Tõstukijuhi CV malli loomine ja tõhus CV kirjutamine

Tõstukijuhi töö on nõudlik ja vajab erilist oskuste kogumit, sealhulgas suurepärast koordinatsiooni, tehnilisi teadmisi tõstukite töö kohta ning ohutuseeskirjade põhjalikku tundmist. CV koostamisel tuleb neid oskusi kindlasti rõhutada, et potentsiaalne tööandja näeks teie sobivust antud ametikohale. Kuidas rõhutada oma tehnilisi oskusi ja varasemaid töökogemusi tõstukijuhina? Millised on olulised punktid, mida tuleks kindlasti lisada oma CV-sse? Kuidas teha enda CV silmapaistvaks teiste seast?

Allpool on loodud tõstukijuhi CV näidis, mida igaüks võib oma vajaduste järgi kohandada.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Tõstukijuhi positsiooni CV näidis

ISIKLIK INFO

Nimi: Jaan Tamm
Aadress: Põllu 12, Tallinn, Harju maakond
Telefon: +372 5678 910
E-post: jaan.tamm@mail.ee

KUTSEOSKUSED

 • Tõstukijuhtimise kogemus
 • Laotöö oskus
 • Kaubaaluste käsitsemine
 • Veoste kinnitamine

TÖÖKOGEMUS

OÜ Eesti Logistika, Tallinn
Tõstukijuht
, jaanuar 2017 - praeguseni

 • Vastutus kaupade laadimise ja mahalaadimise eest
 • Kaupade paigutamine laos
 • Kaubaaluste ja pakkide teisaldamine
 • Laotöö korraldamine ja varude haldamine

AS Suur Pood, Tallinn
Laotöötaja
, juuni 2013 - detsember 2016

 • Kaupade vastuvõtt ja kontroll
 • Kaupade ladustamine
 • Laoseisu jälgimine
 • Töö tõstukiga

HARIDUS

Tallinna Tööstuskool, Tallinn
Tõstukijuhi kursus
, lõpetatud 2016

Eesti Logistika ja Transpordi Kool, Tallinn
Laotöötaja kursus
, lõpetatud 2012

LISANDOSKUSED

 • Eesti keel - emakeel
 • Inglise keel - hea
 • Vene keel - rahuldav
 • B-kategooria juhiluba

REFERENTSID

Saadaval soovil.

CV kirjutamine on tõstukijuhi jaoks oluline, kuna see annab potentsiaalsele tööandjale ülevaate nende oskustest, kogemustest ja kvalifikatsioonidest. Tõstukijuhti võivad värvata erinevad organisatsioonid nagu lao- ja tootmisettevõtted, ehitusfirmad, jaemüügiketid või logistikaettevõtted. Nende tööandjate jaoks on oluline näha tõestust juhi tehnilistest oskustest, ohutusalasest teadlikkusest ning võimest töötada paindlikel aegadel.

Artikli järgnevates osades juhime teid läbi protsessi, kuidas koostada tõstukijuhi jaoks täiuslik CV. Alustame vormindamisest, mis on CV esmane ja kriitiline komponent, liikudes seejärel tiitli, kogemuste, hariduse, oskuste ja lõpetuseks põhilise väljenduslause ning kaaskirja kirjutamiseni. Kõik need elemendid on olulised, et teie CV oleks tõstukijuhi töö jaoks asjakohane ja mõjukas.

tostukijuht

Tõstukijuhi CV ülesehituse ja vormingu olulisus


Tõstukijuhi töökoha taotlemise protsess võib esitada palju väljakutseid, kuid üks võimalus neid edukalt ületada on välja töötada tõhus CV. Tõstukijuhi roll nõuab suurt professionaalsust ja praktilisi oskusi, mis tuleb edukalt oma CV-s esile tuua. Kuid sama oluline, kui mitte olulisem, on CV paigutus ja struktuur. Õigesti koostatud ja hästi organiseeritud CV võib olla määrava tähtsusega, kui otsustatakse, kes kutsutakse intervjuule ja kes mitte.

Keskmine värbaja kulutab CV-le keskmiselt 35 sekundit, mis tähendab, et Tõstukijuhi CV peab olema hõlpsasti loetav ja esile tõstma kõige olulisemad andmed. See nõuab puhast paigutust ja sisu hästi struktureeritud esitlust. Oluline on meeles pidada, et värbajad võtavad arvesse ainult hästi esitatud avaldusi. Seetõttu võib Tõstukijuhi CV paigutus ja ülesehitus olla määravaks teguriks, et eristuda konkurentidest ja saada võimalus oma oskusi intervjuu ajal demonstreerida.

CV vormindamine: oluline samm eduka Tõstukijuhi karjääri poole

 1. Fondid: Kasutage selget ja loetavat fonti, nagu Arial või Calibri. Need fondid on professionaalsed ja neid on lihtne lugeda. Tõstukijuhi töö nõuab detailidele tähelepanu pööramist ja selline font aitab CV-d lihtsamini skaneerida.
 2. Vorming: CV peaks olema struktureeritud ja korrektselt vormindatud. Töökogemuse ja oskuste loetelu peaks algama kõige uuemast ja liikuma vanema poole. See aitab tööandjal näha, mis on teie viimane ja seega kõige asjakohasem kogemus.
 3. Veerised: Kasutage standardseid veeriseid (1 tolli või 2,54 cm). See jätab CV-le piisavalt valget ruumi, muutes selle vähem ülekoormatuks ja lihtsamaks lugemiseks.
 4. Täpipunktid: Kasutage oma kogemuste, oskuste ja saavutuste loetlemiseks täpppunkte. Need aitavad tööandjal kiiresti tuvastada teie kvalifikatsiooni ja kogemusi.
 5. Eraldajad: Kasutage eraldajaid, et eristada erinevaid CV jaotusi, nagu töökogemus, haridus, oskused jne. See aitab tööandjal teie CV sisu paremini mõista ja leida vajalikku teavet kiiremini.
 6. Värvid: Jääge neutraalsete värvide juurde, nagu must, hall või tumesinine. Need värvid on professionaalsed ja ei põhjusta segadust ega häirivaid elemente. Tõstukijuht peaks näitama oma professionaalsust ja keskendumist, mitte loomingulisust, mis võib olla sobivam teistes tööstusharudes.

Kuidas luua efektiivne Tõstukijuhi CV: Struktuuri tähtsus

Tõstukijuhi CV koostamisel tuleks arvestada järgmiste punktidega:

 • Kontaktandmed ja pealkiri: Kõigepealt tuleks CV-sse märkida enda nimi, telefoninumber, e-mail ja aadress. Pealkirja alla võiks kirjutada "Tõstukijuht", et oleks kohe selge, millist positsiooni te otsite.
 • Professionaalne profiil: Kirjeldage lühidalt oma kogemusi ja oskusi tõstukijuhina. Hõlmata võib näiteks selliseid punkte nagu tõstukijuhiload, töökogemus laotöös, oskus töötada erinevate tõstukitüüpidega jne.
 • Töökogemus: Selles jaotises kirjeldage varasemaid töökohti, kus olete tõstukijuhina töötanud. Tehke seda kronoloogilises järjekorras, alustades viimasest positsioonist. Iga töökoha juures märkige tööandja nimi, töötamise periood ning olulisemad ülesanded ja saavutused.
 • Oskused: Loetlege siia kõik oskused, mis on olulised tõstukijuhina töötamiseks. Näiteks tõstukijuhtimise oskus, laoarvestuse tarkvaraga töötamise oskus, füüsiline vastupidavus jne.
 • Haridus: Kirjeldage oma hariduskäiku, mainides ära kõik olulised koolitused ja kursused, mis on seotud tõstukijuhi tööga. Näiteks võite mainida tõstukijuhi koolitust, laoarvestuse kursust jne.
 • Huvid ja keeled: Kui teil on hobisid või huvisid, mis on seotud tõstukijuhi tööga (näiteks autotehnika huviline), siis võib sellest ka mainida. Samuti märkige ära, milliseid keeli te räägite - see võib olla oluline, kui töökoht asub rahvusvahelises ettevõttes.
 • Täiendavad jaotised: Kui on veel midagi olulist, mida soovite tööandjale öelda (näiteks soov töötada vahetustega, omate transporti jne), siis lisage see CV-sse eraldi jaotisena.
Pidage meeles, et CV struktuur ja sisu peaksid olema selged ning kajastama teie sobivust tõstukijuhi positsioonile.

Kuidas luua silmapaistev päis oma Tõstukijuhi CV jaoks?


tostukijuht


Tõstukijuhi tööpäise olulisus ei ole mitte ainult esmamulje loomine, vaid ka vajaliku kontaktinfo esitamine võimalikele tööandjatele. Korrektne ja informatiivne päis aitab kandidaadil enda vastu huvi tekitada ning suurendab tõenäosust, et tööandja võtab temaga ühendust.

Päise koostamisel tuleb alustada põhiandmetega. Esmalt kirjutatakse perekonnanimi ja eesnimi. Need peaksid olema trükitud suuremate ja tumedamate tähtedega, et need tõmbaksid kohe tähelepanu.

Järgnevalt lisatakse elukutse ja distsipliin. See annab tööandjale kiire ülevaate kandidaadi spetsialiseerumise kohta. Näiteks: "Tõstukijuht, logistika".

Seejärel tuleb lisada postiaadress. See peaks sisaldama tänavanime, linna, postiindeksit ja riiki. See on oluline teave, sest mõned tööandjad võivad eelistada kohalikke kandidaate või võivad vajada teavet asukoha kohta logistilistel põhjustel.

Pärast aadressi lisatakse kontakttelefoni number. See võimaldab tööandjal kandidaadiga kiiresti ja otse ühendust võtta. Telefoninumber peaks olema kirjas rahvusvahelises formaadis, et tööandjad erinevatest riikidest saaksid kandidaadiga lihtsalt ühendust võtta.

Viimasena, kuid mitte vähem tähtsana, tuleb päisesse lisada e-posti aadress. See on oluline, sest paljud tööandjad eelistavad suhelda e-kirja teel. E-posti aadress peaks olema professionaalne ja sisaldama kandidaadi nime, mitte hüüdnime või lemmiktegevust.

Kokkuvõtteks tuleks Tõstukijuhi tööpäisesse lisada perekonnanimi, eesnimi, elukutse, distsipliin, postiaadress, telefoninumber ja e-posti aadress, et tööandjad saaksid kandidaadiga hõlpsalt ühendust võtta.

ÕIGE

Peeter Kask

Tõstukijuht, kes on spetsialiseerunud laoteenustele

Narva mnt 5, 10117 Tallinn, Eesti

+372 5555 5555

peeter.kask@example.com


Fotograafia tähendus ja olulisus tõstukijuhi CV-s

Tõstukijuhi ametikoha puhul pole foto lisamine CV-sse hädavajalik. Arvestades, et töö iseloom ei nõua näo visuaalset hindamist, võib foto olemasolu või puudumine CV-s olla teisejärguline. Lõplik otsus foto lisamise kohta jääb siiski teie teha.

Kui otsustate oma foto lisada, tuleks järgida järgmisi juhiseid:

 • Foto peaks olema professionaalne - vältige vabaaja pildistamise fotosid, selfisid või muud mittesobivat materjali.
 • Foto peaks olema ristkülikukujuline, soovitatavalt mõõtmetega 6,5 cm x 4,5 cm.

Pidage meeles, et kuigi foto võib lisada isiklikku puudutust, ei pruugi paljud värbamisjuhid seda kandidaatide valikul oluliseks pidada. Seega, kui foto lisamine tundub teile ebamugav või ebasobiv, võite selle julgelt välja jätta.

Kogemuste olulisus tõstukijuhi CV kirjutamisel


Kuidas kirjutada oma töökogemusi Tõstukijuhi CV-sse?

Kogemuste jaotis on Tõstukijuhi CV-s ülioluline, kuna see annab potentsiaalsetele tööandjatele ülevaate kandidaadi varasematest töökohtadest, saavutustest ja oskustest. Tõstukijuhi töö spetsiifika hõlmab mitte ainult tõstukite käsitsemise oskust, vaid ka lao korraldamist, logistika tundmist ning ohutusnõuete järgimist.

ÕIGE
 • 2018. aasta märtsist 2021. aasta juunini töötasin Tõstukijuhina ettevõttes ABC Logistics. Minu peamisteks ülesanneteks olid kaupade laost väljastamine, lao korrashoid ning tõstukite hooldus. Saavutasin selles ametis märkimisväärse tõhususe suurendamise, vähendades kaupade väljastamise aega keskmiselt 15%.

 • Enne seda, 2015. aasta jaanuarist 2018. aasta veebruarini, töötasin Tõstukijuhina ettevõttes XYZ Manufacturing. Minu vastutusalasse kuulus kaupade transport tootmishoonest ladudesse, lao inventuuri tegemine ning ohutusnõuete järgimine. Selle töökoha jooksul parandasin oluliselt lao üldist korraldust, mis aitas kaasa paremale tootmisefektiivsusele.

Mõlemas töökohas omandatud praktilised kogemused ja oskused on mulle andnud tugeva aluse, et olla tulemuslik ja usaldusväärne Tõstukijuht. Kasutasin oma töös mitmesuguseid tööriistu ja tehnikaid, nagu laotarkvara, kaubamärgistusseadmed ja tõstukid, mis on võtmesõnad, mida potentsiaalsed tööandjad otsivad.

ÕIGE

Ametikoht: Tõstukijuht

Tööandja: ABC Logistika OÜ

Kuupäevad: Jaanuar 2017 - Detsember 2020


Kirjeldus:

 • Tõstukiga kaupade laadimine ja mahalaadimine.
 • Ladude ja kaupade korrashoid.
 • Kaupade transportimine laos.
 • Tööohutusnõuete järgimine.
 • Tõstukite hooldustegevuste läbiviimine.

Kuidas kirjutada tõstukijuhi CV-d ilma varasema kogemuseta?

tostukijuht


Tõstukijuhi töökoht on paljudele kättesaadav ka ilma varasema kogemuseta. Järgnevalt on toodud mõned lihtsad ja praktilised soovitused, kuidas luua tõhus CV tõstukijuhi ametikohale kandideerimiseks siis, kui sul puudub varasem töökogemus antud valdkonnas. Need näpunäited aitavad sul esile tõsta oma oskusi ja sobivust antud töökohale.

Tõstukijuhi CV täitmiseks võite järgida alljärgnevaid näpunäiteid:

 1. Isiklikud oskused ja tugevused: Kuna teil puudub veel töökogemus tõstukijuhina, võite oma CV-s esile tuua isiklikke oskusi ja tugevusi, mis võivad olla tõstukijuhi töö puhul kasulikud. Näiteks võite mainida oma head koordinatsioonioskust, täpsust, kiirust, usaldusväärsust või üldist tehnilist taipu.
 2. Koolitus: Kui olete läbinud mõne tõstukijuhi koolituse või kursuse, on see teie CV-s märkimist väärt. See näitab, et olete valmis investeerima oma aega ja ressursse, et õppida ja arendada oma oskusi selles valdkonnas.
 3. Praktika või vabatahtlik töö: Kui olete teinud tõstukijuhiga seotud praktikat või vabatahtlikku tööd, tuleks see kindlasti CV-sse lisada. See näitab, et olete juba saanud mõningase kogemuse ja teadmise selles valdkonnas.
 4. Osalemine seotud üritustel: Kui olete osalenud tõstukijuhtidele suunatud konverentsidel, seminaridel või koolitustel, on see samuti märkimist väärt. Selline osalemine näitab teie huvi ja pühendumust valdkonnale.
 5. Kaaskiri: Oluline on lisada ka kaaskiri, milles selgitate oma kogemuste puudumist, kuid rõhutate oma valmisolekut õppida ja areneda tõstukijuhina. Samuti võite mainida, miks olete huvitatud just sellest töökohast ja ettevõttest.
Pidage meeles, et oluline on olla aus ja mitte esitada valeinfot. Kui teil on hariduslikke või kultuurilisi lünki, võib neid aspekte käsitleda positiivses valguses, näiteks rõhutades teie avatust uutele kogemustele ja õppimisele.

Hariduse olulisus tõstukijuhi CV koostamisel


Kuidas esile tõsta oma haridust Tõstukijuhi CV-s?

Hariduse osa on tõstukijuhi CV-s oluline, kuna see näitab kandidaadi võimekust ja ettevalmistust tööülesannete täitmiseks. See võib hõlmata erialaseid kursusi või sertifikaate, mis tõendavad tõstukijuhtimise oskusi, ohutusnõuete tundmist ja muude seotud oskuste olemasolu.

Kuigi spetsiifiline kraad ei pruugi olla tõstukijuhi ametikohale kandideerimise nõue, võib tehniline või kutseharidus olla kasulik ja anda eelise teiste kandidaatide ees. See võib näidata kandidaadi pühendumust ja valmisolekut õppida ning suurendada tööandja usaldust tema võimekuse vastu. Lisaks võivad mõned tööandjad nõuda tõstukijuhi sertifikaati või litsentsi, mis tavaliselt hõlmab koolitust ja eksamit.

Haridusnõuded ja kvalifikatsioonid Tõstukijuhi CV koostamisel

Tõstukijuhi CV puhul ei pruugi hariduse esiletoomine olla esmatähtis. Sellel ametikohal on tavaliselt praktilised oskused ja kogemused olulisemad kui formaalne haridus. Nii võib CV-s esimestena välja tuua töökogemuse, erialased koolitused ja tõstukijuhi load, mis on otseselt seotud tööülesannetega. Haridus võib olla märgitud CV lõppu, enne täiendavaid jaotisi nagu keelteoskus või huvid.

Siiski, kui Tõstukijuhi taust ja haridus on otseselt seotud logistika, laonduse või muu töövaldkonnaga, võib hariduse esiletoomine olla kasulik. Näiteks kui tõstukijuht on omandanud logistika eriala kutseõppes või kõrgkoolis, saab see olla konkurentsieelis ja tugevdada kandidaadi professionaalset profiili.

Erandid võivad esineda ka juhul, kui tööandja on konkreetselt välja toonud, et otsib haridusega tõstukijuhti. Sellisel juhul võib haridus olla CV-s esimene jaotis, kuna see on tööandja jaoks määrav kriteerium.

Näide 1:

September 2015 - juuni 2019

Tartu Ülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad majandusteaduses ja ärijuhtimises


Näide 2:

September 2016 - mai 2020

Eesti Maaülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad raamatupidamises ja finantsjuhtimises


Tõstukijuhi oskuste tähtsus efektiivse CV koostamisel


tostukijuht

Kuidas esile tõsta oma haridusoskusi Tõstukijuhi CV-s

CV-s on oskuste jaotis üks olulisemaid, kuna see tutvustab teie tehnilisi oskusi ja isikuomadusi. Värbajad hindavad seda jaotist põhjalikult, seega tuleb siin mainitud teavet kohandada tööandja vajadustega. Selleks on vaja uurida tööpakkumist, et teada saada, milliseid professionaalseid omadusi ja oskusi värbajad otsivad.

Tõstukijuhi ametikohale kandideerimisel on oskuste tähtsus veelgi suurem. Kuna ehitustööstus ei nõua alati kõrget haridustaset, eriti füüsilise töö puhul, on oskused siin ülimuslikud. Värbajad määratlevad sageli töökuulutuses nõutavad oskused, millele kandidaat peaks rohkem keskenduma. Tõstukijuhi kandideerimisel peaksid CV-s olema selgelt välja toodud kõik selle tööga seotud tehnilised, isiklikud ja füüsilised võimed. See aitab teil silma paista ja suurendab teie võimalusi soovitud töökoha saamiseks.

Olulisimad oskused, mida iga tõstukijuhi CV peaks sisaldama

Tõstukijuhi CV jaoks vajalikud oskused võib jagada tehnilisteks oskusteks ja isikuomadusteks.

Tehnilised oskused:

 • Tõstukite ja muude laotehnika seadmete käsitlemise oskus
 • Oskus lugeda ja mõista lao dokumentatsiooni
 • Tõstukijuhi kvalifikatsioon ja vastav sertifikaat
 • Tõstukite hooldamise ja väiksemate rikete kõrvaldamise oskus
 • Kaupade ladustamise ja väljastamise põhimõtete tundmine
 • Arusaamine ladustamise ohutusnõuetest ja nende järgimine
 • Arvuti kasutamise oskus ladustamisprogrammidega töötamiseks
 • Oskus kasutada kaasaegseid laosüsteeme (näiteks barcode scanner, RFID)

Isikuomadused:

 • Füüsiline vastupidavus ja hea koordinatsioonivõime
 • Täpsus ja korrektsus
 • Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas
 • Kohusetundlikkus ja usaldusväärsus
 • Hea stressitaluvus
 • Võime töötada kiire tempo ja surve all
 • Probleemide lahendamise oskus
 • Hea planeerimis- ja organiseerimisvõime
 • Hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus.

Tõstukijuhi CV kokkuvõtte kirjutamise olulisus


Tõstukijuhi CV-s kokkuvõte on oluline, kuna see annab tööandjale esmase ülevaate kandidaadi oskustest, kogemustest ja sobivusest antud töökohale. Antud lõik on sageli esimene, mida tööandja loeb, mistõttu on sellel suur mõju kandidaadi edasisele kaalumisele.

Kokkuvõtte abil saab tõstukijuht näidata oma põhioskusi, nagu näiteks tõstukitega töötamise kogemust, laojuhtimise oskusi või ohutusnõuete tundmist. Samuti saab selles lõigus välja tuua olulised saavutused või kogemused, mis võivad kandidaadi teistest eristada.

Lisaks aitab kokkuvõte luua kiire ja selge pildi kandidaadi sobivusest. Tööandjad näevad sageli läbi suure hulga CV-sid, mistõttu on oluline, et oluline info oleks kergesti leitav ja mõistetav. Hea kokkuvõte aitab tõstukijuhi CV-l silma paista ja suurendab tõenäosust, et kandidaat kutsutakse töövestlusele.

ÕIGE
Detailidele orienteeritud ja ohutusele pühendunud tõstukijuht, kellel on ulatuslik kogemus ladude ja tootmisettevõtete keskkonnas. Tõestatud võime haldada kaupade liikumist efektiivselt ja täpselt. Tugev kogemus tõstukite hooldamisel ja väikeste remonditööde teostamisel. Otsin võimalust kasutada oma oskusi ja kogemusi, et aidata kaasa teie ettevõtte ladude tõhusale toimimisele.

Täiendavad jaotised, mida lisada oma Tõstukijuhi CV-sse


Soovin lisada Tõstukijuhi CV-sse täiendavaid kategooriaid, et tuua esile kandidaadi erinevad oskused ja kogemused, mis võivad positiivselt mõjutada tööandja otsust. Täiendavad kategooriad aitavad luua terviklikuma pildi kandidaadi võimekusest, mida ei pruugi olla võimalik saada ainult töökogemuste ja hariduse loetelu kaudu. Minu valitud kategooriad on "Sertifikaadid" ja "Juhiload".

Sertifikaadid

Sertifikaatide jaotis on väga oluline tõstukijuhi CV-s. See kategooria näitab, et kandidaat on omandanud vajalikud oskused ja teadmised, et ohutult ja tõhusalt tõstukit juhtida. Lisaks võivad mõned tööandjad nõuda konkreetseid sertifikaate, mistõttu on oluline need CV-sse lisada. Sellel jaotisel võivad olla ka kursused ja koolitused, mis on seotud ladude ja laoteenindusega, mis annavad kandidaadile konkurentsieelise.

Juhiload

Juhilubade kategooria on oluline, sest see näitab, et kandidaadil on vajalikud load ja volitused tõstukit juhtida. See võib hõlmata nii tavalist B-kategooria juhiluba kui ka spetsiaalset tõstukijuhi litsentsi. Juhilubade omamine näitab, et kandidaat on läbinud vajaliku koolituse ja testid, et ohutult ja seaduslikult tõstukit juhtida. Lisaks võib see näidata ka kandidaadi võimet juhtida muid sõidukeid, mis võivad olla kasulikud lao või tootmisettevõtte töökeskkonnas.

Kuidas koostada veenev ja silmapaistev Tõstukijuhi CV: olulised punktid ja soovitused


Tõstukijuhi CV koostamisel on oluline mõista, et see on esimene samm teie potentsiaalse tööandja veenmiseks, et teil on vajalikud oskused ja kogemus töökoha täitmiseks. Siin on mõned praktilised nõuanded, kuidas saate oma CV-d parandada:

 1. Rõhutage oma litsentsi ja sertifikaate: Kui omate tõstukijuhi litsentsi või olete läbinud vastavad ohutuskoolitused, tuleks see selgelt välja tuua oma CV-s. See näitab tööandjale, et olete võimeline töötama vastavalt tööohutuse nõuetele.
 2. Lisage oma kogemus: Tõstukijuhtimise kogemus on väga oluline. Kirjeldage oma varasemaid tööülesandeid, tuues esile kõik olulised kogemused, nagu näiteks kaupade laadimine ja mahalaadimine, lao korraldamine või inventuuri läbiviimine.
 3. Nimetage oma tehnilised oskused: Tõstukijuhi töö nõuab teatud tehnilisi oskusi. Kui oskate kasutada erinevaid tõstukeid või olete kogenud mõnes laohaldussüsteemis, lisage see kindlasti oma CV-sse.
 4. Mainige oma füüsilist vormi: Tõstukijuhi töö on füüsiliselt nõudlik, seega on kasulik mainida, kui olete heas füüsilises vormis või kui olete varem töötanud füüsiliselt nõudlikul töökohal.
 5. Märkige oma võime töötada meeskonnas: Paljudes laopõhistes töökohtades on oluline võime töötada meeskonnas. Kui teil on kogemusi meeskonnatöös või olete varem töötanud meeskonna osana, lisage see kindlasti oma CV-sse.
 6. Lisage viited: Kui olete varem töötanud tõstukijuhina ja teil on võimalik lisada viiteid eelmistelt tööandjatelt, võib see olla suureks plussiks. Viited võivad anda tööandjale lisakinnitust teie oskuste ja kogemuste kohta.
 7. Kohandage oma CV-d: Lõpuks proovige oma CV-d kohandada vastavalt konkreetsele tööpakkumisele. See aitab teil rõhutada just neid oskusi ja kogemusi, mis on konkreetsel töökohal kõige olulisemad.

Põhielemendid efektiivse Tõstukijuhi CV koostamisel


tostukijuht


Tõstukijuhi CV koostamine nõuab teatud spetsiifilisi punkte, mis aitavad esile tõsta teie võimeid selles valdkonnas. Järgmised näpunäited aitavad teil koostada professionaalse ja tõhusa CV, mis suurendab teie võimalusi soovitud töökoha saamisel.

 1. Lisage oma CV-sse litsentsiandmed: Kuna tõstukijuhi töö nõuab vastavat litsentsi, veenduge, et see oleks teie CV-s selgelt nähtav. See näitab, et olete kvalifitseeritud ja seaduslikult volitatud töötama tõstukijuhina.
 2. Rõhutage oma töökogemust: Kirjeldage oma varasemat töökogemust, eriti mis puudutab tõstukijuhtimist. Selgitage, millises keskkonnas te olete töötanud (nt laod, ehitusplatsid) ja millised olid teie põhivastutused.
 3. Mainige turvalisusega seotud kogemusi: Ohutus on tõstukijuhi töös ülioluline. Kui teil on töökogemus või koolitus, mis keskendub ohutusele, lisage see kindlasti oma CV-sse.
 4. Lisage oma oskused: Lisaks juhtimisvõimele on tõstukijuhil vaja ka teisi oskusi, nagu täpsus, füüsiline vastupidavus, suutlikkus töötada kiire tempo ja surve all. Mainige neid oskusi oma CV-s.
 5. Kirjeldage oma tehnilisi teadmisi: Tõstukijuhid peavad mõistma, kuidas masinad töötavad. Kui teil on tehnilisi teadmisi või olete läbinud asjakohase koolituse, lisage see oma CV-sse.
 6. Korraldage oma CV loogiliselt: Alustage oma isikuandmetest, seejärel järgige oma töökogemuse, oskuste, hariduse ja viidetega. See aitab tööandjal hõlpsasti mõista teie kvalifikatsiooni.
 7. Kasutage selget ja lihtsat keelt: Vältige keerulisi fraase ja kutsekeelt. Teie CV peaks olema lihtne lugeda ja mõista.
 8. Toimetage oma CV-d: Enne CV saatmist lugege see hoolikalt läbi, et veenduda, et see ei sisalda kirjavigu ega grammatilisi vigu. Korrektne ja professionaalselt esitatud CV jätab tööandjale hea mulje.

Kuidas kirjutada kaaskirja oma Tõstukijuhi CV jaoks


Kaaskiri on oluline osa teie CV-st, eriti kui kandideerite tõstukijuhi ametikohale. See annab teile võimaluse rõhutada oma motivatsiooni sellel töökohal töötamiseks ja selgitada oma karjäärieesmärke.

Kaaskirja koostamisel ei tohi unustada lisada teavet tõstukijuhi tööülesannete ja oma kogemuste kohta selles valdkonnas. Kui tunnete, et vajate abi, võite vaadata meie tõstukijuhi tööle sobivaid kaaskirja näidiseid, millest võite inspiratsiooni saada.

Tõstukijuhi ametikohale kandideerides peate oma oskuste ja kogemuste esitamiseks olema korralikult organiseeritud ja kaaskiri on siin äärmiselt oluline. See annab teile võimaluse rääkida oma oskustest, isiklikest omadustest ja potentsiaalist rohkem kui CV-s.

Kaaskiri aitab ka selgitada teie profiili võimalikke nõrkusi või lünki, mistõttu suureneb teie võimalus saada tõstukijuhi ametikoht, isegi kui teil pole varem sellel alal töötamise kogemust.

Looge oma CV parimate mallide abil

Hästi koostatud Tõstukijuhi CV: Korduma Kippuvad Küsimused

Millises vormingus peaksin esitama oma Tõstukijuhi CV?

Teie valitud CV vorm sõltub sellest, kuidas kavatsete oma avalduse esitada:

 • Kui otsustate kandideerida isiklikult, on Word kõige sobivam vorming.
 • Kui otsustate saata oma avalduse digitaalselt, on PDF-fail õige valik.
Mis on minu Tõstukijuhi CV ideaalne pikkus?

Teie CV pikkus sõltub riigist, kust te kandideerite:

 • Kui kandideerite Eestis asuvasse ettevõttesse, ei tohiks teie CV olla pikem kui üks lehekülg.
 • Kui kandideerite rahvusvahelistele töökohtadele, võib teie CV olla kahe lehekülje pikkune või vajaduse korral isegi kolme lehekülje pikkune.
Millised on eripärad, mis peaksid ilmnema Tõstukijuhi CV-st?

Tõstukijuhi CV-s peaksid kindlasti kajastuma järgmised eripärad:

 • Tõstukijuhi töö- ja tõstukijuhtimiskogemus ning vastavad koolitused.
 • Tõstukijuhi litsentsi olemasolu ja kehtivus.
 • Füüsilise vastupidavuse ja tehnilise taibu kinnitavad näited, mis on tõstukijuhi töös hädavajalikud.
 • Ka võiks mainida, kas olete töötanud erinevate tõstukitüüpidega, see võib olla tööandja jaoks oluline info.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee