest see näitab tööandjale teie formaalset koolitust ja teadmisi külalislahkuse, klienditeeninduse ja toidu- ning joogitööstuse kohta. See võib hõlmata kõike alates keskkooli diplomist kuni kraadini toitlustuses või külalislahkuses, samuti erikursustel osalemist, nagu veinikoolitus või esmaabi kursus. Kuigi spetsiifiline kraad ei pruugi olla vajalik restorani serveri positsioonile, võib kõrgharidus või seotud kursuste läbimine suurendada teie usaldusväärsust ja näidata teie pühendumust ja teadmisi selles sektoris. Lisaks võib mõnes restoranis olla vajalik teatud sertifikaatide olemasolu, näiteks alkoholi müügi luba.

Haridusnõuded ja -soovitused restorani serveri CV koostamisel

Restorani serveri CV puhul ei ole haridus tavaliselt esimene jaotis. See on tingitud asjaolust, et restorani serveri positsioon nõuab rohkem praktilisi oskusi ja kogemusi kui akadeemilist haridust. Värbajatele on oluline näha, kuidas kandidaat on eelnevalt toime tulnud kiire tempoga töökeskkonnas, kuidas ta on suutnud rahuldada klientide vajadusi ja millised on tema suhtlemisoskused. Seetõttu on soovitatav alustada CV-d jaotistega, mis kõige paremini esindavad kandidaadi kogemusi ja oskusi, näiteks "Töökogemus" või "Oskused".

Sellegipoolest on olukordi, kus haridus võib olla esimene jaotis restorani serveri CV-s. Näiteks, kui kandidaat taotleb tööd kõrgema taseme restoranis, kus oodatakse teatud tüüpi haridust või sertifikaate, nagu sommeljee tunnistus või hotellinduse kraad. Sellisel juhul võib haridus olla määrav tegur ja seega tuleks see paigutada CV-s esimesele kohale. Teine näide on juhul, kui restorani server on hiljuti lõpetanud kooli ja tal ei ole veel palju töökogemust, kuid on omandanud olulisi oskusi ja teadmisi haridusasutuses. Sellisel juhul võib hariduse esiletoomine olla kasulik.

Näide:

September 2015 - juuni 2019

Tartu Ülikool, Eesti

Bakalaureusekraad ärijuhtimises ja turunduses


September 2016 - juuni 2020

Eesti Maaülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad ettevõtluses ja finantsjuhtimises


Olulised oskused, mida rõhutada oma Restorani serveri CV-s


restorani server

Kuidas rõhutada oma haridusoskusi restorani serveri CV-s?

Oskuste jaotis on teie CV-s ülioluline, kuna see tutvustab teie tehnilisi oskusi ja isikuomadusi. See on jaotis, mille põhjal värbajad teid kõige põhjalikumalt hindavad. Sellepärast tuleb teavet selles jaotises kohandada värbaja vajadustega. Tööpakkumisest saate teada, milliseid professionaalseid omadusi ja oskusi värbajad otsivad.

Restorani serveri ametikohale kandideerimisel on oskuste jaotise tähtsus veelgi suurem. Tööandjad otsivad konkreetseid oskusi, näiteks suurepärast klienditeenindust, suhtlemis- ja meeskonnatööoskuseid, detailidele tähelepanu pööramist ja stressitaluvust. Kuna serveri töö nõuab sageli ka füüsilist vastupidavust, tuleb CV-s mainida ka selliseid pädevusi. Seega peavad tööotsijad oma CV-sse lisama kõik tehnilised, isiklikud ja füüsilised võimed, mis on seotud restorani serveri tööga. See aitab neil teiste kandidaatide hulgas silma paista.

Olulised oskused, mida iga restorani serveri CV peaks sisaldama

Tehnilised oskused:

 • Klientide teenindamise oskus ning head teadmised klienditeeninduse põhimõtetest
 • Võimekus töötada kiire tempo ja suure töökoormusega keskkonnas
 • Suurepärased teadmised toidu- ja joogitootedest
 • Väga head teadmised toidu hügieeni ja ohutusnõuetest
 • Oskus kasutada erinevaid kassasüsteeme
 • Oskus kasutada erinevaid restorani seadmeid, näiteks espressomasinaid, mahlapresse, jne.
 • Baaritöö oskused, sh kokteilide valmistamise ja veinide serveerimise teadmised
 • Toidu serveerimise ja laua koristamise oskused
 • Oskus korraldada efektiivselt laudade paigutust ja broneeringuid.

Isikuomadused:

 • Hea suhtlemisoskus
 • Positiivne ja sõbralik suhtumine
 • Vastupidavus stressile
 • Hea organiseerimisvõime
 • Tähelepanelikkus detailidele
 • Töökus ja püsivus
 • Hea meeskonnatöö oskus
 • Kiire õppimisvõime
 • Võimekus pakkuda suurepärast klienditeenindust
 • Professionaalne ja esinduslik välimus
 • Kannatlikkus ja empaatiavõime.

Restorani serveri CV kokkuvõtte tähtsus ja koostamine


Restorani serveri CV-s kokkuvõte on äärmiselt oluline, kuna see on esimene asi, mida tööandja teie CV-s näeb ning võib sageli otsustada, kas ta jätkab teie CV lugemist või mitte. CV kokkuvõte peaks pakkuma lühikest ja kokkuvõtlikku ülevaadet teie senisest töökogemusest, oskustest ja võimalusel ka saavutustest.

Restorani serveri töö on praktiline ja tihti kiire tempo ning nõuab suuri oskusi klienditeeninduses. Seega on oluline, et teie CV kokkuvõte peegeldaks teie võimet töötada kiire tempo ja stressirikka töökeskkonnaga, säilitades samal ajal professionaalsuse ja positiivse suhtumise.

Lisaks sellele annab CV-s kokkuvõte võimaluse esile tuua erialaseid oskusi, mis võivad teid teistest kandidaatidest eristada, olgu need siis veinide tundmine, erakordne mälu menüüde jaoks või suurepärane võime multitaskida.

Hea CV kokkuvõte kindlustab, et teie CV jääb tööandjale silma ning suurendab seeläbi teie võimalusi kutsutakse töövestlusele.

ÕIGE
Pühendunud ja kliendikeskse suhtumisega server, kellel on üle 5 aasta kogemus restoranitööstuses. Oskan pakkuda suurepärast klienditeenindust, hallata mitut tellimust korraga ja säilitada rahulikku meelt kiiretes olukordades. Otsin võimalust tuua oma oskused ja kogemused teie meeskonda, et aidata kaasa restorani edule ja pakkuda klientidele meeldejäävat kogemust.

Täiendavad jaotised, mida lisada töö Restorani server CV-sse


Restorani serveri CV-sse tuleks lisada täiendavad pealkirjad "Keeled" ja "Sertifikaadid". Restorani sektoris on keeleoskus hädavajalik, kuna see võimaldab suhelda eri keelt kõnelevate klientidega. Samuti on sertifikaadid olulised, sest need võivad näidata erilisi oskusi ja kvalifikatsioone, mida server võib oma töös kasutada. Need kategooriad võivad anda tööandjale parema ülevaate kandidaadi sobivusest rolli jaoks.

Keeled

Restorani serverina peate sageli suhtlema mitmesuguste taustaga klientidega. Seega on oluline, et oskaksite suhelda mitmetes erinevates keeltes. Kui te valdate mitut keelt, on see suureks eeliseks, kuna see võib tõhustada suhtlust klientidega ja parandada nende kogemust. See on eriti oluline, kui töötate restoranis, mis asub multikultuurses piirkonnas või turistide meelispaigas.

Sertifikaadid

Sertifikaadid on sageli näitajaks sellest, et olete pühendunud oma tööle ja olete valmis investeerima aega ja vaeva oma oskuste arendamiseks. Restorani serverina võib teil olla sertifikaate, mis näitavad, et olete läbinud koolitusi klienditeeninduses, toiduohutuses või mõnes muus valdkonnas, mis on seotud toitlustussektoriga. Need sertifikaadid võivad anda tööandjale kindlustunde, et olete oma rolli jaoks hästi ettevalmistatud ja pädev.

Kuidas täiustada oma CV-d restorani serveri positsiooni jaoks: olulised sammud ja näpunäited


Kui olete restorani serveri ametikohale kandideerimisel oma CV-d koostamas, on oluline esitada end positiivses valguses, mis näitab teie külalislahkust ja professionaalsust. Alljärgnevad näpunäited aitavad teil oma CV-d tõhusamalt koostada:

 1. Kirjeldage oma varasemaid töökogemusi: Kohandage oma CV-d, lisades oma varasemaid töökogemusi, mis on seotud serveri ametikohaga. Kirjeldage, millised olid teie ülesanded ja kuidas need aitasid kaasa restorani sujuvale toimimisele.
 2. Mainige oma oskusi: Lisage oma CV-sse oskused, mis on olulised restorani serveri rollis. Nende hulka võivad kuuluda suurepärased suhtlemisoskused, võime töötada kiire tempo ja kõrge stressiga keskkonnas, külalislahkus ja müügioskused.
 3. Tõstke esile oma saavutused: Kui olete saavutanud midagi märkimisväärset oma varasemates serveri ametikohtades, lisage need oma CV-sse. See võib olla näiteks "Parima serveri" auhinna võitmine või suurim jootrahade summa, mida olete ühe vahetuse jooksul teeninud.
 4. Lisage asjakohane koolitus: Kui olete läbinud koolitusi, mis aitavad teil serveri ametikohas paremini hakkama saada, lisage need oma CV-sse. See võib olla näiteks veinikoolitus, esmaabi kursus või külalislahkuse koolitus.
 5. Paluge kedagi oma CV-d üle vaadata: See aitab teil avastada kirja-, grammatika- ja konjugatsioonivigu ning tagab, et teie CV on loogiline ja lihtne lugeda.
 6. Kinnitage oma CV-ga isiklik kiri: See aitab teil luua isiklikuma sideme tööandjaga ja näidata, miks just teie olete sobilik kandidaat serveri ametikohale.
 7. Kasutage professionaalset vormingut: Veenduge, et teie CV on korralikult vormistatud ja visuaalselt atraktiivne. Kasutage selgeid jaotisi, nagu "Oskused", "Töökogemus" ja "Haridus", ning pidage kinni ühest kirjastiilist ja -suurusest.
 8. Saatke oma CV õiges vormingus: Soovitatav on saata oma CV PDF-vormingus, kuna see säilitab teie CV vormingu, olenemata sellest, millist seadet või tarkvara tööandja kasutab.

Põhielemendid eduka restorani serveri CV koostamisel


restorani server


Restorani serveri CV koostamisel on oluline rõhutada teie oskusi, kogemusi ja saavutusi, mis on sellele rollile kõige asjakohasemad. Järgnevalt toome välja mõned olulised punktid, mida tuleks meeles pidada, et teie CV oleks võimalikult tõhus ja tõmbaks tööandjate tähelepanu.

 1. Esitage oma kogemused selgelt ja struktureeritult: Alustage oma viimasest töökohast ja liikuge tagasi ajas. Täpsustage iga rolli puhul teie vastutusalasid ja saavutusi.
 2. Rõhutage oma klienditeeninduse oskusi: Restorani serverina on teie peamine ülesanne pakkuda suurepärast klienditeenindust, seega veenduge, et teie CV peegeldab teie võimet seda teha.
 3. Lisage oma toidu- ja joogiteadmised: Kui olete töötanud erinevates restoranides või olete osalenud veinikoolitustel, siis lisage need oma CV-sse.
 4. Nimetage oma multitasking-oskused: Restorani serverina peate sageli korraga tegelema mitme ülesandega. Kui olete selle oskusega hästi hakkama saanud, lisage see kindlasti oma CV-sse.
 5. Näidake oma füüsilist vastupidavust: Restorani serveri töö võib olla füüsiliselt nõudlik, seega on oluline, et näitate oma võimet pikaajaliselt seista ja kiirelt liikuda.
 6. Lisage oma võime töötada meeskonnas: Restorani meeskonnatöö on oluline, seega veenduge, et märgite oma CV-s, et oskate hästi meeskonnas töötada.
 7. Kontrollige oma CV-d hoolikalt: Veenduge, et teie CV on korrektne ja vaba kirjavigadest. Kui võimalik, laske kellelgi teisel see üle lugeda.

Kuidas kirjutada veenevat Restorani serveri kaaskirja oma CV-le


Kaaskiri on oluline komponent, kui kandideerite restorani serveri ametikohale. See annab teile võimaluse rõhutada oma klienditeeninduse oskusi ja kiret toidu- ja joogisektori vastu, mis on selle töö puhul hädavajalikud.

Kaaskirja koostamisel tuleks kindlasti mainida oma varasemaid kogemusi restorani serverina või muudes teenindusvaldkondades. Kui olete ummikus, võite kasutada meie restorani serveri ametikohale sobivaid kaaskirja näidiseid, millele enda kirjutamisel toetuda.

CV on küll kohustuslik, kuid sellest üksi ei pruugi piisata. Kaaskiri võimaldab teil põhjalikumalt kirjeldada oma oskusi, isiklikku lähenemist ja motivatsiooni.

Kaaskiri annab võimaluse selgitada oma CV-s esinevaid lünki või nõrku kohti, suurendades seeläbi teie võimalusi töökoha saamiseks, isegi kui teil pole varasemaid kogemusi restorani serverina.

Looge oma CV parimate mallide abil

KKK-d Restorani Serveri Töökoha ja CV Kirjutamise Kohta

Millises vormingus peaksin esitama oma Restorani serveri CV?

Teie valitud CV vorm sõltub sellest, kuidas kavatsete oma avalduse esitada:

 • Kui otsustate kandideerida isiklikult, on Word kõige sobivam vorming.
 • Kui otsustate saata oma avalduse digitaalselt, on PDF-fail õige valik.
Kui pikk peaks olema minu Restorani serveri CV?

Teie CV pikkus sõltub riigist, kus te kandideerite:

 • USA-s asuvasse ettevõttesse kandideerimisel ei tohiks teie CV olla pikem kui üks lehekülg.
 • Rahvusvahelistele töökohtadele kandideerimisel võib teie CV olla kahe lehekülje pikkune või vajaduse korral isegi kolme lehekülje pikkune.
Milliseid oskusi peaksin oma Restorani serveri CV-s esile tõstma?

Restorani serverina on oluline näidata oma suhtlusoskusi, klientide teenindamise kogemust ja võimet töötada kiire tempo ja surve all. Samuti on kasulik esile tõsta oma toidu- ja joogiteadmisi, eriti kui olete töötanud spetsiifilise köögistiiliga restoranides. Lisaks võivad olla kasulikud ka kassasüsteemide kasutamise kogemus ja muud klienditeenindusega seotud tehnilised oskused.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee