Tehase tööline CV näidis ja olulised nipid tugeva CV koostamiseks

Tehase töötajad töötavad tööstusüksustes, kus nad kasutavad toodete loomiseks masinaid. Töökohustuste hulka kuulub töötlemisalade puhtana hoidmine, tootekvaliteedi kontrollimine, proovide testimine, seadmete hooldamine, tõstukite kasutamine ja detailide joondamine.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

🛑TEHASETÖÖLISE CV NÄIDIS KASUTAMISEKS🛑

Kontaktandmed

Toomas Tamm
55588899
tammtoomas@example.com
Tallinn, Eesti
linkedin.com/in/toomastam

Professionaalne kokkuvõte

Pikaajalise praktilise kogemusega tehasetööline, töökogemus erinevates ettevõtetes nii era kui riiklikute lepingutega sektoris. Tehasetöölise töö eeldab pidevat suhtlemist tööd teostava meeskonna ja töö tellinud erinevate osapooltega, mistõttu on vajalikud koostöö- ja mõistmisoskus, pingetaluvus ja läbirääkimisoskused, oskus kaastöötajaid töös aidata ja enesekehtestamise võime, samuti võime lahendada rahumeelselt tekkida võivaid probleeme ja leida kõigile sobilikke lahendusi.

Töökogemus

Tehasetööline – ettevalmistaja
Tehasetööline, vahetuse vanem
Juuli 2021 – August 2022

 • Materjalide ettevalmistus.
 • Puurimine, lihvimine jm. metallitööd.
 • Koostatud detailide / toodete järeltöötlus.

Merko Ehitus AS
Liimpuidu tehase tööline
September 2016 - Juuni 2021

 • Õigeaegne tööülesannete täitmine
 • Tähtaegadest kinnipidamine
 • Seatud eesmärgi saavutamine
 • Liimpuidu laojäägi haldamine

Haridus

Kadrina Keskkool
Keskharidus
Juuni 2016

Oskused

 • Oskus määratleda projekti eesmärk
 • Meeskonna koostöö koordineerimine
 • Meeskonna koostamine
 • Tööülesannete jaotamine meeskonnas
 • Tööde edenemise jälgimine

Lisainfo

 • Hobiks sport ja lugemine
 • Usaldusväärsus, kohusetundlikkus, korrektsus

Keeled

 • Eesti keel (emakeel)
 • Inglise keel C1 - kõrgtasemel kasutus
 • Vene keel (B1) - suhtlusalane kasutus
   

Meie CV-näidete kogu põhjal võib öelda, et ideaalne kandidaat on füüsilise vastupidavusega, organiseeritud ning demonstreerib meeskonnatööd, usaldusväärsust ja käelist osavust. Need, kes soovivad töötada tehasetöölisena, peaksid oma CV-s rõhutama keskkooli lõputunnistust ja varasemat tehasetöö kogemust.

Tööline CV

Selle näite ja juhendi kirjutamine, mis aitab teil koostada veatu tehasetöötaja CV, võib anda teile suure eelise teiste tootmistööde taotlejate ees. Oleme koostanud teie jaoks CV, seega peate esitama oma CV, mille saate esitada.

Kui otsite tööd tehases, võite küsida, kas CV on vajalik, kuna ettevõte esitab selle täitmiseks avalduse. Kuid tõsiasi on see, et kui esitate CV, võib see aidata teil sama töö jaoks konkurente, kes ei pidanud seda vajalikuks. Peaaegu mitte üheski valdkonnas ei heiduta tööandjad tööle kandideerijaid CV esitamast ja paljudes valdkondades on see põhinõue. Seega on tehasetöötaja CV koostamine tegelikult väga hea mõte, mis näitab teie tõsidust ja professionaalsust.

See tehasetöötaja kirjutamisjuhend ja selles sisalduvad CV-näited hõlmavad kõike, mida peate selle töötaotlusdokumendi koostamise kohta teadma, sealhulgas:

Kuidas kirjutada tehasetöötaja CV


 • Kuidas läbida CV-de filtreerimiseks kasutatav elektrooniline ATS-test
 • CV näidise viis olulist elementi ja nende kirjutamine
 • Tehase töötaja CV jaoks parima vormingu valimine

Kuidas vormistada tehasetöötaja CV

Enamik tehase töötajaid soovib kasutada kronoloogilist CV-vormingut. Kronoloogiline formaat, tuntud ka kui pöördkronoloogiline formaat, on kõige traditsioonilisem ja populaarseim formaat, kuna see keskendub tööajaloole. Värbajad näevad lühidalt teie eelmisi rolle ja seda, mida olete kõigis neis saavutanud.

Tööline CV

Kuid muud vormingud sobivad paremini tööotsijatele, kellel pole püsivat karjääri. Kasutame illustratsioonina allolevaid kandidaate. Kandidaadil A oli peaaegu kümneaastane kogemus, enne kui ta mõneks aastaks tööturult lahkus, et oma pere eest hoolitseda. Kandidaat B on töötanud sama kaua, kuid ei teinud kordagi pausi.

Usaldusväärne tehasetööline, kellel on peaaegu kümneaastane töökogemus konveieril.

Suudab koolitada uusi töötajaid konveieriprotseduuride alal, olles toonud suure rahvusvahelise ettevõtte pardale üle 100 uue töötaja.

Valmistab ette ja viib läbi tootmisprotsessi kriitilised etapid, sealhulgas kuumtihendamine, lõikamine ja õmblemine.

Võimalus vaadata üle töötellimused, joonised ja toodete pakendamine standardkastidesse ja konteineritesse saatmiseks, pidades alati kinni tähtaegadest.

Tehasetöölise kandidaat kogemusega:

 1. Haldab toodete pakkimist standardsetesse kastidesse ja konteineritesse saatmiseks, täites tootmiseesmärgid tähtaegselt.
 2. Vaatab üle töökäsud ja joonised, et tagada töö teostamine vastavalt spetsifikatsioonidele.
 3. Erinevate tootmisfaaside ettevalmistamine ja läbiviimine (kuumtihendamine, lõikamine, õmblemine).
 4. Koolitab uusi koosteliini töötajaid, aidates eelmisel aastal pardale 40 uut töötajat.

Mida teeb tehasetööline?

Tehase töötajad võivad vastutada tootmise, montaaži ja pakkimisega tegeleva ettevõtte mis tahes aspekti eest. Enamik tehaseid toetub tänapäeval toodete hulgi tootmiseks automatiseerimisele ja masinatele, kuid kui küborgid ei võta kunagi maailma üle, ei muuda masinad kunagi inimeste tehase töötajaid vananenuks.

Tehase töötajad on vajalikud kogu masina käitamiseks, jälgimiseks ja hooldamiseks, osade ja toodete kokkupanemiseks, defektsete toodete tuvastamiseks, toodete pakkimiseks saatmiseks ja kohaletoimetamiseks, tõstukite kasutamiseks ning puhta, ohutu ja mõnikord steriilse töökeskkonna säilitamiseks.

Statistikaameti Harjumaa büroo andmetel teenivad tehasetöölised Eestis keskmiselt 5 eurot tunnis. CV keskus määrab tehase tööline mediaanpalgaks 5 eurot tunnis, öeldes, et palgad Tallinn ja teistes piirkondades jäävad tavaliselt vahemikku 4-7 dollarit. CV online andmetel on keskmine aastapalk 18 000-25 000 eurot.

Tööline CV

Kuidas kirjutada tehasetöötaja CV

Kui teil on piisavalt kogemusi, võib tehasetöötaja CV kirjutamine olla üsna lihtne ülesanne. Peaaegu igas valdkonnas on töökogemus ja sellega kaasnevad tööoskused peamised, mida tööandjad otsivad.

Kuid tehasetöö on sageli algtaseme töö, nii et kui teil on vähe kogemusi või üldse mitte, pole see kindlasti tehingu katkestaja. Kasutage oma CV-d, et rõhutada oma haridust või kutseharidust, oskusi ja kirge teha kiiret ja täpset tööd. Kasutage oma CV-d, et näidata, et oskate kirjutada, ja tõestada, et olete detailidele tähelepanu pööranud, et toota vähemalt üks hea, viimistletud ja veatu toode.

👆👆Tehase töötaja CV näidis peaks olema ainult üks lehekülg ja see peab sisaldama viit elementi:👆👆

 • Jätka päis koos kontaktandmetega
 • Kokkuvõte/profiil
 • Tööajalugu
 • Haridus
 • Oskused
 • Eksperdi näpunäide
 • Optimeerige oma CV ATS-i jaoks

Taotlejate jälgimissüsteemid (ATS) on elektroonilised väravavahid, mida paljud suuremad töötajad kasutavad CV-de töötlemiseks vastavalt sellele, kas need sisaldavad olulisi märksõnu või mitte. Need märksõnad on vajalikud töökvalifikatsioonid, mis sisestatakse ATS-tarkvarasse, mis seejärel otsib sissetulevatest CV-dest neid täpseid termineid. Kui tehas otsib teadmisi tööriistade ja stantside vallas ning teie CV-s ei mainita tööriistu ega stantse, võidakse see tagasi lükata enne, kui inimene selle üle vaatab.

Seetõttu on oluline tööpakkumiste seast täpselt üle vaadata, mida tööandja otsib, ja koostada oma CV vastavalt.

👆Tehase töötaja CV parima formaadi valimine👆

Formaat, paigutus ja kujundus on teie CV (paljudes riikides tuntud kui CV) koostamisel olulised kaalutlused. See peab olema hästi kirjutatud, kuid see peaks ka esmapilgul hea välja nägema, mis viitab sellele, et teil on pilku detailidele ja disainile.

Hea CV kujundus hõlmab fondi valikut, fondi suurust, veerisid, tasakaalustatud paigutust ja sobivat tühja ruumi kasutamist, mis ei sisalda üldse midagi. Tehase töötajatele soovitame lihtsat, kuid atraktiivset disaini, mis edastab olulise teabe ilma liiga palju värve või visuaalseid elemente kasutamata.

👆CV päis: kuidas teiega ühendust võtta👆

CV päis on lehe ülaosas olev ruum, kus loetlete oma nime, ameti, aadressi, telefoninumbri ja e-posti aadressi. Kuigi kogu see teave on arusaadavatel põhjustel kriitiline, peaks päis täitma ka disaini eesmärki, et anda teie CV näidisele silmailu ja professionaalne välimus.

Suurepärane päis võib muuta seda, kas värbamisjuhil kulub teie ülejäänud CV lugemiseks aega. Kui teil on lehe kujundamise oskused, võite luua oma CV, sealhulgas selle keerulise päise, mis peaks lehe visuaalse pauguga alustama. Kui ei, siis võiksite alustada eelnevalt koostatud CV malliga, et protsessist veidi pinget maha võtta.

Tööline CV

👆Tehase töötaja CV kokkuvõte: Esitage oma seisukoht👆

CV kokkuvõte peaks olema lühike, kuid hästi kirjutatud tekstiplokk teie päise all, mis on teie peamine helikõne. Ükskõik, milline on teie kõrgeim kvalifikatsioon selle töö jaoks, olgu see siis kogemus, väljaõpe või soov rasket tööd vastu võtta, see on koht.

Kuigi ülejäänud CV on üsna tihedalt vormindatud, annab kokkuvõte/profiil teile palju vabadust oma seisukohtade esitamiseks, justkui räägiksite otse värbamisjuhiga, miks just teie olete selle töö jaoks õige inimene. Vaadake, kuidas seda tehakse meie tehasetöötaja elulookirjelduse näidisest allpool.

Ülesandepõhine tehasetöötaja, kellel on tugev võime multitegumtööks ning tagab täpsuse ja täpsuse. Oskab töötada tootmis-/töötlemiskeskkondades ja järgida kõiki tööohutuseeskirju.

👆Tööhõiveajaloo näide: teadmised töökohal👆

Oma CV tööajaloo jaotises soovite loetleda oma varasemad töökohad vastupidises kronoloogilises järjekorras, kusjuures teie praegune või viimane töökoht on esikohal ja esimene töökoht on viimane. Esitage tööandja nimi ja asukoht, oma ametinimetus ja seal töötamise aeg.

Kuid lisage iga tööandja alla ka täpppunktid, mis selgitavad, mida te seal tegite. Olge konkreetne, kasutades võimaluse korral fakte ja arve ning kui teid on kunagi valitud "Kuu töötajaks" või pälvisite töökohal muu tunnustuse, öelge seda.

🛑 Allpool on esitatud tehase tööline tööalase CV näidis 🛑

KOHANDATAV TÖÖKOGEMUSE NÄIDE
Tehasetööline, Maja Maja, Soome
Juuni 2021 - veebruar 2023

 • Puidust majaelementide valmistamine tehases ja paigaldamine objektil
 • Ettevalmistused viibimaks lühiajalises lähetuses
 • Töökaaslaste juhendamine antud valdkonnas
 • Majade elementide ettevalmistamine tehases
 • Tööinventari inventeerimine korrastamine

KOHANDATAV TÖÖKOGEMUSE NÄIDE
Projektijuhi assistent, HK Scan, Eesti
Märts 2019 - jaanuar 2023

 • Positiivset ellusuhtumist ja soovi teha tööd meeskonnas
 • Head vaimset- ja füüsilist vormi
 • Tahet õppida ja omandada uusi oskusi
 • Eelnevate tootmistöölise töökogemuste aktiivne kasutamine

Haridus jätkamise näidis: teie koolitee

Tehase töötajad vajavad tavaliselt ainult keskkooli või samaväärset kraadi, kuid see on oluline lisada oma CV koolituse jaotisesse. Kui teil on kutseharidus või tunnistus, kuulub see samuti siia. Ja kui teie akadeemilised tunnistused on tõesti tähelepanuväärsed, näiteks kui saite viinamarjade keskmise keskmise, võite seda ka siin öelda. Meie tehasetöötaja CV näidises sisalduv koolituse jaotis võib anda teile aimu, kuidas seda jaotist vormindada.

Tööline CV

Tehasetöötaja CV hariduskäigu näide:

💡Näide: HARIDUSKÄIK💡
 • Keskkooli tunnistus, Kunda Täiskasvanute Gümaasium
 • September 2002 - juuni 2006

Tehasetöötaja CV hariduskäigu näide:

💡Näide: HARIDUSKÄIK💡
 • Keskkooli diplom, Karksi-Nuia Keskkool
 • September 2009 - juuni 2012

Tehasetöötaja CV oskused: milles sa hea oled

Tööandjad otsivad tõestatavaid tööga seotud oskusi ja seetõttu peate oma CV-sse lisama oma nimekirja. CV oskuste osa koosneb tavaliselt rasketest oskustest, mis on töö tegemiseks vajalikud tehnilised oskused, ja pehmetest oskustest, mis on inimeste oskused, mis võimaldavad teil teistega hästi koostööd teha. Vaadake allpool meie tehasetöötaja CV näite oskuste jaotist.

KOHANDATAVATE OSKUSTE JAOTISE NÄIDE
 • Kriitiline mõtlemine ja probleemide lahendamine
 • Kiire õppija
 • Võimalus töötada meeskonnas
 • Tõhus ajajuhtimine
 • Võimalus multitegumtööks
 • Masinaoperaatori oskused
 • Tööohutuse oskused

Olulised osad, mida meeles pidada:

 1. Kui otsite tehasetöölist tööd, võib hästi kirjutatud ja läbimõeldud CV anda teile tõuke võrreldes kõigiga, kes seda ei tee.
 2. CV optimeerimine ATS-tarkvara jaoks aitab teil vältida automaatse tagasilükkamise ohtu.
 3. Lisage igasse CV-sse kindlasti viis olulist elementi, veendumaks, et olete lisanud kõik, mida vajate, ja mitte midagi, mida te ei vaja.
 4. Disain on oluline, seega veenduge, et teie CV on puhta ja silmale meeldiva kujundusega – eelistatavalt professionaalse CV malli kasutades.

📌 Lisage oma tehasetöötaja CV-le kaaskiri📌


Väga oluline. Eesti peamine personalistatistika näitab, et märkimisväärne hulk värbajaid ei viitsi teie avaldust lugeda, kui kaaskirja pole kuskil näha.

Tööline CV

Lühidalt kaaskirja kirjutamine on järgmine:

 1. Asjade käivitamiseks valige oma kaaskirja jaoks õige vorming.
 2. Alustage kaaskirja tugevalt, et jätta kohe hea mulje.
 3. Lisage rohkem teavet oma oskuste ja saavutuste kohta käsitsitöö, masinate kasutamise või varasemate tehasekogemuste kohta.
 4. Lõpetage tugeva kaaskirjalõpuga ja lisage ahvatlev pakkumine.
 5. Lõpus salvesta fail PDF-vormingus kena PDF-paketi jaoks (resümee + kaaskiri)
 6. Kui saate, valige kaaskirja mall, mis sobib teie CV stiiliga.

See muudab teid veelgi professionaalsemaks! Lisaks annab suurepärane kaaskiri, mis sobib teie CV-ga, eelise teiste kandidaatide ees.

Looge oma CV parimate mallide abil

Tehasetöölise CV KKK

Millised on tehasetöölise töötingimused?

Tehase töötaja töötingimused sõltuvad nende tehtavate toimingute tüübist. Võimalik, et peate pikka aega seisma või raskeid materjale painutama ja tõstma. Võimalik, et peate ka tööpäeva jooksul kiiresti liikuma.

Mõned tehase töötajad jälgivad masinaid ja istuvad enamiku vahetustega. Töökeskkond võib olla mürarikas, kuigi võib olla ka vaikne ja steriilne, kui tehas toodab toiduaineid või meditsiinitooteid.

Millised on tehasetöölise rollid?

Intervjueerija soovib kindlaks teha, kas intervjueeritav saab aru tööõigusest, sealhulgas kohustustest ja kohustustest. Intervjueeritav peab rõhutama kohustusi, mille eest ta sellel ametikohal vastutab.

Sobilik vastsu võiks olla: Tehase töötajana on minu kohustuste hulka kuulunud toodete töötlemine vastavalt nõutavale kogusele ja spetsifikatsioonidele, kauba märgistamine ja ohutu pakkimine, kauba defektide puudumine enne jaotamist, tarnevarude jälgimine, defektsetest masinatest ja seadmetest teatamine ning tootmisala puhtuse hoidmine.

Milliste suuremate väljakutsetega oma viimase rolli ajal silmitsi seisite? Kuidas te neid haldasite?

Intervjueerija esitab selle küsimuse, et saada teavet intervjueerija väljakutsete kohta, kui neid on, ja kuidas nad neist üle said. Tehke kindlaks aeg, mil seisid silmitsi keerulise probleemiga ja saite sellest üle.

Vastata võiks: Tootmistöötajana olen pidanud tegelema erinevate probleemidega nii töö ajal kui ka väljaspool. Kuid kõige raskem oli see, kui töötasin pakendamise alal ja kogu see protsess muutus minu ebaeduka kasvu jaoks kurnavaks. Kaebasin inimressurssidele ja lõpuks sain koha, kus saan masinaid oma kvalifikatsioonile vastavalt käsitseda. 

Miks arvate, et olete selle rolli jaoks kõige sobivam?

Intervjueerija on uudishimulik, miks peaksite teid tööle võtma. Mainige oma kvalifikatsiooni ja andeid põhjustena, miks nad peaksid teid valima teistest kandidaatidest kõrgemale. Arutage oma varasemat töökogemust ja seda, miks see ametikoht teile kõige paremini sobib.

Võimalik vastus, mida kasutada: Nagu näete, olen hea kehaehitusega mees ja minu kehaehitus tuleb teie domeenile kasuks raskete kaupade teisaldamisel. Kuigi tööstus on aastate jooksul palju edasi arenenud ja jõu kasutamine on nüüd piiratud, usun, et tänu oma kohanemisvõimele suudan oma töökohal läbides kasutada nii kaasaegseid kui ka traditsioonilisi meetodeid, muutes mind tõhusamaks kui ükski teine kandidaat. selle ametikoha jaoks. Üldiselt olen ma ajateadlik inimene ning minu ajatundlikkus ja võime sunniviisiliselt esineda tulevad kasuks rajatise üldisele tootmisele.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee