Juuksestilisti CV malli ja kirjutamise juhend

Juuksestilisti ametikoht nõuab loomingulisust, suurepäraseid suhtlemisoskusi ja detailidele orienteeritud täpsust. Kuidas aga kõige paremini neid oskusi CV-s esile tõsta ja end tulevasele tööandjale meeldejäävaks muuta? Millised on need võtmetegurid, mida peaks kindlasti rõhutama ja mida vältima, et oma CV-d juuksestilisti positsiooni jaoks optimeerida?

Loome nüüd lihtsa ja kohandatava CV malli juuksuristiilisti jaoks, mida saate vastavalt oma vajadustele muuta.

Vorming :
Suurus :
Isikupärastatav :
Word (Microsoft)
A4
Jah

Juuksestilisti CV Mall

ISIKLIK INFO

Nimi: Mari Kukk
Aadress: Mere pst 5, 10111 Tallinn, Eesti
Telefon: +372 5555 5555
E-post: mari.kukk@email.com

KUTSENIMETUS

Juuksestilist

ISELOOMUSTUS

Olen loominguline ja pühendunud juuksestilist, kellel on üle 10 aasta kogemust juuksuritöös. Mul on silma detailidele ning oskus luua erinevaid stiile vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Olen positiivne, sõbralik ja suurepärane meeskonnatöötaja.

TÖÖKOGEMUS

Juuksestilist - Ilusalong "Kaunis Kihar" - Tallinn, Eesti (2015 – praeguseni)

 • Lõikasin, värvisin ja stiliseerisin klientide juukseid.
 • Konsulteerisin kliente juuksehoolduse ja stiilivalikute osas.
 • Kasutasin erinevaid tehnikaid nagu balayage, foilyage ja ombre.

Juuksestilisti assistent - Ilusalong "Kiharatuba" - Tallinn, Eesti (2010 – 2015)

 • Assisteerisin juuksestiliste, pesin juukseid ja hoolitsesin klientide mugavuse eest.
 • Tegin broneeringuid ja hallatsin kassaaparaati.

HARIDUS

Juuksestilisti diplom - Tallinna Teeninduskool, Tallinn, Eesti (2008 – 2010)

OSKUSED

 • Juuste lõikamine
 • Juuste värvimine
 • Juuste stiliseerimine
 • Suurepärane suhtleja
 • Detailidele orienteeritud
 • Hea aja planeerimine
 • Meeskonnatöö
 • Klienditeenindus

KEELEOSKUSED

Eesti - emakeel
Inglise - suhtlustasandil
Vene - suhtlustasandil

SOOVITUSED

On saadaval nõudmisel.

HUVID

Mood, kunst, fotograafia, reisimine.

LUBADUS

Kinnitan, et kõik CV-s toodud andmed on õiged.

CV kirjutamine on juuksestilisti jaoks oluline, kuna see võimaldab tal enda oskusi, kogemusi ja saavutusi esile tuua. Tugev CV aitab juuksestilistil silma paista konkurentide seas ning võib avada uksi töökohtadele juuksurisalongides, ilusalongides, moeetendustel, filmi- ja televisioonitööstuses ning isegi isiklike klientide teenindamisel. CV-d võivad lugeda salongiomanikud, personalijuhid, stilistide agentuurid ja potentsiaalsed kliendid.

Järgnevas artiklis keskendume sellele, kuidas koostada ideaalset CV-d juuksestilisti ametikohale kandideerimisel. Me toome esile, miks on oluline pöörata erilist tähelepanu vormindamisele, tiitlile, kogemustele, haridusele, oskustele, personaalsele fraasile ja kaaskirjale. Me mõistame, et juuksestilisti töö nõuab unikaalseid oskusi ja kogemusi, mistõttu on oluline teada, kuidas neid aspekte efektiivselt oma CV-s esile tuua. Seega, kui olete huvitatud sellest, kuidas luua silmapaistvat CV-d, mis muudab teid märkamatuks juuksestilistina, siis lugege edasi.

juuksestilist

Juuksestilisti CV ülesehituse ja vormingu tähtsus


Juuksestilistina töötamine nõuab loomingulisust, tehnilisi oskusi ja suurt tähelepanu detailidele. Need on oskused, mida potentsiaalsed tööandjad otsivad ja need tuleb tuua esile professionaalselt koostatud CV-s. CV paigutus ja ülesehitus on üliolulised, et tööandja saaks kiiresti ja tõhusalt hinnata kandidaadi sobivust.

Keskmine värbaja veedab CV-ga tutvumiseks umbes 35 sekundit. See tähendab, et kõik oluline info tuleb esitada selgelt ja loogiliselt. CV paigutus peaks olema korrektne, hõlpsasti loetav ja professionaalselt struktureeritud. See ei tohiks olla liialt keerukas või segane, vaid peab andma kiire ülevaate kandidaadi karjäärieesmärkidest ja oskustest, mida ta on valmis pakkuma. Juuksestilisti töö on täis loomingulisi väljakutseid ning antud artikkel aitab luua CV, mis tõstab esile just need oskused ja omadused, mida tööandjad hindavad.

Lisaks juuksuristiilisti elulookirjelduse mallile pakume ka teisi sarnaseid malle, mida võiksite uurida.

Juuksestilisti CV vormindamine: Miks on see karjääri jaoks hädavajalik?

 1. Fondid: Valige kõrgema kontrastsusega, selge ja professionaalne font, nagu Times New Roman või Arial. Need fondid on lihtsad, loetavad ja mõjuvad professionaalselt. Juuksestilistid peavad näitama oma täpsust ja tähelepanu detailidele, mis peegeldub ka sellise fondi valikul.
 2. Vorming: Kasutage selget ja struktureeritud vormingut, mis sisaldab pealkirju, alapealkirju ja lõike. See aitab lugejal leida vajalikku teavet kiiresti ja tõhusalt. Juuksestilisti töö hõlmab palju organiseerimist ja planeerimist, seega on oluline, et nende CV näitaks samuti neid oskusi.
 3. Värvid: Valige neutraalsed värvid, nagu must, hall ja valge. Need värvid on professionaalsed ja ei tõmba tähelepanu eemale teie CV sisust. Kuigi juuksestilisti töö võib olla loominguline, peab CV siiski olema professionaalne ja lihtne lugeda.
 4. Veerised: Seadistage kõikidele lehtedele ühtlased veerised. See loob ühtlase ja korrapärase välimuse, muutes CV hõlpsamini loetavaks.
 5. Täpipunktid: Kasutage täpploendeid, et esile tõsta olulisi oskusi, kogemusi või saavutusi. Täpploendid aitavad teie CV-l lugeja silma jääda ja aitavad lugejal teie saavutusi kiiresti ja lihtsalt mõista.
 6. Eraldajad: Kasutage horisontaalseid eraldusjooni, et eraldada erinevad CV osad. See aitab lugejal hõlpsamini leida vajalikku teavet ja muudab CV visuaalselt atraktiivsemaks.
 7. Mall: Valige minimalistlik ja selgete joontega CV mall. See peegeldab professionaalsust, organisatsiooni ja täpsust, mis on juuksestilisti töös hädavajalikud.

Juuksestilisti CV struktuuri olulisus: Kuidas enda oskusi efektiivselt esitleda?

Järgnevalt on toodud juuksestilisti CV struktuur, mille jaotised on inspireeritud eelnevatest näidistest:

 1. Kontaktandmed: Ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, aadress ja telefoninumber. Lisada võib ka professionaalse foto, kuid see ei ole kohustuslik.
 2. Pealkiri: Oluline on märkida, et otsite tööd juuksestilistina. See annab tööandjale kiire ülevaate teie kandideerimise eesmärgist.
 3. Professionaalne profiil: Tutvustage lühidalt oma töökogemust, oskusi ja ambitsioone. Näiteks võite kirjeldada oma stiilivalikuid, suhtumist klienditeenindusse või eelistusi töökeskkonna suhtes.
 4. Töökogemus: Kirjeldage oma varasemaid töökohti, tuues esile juuksestilistina saadud kogemused. Näiteks võite mainida salonge, kus olete töötanud, või erilisi projekte, milles olete osalenud.
 5. Oskused: Loetlege oma tehnilised oskused (näiteks lõikuste tegemine, värvimine, soengute kinnitamine) ja pehmed oskused (näiteks suhtlemine, probleemide lahendamine, ajajuhtimine).
 6. Haridus: Kirjeldage oma haridusteed, alustades juuksuri eriala omandamisest. Võite mainida ka täiendkoolitusi või seminare, mille olete läbinud.
 7. Huvid: Kui teil on hobid või huvid, mis võivad olla seotud juuksestilisti tööga (näiteks kunst, mood või fotograafia), võite need siia lisada.
 8. Keeled: Kui oskate mitut keelt, võib see olla suureks eeliseks, eriti kui kandideerite rahvusvahelises salongis.
Pidage meeles, et CV tuleb kohandada vastavalt teie kogemustele ja oskustele ning see peab olema selge ja arusaadav. Tööandja peaks saama kiire ülevaate teie sobivusest juuksestilisti ametikohale.

Hästi koostatud CV päis: võti silma paistmiseks juuksurina


juuksestilist


Päise olemasolu ja korrektne koostamine on juuksestilisti töö jaoks hädavajalik, kuna see tagab, et klientide ja potentsiaalsete tööandjate kontaktteave on alati kiiresti ja hõlpsasti leitav. Päise koostamiseks peaks juuksestilist järgima järgmisi samme.

Esimene rida peaks sisaldama perekonnanime ja eesnime. Need peaksid olema esitatud suure algustähega ja olema piisavalt suured, et oleksid selgelt loetavad. Näiteks: "Smith, John."

Teisel real peaks olema esitatud elukutse ja distsipliin. Näiteks: "Juuksestilist, spetsialiseerunud lokkis juuste stiilidele."

Järgmisena tuleks lisada postiaadress. See peaks olema täielik aadress, mis sisaldab tänavanime, linna, osariigi ja postiindeksit. Näiteks: "123 Oak Street, Springfield, Illinois, 12345."

Neljas rida peaks sisaldama telefoninumbrit. See peaks olema kirjutatud formaadis, mis on kõige tavalisem selles piirkonnas, kus juuksestilist töötab. Näiteks: "(123) 456-7890."

Viimane rida peaks sisaldama e-posti aadressi. See peaks olema professionaalne e-posti aadress, mida kasutatakse ainult tööalasteks eesmärkideks. Näiteks: "johnsmithstyles@email.com."

Seega, korrektselt koostatud päis aitab juuksestilistil luua professionaalse mulje ja tagab, et kõik vajalik kontaktteave on kiiresti leitav.

ÕIGE

Karin Peterson

Juuksestilist, kes on spetsialiseerunud kaasaegsetele ja trendikatele soengutele

Pärnu mnt 10, 10148 Tallinn, Eesti

+372 5555 5555

karin.peterson@example.com


Foto tähtsus juuksestilisti CV-s: Miks on see oluline?

Juuksestilisti elukutse puhul on CV foto lisamine küll valikuline, kuid võib olla kasuks, kui soovite demonstreerida oma professionaalsust ja esteetilist silma. Oluline on meeles pidada, et foto peab olema professionaalne - see tähendab, et vältida tuleks vabaaja pilte, selfie'sid või mittesobivaid taustu.

Foto formaat peaks olema ristkülikukujuline, eelistatavalt 6,5 cm pikk ja 4,5 cm lai. Pildistada tuleks neutraalsel taustal ning kindlasti tuleks jäädvustada terve nägu, kuna see annab fotole professionaalsema ilme.

Kuigi foto lisamine CV-sse ei ole kohustuslik, võib see juuksestilistina töötamise puhul olla kasulik, kuna see aitab luua positiivse esmamulje. Samas tuleb meeles pidada, et tööandjad väärtustavad eelkõige teie oskusi ja kogemusi, seega ei tohiks foto olla CV kõige olulisem osa. Kui otsustate foto lisada, veenduge, et see esindaks teid parimal võimalikul viisil.

Kogemuste olulisus juuksestilisti CV koostamisel


Kuidas kirjutada oma kogemusi juuksestilisti CV jaoks

Kogemuste jaotis on juuksuristi CV-s ülioluline, sest see annab tööandjale ülevaate kandidaadi oskustest, varasemast töökogemusest ning sobivusest pakutavale ametikohale. Juuksuristilisti töö on loominguline ja nõuab pidevat kursis olemist moe- ning ilumaailma trendidega, mistõttu peab kogemuste loetelu kajastama kandidaadi oskust ja valmisolekut pidevaks arenguks ja õppimiseks.

 • Juuni 2018 - Aprill 2021: Juuksestilist, Ilusalong "Kaunis Kihar"
  Loonud individuaalseid soenguid ja stiile vastavalt klientide eelistustele ja viimastele trendidele.
  Spetsialiseerunud värvimuutuste, eriti balayage ja ombre tehnikatele.
  Osalenud aktiivselt erialastel koolitustel ja seminaridel, et hoida end kursis uute tehnikate ja trendidega.
  Võtmesõnad: balayage, ombre, klienditeenindus, koolitused.
 • Jaanuar 2015 - Mai 2018: Juunior juuksestilist, Ilustuudio "Lõõmav Lokk"
  Aitasin klientidel valida sobivaid tooteid ja salongiteenuseid.
  Täiendasin oma oskusi ja teadmisi läbi regulaarse koolituse ja mentori juhendamise.
  Omandasin tugevad klienditeeninduse oskused, mis hõlmavad suhtlemist, kuulamist ja probleemide lahendamist.
  Võtmesõnad: klienditeenindus, tootealane nõustamine, juhendatud koolitus.

Vältige esimese isiku kasutamist ning kasutage professionaalset ja kirjeldavat sõnavara, et anda tööandjale selge pilt teie oskustest ja kogemustest. Teie CV peab olema visuaalselt hõlpsasti loetav, nii et kasutage lühikesi lauseid ja selgeid, spetsiifilisi sõnu.

ÕIGE

Ametikoht: Juuksur-stilist

Tööandja: Beauty Box Salong

Kuupäevad: Juuni 2015 - Detsember 2020


Kirjeldus:

 • Kliendi vajaduste ja soovide hindamine ning nõustamine.
 • Lõikuste, soengute ja värvimiste teostamine vastavalt kliendi soovidele.
 • Erinevate juuksehooldustoodete kasutamine ja soovitamine.
 • Kliendiandmete haldamine ja järgmiste broneeringute planeerimine.
 • Salongi esindamine ja kliendisuhete hoidmine.

Kuidas koostada Juuksestilisti CV-d, kui puudub varasem kogemus?

juuksestilist


Kui olete uus juuksestilist, võib teie CV täitmine olla keeruline, eriti kui teil pole veel palju töökogemust. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil luua efektiivse ja professionaalse CV.

 1. Rõhutage oma oskusi ja koolitust: Kui teil pole palju töökogemust, saate oma oskusi ja koolitust esile tõsta. Tõstke esile kõik, mis on seotud juuksestilistika valdkonnaga, näiteks kursused, sertifikaadid ja töötoad, mille olete läbinud. See võib hõlmata ka praktilisi oskusi, nagu lõikus- ja värvimistehnikad, samuti pehmeid oskusi, nagu suurepärane klienditeenindus või detailidele orienteeritus.
 2. Kasutage oma teisi kogemusi: Kui teil on varasemaid kogemusi, mis ei ole otseselt seotud juuksestilistika valdkonnaga, kaaluge, kuidas need võivad siiski olla asjakohased. Näiteks kui olete teinud vabatahtlikku tööd või osalenud üritustel, võivad need kogemused näidata teie pühendumust, suhtlemisoskusi või võimet meeskonnas töötada.
 3. Kasutage kaaskirja: Kaaskirja kasutamine on suurepärane võimalus selgitada oma kogemuste puudumist. Rõhutage, miks olete huvitatud juuksestilistika valdkonnast ja kuidas olete valmis õppima ja arenema. Ole aus ja positiivne, näidates, et oled hoolimata kogemuste puudumisest entusiastlik ja valmis tööle asuma.
 4. Ära valeta: Kuigi võib olla ahvatlev oma CV-d paisutada, on alati parim olla aus. Kui teie taustal on lünki, rääkige neist avameelselt ja keskenduge sellele, mida olete selle aja jooksul õppinud või kuidas olete oma oskusi arendanud.
Pidage meeles, et kõik suured juuksestilistid alustasid kunagi ilma kogemusteta. Tähtis on näidata, et olete pühendunud, õppimisvõimeline ja valmis saama parimaks juuksestilistiks, kes te olla saate.

Hariduse roll Juuksestilisti CV koostamisel


Kuidas esile tõsta oma haridust juuksestilisti CV-s?

Hariduse osa juuksestilisti CV-s on oluline, kuna see näitab mitte ainult tehnilisi oskusi, vaid ka pühendumust ja pühendumust erialale. Juuksestilisti haridus hõlmab tavaliselt kutseõppeprogramme, mis sisaldavad praktilist väljaõpet ja teooriakursusi juukselõikuse, värvi ja stiili, juuste tervise, klienditeeninduse ning salongi juhtimise ja turunduse alal. See annab tööandjale kindluse, et kandidaadil on vajalikud oskused ja teadmised, et saavutada salongis edu.

Kuigi juuksestilisti kraad ei pruugi olla nõutav kõigis positsioonides, võib see olla kasulik eriti konkurentsivõimelises töökeskkonnas. Kraad näitab pühendumust ametile ja võib anda kandidaadile eelise teiste taotlejate ees. Lisaks võivad mõned tööandjad nõuda teatud haridustaset või litsentsi, mis nõuab ametlikku haridust.

Hariduse esiletõstmine Juuksestilisti CV-s: Mida peaksid teadma?

Juuksestilisti CV puhul võib olla soovitatav alustada haridusliku tausta esitamisega, eriti kui see sisaldab spetsiifilisi juuksurikoolitusi või kursuseid. Juuksestilistina on oluline demonstreerida oma pädevust ja oskusi, mis sageli tulenevad erialasest haridusest ning koolitustest. Näiteks, kui juuksestilist on lõpetanud juuksuri eriala kutsekoolis või on saanud erialaseid sertifikaate, võib see olla määrav faktor tööandja silmis.

Siiski, nagu tekst 2 toob välja, sõltub CV jaotiste järjestus palju ka töökohast, tööpakkumisest ja kandidaadi profiilist. Näiteks, kui juuksestilistil on rikkalik ja mitmekesine töökogemus, võiks ta selle panna CV-s esmalt, järgnevalt haridusele.

Vastunäiteks võib tuua olukorra, kus juuksestilist kandideerib positsioonile, kus tööandja eeldab teatud tarkvara kasutamise oskust (näiteks broneerimissüsteem, arveldusprogramm jne). Sellisel juhul võib olla kasulikum alustada CV-d oskuste loeteluga, kuhu on märgitud vastav tarkvara, ning seejärel tuua välja haridus ja töökogemus.

Näide:

September 2015 - juuni 2018

Tartu Ülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad majandusteaduses


September 2012 - juuni 2015

Eesti Maaülikool, Tartu, Eesti

Bakalaureusekraad ettevõtluses ja majanduses


Hästi sõnastatud oskuste esitamine juuksuristiilisti CV-s: põhialused ja näpunäited


juuksestilist

Kuidas tõsta esile oma haridus ja oskused Juuksestilisti CV-s

CV-s on oskuste esiletõstmine kriitilise tähtsusega, kuna see aitab värbajal mõista kandidaadi tehnilisi ja isiklikke võimeid. Värbajad otsivad teavet, mis näitab, et kandidaat suudab täita konkreetse töökoha nõudmisi, mistõttu tuleb oskuste jaotises välja tuua kõik tööpakkumises mainitud omadused ja oskused.

Juuksestilistina kandideerimisel on oskuste jaotise tähtsus veelgi suurem. Juuksestilist peab olema tehniliselt osav, et teostada erinevaid juukselõikusi ja -hooldusi ning kohandada neid vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Lisaks on olulised ka suhtlemisoskus, loovus ja detailidele orienteeritus. Seetõttu peab juuksestilistide CV-s olema need oskused selgelt välja toodud.

Juuksestilisti CV: Millised oskused on tööandjale kõige olulisemad?

Tehnilised oskused:

 • Juuste lõikamise, värvimise ja kujundamise täpsus ja meisterlikkus
 • Teadmised erinevatest juuksehooldustoodetest ja nende kasutamisest
 • Oskus teha erinevaid soenguid ja juuste pikendusi
 • Võime kasutada erinevaid juuksuriseadmeid, näiteks juuksenõelu, fööne, sirgendajaid jms
 • Teadmised juuste tervise ja hoolduse alal
 • Võime teha juuste analüüsi ja nõustada kliente nende juuste eest hoolitsemisel
 • Oskus rakendada erinevaid juuste värvimise tehnikaid
 • Teadlikkus salongi ohutusstandarditest ja -nõuetest
 • Klientide registreerimise ja broneerimise süsteemide kasutamise oskus
 • Teadmised juuksehooldustoodete müügist ja turundamisest

Isikuomadused:

 • Hea suhtlemisoskus ja klienditeenindus
 • Tähelepanelikkus detailide suhtes
 • Loovus ja innovatsioonivõime
 • Kannatlikkus ja paindlikkus
 • Hea füüsiline vorm ja vastupidavus
 • Täpsus ja perfektsionism
 • Võime töötada meeskonnas
 • Tugev probleemide lahendamise oskus
 • Hea aja juhtimise oskus
 • Kõrge stressitaluvus ja võime töötada kiire tempo juures.

Juuksestilisti CV-de kokkuvõtte olulisus ja kuidas seda efektiivselt kirjutada


CV-s kokkuvõtte tähtsus on suur, mõjutades otseselt, kas tööandja soovib teie kandidatuuri edasi kaaluda või mitte. Juuksestilisti töös on oluline osata kliendiga suhelda, olla loominguline, tähelepanelik ja püsiv. Need kõik on omadused, mida tuleks oma CV-s kokkuvõttes rõhutada.

CV kokkuvõte annab tööandjale esmase ülevaate teie oskustest, kogemustest ja saavutustest. See peaks olema lühike ja lööv, tuues esile teie tugevaimad küljed ja eristuvad omadused. Kuna juuksestilistide töös on nii palju loomingulisust, võiks CV kokkuvõte peegeldada ka teie isikupära ja stiili.

Lisaks aitab hea CV kokkuvõte tööandjal kiiresti mõista, kas teie oskused ja kogemused vastavad nende ootustele. Kui teie kokkuvõte on hästi kirjutatud, võib see suurendada teie võimalusi kutsuda teid töövestlusele ja lõpuks ka tööle. Seega, investeerige aega ja energiat oma CV kokkuvõtte loomisse - see on teie esimene samm suunas uuele karjäärivõimalusele.

ÕIGE
Olen kirglik ja pühendunud juuksestilist, kellel on üle 5 aasta kogemust. Minu erialased oskused hõlmavad laias valikus tehnikaid, sealhulgas lõikamist, värvimist ja viimistlemist. Mul on silma detailidele ja loovusele ning mulle meeldib luua kohandatud stiile, mis rõhutavad kliendi isiklikku ilu. Olen suurepärane meeskonnatöö tegija ja otsin võimalust oma oskusi laiendada ja kasvada professionaalses ja sõbralikus keskkonnas.

Täiendavad jaotised, mida lisada oma juuksestilisti CV-sse


Täiendavate pealkirjade lisamise soov Juuksestilisti CV-sse tuleneb soovist esitada veelgi põhjalikumat ja mitmekülgsemat pilti kandidaadi oskustest ja kvalifikatsioonist. Nendeks kategooriateks võiksid olla "Keeled" ja "Sertifikaadid". Meie maailm on globaliseerunud ja paljud salongid ja juuksurid tegutsevad rahvusvahelises keskkonnas, seega on võõrkeelte oskus oluline. Samuti annavad erinevad sertifikaadid ja kvalifikatsioonid märku kandidaadi professionaalsusest ja pühendumusest erialasele arengule.

Keeled

Mitmekeelsus on tänapäeva globaliseeruvas maailmas üha olulisem. Kui teie töös puutute sageli kokku erinevate rahvuste ja kultuuridega, peaks teie CV-s olema välja toodud teie keeleoskus. Võõrkeelte oskus on eriti oluline, kui soovite töötada suurtes linnades või rahvusvahelistes juuksurisalongides. See näitab teie suhtlemisoskust, kultuuridevahelist mõistmist ning võimet kohaneda erinevate olukordadega.

Sertifikaadid

Juuksestilisti töö nõuab pidevat täiendõpet ja arengut ning erinevate sertifikaatide olemasolu näitab teie pühendumust erialasele arengule. Sertifikaadid võivad katta erinevaid valdkondi, alates konkreetsetest juukselõikustest ja värvimistehnikatest kuni klienditeeninduse ja juhtimisoskusteni. Need annavad potentsiaalsele tööandjale teada, et olete valmis oma oskusi täiendama ja olete pühendunud oma eriala parimate praktikate järgimisele.

Kuidas luua silmapaistvat juuksestilisti CV-d: olulised näpunäited ja soovitused


Juuksestilistina on teie CV esimene mulje, mille annate potentsiaalsele tööandjale. See peaks peegeldama teie oskusi, kogemusi ja kõike, mis teid selles tööstuses silmapaistvaks muudab. Allpool on mõned näpunäited, mis aitavad teil oma juuksestilisti CV-d parandada:

 1. Tooge esile oma tehnilised oskused: Juuksestilistina on teie tehnilised oskused väga olulised. Need peaksid olema teie CV-s selgelt näha. Kirjeldage oma oskusi erinevate juukselõikuste, värvimistehnikate, tekstuuride ja stiilide osas.
 2. Ärge unustage pehmeid oskusi: Kuigi tehnilised oskused on olulised, on ka pehmed oskused, nagu suhtlemisoskus, klienditeenindus ja paindlikkus, väga olulised. Rõhutage neid oskusi oma CV-s.
 3. Lisage juuksestilisti portfoolio: Kui teil on veebipõhine portfoolio, mis näitab teie tööd, lisage kindlasti selle link oma CV-sse. See annab tööandjale võimaluse näha teie töö kvaliteeti ja stiili.
 4. Mainige oma koolitust ja sertifikaate: Kui olete osalenud erialastel koolitustel või omandanud sertifikaate, mis on seotud juuksehooldusega, lisage need kindlasti oma CV-sse. See näitab teie pühendumust oma eriala arendamisele.
 5. Keskenduge oma saavutustele: Ärge lihtsalt loetlege oma töökogemust, vaid rõhutage ka oma saavutusi igas ametikohas. Kas olete suurendanud salongi käivet? Kas olete saanud positiivset tagasisidet klientidelt? Kas olete juhtinud meeskonda või võtnud endale täiendavaid vastutusi?
 6. Kasutage aktiivset sõnastust: Kasutage oma CV-s aktiivset sõnastust, et näidata oma osalust ja panust. Näiteks "juhtisime salongi meeskonda" asemel öelge "juhtisin salongi meeskonda".
 7. Korrigeerige ja toimetage: Lõpuks, veenduge, et teie CV oleks vaba kirja- ja grammatika vigadest. Paluge kellelgi teisel seda lugeda, et veenduda, et see on selge ja arusaadav.

Juuksestilisti CV loomine: olulised elemendid, millele keskenduda


juuksestilist


Juuksestilisti CV kirjutamisel on oluline tähelepanu pöörata mitmetele detailidele, et esitada end võimalikult professionaalselt ja eristuda konkurentidest. Järgnevalt toome välja mõned olulised nõuanded, mida järgides saate luua veenva ja silmapaistva CV.

 1. Looge selge ja struktureeritud CV. See aitab tööandjal kiiresti saada ülevaate teie kogemustest ja oskustest. Kasutage ühtset kirjastiili ja vormingut kogu dokumendi ulatuses.
 2. Töökogemuse esitamisel alustage uuematest töökohtadest. Tõstke esile teie ülesanded ja saavutused igas ametis ning näidake, kuidas need on täiendanud teie oskusi juuksestilistina.
 3. Ärge unustage märkida oma haridust ja erialaseid koolitusi. Juuksestilistide puhul on oluline näidata, et olete pühendunud oma erialase arengu jätkamisele.
 4. Lisage CV-sse oma tehnilised oskused ja erialased teadmised. Kirjeldage oma oskusi juuste lõikamises, värvimises, stiilide loomises ja muudes juuksuritööga seotud valdkondades.
 5. Ärge unustage lisada viiteid või soovitajaid. Need annavad potentsiaalsele tööandjale kindlustunde teie oskuste ja kogemuste suhtes.
 6. Kontrollige oma CV-d pärast kirjutamist hoolikalt. Veenduge, et see oleks vaba trükivigadest ja kirjavigadest ning et kogu teave oleks esitatud selgelt ja arusaadavalt.
 7. Lõpuks, ärge lisage oma CV-sse ebavajalikku teavet. Pidage meeles, et eesmärk on esitada end võimalikult professionaalsena, seega peaksite välja jätma teabe, mis ei aita teil seda eesmärki saavutada.

Kuidas koostada veenev kaaskiri oma juuksuristilisti CV-le


Kaaskiri on oluline lisa teie CV-le, eriti kui kandideerite juuksestilisti ametikohale. See annab teile võimaluse rõhutada oma eelistusi juuksestilistina, oma loovust ja pühendumust kliendi rahulolule.

Kaaskirjas saate kirjeldada oma kogemusi, oskusi ja eripärasid, mis teid sellest ametikohast eriti huvitavad. Samuti on see võimalus paremini tutvustada oma isiklikku stiili ja suhtumist klienditeenindusse, mis on juuksestilisti töös ülioluline.

Kaaskiri võimaldab teil ka anda värbajale rohkem teavet oma karjäärieelistuste ja -eesmärkide kohta. See on koht, kus saate rääkida oma visioonist ja kuidas teie kogemused ja oskused aitavad teil saavutada edu juuksestilisti ametikohal.

Kui teil on raskusi kaaskirja kirjutamisega, siis vaadake kindlasti meie juuksestilisti töökohale sobivaid kaaskirjanäiteid, mis aitavad teid teie enda kirjutamisel.

Looge oma CV parimate mallide abil

KKK-d: Kuidas koostada silmapaistev juuksestilisti CV?

Millises formaadis peaksin esitama oma juuksestilisti CV?

Valitud CV formaat sõltub sellest, kuidas kavatsete oma avalduse esitada:

 • Kui otsustate kandideerida isiklikult, on Word kõige sobivam formaat.
 • Kui otsustate saata oma avalduse digitaalselt, on PDF-fail parem valik.
Mis on juuksestilisti CV ideaalne pikkus?

Teie CV pikkus sõltub riigist, kus te kandideerite:

 • Kui kandideerite Eesti-siseselt, võib teie CV olla vabalt kahe lehekülje pikkune.
 • Kui kandideerite rahvusvahelistele töökohtadele, võib teie CV olla kolme lehekülje pikkune, kuna võite vajada rohkem ruumi oma rahvusvaheliste kogemuste ja oskuste kirjeldamiseks.
Millised on spetsiifilised oskused, mida peaksin oma juuksestilisti CV-s esile tõstma?

Juuksestilistina on mõned olulised oskused, mida peaksid oma CV-s esile tõstma, näiteks suurepärased klienditeeninduse oskused, juuste lõikamise, värvimise ja kujundamise tehnilised oskused ning loominguline mõtlemine ja visuaalne ettekujutusvõime. Samuti võib olla kasulik mainida oma võimet järgida klientide juhiseid ja kohaneda uusimate moe- ja ilutrendidega.

Koosta oma resümee 15 minutiga

Meie osavalt disainitud kaaskirja mallide tasuta kollektsioon aitab sul massist välja paista ja olla oma unistuste töökohale sammukese lähemal.

Koosta oma resümee